PDA

View Full Version : Да се боря ли?



iwhswgrs
02-02-2014, 08:55
Здравейте,

имам следния въпрос..харесвам едно момиче много, но още не мога да разбера дали е взаимно. Работата е че и други я харесват. Та като виждам, че и други я зарибяват, така да се каже, и не е като да ги реже, нито да им се връзва, поне видимо иначе с кой какво прави не знам. Та има ли смисъл в такъв случай да се боря, въпреки че накрая може да се окаже, че е с някой друг или нещо такова и аз да излезна като идиот.

xXxPETYAxXx
02-02-2014, 09:30
А, ако не се бориш, но я харесваш по-малко идиот ли ще си? -Не.
Разбирам да си пробвал и да те е отрязала, ама след като въобще не си пробвал и се откажеш...няма логика. Най-много да те отреже, но нали знаеш поговорката, че ако опиташ има два варианта - да успееш или да изгубиш, но ако не опиташ, то със сигурност си изгубил.

RapExotic
02-02-2014, 09:46
Трябва да си уникален, интересен и да я впечетлиш с нещо за да избере точно теб пред останалите. Не бъди като всички псевдо свалячи. Бъди дори леко недостъпен. Привлечи и вниманието с нещо, но не и се натрапвай. Нека и тя се постарае малко да те спечели.

Тодор
02-02-2014, 10:45
Поддържам мнението на по горните.Само искам и да подчертая първото изречение на Петя!!!

iwhswgrs
02-02-2014, 15:56
Ами да като цяло сте прави просто.. това което ме ровичка не е толкова неуспеха, а да не тя да се занимава с някои и аз как да кажа да изляза идиот, че съм се заблудил, но сте прави като цяло

bsdirty
02-02-2014, 16:17
Няма какво да изгубиш :)

Tsukuda_Hiroshi
02-02-2014, 18:35
Само не й пиши!!! Ако се опитва като мен да ти разшифрова 1 изречение по 2 пъти, ще излезеш идиот 100%!
Иначе - пробвай! Стига вися по форумите...

iwhswgrs
02-04-2014, 07:50
А според вас ако я поканя да излезем на 14.02 прекалено ли ще е ? При положение, че досега само сме излизали и нищо повече.

RapExotic
02-04-2014, 08:02
Мани го този 14ти .. подари и една роза за 8ми март.

iwhswgrs
02-04-2014, 17:24
Бе и аз не го харесвам този празник ама знам ли..то има време до тогава и много неща може да се случат, но някак ми се струва добър повод точно този ден.

xXxPETYAxXx
02-04-2014, 19:07
Покани я да излезете възможно най-скоро, не чакай да стане 14, щото както сам каза има много време до тогава и може някой друг да действа преди теб.
Ако приеме да излезете не ѝ падай в краката и не ѝ показвай, че я искаш много. Дръж се така, че ТЯ да те хареса, а не така, че да е 100% сигурна, че си и в кърпа вързан, стига да те поиска.

Oldschool
02-05-2014, 11:43
Какво значи да се бориш в ситуацията?

Задай си въпроса правилно: Да се пробвам ли, че нещо ме е страх от отказ?

Отговор: Пробвай се, нищо няма да изгубиш.

Дълъг отговор по дискусията: Никакви рози за 8-и март или покана за среща на 14-и. Покани я на среща, ако се съгласи - излезте заедно. Ако си изкарате добре - перфектно. Ако не се получи - гледаш напред.

Tsukuda_Hiroshi
02-05-2014, 16:32
А според вас ако я поканя да излезем на 14.02 прекалено ли ще е ? При положение, че досега само сме излизали и нищо повече.

Е тя тогава може да е с гаджето си. Неудобно ще се получи.

baby_baby
02-05-2014, 18:51
Бори се за това което искаш

Изобщо не се чуди а действай

iwhswgrs
02-05-2014, 19:39
Какво значи да се бориш в ситуацията?

Задай си въпроса правилно: Да се пробвам ли, че нещо ме е страх от отказ?

Отговор: Пробвай се, нищо няма да изгубиш.

Дълъг отговор по дискусията: Никакви рози за 8-и март или покана за среща на 14-и. Покани я на среща, ако се съгласи - излезте заедно. Ако си изкарате добре - перфектно. Ако не се получи - гледаш напред.

Естествено, че ме е страх от отказ. И причината за това е че я искам много. Ако не ми пукаше за нея,а ей тей просто ме кефеше или нещо от сорта щях без проблем да действам. Работата е, че не съм от типа момчета, който ще тръгнат след някое момиче само ей тей да е изчукат и т.н.. Как да кажа влюбен съм в нея и точно това не исках да кажа, защото именно поради това, че съм съвестен и т.н. съм страдал неколкократно... и да трябва да се пробвам, защото наистина няма какво да загубя, но..все изниква едно но, което ми пречи.. И не знам как да постъпя..просто да я целуна ли, или да тръгна да и се обяснявам, естествено да я целуна е доста по-логично, но не знам.

Oldschool
02-06-2014, 06:58
Никой не може да ти кажа как да постъпиш - зависи от ситуацията. ;)

foreveryoung:33
02-06-2014, 12:17
На колко си?