PDA

View Full Version : Нова приятелка... любов?



ivdskh
02-01-2014, 16:19
Здравейте, много рядко допирам да пиша във форуми. Спортувам,движа се хапвам здравословно ..както и тя. Започнахме да си пишем преди няколко седмици докато тя беше още със бившия си.. Разбрах, че има нещо във нея което ми трябва и мисля, че тя е моето момиче със което да спортувам и да съм заедно.
Та бяхме излезнали 2 пъти, имаше прегръдки целувки, но само това, тръгна на добре всичко, но за малко. След това ми каза, че обича бившия си. Наскоро била го е видяла преди 4-5 дена и нещо се е закачал със нея.. Пописахме си малко, и се стигна до извода, че тя ще поговори със него и ще реши какво да прави.. :)
Дотук добре, но спрях да и обръщам внимание за няколко дена. И тя днес ме помоли за втори шанс и ми каза, че ако съм до нея всичко ще се нареди.. Пише ми някакви целувки и прегръдки, но не обръщам голямо внимание, до сега не съм изпадал във такава ситуация, и не знам какво да направя и кога. Утре ще излизаме със приятели и тя ще е там. Да й обръщам ли достатъчно внимание? ами целувки? прегръдки? Виждам, че наистина от нейна страна има интерес. Мисля, че тя е момиченцето което съм искал до сега. Красива млада спортуваща дама:). Ще помоля само хората които са изпадали във такава ситуация да кажат нещо от-долу.. Учтено ви Благодаря!

xoxi
02-01-2014, 16:27
По-скоро си търсиш партньор за тренировките, отколкото точно ТОВА момиче.
Няма лошо да пробваш с нея, но бъди внимателен, т.е. не затъвай до уши в романтични чувства и т.н. и то толкова скоро.
Прекалено малко време я познаваш, за да кажеш дали си чакал точно нея или не.

ivdskh
02-01-2014, 16:29
Не, не търся момиче със което само да тренирам - Във никакъв случай:)
Искам да обичам нещо качествено а не днешните надути кифли "изпалки, мизпалки" Тя е умна красива, спортува но обича все още бившият си и иска да опитаме отново. Та... :(

xoxi
02-01-2014, 16:35
Просто ми направи впечатление, че нищо не казваш за характера й, но пък спомена няколко пъти, че спортува.

strawberry88
02-01-2014, 16:37
По-скоро си търсиш партньор за тренировките, отколкото точно ТОВА момиче.

Съгласна.

baby_baby
02-01-2014, 16:40
По-скоро си търсиш партньор за тренировките, отколкото точно ТОВА момиче.
Няма лошо да пробваш с нея, но бъди внимателен, т.е. не затъвай до уши в романтични чувства и т.н. и то толкова скоро.
Прекалено малко време я познаваш, за да кажеш дали си чакал точно нея или не.

+++

ivdskh
02-01-2014, 16:40
Искам да обичам нещо качествено а не днешните надути кифли "изпалки, мизпалки" Тя е умна красива, спортува но обича все още бившият си, и иска да опитаме отново. Та дали ще се получи :(



Утре ще излизаме със приятели и тя ще е там. Да й обръщам ли достатъчно внимание? ами целувки? прегръдки? Виждам, че наистина от нейна страна има интерес. Мисля, че тя е момиченцето което съм искал до сега.

Някои нещо по различно да сподели ? :)

ivdskh
02-01-2014, 16:41
разбихте ме..

ivdskh
02-01-2014, 16:42
Писали сме си със нощи.. знам горе-долу за какво иде реч, защо пишете някакви плюсове и минуси? аз попитах нещо което е кратко точно и ясно!
Оф... момичета

RapExotic
02-01-2014, 16:48
Щом открито ти заявява, че обича бившия си значи те чувства като приятел. По-добре я запази като ценен приятел, от колкото като невъзможна любов.

xBlackSoulx
02-01-2014, 17:57
Щом открито ти заявява, че обича бившия си значи те чувства като приятел. По-добре я запази като ценен приятел, от колкото като невъзможна любов.
точно така :) а има и друг вариант-тя да си търси просто компания за тренировки :D

ivdskh
02-02-2014, 15:46
Никои ли не е изпадал във моята ситуация?

Tsukuda_Hiroshi
02-02-2014, 18:43
Младеж, аз изпаднах, ама краят не беше като твоя, така че - заеби!
Слушай сега... Ако мадамата още обича бившия, това е зле за теб. Това може да означава, че тя просто иска да продължи да се чувства обичана, обгрижвана и да й се обръща внимание. Може да иска чрез теб и тренировките да забрави по-лесно приятеля си.
От друга страна, трябва да си зададеш въпроса - какво правиш ти с момиче, което ти казва, че обича бившия, но "ако си донея всичко ще се нареди"? Какво има да се нарежда? Как може да иска да си до нея, след като не те обича? Да, ти може да имаш чувства, дори може да я обичаш - не те знам, но това дава ли й право да те експлоатира? Заместител - това ли си ти?
Според мен все повече момичета го правят това - нямат сила да преживеят гаджетата си, когато са сами и си хващат нов, за да им е по-лесно. Това е както неуважение към новото момче, така и подлост. Освен това по този начин (според мен) не можеш да се справиш качествено с проблема, защото след време, когато мернеш някъде бившия случайно, колената почват да треперят, някакви гадини пърхат из стомасите и връзката се прецаква. Когато преживееш 1 човек, когато си сигурен, че вече нищо такова не може да те бутне - ако ще да го видиш, ако ще да си говорите, ти знаеш, че си с нов човек, че имате нещо повече и че си си извлякъл поуките и си запазил хубавите моменти от старата връзка.

Soul_Kitchen
02-05-2014, 22:21
И тя днес ме помоли за втори шанс и ми каза, че ако съм до нея всичко ще се нареди..

Това не го разбрах... в какво се изразява втория шанс !? Къса с него и започва с теб или просто иска време за да реши с кой от двамата да бъде !? Интересно ми е какво са отношенията И към двама ви...

~LadyCrawley~
02-06-2014, 18:02
Красива млада спортуваща дама:).
Очевидно идеалът ти за момиче....Иначе само те използва, защото си й лесен.