PDA

View Full Version : Как да процедирам сега?



broken_hearted
01-31-2014, 20:00
Така! Днес разбрах че момичето което харесвам и на което много държа е скъсало в приятелят си. От много време се надявах това да стане и сега, когато е факт незнам как да процедирам за да я спечеля. Искам да съм до нея но не искам да продължава да ме приема само като приятел искам да ме види като нещо повече. Опитах се да и звъня, но тя не вдига. Трудно е да знам че и е тежко и се чудя дали да не отида до тях да я видя дали е ок. Някой друг да е бил в подобна ситуация?
Имате ли някакви идеи какво да правя?

xoxi
01-31-2014, 20:04
Изчакай.
Не се натрапвай веднага.

mm28
01-31-2014, 20:31
Ахахахаха, пак ли ти е :D Вземам пуканките (rofl)

broken_hearted
01-31-2014, 20:35
xoxi но ако почакам няма ли да е късно? искам да и покажа че искам да съм до нея в труден момент. Да знае че може да разчита на мен и че все още ми пука.

mm28 темата ми е сериозна не е нужно да се гавриш

baby_baby
01-31-2014, 20:36
Изчакай малко време

mm28
01-31-2014, 20:46
mm28 темата ми е сериозна не е нужно да се гавришТо и психическото ти състояние е сериозно...

Не разбра ли че няма как да я спечелиш, дори и приятеля и да е бил най-големия олигофрен на земята?

RapExotic
01-31-2014, 20:46
Изчакай, в противен случай ще те използва просто за утеха и когато намери следващия никнеймът ти ще се стовари върху тебе. Никога, ама никога ни флиртувай с наранено, ядосано или уморено момиче!

broken_hearted
01-31-2014, 21:24
Може би сте прави и трябва да я оставя за известно време на мира но не искам през това време да си намери някой друг. Или да се събере пак с него понеже той е хитър и може пак да я забаламоса нещо и тя да му се върже. :(

Goddess
01-31-2014, 21:42
Искам да съм до нея но не искам да продължава да ме приема само като приятел искам да ме види като нещо повече.

До колкото се разбра от другата ти тема, тя даже и като приятел не те приема, пък какво остава за нещо повече.
Аз още не мога да повярвам, че ти и темите ти сте реални. Изобщо не завиждам на момичето, наистина не си добре с главата...

girlwithblueeyes
01-31-2014, 21:53
Ти си болен.

anonymous708973
01-31-2014, 22:00
Изчакай.
Не се натрапвай веднага.

Ти си сигурно единствената, която не знае.
Виж му останалите теми.

Боже, авторе, ако бях на мястото на момичето, вече щях да търся начин и връзки да ти издействам ограничителна заповед или поне да говоря с баща ти да ти хвърли един як бой на стари години, та да се осифериш и да спреш да ДОСАЖДАШ.

broken_hearted
02-01-2014, 01:38
как може да сте толкова злобни? аз искам да помогна и да съм там за нея, когато има нужда. вие ми наскачахте тук все едно аз съм скъсъл с нея а не онзи нещастник.
Освен това баща ми никога не мее удрял няма и да го направи

shmatarok
02-01-2014, 02:30
http://media.tumblr.com/821bfe24f6e50da6064d80b6c1b459cc/tumblr_inline_mjq1c9G3gQ1qz4rgp.gif

Не разбра ли, че няма да я бъде твоята?
И спри да разнасяш наляво и надясно личния живот на момичето.

Баси ужаса.

Tsukuda_Hiroshi
02-01-2014, 04:29
1. Не вярвам да е скъсала с приятеля си. Може би просто психозата ти се засилва и имаш халюцинации.
2. Ако е станало (в което пак казвам, че не вярвам!!), то точно ти няма да да бъдеш следващия, гаранция!! ;)
3. Ако пък по някоя неведома причина е станало заради тебе - по-добре си взимай размерите за сандък - поне 1 от двамата би трябвало да те навести.
4. Брат, както каза mm28: "Вземам пуканките"!!!

anonymous708973
02-01-2014, 07:13
как може да сте толкова злобни? аз искам да помогна и да съм там за нея, когато има нужда. вие ми наскачахте тук все едно аз съм скъсъл с нея а не онзи нещастник.
Освен това баща ми никога не мее удрял няма и да го направи

ТЯ не иска да й помогнеш! Не те иска в живота си, независимо дали е с приятеля си или не!

Евала на момичето обаче. В най-щастливото си състояние да не те иска - нормално е, някъв мухльо ще й мрънка там нон-стоп, ясно защо. Обаче да не те иска в най-тъжното си състояние - евала! Лесно можеше да ти пусне мухата и да те върни на малкия си пръст, за да си вдига егото, щото точно сега най-вероятно има нужда. Тя пак не го прави. Браво.
Смятай колко си залюхан, щом дори сега не те иска.

Баща Ти
02-01-2014, 08:04
Френд зоната.

tori
02-01-2014, 08:20
Ако аз бях на мястото на момичето, бих си взела ограничителна заповед, да.И също така бих помолила Лейди да изтрие темите, защото ме обиждат.

Didko_Beats
02-01-2014, 08:32
Ако аз бях на мястото на момичето, бих си взела ограничителна заповед, да.И също така бих помолила Лейди да изтрие темите, защото ме обиждат.

теб пък кой та обижда ???.... 8-)

anonymous708973
02-01-2014, 09:21
Френд зоната.

Каква френдзона, бе?! Чул-недочул нещо от американските сериали и го повтаря.
Френдзон-ваш някого, когато искаш да ти е - изненада - ПРИЯТЕЛ. Френдзон-ваш момче, което е мило, свястно и принципно, но просто не те привлича по този начин. Тя не може да го гледа, камо ли да й е приятел?!

HollyGolightly
02-01-2014, 11:47
Кога съм скъсала с приятелят си, че да знам колко дни съм назад с информацията :lol:
Малко ли ти се видя боя преди няколко седмици? Нищо, още ще има
А колкото до ограничителна заповед, и да изкарам какво? Той само във форума ме тормози, другаде не смее

Glamour92
02-01-2014, 11:56
^ Сърцеразбитият или е дезинформиран, или си е набелязал нова жертва.

s0b1esk1
02-01-2014, 14:31
холи голити дръж си втората путка на каишка и не го пускай тука

HollyGolightly
02-01-2014, 17:12
холи голити дръж си втората путка на каишка и не го пускай тука
Ако знаеш как да го спра да пуска теми тук, можеш да споделиш.

Баща Ти
02-01-2014, 18:06
Каква френдзона, бе?! Чул-недочул нещо от американските сериали и го повтаря.
Френдзон-ваш някого, когато искаш да ти е - изненада - ПРИЯТЕЛ. Френдзон-ваш момче, което е мило, свястно и принципно, но просто не те привлича по този начин. Тя не може да го гледа, камо ли да й е приятел?!

Ебре! Сус, колко си умна!

С тва поведение се стига до френдзоната:

"Искам да съм до нея но не искам да продължава да ме приема само като приятел искам да ме види като нещо повече"

Tsukuda_Hiroshi
02-01-2014, 18:47
Абе тоя плаче за бан по IP... нЕма ли я тая опция?

broken_hearted
02-01-2014, 23:33
HollyGolightly не лъжи отлично знам какво е станало. Ама ето докато се наканя и той пак я излъгал нещо и се събрали. Явно повече от приятел скоро няма да бъда :(

deadshadow13
02-02-2014, 00:22
Преди време изпадах много в такива ситуации. Винаги момичето което харесвах си хващаше друг. И аз чаках съдбата да се обърне тя да го скъса и да погледне към мен. За разлика от колегите който са пишлегарчета на по 16 години и който се опитват да се правят на опитни с жените,аз ще се опитам да ти помогна.
1.Братчето ми не знам дали си чул,но ако си Friendzoned дори и господ не може да ти помогне. Да клише е може и да не вярваш то този урок всеки един от нас го е научил трудно. Колкото повече изслушваш една жена,колкото повече разбираш проблемите и ти си мислиш,че така ще и покажеш,че си мил и всеотдаен,ДА но не е така.Така ставаш техен приятел,все по близък и все по близък.Колкото по близък ставаш толкова повече шансовете ти да бъдеш с нея намаляват. Но това е заложена в жените/момичетата в днешно време. (набор след 95) За съжаление не виждат кой е правилният за тях а вместо това ходят с ''гъзарчета'' . Тъжно но факт,но нека речем,че твоята любима е изключение.
2.Разбери дали наистина е скъсала. От приятелки приятели но най точно ФЕЙСБУК. Там има всичко,ако не се е отбелязала като обвързана то от нейните постове ще разбереш.
3.Не бързай веднага да я ухажваш. Ще и трябва време за да премине етапа след раздялата. Води с нея нормални контакти.
4.Сам ще разбереш кога е момента,покажи и че тя не е заслужавала другия.Трябва да разбере,че ти си правилният за нея.Колкото повече показваш интерес толкова +чета трупаш.Жените след раздяла са лесни.С риск да ме нападнат тук в форума го казвам,но е така. Ако наистина я обичаш ти е простена можеш да използваш раздялата.
5.Най важният етап.Имаш да речем 40 % шанс да тръгнеш с нея ако направиш поне малко от това което ти писах.Обаче уловката е че повечето от жените ще тръгнат веднага в нова връзка,само и само да забравят старата.Без чувства без нищо. И повярвай ми от това боли най-много.Сега е моментът да си до нея.Сега и покажи,че разбираш от проблемите и и покажи че тя трябва да е с теб а не с никой друг. Пожелавам ти късмет и чакам отговор.

Tsukuda_Hiroshi
02-02-2014, 10:47
HollyGolightly не лъжи отлично знам какво е станало. Ама ето докато се наканя и той пак я излъгал нещо и се събрали. Явно повече от приятел скоро няма да бъда :(

Аз така като чета темите, останах със скромното мнение, че даже и за приятел не те искат...

Yoo reTo G
02-02-2014, 18:34
Slu6ai ma sq !!!! Trqbva da q napie6 , samo malko i da po4ne6 da se caluvate . Sas ili bez gadje , trqbva vse pak leko da nakloni6 veznata . Nali znae6 - ako iska6 balon da teji kolkoto kamak , ne moje6 da ne nakloni6 veznata , s polo6tta na racete si . Tai , 4e i sas gadje probvai q prelasti .

HollyGolightly
02-02-2014, 19:04
Slu6ai ma sq !!!! Trqbva da q napie6 , samo malko i da po4ne6 da se caluvate . Sas ili bez gadje , trqbva vse pak leko da nakloni6 veznata . Nali znae6 - ako iska6 balon da teji kolkoto kamak , ne moje6 da ne nakloni6 veznata , s polo6tta na racete si . Tai , 4e i sas gadje probvai q prelasti .
:lol:

LadyDi
02-03-2014, 10:23
Я някой да ме светне кво се случва, преди да почна да раздавам шамарите.

Holly, тоя на теб ли досажда IRL?
Какви са му другите теми?

LadyDi
02-03-2014, 10:40
хора, истина ли е тва, което чета в последните няколко теми?

и ако е - защо никой не ми е писал досега?

tori
02-03-2014, 10:47
теб пък кой та обижда ???.... 8-)
Мен никой, казвам какво бих направила ако бях в тая ситуация. Очилата ли си загуби?

LadyDi
02-03-2014, 10:50
Ако знаеш как да го спра да пуска теми тук, можеш да споделиш.

аз знам

Didko_Beats
02-03-2014, 10:50
Очилата ли си загуби?

Ти мене зубар ли ма обиждаш? :lol:

LadyDi
02-03-2014, 10:51
авторе, ето как процедираме от тук нататък:
1. Получаваш ограничителна заповед за форума.

И това. Няма 2-ро :)

И един приятелски съвет: Потърси помощ от психиатър.

Delziec
02-03-2014, 10:52
някой може ли да постави и другите теми , че ми стана интересно

tori
02-03-2014, 10:52
Ти мене зубар ли ма обиждаш? :lol:
Не, опитах се да ти кажа да се научиш да четеш, а ако все пак можеш - да си по-внимателен и да не изпускаш разни неща, щото не е яко.

LadyDi
02-03-2014, 10:55
някой може ли да постави и другите теми , че ми стана интересно

не, другите теми ги изтривам

Didko_Beats
02-03-2014, 10:55
Не, опитах се да ти кажа да се научиш да четеш, а ако все пак можеш - да си по-внимателен и да не изпускаш разни неща, щото не е яко.

Еми твърде много четене и затва минах напрао на сеира ...8-)

mr_broken_hearted
02-03-2014, 11:53
Защо имам бан и къде са ми другите теми? Сайта е за споделяне и търсене на отговори за дадените проблеми нали така

SonataArctica
02-03-2014, 11:56
Някой се завърна :lol:

LadyDi
02-03-2014, 12:30
Защо имам бан и къде са ми другите теми? Сайта е за споделяне и търсене на отговори за дадените проблеми нали така

хората ти дадоха отговор - отиди на психиатър

повече теми от теб няма да допусна
точка по въпроса

mm28
02-03-2014, 12:32
Поне обсъжда реален проблем който има. Просто не трябваше да разкрива за кой говори, това му беше грешката.

girlwithblueeyes
02-03-2014, 12:34
Защо имам бан и къде са ми другите теми? Сайта е за споделяне и търсене на отговори за дадените проблеми нали така

Сайта е за споделяне а не за психически тормоз над потребителите в него .

LadyDi
02-03-2014, 12:39
Поне обсъжда реален проблем който има. Просто не трябваше да разкрива за кой говори, това му беше грешката.

Грешката му е, че е или е психично болен, или му отърва да се прави на луд.
Either way, не е добре дошъл тук.

girlwithblueeyes
02-03-2014, 12:40
Лейди защо не затвориш темата направо ?
И без това усещам че следващите страници ще се напълнят със спам.

mr_broken_hearted
02-03-2014, 12:44
LadyDi какво толкова съм направил? Споделих си проблема и търся разрешение на него. Не е моя вината че и тя пише тук ако знаех други форуми и там шях да питам. Предполагам пак тя се е оплаквала и за това сте на нейна страна сега

mm28
02-03-2014, 12:45
Грешката му е, че е или е психично болен, или му отърва да се прави на луд.
Абе ако не беше издал за кой става въпрос, нямаше да се стигне до тук.

SonataArctica
02-03-2014, 12:47
Отивай в друг форум тогава.

LadyDi
02-03-2014, 12:47
Целта си му беше да издаде за кого става въпрос.

mr_broken_hearted, аргументите ти изобщо не ме интересуват. Казах, че не си добре дошъл да пишеш тук. Ако желаеш, потърси друг форум, това е твое право. Моето право като модератор на този форум е да преценя кои проблеми са добре дошли, за да потърсят съдействие от нас, и кои не са. Твоят не е за тук.

girlwithblueeyes
02-03-2014, 12:54
Аз се чудя защо иска да яде бой . Остави темата във форума това е най-малкият му проблем:lol:

LadyDi
02-03-2014, 12:56
Аз се чудя защо иска да яде бой . Остави темата във форума това е най-малкият му проблем:lol:

Не иска да яде бой. Проблемът на хората с ментални проблеми е, че обикновено живеят в свой собствен свят и тълкуват случващото се по собствен начин. Т.е., това което тя или приятелят ѝ му казват, в главата му не звучи както би звучало на нормален човек.

girlwithblueeyes
02-03-2014, 12:59
Най-вероятно след толкова бой и си продължава с темите .
Да го ориантираме към някой терапевтичен форум ще е най-добре .

SonataArctica
02-03-2014, 13:00
Защо просто не заключиш темата и да се приключи по този въпрос? Много неща се изписаха и ако от това не му е станало ясно, то тогава се подразбира, че от още коментари също няма да му стане ясно. Като се пусне нова тема - трие се и все някога ще се откаже.

mr_broken_hearted
02-03-2014, 13:02
Не съм психично болен че да припращате по различни места. Както вече казах нишо толкова не съм направил просто споделих. Ако тя не пишеше в този форум нямаше да реагирате така а щяхте наистина да ми помогнете с разрешаването на проблемът ми.

mr_broken_hearted
02-03-2014, 13:04
И нека пак да дойде да ме заплашва или да ме бие. Знаете ли какво се случва на военни пребили нормален човек- до 5 години лишаване от свобода :)

girlwithblueeyes
02-03-2014, 13:05
Едва ли ....
Това дали момичето е съфорумничка или не не те прави по малко психо.

Амм да да а като преследваш приятелката му пича да си седи .

И като гледам май от боя не е имало полза .

LadyDi
02-03-2014, 13:13
Това, че тя пише тук ти е най-малкия проблем.
Хората 100 пъти ти казаха - откажи се от нея, тя не те иска. И преди да разберат коя е.
Или послушай съвета им, или търси съвет другаде.
Това е.