PDA

View Full Version : Страх от близост?



tori
01-31-2014, 07:48
Това е първата по-сериозна тема, която пиша и това е първият по-сериозен проблем, който излагам пред форона. Дори не знам дали темата е за правилния раздел...
Ще помоля вежливо спамливите хиени ако нямат идея, с която да помогнат, поне да не правят сеири. Благодаря.

Такааа, проблема е там, че ме е страх. Страх ме е, когато приятеля ми си натика лицето в моето например, когато ме гъделичка твърде надъхано или се боричкаме, гушкаме силно и някви там глупости. Не става всеки път, но се появява нещо като параноя, което е много противно. Например вчера реши да си метне якето върху главите ни, за да ме целуне (обичам такива неща, само да кажа), но мен пак ме обзе тоя шитав страх и се отдръпнах като ужилена.
Той знае още откакто се появи и уж внимава, не прави резки движения около мен, не ме стиска, гушка твърде силно или нещо такова. Пак казвам - не се появява винаги това, а само понякога. До момента никога не ме е удрял, не ми е викал в лицето или не ме е стряскал по друг начин, всъщност рядко си викаме. Тоест проблема е някъде дълбоко в мен и не мога да открия къде по-точно. „Ровя“ из спомените си, но не откривам причината за страха. Според вас къде е, има ли въобще случка, която го е отключила, защо и как мислите мога да го премахна?

Благодаря предварително на отзовалите се, шоколад и бира за всички вас.

Tsukuda_Hiroshi
01-31-2014, 09:33
Правя го само заради шоколада и бирата!!!

Само с приятеля ти ли се случва или с всички, които са около теб? Имам предвид - ако примерно някоя приятелка те сръчка в ребрата или те погъделичка или се гушкате за "здравей", тогава пак ли го имаш този страх?

tori
01-31-2014, 09:55
Не се е случвало с друг човек до момента.

Тодор
01-31-2014, 09:59
Пробвай дасе завиеш вечер през глава или се затвори натясно някъде(гардероб примерно).Виж пак дали щесе появи тоя страх.

Tsukuda_Hiroshi
01-31-2014, 10:19
Пробвай дасе завиеш вечер през глава или се затвори натясно някъде(гардероб примерно).Виж пак дали щесе появи тоя страх.

Съмняваш се за клоустрофобия...?

Cloud9
01-31-2014, 10:21
Аз от малка мразя да ми се навлиза в личното пространство.Не обичах някой да ме докосва без разрешение от мен.Да не говорим че мразех да ми дишат въздуха хаха.Доста самостоятелен човек съм и това ме прави да изглеждам дръпната и гадна доста често.Може и при теб да се получава това.Странно е че се случва само с приятелят ти.Той нещо наранявал ли те е ?Понякога подсъзнателно пазим лоши спомени и те се отразяват на отношенията ни с даден човек.Може просто малко да си поохладняла към него?Усещаш ли нещо такова?

Тодор
01-31-2014, 10:24
Е ми деда знам.Възможно е да има някакво начални признаци.Доста хора я имат,нее болка за умиране но...

psychopath
01-31-2014, 11:03
Щом няма муай тай и суплекси, няма от какво да се оплакваш.
А да... и ножове :D

tori
01-31-2014, 16:01
Аз от малка мразя да ми се навлиза в личното пространство.Не обичах някой да ме докосва без разрешение от мен.Да не говорим че мразех да ми дишат въздуха хаха.Доста самостоятелен човек съм и това ме прави да изглеждам дръпната и гадна доста често.Може и при теб да се получава това.Странно е че се случва само с приятелят ти.Той нещо наранявал ли те е ?Понякога подсъзнателно пазим лоши спомени и те се отразяват на отношенията ни с даден човек.Може просто малко да си поохладняла към него?Усещаш ли нещо такова?
При мене там е проблема, че направо си изпитвам страх, които се появи наскоро, а не ми е гадно или кофти. Не е като да не обичам да ме мачка. Чак охладняла... Не бих казала. За две години и кусур е напълно възможно, не твърдя обратното, но не усещам подобно нещо.
Също забравих да спомена, че за 17 години съм била удряна от родителите си не повече от един-двъ пъти и въобще вкъщи никога не е имало побоища.
Тодор, ще пробвам все пак.
Психопат, няма ножове, нито тренира муай тай. Даже май не може да се бие добре... :д

Тодор
01-31-2014, 16:23
Намери начин да пробваш тори.И дано не усетиш страх :) .

tori
01-31-2014, 16:51
Благодаря. ^^

Тодор
01-31-2014, 16:55
Благодаря. ^^

Моля :)

RapExotic
01-31-2014, 17:33
Явно биополетата ви не си пасват. Сега не го осъзнаваш, защото съзнателно си влюбена в него, но подсъзнанието го отблъсква. Това са сигнатюрите, чрез които човек търси партньора си. Те си имат химични и физични обяснения. Не случайно е възникнал израза "Има химия между тях". Неможеш да направиш нищо по въпроса според мен. Радвай де на любовта си.

babity
01-31-2014, 17:39
И аз мисля, че нещо в отношението ти към него се е променило. Не е задължително да те е блъскал с колата и да е давал задна да си довърши работата. :D Но очевидно е така.

С бившият ми се чувствах по подобен начин. Никога не ми е посягал, спорили сме, но рядко сме повишавали тон, никога не съм се чувствала застрашена или нещо от сорта, но фактите са си факти. Всеки път, когато вечер лягаше при мен и ме гушваше (все едно съм плюшена), отвътре ми идеше да се свия максимално много и да се затварям. До него спях със свити колене, стиснати с ръце. Въобще винаги когато ме е прегръщал, съм се опитвала да налагам няк'ва преграда между нас. 'Ма 'щото той не беше моя човек.

urlittlelady
01-31-2014, 17:41
аз също имам такъв страх.. от няколко години насам се притеснявам от прекалената близост с дадено момче, както и сега. И при мен причината си е в мен, но донякъде и в един любим човек, когото аз обичах безрезервно, а той ме захвърли като непотребен парцал :D то не е смешно де, но да... та оттогава ме е страх някой да не постъпи така с мен отново, предимно момчетата. Да не би пак аз да страдам и аз да съм наранената. И само наранявам хора, които наистина държат на мен. Бягам от тях все едно някой ме гони, а в действителност няма ни най-малка причина да бягам, че дори и да стъпвам настрани от тях. Тогава наистина много ме боля. Да, наистина бяхме малки, беше детско и наивно, но беше истинско... много, много, боля... и още боли..

tori
01-31-2014, 17:54
Ама... то се появи наскоро. Да кажем от 6 месеца някъде. Ако не сме съвместими, би трябвало да не сме съвместими от началото.

pandabear
01-31-2014, 18:07
говорила ли си с него за този проблем по-обстойно? аз лично, когато споделям (с всякакви подробности, всякакви неща) на моето момче и видя/усетя разбиране ми става по-спокойно/сигурно.

Didko_Beats
01-31-2014, 18:10
Ама... то се появи наскоро. Да кажем от 6 месеца някъде. Ако не сме съвместими, би трябвало да не сме съвместими от началото.

Да е 6 месеца е скоро ...8-).....Да е имало няква промяна....нещо да се е появило от някъде .. да е породило тоя страх ??

tori
01-31-2014, 18:12
говорила ли си с него за този проблем по-обстойно? аз лично, когато споделям (с всякакви подробности, всякакви неща) на моето момче и видя/усетя разбиране ми става по-спокойно/сигурно.
Споделяла съм, да.


Да е 6 месеца е скоро ...8-).....Да е имало няква промяна....нещо да се е появило от някъде .. да е породило тоя страх ??
Не мисля, че има.

djipsito
01-31-2014, 20:20
А може би времето те плаши ? Т.е, че нещата са все по-трайни, сериозни и т.н ? Чувала съм от хора, които са имали дългогодишни връзки, че третата година от връзката разлюлява отношенията, ако мине без проблем, седмата (ако стигне до седма). Та, конкретно един мой познат ми е говорил доста и ми каза, че в един момент почваш да се замисляш накъде отива всичко това, докъде искаш да стигне, това ли е човека и подобни. Т.е има един период на несигурност какво точно искаш и изпитваш, другият също... и сигурно от там се появява този страх.

На мен ми се е случвало да ме е страх, наистина е много гадно и не искам да се повтаря. Ако се повтори бих се изправила срещу "страха", защото сега разбирам, че е било грешка да се "пазя" и малко съжалявам, ама...

Мислила ли си да говориш с психолог ?

Deadlock
01-31-2014, 20:23
Пробвай, като изпиташ страха, да повторите веднага същото нещо, което го е предизвикало. Тоест да не послушаш емоцията.

Ако напоследък има нещо в живота ти, което те измъчва, макар да не е свързано с приятеля ти, може да е него. Може би се чувстваш изплашена, слаба, сякаш трябва да се защитиш, а не можеш, нещо от сорта?

tori
01-31-2014, 20:28
Не, не съм мислила за психолог. Не смятам, че е чак толкова сериозно. Това за несигурността обаче е интересна идея, ще помисля и върху. нея. В момента съм в етап от живота си, в който наскоро преодолях нещо като срив, състояние след депресия или нещо такова. Започвам да се съмнявам в отношенията си към човека, с когото съм, а и не само. Отделно дето ме притискат и като че ли не ми се пораства. Вероятно точно тоя комплекс от прекрасни неща ми поставя ограничението в общуването с останалите и дори причинява страха ми.

djipsito
01-31-2014, 20:41
Еми може би е тва, стъпка към растеж, която те е страх да направиш, защото още не си готова за нея.
Колкото до психолога, не е задължително да имаш сериозен проблем, че да го посетиш. 100% ще се почувстваш по-добре и ще получиш много отговори за себе си. Най-важното е, че сама ще стигнеш до тях.

tori
01-31-2014, 20:45
Благодаря, помогна ми много. Пращам бирата и шоколада във Български пощи до поискване.

Tsukuda_Hiroshi
02-01-2014, 04:35
Лично аз за първи път я чувам тази "стъпка към растеж" и ми стана доста интересно. Я разяснете, моля ви се!! :)

tori
02-01-2014, 08:01
Ох, тва звучи трудно за обяснение. Лично аз го разбирам като симбиоза от решения, които някой очаква да взема във някъв кратък срок, за да "потече" живота ми в някаква посока. Аз обаче не съм готова да направя този низ от избори. Нещата се усложняват много и от още един фактор - преживях трудна година. Тоест тоя страх идва от там, от тези всички прекрасни неща като едно общо.
Не ми се отдава да мисля сутрин...

anonymous708973
02-01-2014, 09:26
Да си го виждала да вика или да се бие с някого? По някакъв начин да се е предизвикало усещането колко си малка и чуплива и как ако ти направи нещо, ще си търсиш зъбите под дивана?
Не казвам да е насилнически настроен към теб, а да си го виждала да е такъв с друг човек.

Едър/Здрав ли е? Може от това да е. Аз обикновено малко се посвивам в присъствието на такива, особено когато ми правят резки движения.

djipsito
02-01-2014, 09:50
tori, и аз така го разбирам. А и причислено конкретно към растежа на връзката ти с даден човек, в началото си по течението и всичко е хубаво, ама като почнат да минават година, две, три, идва колебанието. Накъде отива всичко, готов/а ли съм за това, искам ли го наистина. Почват да ти изникват в главата въпроси като "ами ако..."
Сам изпадаш в някакви дилеми, страх те е да предприемеш нещо и за всеки този страх се изразява в нещо различно. Даваш си сметка, че трябва да пораснеш, съмняваш се дали си достатъчно узрял за тези неща и т.н.

Те връзките си вървят, в един момент не се усещаш кога е дошло време да заживеете заедно. Сигурно е нормално да има страх. Моя съвет е да не се притесняваш за бъдещето, а за настоящето.

Има и друго. Усещаш ли приятеля ти да е станал по-привързан към теб ? Да не би случайно да се е стигнало до там, че да те задушава с близост или нещо такова ? И да те панира тва, че при теб нещата не са чак толкова силни ?

tori
02-01-2014, 17:32
Да си го виждала да вика или да се бие с някого? По някакъв начин да се е предизвикало усещането колко си малка и чуплива и как ако ти направи нещо, ще си търсиш зъбите под дивана?
Не казвам да е насилнически настроен към теб, а да си го виждала да е такъв с друг човек.

Едър/Здрав ли е? Може от това да е. Аз обикновено малко се посвивам в присъствието на такива, особено когато ми правят резки движения.
Не съм виждала да се бие с друг, да вика, висок е, но е слаб. Единственото, което ми е правил, е да ме подхвърля като топче за пинг-понг при желание от моя страна.


tori, и аз така го разбирам. А и причислено конкретно към растежа на връзката ти с даден човек, в началото си по течението и всичко е хубаво, ама като почнат да минават година, две, три, идва колебанието. Накъде отива всичко, готов/а ли съм за това, искам ли го наистина. Почват да ти изникват в главата въпроси като "ами ако..."
Сам изпадаш в някакви дилеми, страх те е да предприемеш нещо и за всеки този страх се изразява в нещо различно. Даваш си сметка, че трябва да пораснеш, съмняваш се дали си достатъчно узрял за тези неща и т.н.

Те връзките си вървят, в един момент не се усещаш кога е дошло време да заживеете заедно. Сигурно е нормално да има страх. Моя съвет е да не се притесняваш за бъдещето, а за настоящето.

Има и друго. Усещаш ли приятеля ти да е станал по-привързан към теб ? Да не би случайно да се е стигнало до там, че да те задушава с близост или нещо такова ? И да те панира тва, че при теб нещата не са чак толкова силни ?
По-привързан е мъничко, да.


нещо против ножовете и муай тая ли имаш тори :?: ще се направя че все едно не съм го видял тва :smt023

тори доста си побъркана между другото , не знаех че имаш такива проблеми 8-) добре и кво с гаджето ти стоите на 1 метър и си пращате въздушни целувки :?: я покажи как става изглежда яко 8-)
Нямам нищо против и ако беше се захванал да прочетеш цялата тема или поне поста на Психопат, щеше да разбереш за какво иде реч. Вадиш ми думите от контекст.
Тва за въздушните целувки е пък даже не знам как да го коментирам. Няма проблем да се гушкаме, да се целуваме, дори при секса всичко е наред. Просто понякога се получава така, че се плаша и се свивам на кълбо. До момента е станало не повече от 6-7 пъти. Казах нагоре, че от около 6 месеца съм го забелязала.
Колко съм нормална или не, не е твоя работа.

~LadyCrawley~
02-09-2014, 10:06
Боже, мислех, че само аз имам този проблем о.о Преди една година, когато се запознах с един, той тръгна да ми се навира в лицето, гушкаше ме, беше много мил /шантавото е, че нямам нищо против прегръдки, милувки и тн, страхът ми идва, когато тръгне да ме целува. / но се отдръпнах. Не знам дали проблемът беше в момчето, след него имаше и още едно, но нещата се повториха..Може и много да ме привлича някой, но страхът от прекалената близост ме кара да се отдръпвам. Тук бързам да поясня-никой не ми е разбивал устата, не ме е изнасилвал и тн, просто си е някаква фобия и не вероятно не го обяснявам правилно.

tori
02-09-2014, 10:29
Боже, мислех, че само аз имам този проблем о.о Преди една година, когато се запознах с един, той тръгна да ми се навира в лицето, гушкаше ме, беше много мил /шантавото е, че нямам нищо против прегръдки, милувки и тн, страхът ми идва, когато тръгне да ме целува. / но се отдръпнах. Не знам дали проблемът беше в момчето, след него имаше и още едно, но нещата се повториха..Може и много да ме привлича някой, но страхът от прекалената близост ме кара да се отдръпвам. Тук бързам да поясня-никой не ми е разбивал устата, не ме е изнасилвал и тн, просто си е някаква фобия и не вероятно не го обяснявам правилно.
Йеа, не съм сама значи.

~LadyCrawley~
02-09-2014, 10:32
Да, но при теб се е появило след като си била известно време с този човек, доколкото разбрах, а при мен е като неоправдана защитна реакция о.о

tori
02-09-2014, 10:33
Мда, едва преди половин година се прояви.

tori
02-09-2014, 10:55
въпросът е как може да бъде премахнато..
Бих била най-щастливото същество на света ако знам как. Не че е такъв проблем, но е някак кофти да те е страх.

darknesswillfall
02-09-2014, 11:15
при вас като ви е страх от близост сами трябва да се навирате във физиономиите на хората , говоря за преминавате в интимната граница от 15 санта и надолу и то с колкото се може повече хора и то непознати :smt023 който го е страх ще си живее цял живот така , недъгав и с проблеми :smt023

tori
02-09-2014, 11:23
Ама аз всеки ден се сблъсквам със страха си. Вярно - с един и същ човек, но все пак е нещо. Пък и аз не съм точно човека, който ще се вре в някой друг, защото така му кефнало. Избягвам прегръдки с приятелки и приятели и като цяло рядко са хората, на които позволявам да ме мачкотят, кво остава за непознати.

darknesswillfall
02-09-2014, 11:32
така имаш няква успокоеност на него винаги може да му кажеш да се дръпне , просто прави го с непознати и стои много близо до тях :smt023

мнозинството на хората са с твоя проблем пробаи в асансьора да се доближиш много близо до някой мъж да видиш как ще се спече :smt023

вземи се изправи срещу страха си недеи се излага

tori
02-09-2014, 11:40
Хубу, все тая.

~LadyCrawley~
02-09-2014, 11:58
darknesswillfall , наистина надъхваш, но не е толкова лесно, не мислиш ли? На теория лесно даваш примера с паяците, но в действителност проблемът тук е по-сложен.

SonataArctica
02-09-2014, 13:43
darknesswillfall престани със спама, боклук такъв.


Тори имаш ли му пълно доверие? Говоря на 100%, както би се доверила на родителите си. Твоя младеж замина да учи, нали? Промениха ли се отношенията ви от тогава? Тези 6 месеца, просто съвпадат г/д с това заминаване.

tori
02-09-2014, 14:22
Тори имаш ли му пълно доверие? Говоря на 100%, както би се доверила на родителите си. Твоя младеж замина да учи, нали? Промениха ли се отношенията ви от тогава? Тези 6 месеца, просто съвпадат г/д с това заминаване.
Никъде не е заминавал да учи. :д Пълно чак не, защото нямам такова и на родителите си, както и на никого друг, но да - имам му доверие.

darknesswillfall
02-11-2014, 21:00
darknesswillfall престани със спама, боклук такъв.


Тори имаш ли му пълно доверие? Говоря на 100%, както би се доверила на родителите си. Твоя младеж замина да учи, нали? Промениха ли се отношенията ви от тогава? Тези 6 месеца, просто съвпадат г/д с това заминаване.

първо тва не е спам а реално се опитах да помогна , ясно ли е сюлеиман паша :smt023
второ накарай ме , китаристче :smt023 ела и ме накарай да спра , изкалян косъм :smt077

djipsito
02-11-2014, 21:10
Аз още мисля, че тва е на някво психо ниво и разговор с психолог ще помогне... Поне да разбереш причината ако не друго.

tori
02-11-2014, 21:12
Психолога е много краен и не-предпочитан вариант. За момента се опитвам някак да си въздействам на мисленето, говорим си з това. Уж от създаването на темата всичко е шест, но да видим по-нататък.

darknesswillfall
02-11-2014, 21:16
нали и аз казах че е на психо ниво и тва което аз казах ще го приложи всеки психиатар/психолог

ще почне да я сблъсква със страховете и , тя ще насере и ще прекрати сесията , оттам кота нула :smt023

tori
02-11-2014, 21:20
Няма да насера, щото ме е страх от хора. По-скоро ще избягам с викове, щото някой се е опитал да ме докосне, а не влиза в периметъра на приятелите или познатите ми. Или на приятните хора, с които бих си имала вземане-даване.

darknesswillfall
02-11-2014, 21:26
и затова като не оставиш да ти помогнат и не потърсиш хелп , след 20 години ще си с неврална психоза или по зле може шизофрения даже , ти ще си като ръсел кроу от филма красив ум , ще пишеш уравнения у вас сама по цял ден 8-) на стената с флумастер 8-)

tori
02-11-2014, 21:29
Не мисля, че това е лошо. Ако не друго, то поне никой няма да иска да ме докосва поради каквито и да е причини.

darknesswillfall
02-11-2014, 21:36
тва с допира е достатъчно зле , ти ще превъртиш така бе

darknesswillfall
02-11-2014, 21:37
ще ти викат ПЛЕВЕЛ , като оная мацка от филма хикс мен , дето носеше ръкавици и имаше бял кичур

може да си направиш зелен кичур като жабата ти примерно , да си по оригинална

и ще ти викаме не плевел ами корен или коприва например 8-)

tori
02-11-2014, 21:38
Няма, няма. Обещавам.
Едит: Корен ми харесва.

Аре стига вече спам, че Калпазанка и Лейди ще ни намерят и избият.

darknesswillfall
02-11-2014, 21:49
Корен нещо ме кефи толкова , корен ми звучи малко мъжко , ти вече си смени пола вече си момиче нале :?:

предполагам нямаш корен или кореняци в гащетата нали :?:

ако отговора е не нямам , ще ти викам копривата :smt023 Мноо жулиш като те пипат , ще стоя далеч от теб обещавам , ако те видя и ще си сложа военните ръкавици :smt023

tori
02-11-2014, 22:00
Хуу, квото ти харесва.

SonataArctica
02-11-2014, 22:03
първо тва не е спам а реално се опитах да помогна , ясно ли е сюлеиман паша :smt023
второ накарай ме , китаристче :smt023 ела и ме накарай да спра , изкалян косъм :smt077
Ще ти завра китарата си до 24-то прагче в гъза. Бахти пропадналния тип.



Тори, а има ли нещо, което се е случило, когато за първи път се е появил този страх?

darknesswillfall
02-11-2014, 22:06
ти анализираш анали ли :?: откъде знаеш колко гънки има гъза ве бахти :-s тва дори лекарите не мисля че го знаят , в смисъл само хирурзите но все пак те ти бъркат отзад с микроскоп и фенер , сигурно на теб са ти го правили и ти знаеш и ти сега бъркаш по дупките 8-)

я кажи колко лаина избута през последната седмица 8-)

SonataArctica
02-11-2014, 22:08
Отново показваш какъв си невежа. Глупак със средно/основно образование. Жалък си, отиди да се скриеш някъде.

tori
02-11-2014, 22:09
24 прагче на китарата.
Иначе не, поне не помня да е имало нещо. Смисъл било е отдавна, нямам някаква идея, но предполагам не.

darknesswillfall
02-11-2014, 22:16
Отново показваш какъв си невежа. Глупак със средно/основно образование. Жалък си, отиди да се скриеш някъде.

нормално да съм невежа братле , все пак не обичам аналните подробности , не се кефя на такива работи изобщо :smt023 ти практикуваш задна инспекция , също като гледам не подбираш полове , като гледам как ми скокна с намеци :-s

имам средно образование , средно специално да съм по точен , тва ми дава голямо самочувствие , специален съм тоест :smt023

SonataArctica
02-11-2014, 22:26
Нали знаеш кои ги зоват като "специални"? Бавноразвиващите се и хората с физически проблеми. Ти опредеено клониш към първия тип. Не искам да ги обиждам обаче защото си по нисш и от всичко, за което се сещам. Горд от факта, че има жалко средно образование... Срам ме е в такива моменти да се нарека българин. Само се позоря като ти отговарям, ще поправя тази грешка.


Тори, не виждам логика да се появи този страх от нищото, но и съм далеч от разбирач в тази област. Може да е проблема в доверието? И все пак не мисля, че това е някакъв сериозен проблем за връзката ви. Може да изчезне, както се е и появил. Ще потършувам из ума си за нещо, което би помогнало.

tori
02-11-2014, 22:36
Не е нужно да тършуваш из ума си, аз сама ще се оправя. Благодаря все пак, заслужаваш бира и шоколад, както и всички обадили се.

darknesswillfall
02-11-2014, 22:36
Нали знаеш кои ги зоват като "специални"? Бавноразвиващите се и хората с физически проблеми. Ти опредеено клониш към първия тип. Не искам да ги обиждам обаче защото си по нисш и от всичко, за което се сещам. Горд от факта, че има жалко средно образование... Срам ме е в такива моменти да се нарека българин. Само се позоря като ти отговарям, ще поправя тази грешка.



калайджия , накефи ме с уникално тъпия си пост , и сега ще ти отговоря подобаващо да усетиш колко си глупав :smt023

почвам с копирано от гугъл , написах спешал в търсачката и виж какво излезе , уродлив мисир :smt023

spe·cial
ˈspeSHəl/
adjective
adjective: special

better, greater
exceptionally good or precious.

превеждам ти на български понеже си талибан

извънреден (special) , изключително добър (exceptionally good ) , по-голям (greater) , better (по-добър) , precious (скъпоценен)

:smt023

за теб имам една специална кофа с лайна която с удоволствие бих ти излял в пазвата и след тва да те изритам в топките по специален начин :smt077

tori
02-11-2014, 22:39
Стига се карахте, кака Лейди ми почисти темата и дай пак. Досадно е.

darknesswillfall
02-11-2014, 22:41
тори на лаладжииска тема и въпроси ще получиш това :smt023

Момента в който видях че не си сериозна с намеренията да се справиш с проблема си , ми падна в очите :smt023

tori
02-11-2014, 22:48
Сериозна съм, но няма да хукна да прегръщам непознати. Точка. Аз си правя темата, аз решавам кой от методите да изпробвам. Като не те кефи, има си други темички. Ставаш досаден.

darknesswillfall
02-11-2014, 22:51
много съм досаден и чара ми е там че не ми пука :smt023

Не съм казал да ги прегръщаш , къде съм го казал това :?: :?: :?: ЛЪЖКИНЬООООООООООООО МРЪСНА

казах да стоиш на къса дистанция да навлизаш в интимното им пространство под 15 санта , има разлика :smt023

не пипаи хората просто стои близо до тях и когато де докоснат леко не скачай все едно хората имат радиация , weird е :smt023

tori
02-11-2014, 22:56
Тва за прегръдката беше хиперболизирано, не се хващай за думата.

darknesswillfall
02-11-2014, 22:58
МАЛЕЕ КАК УВЪРТАШ ТИ СИ НАЙ ГОЛЯМАТА ФУРНАДЖИИСКА ЛОПАТА КОЯТО ПОЗНАВАМ
всъщност има още една лопата тя си знае коя е по голяма е от теб ама ти сега се конкурираш с нея 8-)

ако те видя някой ден по стечение на обстоятелствата ще ти среща 1 кичур коса понеже си мръсна лъжичка :smt023

tori
02-11-2014, 23:00
Пич, ходи си пий лекарствата.

darknesswillfall
02-11-2014, 23:05
пич , имам мускулна треска , ела да ми ги дозираш 8-)

tori
02-11-2014, 23:10
Ще те помоля повече да не се обръщаш към мен по никакъв повод. Благодаря и приятна вечер.

ForzaFelipe
02-12-2014, 01:17
Според мен не е страх от всичко, а от него. Това не се получава от всички, а само когато той ти навлезе в пространството, което говори, че има нещо което не си признаваш. Според мен дълбоко в себе си мислиш за бъдещето и факта да бъдеш с него още мнооого дълго време те плаши и това се появява в моменти на близост.

darknesswillfall
02-12-2014, 02:57
Ще те помоля повече да не се обръщаш към мен по никакъв повод. Благодаря и приятна вечер.

ще те помоля да се обръщаш вече към мен с вие , оу райт :?:

LadyDi
02-12-2014, 05:42
аз