PDA

View Full Version : Помогнете ми !!



XXooPPooXX
02-02-2014, 00:01
снощи бях с едно момиче но тя е НЕПЪЛНОЛЕТНА има навършени 16 години и сега родителите и искат да ме съдят какво може да стани и да не стани до колкото разбрах тя не е казала, че сме правили секс а само свирки ми е правила и бащати и дигна скадндал за изнасилство но както казах тя не е казала нещо такова и имам доказателства, че тя ми се натрапваше помогнете ми... където и да погледна немога да намеря нещо по тая тема ..
Благодаря ви !!

RapExotic
02-02-2014, 05:47
Доста трудно полужение, брат. До някъде те разбирам. Непълнолетните пикли се натискат на големите батковци, чукат се с тях, а после ходят да реват при мама и тате. Най-добре се разберете по между си, за да не стига работата до съда. Ако тя го е правила по собствено желание може да поговорите и после да обясните на родителите и. Но това само в случай, че тя е искренна. В противен случай, ако заведат дело и тя свидетелства срещу теб ще стане много лошо.

Тодор
02-02-2014, 06:54
Намери начин да не се стига до съд защото щете осъдят за всичко което сте правили.Пред майка си може да е казала едно,но в съда си има експертизи които ще докажат всичко.Няма я жената сега да попитам за подробности да ти кажа.но знам че когато тя прати някой на съд за подобно нещо,не се разминават само с пробация или условно.

Hilary_
02-02-2014, 07:45
Непълнолетните пикли се натискат на големите батковци ..
Дааа, да добре .. защото пък "батковците" не търсят малки пикли и им отказват предложен секс, нали? :?

Колкото до автора - ще си изтърпиш последствията.

RapExotic
02-02-2014, 07:53
Дааа, да добре .. защото пък "батковците" не търсят малки пикли и им отказват предложен секс, нали? :?

Ако малките пикли отказваха на батковците нямаше да има такъв проблем. Щеше ясно да се разграничава изнасилването от секса по взаимно съгласие.

Hilary_
02-02-2014, 08:01
Ако малките пикли отказваха на батковците нямаше да има такъв проблем. Щеше ясно да се разграничава изнасилването от секса по взаимно съгласие.

С малката подробност, че по принцип се смяташе (едно време), че трябва да се взима пример от по - големите и че те самита са по - разумни, съответно ако батковците им отказваха, също нямаше да се стига до там.
Ходи обяснявай на 15 годишна пикла, че й е рано за секс .. успех.

RapExotic
02-02-2014, 08:15
Границата между съзряла за секс и възраст е много тънка. Някой наистина физически и психически са готови на 16, някой само физически, но не и психически, а трети само така си мислят. Обаче закона казва друго. Ако аз съм на 18г. и един ден, а тя е на 18г. без един ден, и правим секс това се води подсъдно. Не знам защо се смята, че 18тия рожден ден променя човека коренно само за един ден. Съзряването е процес, който трае с години и при всеки е индивидуално. Според мен трябва да се изяснят обстоятелствата около въпросните взаимотношения и полов контакт при завеждане на дело в съда.

xXxPETYAxXx
02-02-2014, 09:06
трол

XXooPPooXX
02-02-2014, 11:06
...

Тодор
02-02-2014, 11:21
Имало камери на коридора на хотела и там се вижда,че тя е усмихната няма насилие и тя казала,че нема секс има и доказателства по телефоните за всичко в обедненията пише ,че нема никакво изнасилване или направено нещо на сила следователите нищо лошо не ми казаха нема как да каже за нещо е направено на сила гледам и в НК не пише нищо за моя случай родителите и мислеха за девственна пък тя не е и оттам излиза всичко ся разбраха каква е била утре пак ще ме извикат в полицията и да видим какво ще кажат ....
Няма значение дали е усмихната.Единственото важно за съда е че няма 18.Другото адвоката ти ще го използва само като смегчаващи вината обстоятелства.Надявай се да не те дадат на прокуратурата (което също е вероятно) ако делото не е от частен характер.

draid
02-02-2014, 11:23
Тролваш ясно е. Ама по принцип при такава ситуация, когато тя е непълнолетна, но не и малолетна и пожелавам успех в съда, би ми било много забавно. Такива дела са недоказуеми, за да се докаже, че е имало насилие трябва медицинска експертиза. А някой да повярва, че си я накарал насила да ти прави свирки е просто смешно и така или иначе недоказуемо (няма свидетели) т.е твоята дума срещу нейната. Общо взето ако наистина не си я изнасилил, няма какво да ти направят, а после може да заведеш и едно хубаво дело за клевета, та освен че ще се набутат с разноските по делото и парички може да вземеш.

XXooPPooXX
02-02-2014, 11:38
моята дума за нейната тя е казала, че е доброволно и полицаите ми казваха следващия път и гледай чната карта преди да направиш нещо ... незнам какво ще стани и затова искам съвет консултирахме се и с адвокат и той каза да не са притеснявам ... незнам утре дано да разбера какво ще стане ... иначе нема изнасилване или нещо направено на сила и на нейното обеснение не пише изнасилиха ме или ме накараха на сила да направя това ....

draid
02-02-2014, 11:40
Нали ти обясних ? А много ми е интересно как в тоя сюжет тя отива и изтърсва на техните - правих свирки ??? По какъв повод се случва това хахаха

devoyka
02-02-2014, 11:49
А много ми е интересно как в тоя сюжет тя отива и изтърсва на техните - правих свирки ??? По какъв повод се случва това хахаха

Не ти се е случвало да обясняваш на майка си какви са тия петна по блузката. Такива дивотии ти идват наум, че току виж вземеш, че изръсиш истината

baby_baby
02-02-2014, 11:54
трол

+++

Тодор
02-02-2014, 14:01
НК
Чл. 151. (2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.
Също така има вероятност дати повдигнат и обвинение по 155,това е за склоняване.
Хайде първо да оставим на съда да реши дали 16 годишната е можела да разбира свойствата и значението(едно толкова разтегливо понятие) на това което е правила,и тогава да ме обвинявате в ТРОЛСТВО.
Приятел ако нямаше реална опасност за теб,ако всичко което сте направили е законно,никой нямаше да приеме жалбата на родителите.Хората които приемат тези жалби и тези които те разпитват са мааалко по компетентни от някой тук.А доколкото виждам ти си разпитван от следовател вече, и пак те вика.Има вероятност той да не пусне делото, има вероятност и да го спечелиш,ама има и други вероятности!!!

XXooPPooXX
02-02-2014, 14:45
dano да е така kakтo казваш те още не са пуснали нищо за съд просто ме разпитваха и незнаеха истината отначало и ся ще видим какво ще стане

Тодор
02-02-2014, 15:00
dano да е така kakтo казваш те още не са пуснали нищо за съд просто ме разпитваха и незнаеха истината отначало и ся ще видим какво ще стане

Много ясно, тва не е за бързо производство,Много зависи от разследващия,зашие ли папката...лоша работа(преди да се внесе едно дело за съд всички материали по него се слагат в папка и се зашива с конец). Вие сте българи, а и никой не сте ядосали, може да ти се размине.Все пак ако знаеш колко работа имат, та да се занимават и с глупостите на двама родители...

bsdirty
02-02-2014, 15:45
Имало камери на коридора на хотела и там се вижда,че тя е усмихната

Хахахаха..усмихната ли беше, бе брат .. :lol:

draid
02-02-2014, 16:03
Това какво пише в НК е едно, дали могат да го осъдят е съвсем различно. Един адвокат дето има хал хабер от нещата и делото е паднало, да не говорим, че те ще се набутат сами. Няма да ти направят нищо, ако ще и дело да заведат. Да не говорим, че член 151 не струва нищо ако момичето не е девствено, а аз силно се съмнявам това да е така. Разбираш ли когато се заведе дело ще и излязат и на нея кирливите ризи. След като и тя се е натискала и има свидетели, надали това и поведение е за сефте.

anonymous708973
02-02-2014, 16:20
НК
Чл. 151. (2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.
Също така има вероятност дати повдигнат и обвинение по 155,това е за склоняване.
Хайде първо да оставим на съда да реши дали 16 годишната е можела да разбира свойствата и значението(едно толкова разтегливо понятие) на това което е правила

Тъкмо това щях да цитирам на Дрейд, че явно не е запознат.
На неговото "Един адвокат дето има хал хабер от нещата..." мога да отговоря с "Един адвокат дето има хал хабер от нещата, така ще го извърти, че ще се окаже, че бедното 16-годишно момиченце идея е нямало какво прави".
Тодор е прав - понятието е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО разтегливо.

Иначе и на мен ми е интересно по какъв повод се изтърсва подобно признание на родителите :D

Историята е малко съмнителна обаче... как така снощи си бил с нея, днес вече има обяснения, показания, полицаи. Никакъв шанс.
Иначе... на всеки се случва, не си ти виновен, една камара от непълнолетните момичета са си правили секс пълнолетни - дали за една вечер, или ходят от 2 години... за закона няма особено значение. Говори с момичето и се разберете. Да не си й казал, че ти е само за секс и затова да ти е вдигнала мерника? Извини се, кажи, че не си искал да я поставяш в такава ситуация, но че би оценил, ако се държи като голям човек и си понесе действията вместо да обвинява теб. Гледай да не се стига до жалби, че... може и нищо да не ти направят, ама е толкова досадно това периодично ходене до районни, писмени обяснения, устни обяснения по 10 пъти и т.н.

mcfe
02-02-2014, 16:30
трол

Трола тук си ти, отивай да те шляпа някъде приятели ти.

draid
02-02-2014, 16:34
Тъкмо това щях да цитирам на Дрейд, че явно не е запознат.
На неговото "Един адвокат дето има хал хабер от нещата..." мога да отговоря с "Един адвокат дето има хал хабер от нещата, така ще го извърти, че ще се окаже, че бедното 16-годишно момиченце идея е нямало какво прави".
Тодор е прав - понятието е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО разтегливо.

Иначе и на мен ми е интересно по какъв повод се изтърсва подобно признание на родителите :D

Историята е малко съмнителна обаче... как така снощи си бил с нея, днес вече има обяснения, показания, полицаи. Никакъв шанс.
Иначе... на всеки се случва, не си ти виновен, една камара от непълнолетните момичета са си правили секс пълнолетни - дали за една вечер, или ходят от 2 години... за закона няма особено значение. Говори с момичето и се разберете. Да не си й казал, че ти е само за секс и затова да ти е вдигнала мерника? Извини се, кажи, че не си искал да я поставяш в такава ситуация, но че би оценил, ако се държи като голям човек и си понесе действията вместо да обвинява теб. Гледай да не се стига до жалби, че... може и нищо да не ти направят, ама е толкова досадно това периодично ходене до районни, писмени обяснения, устни обяснения по 10 пъти и т.н.

И да ми го цитираш и да не ми го цитираш, ако не е девствена тоя член може да си го завре там където слънце не огрява. Не ме карайте сега да пиша на адвокати за да ви докажа, че шанса да го осъдят за каквото и да е клони към минус безкрайност. Това може да се нарече недоказуема теза направо, кой е свидетел на това "блудство" няма такива май ? Къде са белезите на насилствено склоняване ? И такива липсват като че ли. Да не говорим, че очевидно има свидетели, че тя сама се е натискала. Ако това е било след 10ч или в дискотека, то по какъв начин тя е допусната там и от къде "извършителя" да знае, че тя е непълнолетна ? И пак ще повторя един преглед и като се установи, че тя не е девствена и че няма насилствен полов акт и ще видим какво ще стане. Не забравяйте, че съда, дори и тоя в България работи с доказателства, за да има присъда трябва да има доказателство за извършено престъпление, а доколкото си спомням поне при нас, човек е невинен до доказване на противното.

anonymous708973
02-02-2014, 16:44
Никой не говори за насилване, това е най-хубава част, говорим за неосъзнато действие а.к.а манипулация. Напомни ми, моля, с какви външни белези се отличава тя?

И да не е девствена, какво? Преспокойно може да каже, че предния път е била с момче, което е харесвала, осъзнавала го е, да, знаела е какво прави, но този път е била манипулирана да направи орален секс на по-голямо момче. Няма конфликт.

Не само ти познаваш адвокати, нито пък само теб евентуално са разпитвали като свидетел/обвиняем ;) Няма да изпадам в подробности с какви нелепи членове от закона можеш да се отървеш, че ще излезе баш като хвалба.

draid
02-02-2014, 16:50
Неосъзнато е самото действие. След като тя е имала един а може и повече интимни партньори, някой от които вероятно по-възрастни от нея и не се е стигало до жалби и т.н. очевидно тя е осъзнавала много добре какво прави. А не говорим и за неосъзнато действие или действие под влиянието на нещо в случая. Тоя член гласи "което не разбира свойството или значението на извършеното" а не е ли девствена, то очевидно тя го разбира прекрасно. Пак ще се повторя, че очевидно има и свидетели на поведението на момичето. Ще се повторя и че ако това момиче е било навън след 10ч вече смешката става пълна. Аз не вярвам изобщо да се стигне до съд, какво остава да го осъдят. А ако родителите подканят детето да говори някакви лъжи, а знай 16г не стават много за лъжесвидетели и я хванат оле мале...

XXooPPooXX
02-02-2014, 17:14
Часа беше 02:16 имаше дискотека и под дискотеката има хотел тя казала, че ми е направила свирка до колкото разбрах родителите и са звъняли тя не си и дигала телефона и послв идва баща и да я търси и тка стават нещата да тя не е девствена и има много доказателства че тя е искала да направи това.. не е девственна от 2 години има и смс на който пише ,че много и се прави секс разследващите казаха че тя е разгонена и за това утре след поредния ми разговор с полицията пак ще ви пиша какво е станало адвоката каза че няма страшно сма ми е мн кофти .... И за тая свирка сама е казала аз не съм я накарал за нищо

draid
02-02-2014, 17:19
Хахаха това ако е вярно направо ще умра от смях. Непълнолетна обикаля по сред нощите, не е девствена от 2г, влиза в дискотека незнайно как, чакам пантерата да ми каже точно по кой чл. ще те осъдят хахахаха

anonymous708973
02-02-2014, 17:30
Никъде не съм казала, че ще го осъдят. Това първо.
Второ... не знам дали си запознат, но заведат ли наказателно дело срещу теб, 10 години в гражданското ти досие пише съден, независимо от изхода на делото. Дали ще успеят или не, няма голяма роля в случая. Ясно е, че няма да е в затвора. Само дето за всяка работа искат свидетелство за съдимост и като в него пише съден за еди-какво-си, нали се сещаш на работодателя колко му пука дали си виновен всъщност?
Трето - за "лъжесвидетелстване" по повод писмени показания в райнното на 16 годишна в роля на свидетел не могат да търсят никаква вина.

Тодор
02-02-2014, 17:31
Драйд не знам от къде знаеш че този член се отнася до девственост, Но това не е така !!! Този член има само две алинеи защото повече не са нужни!!!едната е за малолетни,другата за непълнолетни!В него не се взимат в предвид девственост, насилие или каквото и да е било друго!!!Тези неща се взимат в предвид в други членове, които се прикрепят към алинеите на тези членове!!!И хубаво че аз съм прав,защото по твоята логика всеки ще може да спи с МАЛОлетна стига тя да не е девствена и да е по нейно съгласие(ако алинея първа се тълкува с твоето твърдение за девственоста,така излиза).Питаш кой и как ще докаже насилие.Не е нужно!В тези два члена които споменах по горе се описват наказанията за деянието АКО няма насилие!А ако има такова, има още членове.А ако има и последствия,има още повече членове.С всичко друго съм съгласен,и аз искам да се разминат нещата.Не искам тяхната любов да приключи така.
Между другото чета и твоите постове тук,харесваш ми като човек,личи си че не си дете.Радвам се че има хора като теб тук за да помагат на по малките.Извини ме че сега предизвиках спор(надявам се не се сърдиш,все пак аз никой не съм обидил).Просто не си разбрал смисъла на членовете които съм споменал :) .Лошо няма всички се учим докато сме живи!
П.п.
Сега видях и още нещо.Питаш откъде той да знае че момичето е малка.В закона е написано предвидливо, нещо което с две думи се тълкува така:Незнанието не оправдава престъплението" Не случайно са му казали в полицията следващият път да гледа личните карти(колкото и смешно дави звучи сега).И това за дето е била извън тях след 22ч.Нарушението на едни не оправдават престъплението на други.Щети дам пример.На кръстовище някой сече пътя на друг,блъскат се,ти крадеш портфейла на нарушителя(някак си, да речем всички са в безсъзнание).Това че човека е направил нарушение, оневинява ли ти престъплението?

DisappointedDreamer
02-02-2014, 17:34
Тоя член гласи "което не разбира свойството или значението на извършеното" а не е ли девствена, то очевидно тя го разбира прекрасно.

Глупости. Това, че не е девствена показва единствено, че е правила секс, а не че осъзнава и разбира свойството и значението на извършването.

Fisherman
02-02-2014, 17:37
какво се свираш с непълнолетна тъпанар,бащата трябваше да ти е отворил дупка в главата вече

draid
02-02-2014, 17:44
Драйд не знам от къде знаеш че този член се отнася до девственост, Но това не е така !!! Този член има само две алинеи защото повече не са нужни!!!едната е за малолетни,другата за непълнолетни!В него не се взимат в предвид девственост, насилие или каквото и да е било друго!!!Тези неща се взимат в предвид в други членове, които се прикрепят към алинеите на тези членове!!!И хубаво че аз съм прав,защото по твоята логика всеки ще може да спи с МАЛОлетна стига тя да не е девствена и да е по нейно съгласие(ако алинея първа се тълкува с твоето твърдение за девственоста,така излиза).Питаш кой и как ще докаже насилие.Не е нужно!В тези два члена които споменах по горе се описват наказанията за деянието АКО няма насилие!А ако има такова, има още членове.А ако има и последствия,има още повече членове.С всичко друго съм съгласен,и аз искам да се разминат нещата.Не искам тяхната любов да приключи така.
Между другото чета и твоите постове тук,харесваш ми като човек,личи си че не си дете.Радвам се че има хора като теб тук за да помагат на по малките.Извини ме че сега предизвиках спор(надявам се не се сърдиш,все пак аз никой не съм обидил).Просто не си разбрал смисъла на членовете които съм споменал :) .Лошо няма всички се учим докато сме живи!
П.п.
Сега видях и още нещо.Питаш откъде той да знае че момичето е малка.В закона е написано предвидливо, нещо което с две думи се тълкува така:Незнанието не оправдава престъплението" Не случайно са му казали в полицията следващият път да гледа личните карти(колкото и смешно дави звучи сега).И това за дето е била извън тях след 22ч.Нарушението на едни не оправдават престъплението на други.Щети дам пример.На кръстовище някой сече пътя на друг,блъскат се,ти крадеш портфейла на нарушителя(някак си, да речем всички са в безсъзнание).Това че човека е направил нарушение, оневинява ли ти престъплението?

Всичко което казваш е така. Особено това, че незнанието не е оправдание пред закона, лично съм го тествал. Девствеността има отношение към тази алинея, защото е трудно да се твърди, че не знаеш какво правиш след като го правиш вече две години, това ми беше идеята. Като цяло при точно конкретната ситуация, шанса дори да се стигне до съд е минимална. Просто конкретният случай е далеч от възможност той да има каквато и да е присъда, какво остава за ефективна.

Emilen
02-02-2014, 18:28
Имай предвид и друго - осъдените за такива деяния са любимите "булки" на останалите затворници... Нищо лично. Според мен - захващай се сериозно с адвоката, защото може лошо да си изпатиш.