PDA

View Full Version : za6to ve4e ne sme si blizki



vikidimitrova
02-02-2014, 14:05
Predi okolo dva meseca priqtelkata mi si nameri gadje.Izleznaxme vyv vakanciq i tq sprq da si pi6e s nego, toi samo mi se oplakva6e i po nqkakva pri4ina tova ne me drazne6e.Istinski mu sy4uvstvax , tq samo go otrqzva6e.S nego si pi6exme sqka ve4er i makar 4e se poznavaxme li4no edva ot nqkolko dni si razkazvaxme si4ko za jivota si , govorixme na kakvi li ne temi.Az se vliubix v nego , dni nared pla4ex, mislex si 4e sym ujasen 4ovek , mislex 4e ne e redno da go haresvam kogato priqtelkata mi mu e gadje.Toi e tolkova perfekten i me razbira ,ima mi doverie.Edin den toi mi kaza 4e sym mu kato sestra (kakvo zna4i tova az nqmqm ni6to protiv da mu byda sestra, no mnogo mi se iska da sme ne6to pove4e).Za jalost nqmam nikakyv 6ans s nego. Toi mi kazva 4e sym mnogo krasiva , nari4a me sladur i drugi ne6ta.Kogato mi kaje ne6to takova syrceto mi spira. Neznam dali toi me xaresva.Az mu priznax kakvo 4uvstvam kym nego, neznam, nikoga ne sym bila tolkova otkrovena s mom4e, az sym mnogo sramejliva.Kogato sme v u4ili6te ne mu kazvam po4ti ni6to , a kogato si pi6em sym drug 4ovek. Pitax go dali tova go drazni i to e taka , estestveno 4e go drazni mi to i az se draznq ot sebe si.Abe golqm film. Problemyt mi e 4e i o6te dve momi4eta po4naxa da si pi6at s nego sled kato skysaxa s priqtelkata mi(te imaxa problemi i skysaxa ednata ve4er s nego plakaxme kogato skysaxa az go ote6avax).Tova malko me drazni i revnuvam te si ob6tuvat pove4e v u4ili6te i az se 4uvstvam na vtoro mqsto.Ot nqkolko dni ne znam kakvo da mu kaja(ot kakto toi zapo4na da si pi6e s tqx).Razgovorite ni opirat do kvo prai6 i tva e , ni6to drugo ne si kazvame , a s drugite dve momi4eta si pi6at pove4e.Toi ne se otkazva ot men ,se o6te iska da sme si blizki i da si pi6em.Qvno ve4e nqmame kakvo da si kajem,az ne iskam da go izgubq molq pomognete mi neznam kakvo da pravq!!!!!!!

SonataArctica
02-02-2014, 14:15
Кирилизирай си темата.

RapExotic
02-02-2014, 14:54
Преди около два месеца приятелката ми си намери гадйе.Излезнахме във ваканция и тя спря да си пи6е с него, тои само ми се оплаква6е и по някаква при4ина това не ме дразне6е.Истински му съ4увствах , тя само го отрязва6е.С него си пи6ехме сяка ве4ер и макар 4е се познавахме ли4но едва от няколко дни си разказвахме си4ко за йивота си , говорихме на какви ли не теми.Аз се влюбих в него , дни наред пла4ех, мислех си 4е съм уйасен 4овек , мислех 4е не е редно да го харесвам когато приятелката ми му е гадйе.Тои е толкова перфектен и ме разбира ,има ми доверие.Един ден тои ми каза 4е съм му като сестра (какво зна4и това аз нямям ни6то против да му бъда сестра, но много ми се иска да сме не6то пове4е).За йалост нямам никакъв 6анс с него. Тои ми казва 4е съм много красива , нари4а ме сладур и други не6та.Когато ми кайе не6то такова сърцето ми спира. Незнам дали тои ме харесва.Аз му признах какво 4увствам към него, незнам, никога не съм била толкова откровена с мом4е, аз съм много срамейлива.Когато сме в у4или6те не му казвам по4ти ни6то , а когато си пи6ем съм друг 4овек. Питах го дали това го дразни и то е така , естествено 4е го дразни ми то и аз се дразня от себе си.Абе голям филм. Проблемът ми е 4е и о6те две моми4ета по4наха да си пи6ат с него след като скъсаха с приятелката ми(те имаха проблеми и скъсаха едната ве4ер с него плакахме когато скъсаха аз го оте6авах).Това малко ме дразни и ревнувам те си об6туват пове4е в у4или6те и аз се 4увствам на второ място.От няколко дни не знам какво да му кайа(от както тои запо4на да си пи6е с тях).Разговорите ни опират до кво праи6 и тва е , ни6то друго не си казваме , а с другите две моми4ета си пи6ат пове4е.Тои не се отказва от мен ,се о6те иска да сме си близки и да си пи6ем.Явно ве4е нямаме какво да си кайем,аз не искам да го изгубя моля помогнете ми незнам какво да правя!!!!!!!

Кирилица!!
По темата: Така е, в чата хората са едни, на живо други. Той явно харесва "виртуалната" ти самоличност. Затова гледай да общуваш повече на живо с него. Много по лесно е да намериш тема за разговор в реална обстановка, от колкото в чата. Щом се държи мило с теб явно има някакви симпатии, но трябва да действаш преди другите иначе ще го изпуснеш.

Tsukuda_Hiroshi
02-02-2014, 18:46
Това ми звучи като трол. Ако не си - RapExotic ти каза какво да правиш.

SHPAIdURmeN
02-02-2014, 19:15
http://pinkie.ponychan.net/chan/files/src/135791898186.gif

LadyDi
02-03-2014, 05:53
Кирилицата е задължителна.