PDA

View Full Version : Отслабване?..



다니엘라
02-02-2014, 20:26
Здравейте,съжалявам за това че има много теми относно това а аз правя нова.Така значи проблема ми е в килограмите на 15г. съм 155см висока и 51 - 2 кг проблема ми е,че искам да отслабна поне с 10 кг да много са,но искам да изглеждам добре за лятото и тези 10 кг исках да ги сваля за 6 месеца но се замислих ако свалям на седмица по 1 кг което според мен е нормално по тази логика 3 седмици са 1 месец тоест желаните килограми мога да ги постгна за около 3 месеца.Въпросите ми са следните:Правилна ли е логиката и всъщност ако е правилна не само килограмите ами ще успея ли след като смъкна тези килограми да достигна желаното тяло (естествено плоско коремче и красиви крака) и съм чувала заради прекаленото отслабване се стресирва и организма дали ще се случи по този начин ако действам с свалянето на килограмите?Знам че ще хейтвате,но преди да го направите ще ви кажа че никога до сега не съм се подлагала на отслабване и ми е за първи път и не съм сигурна за това дали е безопасно това отслабване по моята логика.За повечето от вас ще са тъпи въпросите ми.Но все пак благодаря на хората които поне направиха труда си да прочетат това.:)~

sramejlivkaa
02-02-2014, 21:02
Анорексичка ли искаш да ставаш? .. Много си си добре като за височината..

다니엘라
02-02-2014, 21:06
Според теглото съм добре но според фигурата изобщо имам много мазнини и коремчето ми не е малко.Естествено че не искам да ставам Анорексичка просто искам да имам хубаво тяло познавам момиче което е 1.72 и е 40 кг като я види човек не прилича много на Анорексичка но пак си личи че е доста доста доста слаба.

girl91
02-02-2014, 21:32
В случая въобще не трябва да се гледат килограмите и височината. Не е важно колко си висока и колко кг. си, важното е как изглеждаш. Аз съм около 1.60 и съм около 50кг. и не се чувствам добре така. Имам доста мазнинки тук-таме.
Не е хубаво да отслабваш бързо. Нямам опит в отслабването. И аз искам малко да се стегна. Смятам след сесията да започна упражнения вкъщи и да огранича сладките изделия, хляба, мазните и пържени храни. Трябва да започна да пия повече вода (рядко пия в момента). Като се стопли смятам да тичам навън.

Hayashi
02-02-2014, 23:00
Не мисля, че трябва да сваляш чак толкова много. Почти на твоята височина съм и съм с повече от 10 килограма по-малко и знам, че трябва да кача малко.
Замени вредните неща, които хапваш с по-полезни и спортувай редовно и със сигурност до лятото ще си свалила 5-6 килограма.

DisappointedDreamer
02-03-2014, 03:55
1 килограм на седмица е много кофти избор. Не е здравословно, при твоето тегло. 1 килограм на 3-4 седмици е друга бира. За 6 месеца можеш да свалиш 5-6 кг и да се стегнеш значително много, ако избягваш вредни храни, пиеш вода и спортуваш редовно. Друго не ти трябва.

bleky
02-03-2014, 14:58
Не е хубаво да отслабваш толкова много, помисли за фитнес например, за да си стегнеш тялото, а не за гладуване.

sramejlivkaa
02-03-2014, 19:05
Да наблегни почеве на упражненията. За да ти се прибере корема той трябва да се стегне, а с атслабване то винаги ще си имаш коремче, освен ако не останеш скелет. Хапвай си нормално здравословни неща и прави повече кардио и коремни преси и пий повечко вода бих те посъветвала. Успех! :)

strawberry88
02-03-2014, 20:13
Не се тормози толкова. Просто спортувай редовно, храни се здравословно и резултатите сами ще си дойдат. :) Гледай да пиеш много вода и да не се храниш след 6-7 вечерта.

BlackEyedPeas
02-03-2014, 20:16
То корейските музики до това водят.

~LadyCrawley~
02-03-2014, 20:17
Давай, предизвиквам те, като си почнала, задължително поне 15 килца свали, че много се тресеш!

다니엘라
02-03-2014, 20:26
То корейските музики до това водят.

Ще кажа,че не ''корейските музики'' са ме довели до това положение а това,че наистина съм от по-пълничките и не харесвам своята фигура моля не хейтвайте без да знаете за какво съм го почната това.:)~

BlackEyedPeas
02-03-2014, 20:35
Виж сега, едва на 15 си и даже имаш идеално тегло, после след година-две има вероятност малко да напълнееш, но всичко е от пубертета.

Dam Yeo Wool
02-03-2014, 20:35
То корейските музики до това водят.

Корейската музика до това водела. А теб май някой те е довел до състоянието да се заяждаш без причина.
Хората танцуват на музиката,а не се тъпчат! Да помислим. Явно ти не танцуваш и говориш от личен опит.

Ще ми се дуе тука,корейската музика води до перфектно тяло!
Като станеш като някоя от к-поп изпълнителките тогава се дуй.

~LadyCrawley~
02-03-2014, 20:41
Корейската музика до това водела. А теб май някой те е довел до състоянието да се заяждаш без причина.
Хората танцуват на музиката,а не се тъпчат! Да помислим. Явно ти не танцуваш и говориш от личен опит.

Ще ми се дуе тука,корейската музика води до перфектно тяло!
Като станеш като някоя от к-поп изпълнителките тогава се дуй.
Кой се дуе бе, отворке?! Некви подвижни еднакви скелети и вече припадате по тях...много правилно, чакаме втората вълна вече да е абсолютно еднакво гримирани да ходят всички и естествено-в цветовете на дъгата...По темата-авторке, каквото и да правиш, само не гладувай, че се начетох на велики размисли от този сорт и в други теми..

BlackEyedPeas
02-03-2014, 20:42
Таз пък, много се пениш за нищо ;д

~LadyCrawley~
02-03-2014, 20:42
Таз пък, много се пениш за нищо ;д

таз е онази бе, дето никой не я отразяваше в ония теми :дд

BlackEyedPeas
02-03-2014, 20:43
да бе, загрях я, дето искаше да си менка името с Куру Муру-Сан, гледам набрала яка скорост във форума уж ;д

~LadyCrawley~
02-03-2014, 20:44
Уж, уж :дд Иначе тия диалекти от сорта на "дуй"...корейският вреди на едно ново ниво ..

BlackEyedPeas
02-03-2014, 20:46
не бе, аз нямам предвид самата музика, всеки е свободен да слуша квото си иска, но просто 15 годишно дете да мисли да отслабва от едни нормални килограми, а в същият момент забелязвам, че тези к-попърите (музикантите по-точно) са направо разпадащи и от там си давам изводи, че доста хора им подръжават, а то онуй тръгнало да ми се "дуе" от нищото, сакън човек да не каже нещо! :lol:

Hayashi
02-03-2014, 20:53
Супер гордост е да говориш против дадена нация само защото не ти е допаднало мнението на някого. Я бъдете мааааалко по-толерантни, все пак това е форум. Българската простотия вреди много повече отколкото, която и да е музика.

Естествено, че разни к-поп певици са виновни за теглото на другите. То щото нашите са стока и дават добър пример на младите.

BlackEyedPeas
02-03-2014, 20:56
ех де, нямах предвид лошо за нацията, а самите певци (не всички), които са дооооооооста хилави, извадените ми изводи от поста на авторката.

Dam Yeo Wool
02-03-2014, 21:35
Таз е онази бе, дето никой не я отразяваше в ония теми :дд

Знаеш ли колко ми пука дали някой ме е "отразявал" в някаква си тема,все пак хората ми помогнаха.
Успях да си свърша работата и никой няма право да ми се бърка. Живота си е мой,толкова!


Да бе, загрях я, дето искаше да си менка името с Куру Муру-Сан, гледам набрала яка скорост във форума уж ;д

Ако искам ще послушам някой от онези,които осъдих за сексуален тормоз и ще се кръстя
За Курама Фани,пак няма да ти влиза в работата,скъпа.

И да,набрала съм скорост,какъв остър ум. Нали? Хайде,лека нощ.


Кой се дуе бе, отворке?! Некви подвижни еднакви скелети и вече припадате по тях...много правилно, чакаме втората вълна вече да е абсолютно еднакво гримирани да ходят всички и естествено-в цветовете на дъгата...По темата-авторке, каквото и да правиш, само не гладувай, че се начетох на велики размисли от този сорт и в други теми..

Ти ли ще казваш по кой да припадаме? Скелети,това че ти си падаш по свине,не значи че те са скелети.
Тръгнала да определя кой какъв е и кой какъв ще стане. Отворка да съм,ти каква си? Всезнайка!
Нещо лошо ли има да се обличат цветно? Говориш за цялата нация,браво - неправилно е обаче.

Проблема ти с Корея май е доста сериозен,ама България понеже е на върха и пълна с откачалки
и цигани и всякакви ненормални,емота,просяци и какви ли не още,но вместо да си гледаш страната
се занимавай с другите и и намирай недостатъците - това ли искаш да ти кажа,бе? Е,няма да стане.

Ще си защитавам страната на която съм фен,не съм и фен заради цветните дрехи или скелетите.
Знаеш ли защо съм фен? Защото си има своите предимства,актьорите са супер (мое мнение),а
групите са им невероятни и музиката им от която се дебелее ми харесва,а и да не забравяме
столицата на Южна Корея,минало и настояще сляти в едно,замъци и небостъргачи. Страхотно!
А и да .. доста пластични операцийки си правят там,затова и повечето са перфектни.

Сега чакаме следващата атака!

BlackEyedPeas
02-04-2014, 10:36
Абе момиче, много се впрягаш в един форум, поспри се малко, не виждаш ли, че на никого не му пука? Поуспокой топката, защото се вживяваш за едно нищо, излез в истинският живот и там се впрягай толкова много. Това е просто форум, на никой не можеш да му налееш ум или да промениш нечие мнение. Хайде сега опитай се да не се напрягаш толкова за едни глупости, защото като нищо да си унищожиш нервната с-ма затова, че за някакви си глупости се впрягаш. Щом в един форум се напрягаш толкова, не искам да си помислям за всичко останало как се напрягаш и съвета ми е просто да си по-спокойна.

xXxPETYAxXx
02-04-2014, 10:59
Хич не харесвам корейските музиканти и т.н., но си имах една съквартирантка, дето много слушаше някакви...не съм сигурна корейци ли бяха или китайци, но както и да е. Та, тя си беше леко пълничка и к'во ще ми кажете, че ако иска да отслабне, това е щото слуша такива музиканти ли? :lol: Не може ли просто наистина да не си харесва коремчето авторката? 10 кг. са много трябва да свали около 4-5 според мен, ама и тя като постигне резултат ще види, че не ѝ трябва повече.

Начините са ѝ ги написали вече - спорт, вода, правилно хранене.
А пък твоя коментар BlackEyedPeas е написан все едно третокласничка се опитва да се изкара всичко знаеща, ама я виж как си го написала:

...впрягаш...форум...Поуспоко ...вживяваш...впрягай ....форум ...да не се напрягаш толкова...едни глупости...че за ...глупости...впрягаш... един форум ...напрягаш...как се напрягаш
Да не говорим за повторението на думите "един" и "толкова".
Не се заяждам с теб, ама поне като не знаеш какво да кажеш друго, не повтаряй едно и също нещо в 10 изречения. Така не изглеждаш по-умната определено.

BlackEyedPeas
02-04-2014, 10:59
Ех де, Пете ти пак обаче се заяждаш с мене, хубава работа ;д

Dam Yeo Wool
02-04-2014, 11:03
Акъл ли ще ми даваш? Всезнайка,наистина. Ако искам ще се впряагм,ако не искам - не.
И не се тревожи,заради такива селянки като тази на профилната ти няма да си разруша нервната с-ма.

BlackEyedPeas
02-04-2014, 11:06
Каква селянка пък е тази на профилната ми? о.о Пак се опитва да затапи неуспешно, не ти давам акъл, но ти се впрягаш самичка. :/

xXxPETYAxXx
02-04-2014, 11:06
Не се заяждам, ама не е задължително визията на изпълнителите да има общо с желанието някой да си свали коремчето.

И двете се заяждате за глупости, които нямат нищо общо с темата. Поне се заяждайте на лични.

BlackEyedPeas
02-04-2014, 11:08
Добре, права си, а и спах снощи докато съм го писала. В 1 вечерта много мисля какво пиша, но няма да критикувам другите освен чалга певиците. И това се опитвам да кажа, че в момента са едни глупости тези писания и нямат нищо по темата, спама беше достатъчен.

Dam Yeo Wool
02-04-2014, 11:22
Затапвала съм? Сякаш си толкова важна,че да целя това. Добре,стига спам. :)

BlackEyedPeas
02-04-2014, 11:24
Добре, последно пиша тук и се местя на лс. Говоря затова, че нападаш "аватара ми" (ох боже какви глупости вече...) при положение, че дори нямаш представа коя и каква е актрисата, а ти я изкарваш чалгарка май май?

~LadyCrawley~
02-04-2014, 11:26
Ти ли ще казваш по кой да припадаме? Скелети,това че ти си падаш по свине,не значи че те са скелети.
Тръгнала да определя кой какъв е и кой какъв ще стане. Отворка да съм,ти каква си? Всезнайка!
Нещо лошо ли има да се обличат цветно? Говориш за цялата нация,браво - неправилно е обаче.

Проблема ти с Корея май е доста сериозен,ама България понеже е на върха и пълна с откачалки
и цигани и всякакви ненормални,емота,просяци и какви ли не още,но вместо да си гледаш страната
се занимавай с другите и и намирай недостатъците - това ли искаш да ти кажа,бе? Е,няма да стане.

Ще си защитавам страната на която съм фен,не съм и фен заради цветните дрехи или скелетите.
Знаеш ли защо съм фен? Защото си има своите предимства,актьорите са супер (мое мнение),а
групите са им невероятни и музиката им от която се дебелее ми харесва,а и да не забравяме
столицата на Южна Корея,минало и настояще сляти в едно,замъци и небостъргачи. Страхотно!
А и да .. доста пластични операцийки си правят там,затова и повечето са перфектни.

Сега чакаме следващата атака!

Ох бе кукло, наистина много си зациклила :дд Обиждам ти тъпите изпълнители, не цялата нация. Радвам се, че ме определяш като многознайка, само дето е жалко, че хулиш собствената си страна, заради някакви жълтурчета. Интересно какво разбираш под "следващата атака", но тъй като армията ми е в отпуск, ще те посъветвам да не се вживяваш толкова много, че аниметата, ако гледаш такива, наистина не ти се отразяват добре. Айде пий малко студена водичка, с риск да се разболееш, и си послушай песничките. И само последно-дафуя беше това с "музиката от която се дебелее". Пази боже, да не ти прочете поста някое мъчещо се да отвърне с нещо "оригинално" лапенце.

Dam Yeo Wool
02-04-2014, 11:38
Като се има предвид,че почти цяла Южна Корея се състои от изпълнители - може да се каже.
Не можеш да си налагаш мнението,това се опитвам да кажа. И не хуля страната,казвам истината.
Не можем да променим ситуацията тук,нито ти да казваш кои изпълнители са тъпи.

Колкото до аватара - за вас изпълнителите са тъпи,за мен тази е селянка.

Сега ако имате да кажете още нещо - на ЛС.

weheartiit
02-04-2014, 11:45
Колкото до аватара - за вас изпълнителите са тъпи,за мен тази е селянка.

ужас ...

BlackEyedPeas
02-04-2014, 11:59
Боже Господи... наистина ми даде току-що причина да спра до тук с тази тема... мислех, че поне си по-умна, но това вече ме хвърли на никъде. Мислех, че това мислене "този е тъп защото ти го мислиш за тъп" отдавна се е затрило, дори корейците не ги мисля за селяни, а ти да се чудиш точно за коя струна да се опънеш. Стреляш на сляпо в момента. Вярно е, че и аз вече се чудя за кое да се опъна, тъй като съм си избухлива, но точно това твое мислене ме накара да се замисля и над себе си. Логиката е, че сега аз трябва да мисля момичето от аватара ти за... курва или каквото ти дойде на ум?

Затова да не е спам направо в темата ще пипа (сетих се и аз.. след 100 века)
Защо не правиш коремни преси ако е заради коремчето? Например правиш около 20 първият ден, за да нямаш мускулна треска, след това увеличаваш с по 5-10 на другия ден, но гледай да ги правиш всеки ден и не яж чипсове и за нула време ще го махнеш.

Dam Yeo Wool
02-04-2014, 12:03
Не,не го казвам заради това,че наричаш изпълнителите тъпи. Имах предвид следното:
След като ти изразяваш мнението си за тях,така и аз изразявам своето за въпросната актриса.

Извинявай,но ако някой ми харесва,ще го обидя ли само,защото ти си обидила някой? - Не.