PDA

View Full Version : Не мога да я разбера..



bulgarian_soldier
01-31-2014, 16:47
Ключ.

tireheb
01-31-2014, 16:50
чакам тема, където названията ше са делта, сигма и омега

Тодор
01-31-2014, 16:52
Давай смело пич!!Ти си човека!!!А за ония другия...Споко скоро няма да има празници!!!

bulgarian_soldier
01-31-2014, 17:07
Кръстих ги така, понеже ставаха прекалено много повторения, не случайно редактирах текста 2-3 пъти. :)

RapExotic
01-31-2014, 18:12
Тя си има по принцип приятел, според статсовете в facebook.Но това явно не я притеснява.Когато излязохме и казах, че не може да се виждаме, ако тя си има приятел, а тя ми отговори, че те са гаджета само за празниците.

СтатусОВЕТЕ във Фейсбуук са най-достоверния източник за това дали е обвързана или не. Никога не ги подлагай на съмнение. Освен това щом си има гадже само за празниците, то тя явно си има някакъв график за обвързванията. Виж кога е твоя ред. Направи справка в Гуугъл. Ако не си в списъка може би трябва да кандидатсваш за одобрение.

Tsukuda_Hiroshi
01-31-2014, 18:44
Братле, според мен много добре си избрал буквичката М. Идва от Мастия, предполагам... :lol: Според мен въпросната е настояща малолетна въртиопашка и бъдещо курве. Не се занимавай грам повече. Отрежи й контактите, респективно крилцата, придай си малко по-надменен вид, не й показвай по никакъв начин, че ревнуваш!!! Толкова дълбоко ще й бръкнеш, че не можеш да си представиш!!!

bulgarian_soldier
01-31-2014, 19:48
Проблема е там, че мисля, че съм влюбен в нея.

Tsukuda_Hiroshi
02-01-2014, 04:37
Мисилиш си го или си влюбен? Има разлика. Но и в двата случая ще ти мине. Не е нужно да си съсипваш живота с човек, на когото не му пука за теб.