PDA

View Full Version : Фитнес програма за релеф



booster1
02-02-2014, 19:08
Здравейте, бих искал да ми препоръчате някоя добра програма за релеф + хранителен режим. Висок съм 178-9 см., тежа между 72-74 кг и съм тренирал 5 месеца лостове и 7 месеца в залата. Не съм много дебел, но имам тук там мазнинки (най - вече по краката и дупето). Та напоследък качих маса и мисля да изкарам повече релефа в което всъщност ми е целта, а не да ставам някой теле с 40 и косур ръка (37 е моята).. та моля помогнете! Благодаря предварително!

П.С Не съм пил никакви добавки, карал съм чисто ако това е от значение

Fisherman
02-02-2014, 21:04
калориен дефицит и помпане

DownloadVirus
02-02-2014, 21:16
С по 1.78-9 на 72-74 кг кости ли ще орелефяваш?

Баща Ти
02-02-2014, 22:02
Програми за релеф няма, има само ядене за релеф...

booster1
02-02-2014, 22:08
Е добре какво трябва да ям?

Rakshy
02-03-2014, 18:58
Въпроса е колко трябва да ядеш... Има си калкулатори в интернет...

Mladenoff
02-03-2014, 21:47
http://www.youtube.com/watch?v=MtSBkMUTOtQ

те тука всичко си е обяснено, обаче кой да гледа...

Anonys
02-03-2014, 22:58
Малко помощ (http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=24&t=1257) от мен :)

Rakshy
02-03-2014, 23:28
За темата в мечия форум: Браво! Еваларка, че даваш толкова подробна информация. Като цяло знаеш доста неща, които примерно не учим в училище, а си мой набор. Въпреки това някои от нещата, които си написал са митове, в смисъл че не са точно така... Т'ва с банана преди тренировка е опровергано. И 1 час кардио и след това тренировка с тежести... Гледах клипче на Улисес JR, той препоръчва кардиото да е след тренировката с тежести, примерно. Кай Грийн прави по 30тина минути кардио преди всяка тренировка, но това е за да се настрой и за да раздвижи кръвта, не за да гори мазнини. Не мисля че е удачно да правиш кардиото преди тежестите.
Keep up the good work :)

DownloadVirus
02-04-2014, 08:49
Много хубаво е,че правиш теми и подобни,но си много далеч от компетентен все още,че да даваш дори един съвет на някой,какво остава за цялостна програма. Да не говорим какви глупости има изписани,за някакви бързи протеини 1000 калории за 80 килограмов човек и прочие.
Но с малък опит толкова. Почни да четеш изследвания ,статии и експериментирай ,то пак няма да си вещ да даваш цялостна програма на непознат,то това е непосилно почти.

Anonys
02-04-2014, 15:10
За бързия протеин - не мисля, че е толкова "бърз", а нормален. Просто "бавния"(млечните продукти) се разлага в по-голям промеждутък от време и затова се препоръчва да се яде вечер.
1000 калории наистина бяха малко пресилени, преди това бях написал около 1400-1600, но разгледах информацията за диети в bodyconstructor и написах глупостите, които прочетох.

Точно в областта на сваляне на килограми, мисля че опитът ми е доста малък и ще бъде такъв, защото не експериментирам върху тази програма за хранене и тренировки. А ако си имал в предвид храните, които приемам, за да качвам мускулна маса, което са идентични с тези, които се използват при сваляне на килограми - да, експериментирам.
Старая се да им помогна до толкова, до колкото мога. Все пак съветите са ми по-добри от тези неща, които пишат, че човек щял да свали, ако не се храни или ако се храни само с плодове и чайове.

Мерси. :)

DownloadVirus
02-04-2014, 17:13
А бе те,че са по-добри от плодове и чай 1 седмица - да.Все пак говоря,че няма как който и да било да прави през интернет такива подобни диети ,не би трябвало,но ако това мислиш,че ще помогне да не карат на диети от този тип - ок,то тогава няма лошо :) Просто е малко зор да се изпълняват тези бросайнс неща,ама явно това им дава някакви ограничения и за това може да става по-добре.

Баща Ти
02-04-2014, 18:39
Аре стига бе, на мен в тренировъчен ден 1000 калории ми идват само от прясното мляко :D

Ти ми говориш да живея с толкова цял ден... :D

Rakshy
02-04-2014, 19:24
Баща Ти, в мандра ли живееш бе :D :D

Anonys
02-04-2014, 19:40
А тези 1000-1200 калории са за нетрениращ човек. Все пак там пишат, че нямат време за нищо. И да, понякога за някои килограми не стигат.