PDA

View Full Version : таблета ми: Ipad2 заби и нито приема, нито предава :д



mlf
02-01-2014, 19:32
Значи гледах си аз снимки и без да искам приближих екрана и то нещо заби и аз го заключих и то ми показваше дадената снимка за фон, а на мястото на часа и там другите глупости показваше снимката от фона ми на отключен екран .. и аз го заключих и отключих няколко пъти (то даже не ми иска парола, а по принцип има), но никакъв ефект .. а сега е забил на фона ми на отключен екран и дадената снимка я показва като снимка от история .. не може да увеличавам или намалявам звука, но мога да го спра и пусна .. може също за сканирам .. показва верен час и отчита като го включа да се зарежда .. как да го рестартирам

Баща Ти
02-01-2014, 19:46
Кой те кара да си купиш айпад2?

mlf
02-01-2014, 19:49
Хахах .. аз го имам от 3 години и никога не е забивал чак така .. като забие за 5 мин се оправя

draid
02-01-2014, 20:55
Apple продукт да забива ? Не вярвам :D

Карай го в някой сервиз да го видят, ако не се оправя от рестарт. Вероятно е починал.

OoVasKoO
02-01-2014, 21:34
Хахах .. аз го имам от 3 години и никога не е забивал чак така .. като забие за 5 мин се оправя
калпава бройка
трябваше още след първото забиване да го носиш на сервиз или за смяна

slunchice_96
02-01-2014, 22:03
Здравейте,аз имам едно въпросче за телефон samsung galaxy pocket s5301.От галерията си бях копирала няколко снимки във клипборда,но после ги изтрих от галерията,но все още ми ги показва във системния буфер и ако може някой да ми каже как да отворя този системен буфер,ако съм копирала текст в системния буфер ми го показва и мога да го използвам или изтивам,но снимките само ги виждам,но немога нито да ги изтрия нито да ги сваля на компютъра.Ако някой знае как да стане това ще съм му много благодарна.

ZloboMiR
02-02-2014, 00:24
калпава бройка
трябваше още след първото забиване да го носиш на сервиз или за смяна
Поредната калпава бройка. :(

Слънчице, направи си нова тема за твоя проблем, нали идеята е някой като закъса със същото, да може да я намери? Как ще я намери в тема за айпад?