PDA

View Full Version : Доставка от САЩ до България? Как?



dessy97
01-31-2014, 08:35
Здравейте, искам да попитам някой поръчвал ли си е от сайта на Виктория Сикрет? Чудя се как да си поръчам от там и колко ще ми излезе доставката?

_LoVe_
01-31-2014, 14:43
сайта на Виктория Сикрет
Заинтригуваме ще ми кажеш ли сайта
относно по темата: сори :( и аз не знам как да ги поръчаш

HollyGolightly
01-31-2014, 14:54
Влизаш в сайта и си поръчваш каквото решиш. Плащаш чрез PayPal и когато натиснеш check-out ще ти каже колко ще ти е доставката, тъй като зависи от количество/грамаж/стойност на продуктите, които решиш да си поръчаш.
Като цяло такива сайтове са направени като за хора, които ползват компютър за първи път, всичко ти е обяснено стъпка по стъпка, просто от теб се иска да знаеш някоя друга дума на английски и да четеш.

dessy97
01-31-2014, 15:04
Влизаш в сайта и си поръчваш каквото решиш. Плащаш чрез PayPal и когато натиснеш check-out ще ти каже колко ще ти е доставката, тъй като зависи от количество/грамаж/стойност на продуктите, които решиш да си поръчаш.
Като цяло такива сайтове са направени като за хора, които ползват компютър за първи път, всичко ти е обяснено стъпка по стъпка, просто от теб се иска да знаеш някоя друга дума на английски и да четеш.

Да разбирам си много добре английски, но въпроса ми е дали някой е поръчвал защото все пак доставката е чрез фирма посредник и ме интересува с коя фирма е най-добре да се работи и не е толкова скъпо.

HollyGolightly
01-31-2014, 15:13
Не си избираш ти фирмата, те ти пращат в зависимост от това, с коя им е най-удобно. Вероятно ще си получиш пратката с Българските Пощи. Няма как да не го получиш, тъй като ти дават tracking number и ако не пристигне до определената дата, ще ти върнат парите.