PDA

View Full Version : Всичко започва отначало!



deadshadow13
02-03-2014, 02:50
Едва ли е правилното място,но тук се чувствам най свободен. Едва ли някой ме познава,едва ли някой е чел някой от моите коментари,но това не е от значение.От значение е факта,че тук прекарах тийн-годините си. Все пак преди цели 7 години намерих този форум.Объркан,малък глупав.Пусках много теми,получавах много отговори.Имаше шеги,е*авки,но имаше и много полезни съвети който малко или много ми помагаха. Докато бях малък не разбирах темите не разбирах коментарите който се пишеха тук в този форум.След време започнах да разбирам.Започнах да помагам на другите в форума.Но ето както беше и тогава така е и сега.Всеки започва с кратка история за себе си,последвана от проблема си.Моят е че нищо не се промени за тези 7 години. Теми от рода на ''Защо си нямам гадже'' и отговори от рода на '' Не бързай за никъде като пораснеш ще имаш много,момичетата обичат големите батковци''- си остават същите и до сега.Ето,че започнах да говоря твърде много за себе си и за миналото.Ето,че всичко започва отначало.. с въпрос или може би изповед.Да си не видим за едно момиче е една доста горчива болка,поне за мен. А думите не искам да си разваляме приятелството могат да разбият сърцето и на най коравосърдечният човек. Трудно ли е понякога да се огледате да разберете,че този който ви е слушал непрестанни часове за предишните ви гаджета,този който винаги ви е помагал,този който винаги ще се интересува от вас. И ето аз си изливам проблемите.Може би никой няма да прочете този пост.Но да преминем директно към въпроса.Отначало преди години бях ви питал какво да направя с едно момиче което харесвам.Сега ви питам какво да направя с същото момиче което обаче вече обичам. Бяхме близки,но явно твърде близки.Сега времената се промениха.Само по фейсбук си пишем. Тя си има гадже,но проблема е че вечер когато си затворя очите аз виждам нея.Сутрин когато ставам,ставам с мъка и болка,че тя не е до мен. А на обяд когато изляза с приятели,аз търся блясъка в очите и в всяка една която минава покрай мен. И ето явно твърде много се излях твърде дълга тема изписах,но само така ще ми олекне.И ето че пак ви моля за съвет. Какво да правя? Не мога да я забравя! Не мога да я имам !

RapExotic
02-03-2014, 06:53
Моят е че нищо не се промени за тези 7 години. Теми от рода на ''Защо си нямам гадже'' и отговори от рода на '' Не бързай за никъде като пораснеш ще имаш много,момичетата обичат големите батковци''- си остават същите и до сега.

За да се промени нищо трябва ти да положиш някакви усилия. От самосебе си е малко вероятно да се наредят нещата в твоя полза. През тези седем години явно си изчел хиляди теми, но направи ли поне някакъв опит да постигнеш нещо? Явно не, или не достатъчно. Сега вместо да се самосъжаляваш, че неможеш да си с едно момиче по-добре погледни напред и направи нещо за да откриеш друга. Любов се лекува с друга любов. Докато седиш и мислиш постоянно за това, че неможеш да я имаш ти пропускаш шансовете си да бъдеш друго момиче. А да, и не стой само във Фейсбук, за да си пишеш с нея, да и гледаш профила, снимките, къде ходи, с кого си пише (знам,всеки съвременен влюбен го прави). Вместо това излизай с други момичета. Никак не е трудно да намериш необвързано момиче, просто не бъди отчаян, не се самосъжалявай.

xXxPETYAxXx
02-03-2014, 10:27
Защо си поддържал приятелство с нея след като си я харесвал толкова? Това си е грешка, защото тя те има за просто приятел, кошче за душевни отпадъци, човек, който ще я подкрепи и утеши. А веднъж станеш ли такъв, измъкване в посока "повече от приятели" е твърде малко вероятно.
Забрави я по-добре.

BeTheOne
02-03-2014, 13:33
Абсолютно съм съгласен с мненията преди моето.

Ако си във френд зоната излизане от там няма. Това е закон. Като всеки закон има изключения, но шанса е нищожен. По-добре приеми ситуацията и продължавай напред.

Има много начини да си намериш приятелка. Излез и живей!



Поздрави!


BeTheOne

gLoRiToO
02-03-2014, 20:11
Трябва да я забравиш,колкото и да е трудно...Започни нещо ново,с момиче което ще може да ти отвърне със същите чувства,които си готов и ти да й дадеш.Лесно е да се каже,трудно е да се направи - трудно,но не и невъзможно...Била съм в подобна ситуация и с въпросния човек,дори здрвей не си казваме.Според мен е невъзможно да си приятел с човек,към когото изпитваш истинска любов и привличане,в другия случай си просто лицемер правещ се на приятел...

NeutralMilkHotel
02-03-2014, 20:28
Спрях да чета на средата, защото осъзнах, че се обясняваш в любов на форума...