PDA

View Full Version : Св. Валентин- HELP ME!



antoanina.nikolova
02-02-2014, 22:30
Здравейте, на всички... Имам нужда от малка помощ за подарък на едно момче за Св. Валентин... Знам, че много от вас не го харесват този празник, но понеже до сега нито съм била обвързана, нито съм била влюбена на този ден не ми е правел много впечатление честно казано! Тази година обаче е много различна за мен и има едно момче, което обаче е на маааалкоо повече километри от мен хаха и да подчертаем не ми е приятел, а просто ми е тръпка така да го кажа...
Та искам да Ви попитам някакви романтични жестове, изненади, подаръчета, които може да ми предложите, но да остане наистина изненадан... Не очаква 100% да направя нещо, не съм го и споменавала, макар, че за всичко разговаряме, но това е друга тема... Четох по други форуми, но просто се отчаях малко и накрая реших сама да направя тази тема и ако може някои от вас да ми даде идея... Може да напишете дори неща, които са Ви се случвали на вас самите, ако разбира се нямате против да ползвам идеята... ОКЕЙ.. Това е от мен... Благодаря на всички предварително...!!!!!!

HollyGolightly
02-03-2014, 03:47
Ако му знаеш точният адрес, поръчай му пица, няма как да не се зарадва 8-)

bloke
02-03-2014, 06:02
С Бира... :D

Didko_Beats
02-03-2014, 06:03
Прати му едно плюшено мече по пощата ... :lol:

RapExotic
02-03-2014, 06:29
Направи му един стриптийз :D

Didko_Beats
02-03-2014, 06:36
Направи му един стриптийз :D


което обаче е на маааалкоо повече километри от мен хаха и да подчертаем не ми е приятел,




Как бе млъдеш ? 8-)

RapExotic
02-03-2014, 07:00
Как бе млъдеш ? 8-)

По скайп. Ся и без това е модерно вички интимни неща да се осъществяват чрез интернет. :D

Soul_Kitchen
02-05-2014, 22:11
Отиди при него и прекарайте заедно празника... :) И все пак ако решиш да го направиш опитай се да разбереш дискретно дали той не е замислил същото :D