PDA

View Full Version : Секс без презервaтив ?



m.andreeva
02-03-2014, 05:14
Имaм приятел нa 20 години .
Aз съм нa 19 .
С него имaме сериознa връзкa от достa време .
Првим секс през ден , винaги с презервaтив .
Искaме дa пробвaме без кондом, но дa не нaпрaвим някое бебе ,зaщото ще ми е много трудно дa нaпрaвя aборт , зaщото товa си е убийство . Име дaже вероятност дa не го нaпрaвя и дa го зaдържa . Моля посъветвaйте ме !

Didko_Beats
02-03-2014, 05:53
Чакай малко ...:lol:.... Не можах да разбера какво искаш да те посъветваме , знаеш последствията от това.. ти си пълнолетна,няма да стане някоя драма ...но пък може би сте още прекалено млади за подобно нещо ....това си е лично твой избор.

RapExotic
02-03-2014, 06:56
Противозъчатачни, следене на овулационния цикъл .. за тези методи е изписано много. Не си ли ги чувала?

Тодор
02-03-2014, 07:07
Имaм приятел нa 20 години .
Aз съм нa 19 .
С него имaме сериознa връзкa от достa време .
Првим секс през ден , винaги с презервaтив .
Искaме дa пробвaме без кондом, но дa не нaпрaвим някое бебе ,зaщото ще ми е много трудно дa нaпрaвя aборт , зaщото товa си е убийство . Име дaже вероятност дa не го нaпрaвя и дa го зaдържa . Моля посъветвaйте ме !

Направителиго без презерватив, после няма да искате да го сложите.Имай го в предвид.Другото RapExotic ти го каза.

anonymous708973
02-03-2014, 07:07
Противозъчатачни, следене на овулационния цикъл .. за тези методи е изписано много. Не си ли ги чувала?

Абсолютно - това е вашият начин.
Като те слушам, твоя го няма особено, така че не се връзвай на "ама аз ще те пазя".

xXxPETYAxXx
02-03-2014, 07:49
Правенето на секс без презервативи, противозачатъчни и т.н. не значи, че ще има бебе. Стига да не свършва вътре и ти да си следиш цикъла и овулацията не би трябвало да имате проблеми. Но, щом и той няма опит в това, не е много препоръчително, но пък все някак трябва да придобие опит. Може да го правите без кондом в дните, преди да ти идва и все пак да НЕ свършва в теб.
Или пък да започвате малко без презерватив и някъде по средата да сложите примерно.
Другите варианти ти ги казаха.

kalpazanka
02-03-2014, 07:58
Ако до две години не забременееш от прекъснат полов акт, си избирай ин витро клиника. ;)

Hilary_
02-03-2014, 08:18
Моля посъветвaйте ме !
Мисли преди всичко за твоята сигурност.
При евентуална грешка - главоболията ще са най - вече за теб.

kalpazanka
02-03-2014, 08:21
При евентуална грешка - главоболията ще са най - вече за теб.

Опа, забравих.
Ако реши аборт- нейната матка ще дерат. Муньото може да потъне в дън земя и даже и пари за манипулацията да не даде. Да си помисли отраканата кака как ще иска от майка си и баща си пари за аборт.

anonymous708973
02-03-2014, 08:49
Ако до две години не забременееш от прекъснат полов акт, си избирай ин витро клиника. ;)

Ъъъъ, защо о.О

kalpazanka
02-03-2014, 08:52
Ъъъъ, защо о.О
Защото с предеякулационната течност се отделят сперматозоиди. Няма да ти казвам колко жени са забременели така. Ако са проходими тръбите и има овулация, все някога опашатковците ще устроят засада на кака яйцеклетка. Затва е и срокът от две години. Няма ли бременност, се търси проблем. Баткодоки го беше казал, аз не вярвах. Еми, убедих се. :)

NeutralMilkHotel
02-03-2014, 08:54
Ъъъъ, защо о.О

И аз това питам. В момента съм изплашена чак. 8-)

Авторке, троши си главата. Аз каквото и да ти кажа няма да ме послушаш. Обаче щом отсега знаеш, че ще стане гаф за какво ти е да експериментираш?

Canis_Dirus
02-03-2014, 08:55
Може пък семето да в дефектно.

kalpazanka
02-03-2014, 08:56
Може пък семето да в дефектно.

О, да, пропуснах. Мерси за допълнението.
Обаче тва е едно от първите неща, които се правят в тези клиники.

-Добър ден!
-Спермограма!

NeutralMilkHotel
02-03-2014, 08:56
Защото с предеякулационната течност се отделят сперматозоиди. Няма да ти казвам колко жени са забременели така. Ако са проходими тръбите и има овулация, все някога опашатковците ще устроят засада на кака яйцеклетка. Затва е и срокът от две години. Няма ли бременност, се търси проблем. Баткодоки го беше казал, аз не вярвах. Еми, убедих се. :)

Значи няма да имам деца...Нищо, ще си осиновя детето на авторката - нали не вярва в аборта...

kalpazanka
02-03-2014, 08:57
NeutralMilkHotel, сменяй майстора.

NeutralMilkHotel
02-03-2014, 09:02
NeutralMilkHotel, сменяй майстора.

Ми, трима сериозни приятели - 2 години, 1 година и 3 години...Чак такъв карък да съм. 8-)
Къде да ходя да се прегледам? Сериозно... :Д

anonymous708973
02-03-2014, 09:04
-Добър ден!
-Спермограма!

:lol:

Ох, не е смешно.

Благодаря за обяснението, страшничко си звучи, надявам се да не говориш от личен опит и всичко да е наред.

kalpazanka
02-03-2014, 09:05
Ми, трима сериозни приятели - 2 години, 1 година и 3 години...Чак такъв карък да съм. 8-)
Къде да ходя да се прегледам? Сериозно... :Д

О, недей. Че ще те ошушкат за изследвания, ако тръгна да ти изброявам какво да изследваш. Иди при гинеколог, направи си цитонамазка, колпоскопия и преглед с ехограф- ако тръбите са уголемени, проблемът е ясен. Но може да не се виждат ехографски, а да са запушени и да е необходима лапароскопия. Може да е имунологичен проблем, а може и проблемът да е в партньорите ти.
На първо време си вземи тестове за овулация. Или ходи при гинеколог да следите имаш ли фоликули, които да зреят и стига ли някой от тях до овулация.


:lol:

Ох, не е смешно.

Благодаря за обяснението, страшничко си звучи, надявам се да не говориш от личен опит и всичко да е наред.

Личен опит не съвсем :D Просто се уча от чужди грешки, ако едно новородено може да се нарече "грешка" :)

Canis_Dirus
02-03-2014, 09:06
Може просто да има късмет момичето. 100% гарантиран контрацептив са само въздържанието и алтернативните сексуални практики тип орален и анален секс.

Което ме връща на анекдота за гинеколога от западните родопи, при който отишла булка с оплакване, че от три години не може да зачене въпреки ежедневни опити. При прегледа доктора установява, че булката е още мома. А на въпроса, къде аджеба сее семе мъж й, тя сочи тоблеронената мануфактура.

kalpazanka
02-03-2014, 09:07
Може просто да има късмет момичето.

Точно. И тримата да са с нарушения в сперматогенезата. :) Да са пушачи, да са боледували от заушка и да са направили орхит, да са с варикоцеле и такива ми ти красоти :)

mm28
02-03-2014, 09:57
Личен опит не съвсем :D Просто се уча от чужди грешки, ако едно новородено може да се нарече "грешка" :)И как разбра че 'грешката' е станала по този начин? Ти си им светила викаш и знаеш кой кога е свършвал и къде...

DarkTemplar
02-03-2014, 10:06
България има сериозни демографски проблеми. Не си губете времето, а й помогнете. 8-)

kalpazanka
02-03-2014, 10:31
И как разбра че 'грешката' е станала по този начин? Ти си им светила викаш и знаеш кой кога е свършвал и къде...
Т'ва май беше няк'ъв посредствен опит за заяждане.

Fisherman
02-03-2014, 10:34
посредствен

http://www.businesspagesolutions.com/wp-content/uploads/fb-thumbs-up-150x150.png

fUcKsMiLe
02-03-2014, 11:51
Направите ли го без презерватив, после няма да искате да го сложите.
Това. Като гледам и не си запозната с тия методи особено добре, върви на гинеколог и там ще ти кажат кое е най-добро за теб. Но аз лично си мисля, че ако си на противозачатъчни (които се предписват от лекар, да не вземеш да си купиш на своя глава) ще си най-сигурна.

Violenza
02-03-2014, 11:58
Не знам с какъв акъл препоръчвате да пие ОК в тоя случай?! За бой сте просто.


Авторке, я си ползвайте кондоми и да ви е мирна главата, че след седмица точно ще се върнеш с тема "може ли да съм бременна?!". Като ви е страх, и то с право, си стойте на д-то и тия неща ги мислете след някоя годинка.

mm28
02-03-2014, 12:05
Т'ва май беше няк'ъв посредствен опит за заяждане.А това посредствен опит за оригинален отговор. След като не говориш от личен опит, няма как да знаеш в конкретния случай който визираш какво е станало. Иначе че шанс има, това е ясно и никой не го отрича. Но да говориш все едно всяка 2-ра забременява по този начин...

kalpazanka
02-03-2014, 12:08
Познаваш ли ме, за да знаеш от какъв опит говоря? Имаш ли моя опит? А квалификация?

И вземи чети по-задълбочено.
Написала съм "Личен опит не съвсем".


Не знам с какъв акъл препоръчвате да пие ОК в тоя случай?! За бой сте просто.

Все пак и мамолозите искат хляб и салам :D

Violenza
02-03-2014, 12:18
Все пак и мамолозите искат хляб и салам :D
Няма да те схванат. :cool:

mm28
02-03-2014, 12:25
Познаваш ли ме, за да знаеш от какъв опит говоря? Имаш ли моя опит? А квалификация?

И вземи чети по-задълбочено.
Написала съм "Личен опит не съвсем".
Извади си опита тогава 'на масата' и дай да видим какъв е процента на забременялите по този начин. Всъщност не знам точно и как се доказва че са забременяли така. Не се заяждам, просто мисля че повечето хора не ползват презерватив, и ще вземе да излезе че повечето забременяват по този начин.

kalpazanka
02-03-2014, 12:27
Всъщност не знам точно и как се доказва че са забременяли така.
Казват си. :)

Violenza
02-03-2014, 12:32
Казват си. :)
Сега ще търсим доказателство, че са го казали... :D


Много обичам някой да спори с теб по тия теми.

girlwithblueeyes
02-03-2014, 12:38
Не знам с какъв акъл препоръчвате да пие ОК в тоя случай?! За бой сте просто.


Авторке, я си ползвайте кондоми и да ви е мирна главата, че след седмица точно ще се върнеш с тема "може ли да съм бременна?!". Като ви е страх, и то с право, си стойте на д-то и тия неща ги мислете след някоя годинка.

МХм

А и аз лично не бих спорила на тема здраве и медицина ако искаш с каlпазанка :D

mm28
02-03-2014, 12:38
Сега ще търсим доказателство, че са го казали... :D


Много обичам някой да спори с теб по тия теми.Не точно, бих потърсил доказателство че не са свършвали в тях. Но и това няма как да получа. Същината на спора беше не във възможността за забременяване по този начин, а за честотата. Наистина се съмнявам много хора да ползват презерватив, а тези които ползват да ползват абсолютно всеки път. И ако толкова лесно се забременява по този начин, ще взема и аз да се стресирам...

baby_baby
02-03-2014, 18:51
Просто го правете с презерватив и няма да има бебе :)

novaepoha
02-03-2014, 20:42
за кво ви е презерватив,пари ще давате-слагате 1 чорап,топвате в мазнината на фритиурника за смазка и ръгате,само гледайте да ги кърпите да не заченете

chushkopek
02-03-2014, 22:25
Калпазанке, ако и е редовна овулацията и я избягват, защо да забременее?

TheBeliever
02-04-2014, 04:40
Калпазанке, ако и е редовна овулацията и я избягват, защо да забременее?

Ще си позволя да коментирам, въпреки, че въпросът не насочен към мен.

Няма такова животно като напълно редовна овулация. От опит: менструалният ми цикъл е редовен вече 10 години. Като изключим случаите на: стресови ситуации, рязка смяна на времето, прием на антибиотици, ановулаторен цикъл и т.н и т.н. Все неща, които няма как да предвидиш, и които малко или много могат да изместят датата на овулация.

Отново личен пример, за да не кажете, че си говоря наизуст - миналият месец без никаква видима причина овулацията ми се измести с 4 дни. Ако практикувах "пазенето", за което се обяснявате в тази тема, вече щях да си записвам час за АГ.

kalpazanka
02-05-2014, 05:13
Калпазанке, ако и е редовна овулацията и я избягват, защо да забременее?

Я ми обясни, ти ако практикуваш календарен метод на пазене, ще бъдеш ли доволен на една седмица контакти, или ще си искаш всеки ден/през ден? :)

Hybrid
03-06-2014, 06:01
Единственото правилно нещо,което каза,бе това за противозачатъчните. Следенето на овулацията и тем подобни не са сигурни въобще. На практика жената може да забременее дори по време на менструален цикъл.

kalpazanka
03-06-2014, 12:15
Hybrid, бас хващам, че не знаеш разликата между цикъл и менструация. ;)

LadyDi
03-06-2014, 12:40
йей тая тема била много конструктивна

kalpazanka
03-06-2014, 12:55
Чукай на дърво, колежке :)

LadyDi
03-06-2014, 12:58
за кое?

само се моля да се научат как става размножаването, преди да започнат да се размножават...

kalpazanka
03-06-2014, 13:20
за кое?

За конструктивната тема. :D

А за второто ти изречение.... не съм оптимист.

Sexy25
03-06-2014, 13:53
Плодете се деца,лошо няма :D

Didko_Beats
03-06-2014, 16:28
Плодете се деца,лошо няма :D

Старата ми учителката по математика само секс и беше в главата и все повтаряше ''Не повтаряйте грешките на родителите си , ползвайте презервативи'' ... 8-)

SpiritInBlack
03-06-2014, 16:50
Методът на прекъснатия полов акт е за търсачи на силни усещания , хаха

Зайче..
03-06-2014, 17:24
Hybrid, бас хващам, че не знаеш разликата между цикъл и менструация. ;)

Каква е? 8-)

DisappointedDreamer
03-06-2014, 18:23
Каква е? 8-)

ужас.

SuNsEt
03-06-2014, 18:44
Менструaциятa е товa,нa което му викaте "цикъл" ,a цикъл е времето между двете менструaции.

Aко грешa - сорЕ.

DownloadVirus
03-06-2014, 18:47
Менструaциятa е товa,нa което му викaте "цикъл" ,a цикъл е времето между двете менструaции.

Aко грешa - сорЕ.

Май по-скоро е обратното

Зайче..
03-06-2014, 18:49
ужас.

то пък в тоя форум да не дава Господ на човек да му се наложи да пита

LadyDi
03-06-2014, 19:11
Менструaциятa е товa,нa което му викaте "цикъл" ,a цикъл е времето между двете менструaции.

Aко грешa - сорЕ.

Менструацията е кръвотечението.
Цикълът си времето между две менструации, като за първи ден на цикъла се счита първия ден на менструацията.

LadyDi
03-06-2014, 19:11
то пък в тоя форум да не дава Господ на човек да му се наложи да пита

Сексуално активна ли си?

Зайче..
03-06-2014, 19:29
Сексуално активна ли си?

Да.

Violenza
03-06-2014, 19:37
Младите много присърце са взели наболия демографски проблем в България и са се втурнали да го оправят явно...

LadyDi
03-06-2014, 19:38
Да.

Тогава е недопустимо да не знаеш как функционира тялото ти.

Зайче..
03-06-2014, 19:40
Тогава е недопустимо да не знаеш как функционира тялото ти.

Знам как да се пазя, просто за това не знаех.

LadyDi
03-06-2014, 19:53
Как се пазиш?

anonymous708973
03-06-2014, 20:14
Зайче, ако не си наясно с понятията цикъл и овулация, значи най-вероятно не знаеш и какво представлява като същност целият процес и защо аджеба, средно веднъж месечно, си свита на две от болки и се очаква да си благодарна за това.
Минала си го това като информация в осми клас, мисля. Върни се и го прочети, защото... чак толкова полезни неща в даскало няма да научиш, ама това е едно от най-най-най-полезните и приложимите в реалния живот.

babity
03-06-2014, 20:22
Не е задължително да не знае какво означават двете неща, защото не им знае имената. Убедена съм, че поне овулация знае какво е, съответно (конкретно тя, а не всички) знае и цикъла. Просто думата мензис загуби значението си, тъй като повечето хора (и аз в това число) я намират за гнусна и използват "цикъл" като по-дипломатичен израз на кръвотечението и болката.

Rabalka
03-07-2014, 03:41
Ми правете анален там няма как да забременееш.Иначи аз не мисля че от прекаснат полов акт може да забременееш нито че имъш някакав проблем.

Зайче..
03-07-2014, 15:27
Как се пазиш?

Използвам кондоми.

И знам какво е овулация.

Evgeni.vn
03-07-2014, 17:04
Не съм чел коментарите искам само да изкажа лично мнение по темата . Аз и приятелката ми го правим по следния начин: започваме без, определено кефа си е несравним когато в началото е без... ии така следва момент в който преценявам,че идва ред на презерватива иииии така нататък ... метода не е много безопасен,просто е най-малко опасно :))

bloodyF
03-08-2014, 11:51
За, ама със следене на цикъла и при условие, че е редовен.
Иначе ако съм в овулация-с презерватив. По-добре се чувствам.
А Калпазанка е права-прекъснатия акт си е чист късмет. Имам приятел-млад татко, защото 9 години са се пазили така и накрая е станала ''белята''. Така че не залагайте много на това..

babity
03-08-2014, 12:54
Бахти, а на мен тъкмо започна да ми харесва. :(

DisappointedDreamer
03-08-2014, 19:05
До чист късмет си е. Имам съученик, който вече 3 години така се пазят с приятелката си. Имам съученичка, която на 17 забременява и прави аборт. И то, забременява от първия път, като той свършва извън нея. :Д Кофти късмет.

anonymous708973
03-09-2014, 01:14
защото 9 години са се пазили така

Е, природата си знае работата. Какви са тия 9 години? Чисто губене на време, дори не си представям как няма да съм се наканила на деца вече.

Fisherman
03-09-2014, 10:41
много умни хора в тая тема мейн

Fisherman
03-09-2014, 10:43
Каква е? 8-)

http://www.newageman.co.uk/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/thatfeel_21_0.jpg?itok=nNt_kK-n

bloodyF
03-10-2014, 08:15
Е, природата си знае работата. Какви са тия 9 години? Чисто губене на време, дори не си представям как няма да съм се наканила на деца вече.

Е,те са тръгнали на по 17-18, естествено че на 27 никой няма да е с огромно желание за дете,ама...

pifiella
03-10-2014, 11:18
Е,те са тръгнали на по 17-18, естествено че на 27 никой няма да е с огромно желание за дете,ама...

Е, ти пък... Аз и сега бих си родила едно :D

bloodyF
03-10-2014, 22:49
Е, ти пък... Аз и сега бих си родила едно :D

ти си луда

и искам да те видя :*

G3GaSa
03-11-2014, 08:11
http://youtu.be/of15YvWmBVk

sofie
03-11-2014, 08:27
Освен противозачатъчни, не разчитай на случайността.