PDA

View Full Version : Пластични операции



Dam Yeo Wool
02-03-2014, 14:44
Какво мислите за пластичните операции? Някой има ли опит който да сподели или пък оплаквания? Давайте! Ако някой знае,да даде и съветчета за Блефаропластика и Ринопластика,корекция на нос.

Hayashi
02-03-2014, 15:12
Предполагам имаш предвид козметични операции.
Операцията за двойния клепач винаги ми е била леко нелепа. Единичните клепачи също са красиви.
За ринопластика съм мислела, но по-скоро клоня към не.

Не мисля, че съм готова да се нарежа в името на красотата.

sunshine :**
02-03-2014, 16:20
Смятам, че е приемливо човек да се подложи на това, ако наистина има проблем.В другия случай, за да изглежда по-добре, не виждам никакъв смисъл.Пропиляване на пари и естествена красота.

weheartiit
02-03-2014, 16:25
аз съм "за" ако наистина дадения човек не е доволен от външността си или е наложително.
искам операция на носа,но едва ли някога ще си направя защото
съм доста страхлива ;д ,а и нямам средства

NeutralMilkHotel
02-03-2014, 16:57
Бих си пипнала тук-там носът, устните и циците....Ама това на теория. На практика едва ли, прекалено много се харесвам. 8-)
Иначе през годините съм виждала доста несполучливи джуки и силикони... 8-)

Dam Yeo Wool
02-03-2014, 17:03
На мен ми се иска малко да си пипна носа,че ми е леко широчък.

Lonsdale.
02-03-2014, 18:12
Предполагам имаш предвид козметични операции.
Операцията за двойния клепач винаги ми е била леко нелепа. Единичните клепачи също са красиви.
За ринопластика съм мислела, но по-скоро клоня към не.

Не мисля, че съм готова да се нарежа в името на красотата.

Извинявам се за спама, но понеже не намерих информация в нета, която да ми разясни въпроса го задавам тук: Какво е това двоен клепач? :D

Dam Yeo Wool
02-03-2014, 18:37
Заради корейците си падам по ед.клепачи,но те си падат по двойни.

До колкото научих предлагат корекция,ако само единия е двоен,а другия единичен.
Правят ги и двата еднакви. По желание какви .. двата двойни или двата единични.

Двоен клепач е:

http://prikachi.com/images/177/7027177B.jpg

Единичен клепач е:

http://prikachi.com/images/197/7027197h.jpg

.................................................. .................................................. ..................................
ПП: Извинявам се за забавянето на инфото,но се борих с една снимка,дано инф. да е вярна.

Hayashi
02-03-2014, 18:59
^ Тя го е обяснила много добре.
Повечето бели имат типичния двоен клепач, докато при азиатците преобладава единичния. Ние на единичните им казваме "паднал клепач", ако не се лъжа.
И сигурно ти звучи странно, но в по-развитите азиатски страни са луднали по тази операция, една ли не всеки втори млад човек си я прави и я имат за нещо подобно да отидеш на зъболекар.

Lonsdale.
02-03-2014, 19:17
Благодаря ви, за обяснението! Вече съм наясно :)

sunxflower
02-04-2014, 20:32
Да, определено не бих отказала корекция на носа. И това е, другото всичкото с поддържане и спорт се постига. :)

CoockieMonster
02-05-2014, 07:12
" Родих се твърде красива. Да го душаш д-р Енчев! "
Бих си сложила силикон, на теория.. но на практика-не мисля. :D

anonymous708973
02-05-2014, 07:42
Да, определено не бих отказала корекция на носа. И това е, другото всичкото с поддържане и спорт се постига. :)

Мдам... и по-големите гърди, и по-изваяни скули, по-обемни устни. Спорт, нали...

"жертва на естествена красота" - ама вярвате ли си ги тия?! Когато природата е решила да се ебава с теб и на едно нежно слабо лице имаш - БАМ - нос тип "Дони" (от Дони и Нети), дрънкайте пак за естествена красота. Или то "природата си знае работата"? Още някое клише така да вмъкнете?

AliceSw
02-05-2014, 08:16
носът винаги съм искала да го пипна малко, не знам дали ще се навия някога, но ако бих оправяла нещо, ще е той

това за очите ми се струва малко странно, май не бих искала да крия следите от времето с операции

Deadlock
02-05-2014, 08:27
Нищо не бих си оперирала. Толкова силна суета е плашеща.

SoulStripper
02-05-2014, 09:44
Аз бих си оперирала носа, без да се колебая изобщо. Суетна съм и той определено ми пречи, макар че не е нещо фрапиращо, но все пак :д Уголемяването на бюста не ми е по вкуса, защото никога не съм искала големи гърди, не ми харесват.
Относно уголемяването на устните - не съм виждала жена, която да го е направила и да е станала по-красива, напротив.
Общо взето съм 50/50, нито ПРОТИВ, нито ЗА.

sunxflower
02-05-2014, 10:17
Мдам... и по-големите гърди, и по-изваяни скули, по-обемни устни. Спорт, нали...

Говорех за себе си, макар, че ще те и опровергая. За гърдите и устните okay, но по-изваяните скули можеш да ги постигнеш и без намесата на операции. :)

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 10:24
Големите гърди никога не са ми били по вкуса,тази операция за мен е безсмислена. За устните,ужас !!!
Всички фолк диви с онези огромни напомпени устни .. отвратително е,грозно е.

Колкото до операцията на носа - навих се,проверих всичко и се отнавих (слава богу носа ми е поносим).
Една година докато се забележел ефекта,не можеш да дишаш през носа сума ти време,
шевовете си падат сами ?!?!? Синини,подутини,чудесии. Егати!

anonymous708973
02-05-2014, 11:02
Девойчето с корейския никнейм, това, че шевовете си падат сами, всъщност е огромен плюс. Фактът, че не го осъзнаваш, означава, че наистина не си за операция.


Говорех за себе си, макар, че ще те и опровергая. За гърдите и устните okay, но по-изваяните скули можеш да ги постигнеш и без намесата на операции. :)

Не ми говори само за контуриране, щото просто е смешно.

fUcKsMiLe
02-05-2014, 11:38
Единственото, което ми трябва в момента е брекети.
Една козметична операция си обмислям от много малка. Нашите са съгласни.
В момента съм малко 50/50 и за нея. Не съм сигурна дали още я искам толкова.
Всичко друго мисля, че няма нужда да го променям, харесвам си се.

Относно ринопластиката, това си е опасно нещо.
След нея не можеш да си мърдаш носа като хората.
Примерно ако те ударят, ще боли много повече от нормалното.

Впрочем има ли обратна на тази операция за клепачите.
Интересно ми е, защото има много "бели", които са вманиачени по азиатците.
До сега не съм чувала, но е възможно i guess.

Да добавя към Пантерката, това с шевовете наистина е плюс.
Мен ме шиха веднъж, защото се бях наранила кофти,
после трябваше да ми махат шевовете, беше много странно и гадно, да беше и леко болезнено.

DisappointedDreamer
02-05-2014, 11:43
Една приятелка ще си слага гърди тая година. Нейните я подкрепят, ама как не, когато майка и леля и имат силикон. Не бих си го причинила, а имам по-малки гърди от нейните. :Д Единственото, което не харесвам в себе си е носът, ама го преживявам някак. Не бих се подложила на ринопластика, бр.

anonymous708973
02-05-2014, 11:50
Относно ринопластиката, това си е опасно нещо.
След нея не можеш да си мърдаш носа като хората.

Това е поредният мит - също както и че със силикон не можеш да кърмиш. Имам позната с ринопластика, ама баш такава, в която ти променят формата, идеално си се чувства с носа :д

Аз съм го обмисляла, обаче... май не трябваше да гледам операции, щото направо ми идва да си върна обяда :д

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 12:23
Впрочем има ли обратна на тази операция за клепачите.
Интересно ми е, защото има много "бели", които са вманиачени по азиатците.
До сега не съм чувала, но е възможно i guess.

Какво имаш предвид под обратна операция? Искаш единични клепачи?

fUcKsMiLe
02-05-2014, 13:01
Какво имаш предвид под обратна операция? Искаш единични клепачи?
А, да.. голям ми е зора. :lol: Не искам, аз си имам хубави очички. Не искам промени по тях.
Интересно ми е дали съществува, защото не съм срещала.
Предполагам има хора, които желаят това, но са родени с друг тип.. клепачи. о.о


Това е поредният мит - също както и че със силикон не можеш да кърмиш. Имам позната с ринопластика, ама баш такава, в която ти променят формата, идеално си се чувства с носа :д

Аз съм го обмисляла, обаче... май не трябваше да гледам операции, щото направо ми идва да си върна обяда :д

Тя може да се чувства идеално, обаче това, което аз съм чела е друго. Бях гледала няколко клипа на момичета, които в момента не могат да направят "прасешки нос", защото имат някаква си пластинка там и е кофти чувството, дано ти е станало по-ясно какво имах в предвид. Иначе си държа на мнението, че не ме кефи този вид операции.

Mirrela.
02-05-2014, 13:04
Аз също искам да си пипна малко носа,но нямам тази смелост.

NeutralMilkHotel
02-05-2014, 14:07
Бих си пипнала тук-там носът, устните и циците....Ама това на теория. На практика едва ли, прекалено много се харесвам. 8-)
Иначе през годините съм виждала доста несполучливи джуки и силикони... 8-)

Обаче ми хрумна, че като съм на 45-50 нали ще съм богата, пък ще искам да се навъртат младежи около мен...Та, тогава ще ги изредя всички операции по азбучен ред.

Бтв 'що всички смятате, че единственият проблем с гърдите може да е големината? Аз не бих си ги уголемила, но оформила - да. И след като/ако родя със сигурност ще го направя...

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 15:30
Ами да ви кажа,мисля да се консултирам с пластичен хирург,не е толкова страшно. Ето какво открих:

http://www.plasticsurgery-bg.com/bg/хирургия-на-лице/ринопластика-пластика-на-нос/

babity
02-05-2014, 15:37
Единствено бих си оформила циците. Всичко друго е прекрасно.

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 15:46
Имаш предвид - силикон? :D

babity
02-05-2014, 15:50
Мне. Корекция на формата. Аз си харесвам малки цици по принцип.

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 15:53
Впрочем има ли обратна на тази операция за клепачите.
Интересно ми е, защото има много "бели", които са вманиачени по азиатците.
До сега не съм чувала, но е възможно i guess.

Попитах в сайта на д-р Енчев,чакам отговор. :)

anonymous708973
02-05-2014, 16:05
които в момента не могат да направят "прасешки нос"


не можеш да си мърдаш носа като хората.

Защото хората ежеминутно правят прасешки нос.
Пластините в началото са метални, по-късно ги сменят с по-меки, мисля, че силиконови, накрая се махат напълно. Не си дочела. Близък човек мина през процедурата, но не за смяна на формата, пластини имаше - знам за какво говоря.

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 16:17
ОМГ - http://e-vestnik.bg/8091

anonymous708973
02-05-2014, 16:45
„Медицината не е точна наука. Един добър резултат се очаква и предполага, но не може да бъде гарантиран. И всеки, който го гарантира, или не си разбира от работата, или има някакви други интереси - най-често комерсиални. Няма операция без риск, един цирей да срежеш, и той си носи своите рискове и своите усложнения. Затова тези рискове трябва да се обясняват на пациента, за да знае той къде отива и да бъде готов да ги поеме”.

Именно.

Рискове има винаги, да, не можеш да избегнеш всички, да, хубаво е да се избегнат тези, които зависят от теб. Ама... хората си преценят.
Само поставянето под пълна упойка крие рискове, ама... шанс. Един път анестезиологът ми беше пиян - еми... шанс, бе.

DisappointedDreamer
02-05-2014, 16:56
Пълните упойки крият ОГРОМЕН риск.

Като лежах в Пирогов, едно момченце около 20 минути не можеха да го събудят, та го биеха едва ли не. Същото и с една баба, която някакви полепи? налепи?, не знам, и чистиха в носа. Ужас!

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 16:59
По-добре да не могат да ме събудят от колкото да успеят и да се събудя с по-ужасен нос.

Hayashi
02-05-2014, 17:02
Ако си правя каквато ѝ да е козметична операция със сигурност ще я направя в Корея. Не знам кой ги обучава техните хирурзи, но са направо богове.

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 17:13
Права си.

DeniseWallace
02-05-2014, 17:13
Мислила съм, но нямам смелост. Пък и започнах да си заобичвам носа. <3 :D

anonymous708973
02-05-2014, 17:14
По-добре да не могат да ме събудят от колкото да успеят и да се събудя с по-ужасен нос.

E, девойче, ти по-глупава можеш ли да станеш?

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 17:57
Такава съм си,странна. Но не и глупава !!!
.................................................. .................................

Признавам,че не бях много ясна,но ..

Въпрос: Здравейте! Относно пластика на клепача ..
Има ли начин от двойни клепачи да направите единични?
Имам предвид - ако човек има двойни клепачи,възможно ли е ..
да се направи вид операция и да станат единични.

Отговор: За да бъда коректен в отговора си, моля запишете си час за консултация
на тел. 0878 656685 или изпратете снимки на doctorenchev@symetria.bg.

fUcKsMiLe
02-05-2014, 19:22
Защото хората ежеминутно правят прасешки нос.
Пластините в началото са метални, по-късно ги сменят с по-меки, мисля, че силиконови, накрая се махат напълно. Не си дочела. Близък човек мина през процедурата, но не за смяна на формата, пластини имаше - знам за какво говоря.

Е, случва се.. затова написах, че при бутване, удряне е кофти(един вид същия или по-силен натиск).
Иначе това не го знаех, че се сменят - вече ще знам.

Дам Йо Ул, мисля, че си вманиачена понякога.
Иначе мерси за това, че си питала. :Д

Между другото и аз ако някой ден се навия за реална пластична хирургия, само пари ще дам на корейците.
Are they wizards or...?

Hayashi
02-05-2014, 19:36
Вярно е, че след това повечето приличан на зомбирани клонинги, но мисля, че това е защото пациентите изпитват нуждата да изглеждат точно като всички останали, а не вина на самите хирурзи.

Този блог е интересен. Винаги ми е било странно какво кара хора, които за мен изглеждат страхотно да се оперират. Но пък не може да се отрече, че повечето изглеждат много добре след това. Нищо общо с местната хирургия тип "Николета Лозанова".
http://kpsurgery.co/

shmatarok
02-05-2014, 19:42
Такава съм си,странна. Но не и глупава !!!
.................................................. .................................

Признавам,че не бях много ясна,но ..

Въпрос: Здравейте! Относно пластика на клепача ..
Има ли начин от двойни клепачи да направите единични?
Имам предвид - ако човек има двойни клепачи,възможно ли е ..
да се направи вид операция и да станат единични.

Отговор: За да бъда коректен в отговора си, моля запишете си час за консултация
на тел. 0878 656685 или изпратете снимки на doctorenchev@symetria.bg.

Бих те посъветвала да не се занимаваш с д-р Енчев. Цените му са/бяха (не съм гледала в последната година и половина) безумни, а има страшно много оплаквания от него. Нали знаеш, че ако един пластичен хирург е достатъчно добър, няма нужда от толкова агресивна рекламна кампания като неговата.

Иначе аз съм с ринопластика, на втория ден в болницата настаниха при мен някаква пълна идиотка, която си направи операция на гърдите. Е, не знам що реши да се реже, имаше си стабилни гърди и преди това, ама сметна за необходимо да се тъпче със силикон. Такава пача беше, после се оказа, че била от столичния хайлайф, та редовно се налагаше да търпя посещенията на разни индивиди от сорта на новото гадже на Денди??, пред които тя без всякакъв всян се разсъбличаше и ги оставяше да я опипват. 8-) А как ревеше през нощта тва момиче от болки, едва ли ще забравя.

Dam Yeo Wool
02-05-2014, 20:01
Бих те посъветвала да не се занимаваш с д-р Енчев.
Тя без всякакъв свян се разсъбличаше и ги оставяше да я опипват. 8-)
А как ревеше през нощта тва момиче от болки, едва ли ще забравя.

Като тръгна да си правя нослето,както каза Hayashi - най-добре в Корея. С Енчев хич няма да се занимавам.
Съчувствам ти за преживяванията с онази ревла,но освен ревла е явно и някой други неща.


Вярно е, че след това повечето приличан на зомбирани клонинги, но мисля, че това е защото пациентите изпитват нуждата да изглеждат точно като всички останали, а не вина на самите хирурзи. Този блог е интересен. Винаги ми е било странно какво кара хора, които за мен изглеждат страхотно да се оперират. Но пък не може да се отрече, че повечето изглеждат много добре след това. Нищо общо с местната хирургия тип "Николета Лозанова". http://kpsurgery.co/

Определено стават куклички.


Дам Йо Ул, мисля, че си вманиачена понякога.
Иначе мерси за това, че си питала. :D

Дам Йе Ул - за портокола. Може би съм вманиачена до някаква степен,по някои неща .. :D

fUcKsMiLe
02-05-2014, 20:54
Така както е написано се чете "Йо"(като Seohyun от SNSD), ако е "Йе" трябва да е "Yae"(Не съм сигурна как точно се пише всъщност, но със сигурност не е това, което пише на профила ти).

Hayashi
02-05-2014, 22:18
Според гугъл преводач е нещо между двете, значи на български вероятно може да се пише както ви харесва. :D Френското de също не е дори близо до дьо, ама нейсе, преводи.
Трябва да започна да уча корейски.

Cloud9
02-06-2014, 10:19
По-добре да не могат да ме събудят от колкото да успеят и да се събудя с по-ужасен нос.

По-добре да идеш на психолог преди да идеш на хирург.Вманиачаването ти е типично за тази възраст,но не бива да го изпускаш от контрол че да не станеш нещо такова http://www.novini.bg/news/62775-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BA%D0%BB%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B1%D0%B8-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%28%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%29.html

Dam Yeo Wool
02-06-2014, 10:24
Докато гледах сериала,превода на името беше Дам Йе Ул. Според Г-преводача е:

http://prikachi.com/images/308/7036308F.jpg

tori
02-07-2014, 16:26
Против ако не става въпрос за нещо супер наложително. Поне трябва да се понасяме, ако не да се харесваме.

anonymous708973
02-07-2014, 19:42
По-добре да идеш на психолог преди да идеш на хирург.Вманиачаването ти е типично за тази възраст,но не бива да го изпускаш от контрол че да не станеш нещо такова http://www.novini.bg/news/62775-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BA%D0%BB%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B1%D0%B8-%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%28%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%29.html

Ох, и преди съм я виждала тая мацка. Пропорцията между гърдите, талийката и дупето й е просто нереална... има и една снимка в профил, на която наистина е като нарисувана.. интересно в каква истерия изпада, като й излезе пъпка :д

tori
02-07-2014, 19:54
Валерия винаги ми е била ужасно грозна, не приемам наложените от обществото идеали за красота.

ameli
02-07-2014, 20:14
^Това, че прилича на кукла не я прави грозна. Има сладко личице, но се питам само какво става като се усмихне и откъде има толкова пари :D

Shupidub
02-07-2014, 20:44
За пластичните операции съм, когато стана на 18, първата ми работа е да си оправя носа, понеже много ме тормози. Ако нещо ти пречи и те кара да не си понасяш външния вид, естествено, че ще го поправиш (ако имаш възможност).

Dam Yeo Wool
02-07-2014, 20:54
Попринцип тези операции винаги са ми се стрували като нещо недостижимо и опасно,но ..
кой не мечтае да стане по-хубав от Мис Свят,малко носле,големи очи и дв. или ед. клепачи.

Забелязвам едно:

Голяма част от мъжете/жените ни обиждат ако не сме красиви,но когато си
направим пластични операции ни наричат неестествени,това е ужасно.

Не можем да живеем ако сме грозни,но не можем да си направим и пл.оп.?
На пук на тях пък бих се направила като момичето на снимката долу.

Shupidub,можеш да си оправиш носа ако си над 15 години.
Не е нужно да чакаш до 18,освен ако това не е желанието ти. :)

Колкото до момичето-кукла. Никога не съм харесвала копията на Барби.

Това момиче ми харесва много повече от Барбито:

http://prikachi.com/images/251/7042251I.jpg

anonymous708973
02-07-2014, 22:17
Че тя също е Барби, просто азиатско издание.

Тори, това не са наложените на обществото идеали :Д Това е... сюрреализъм :Д :Д

Dam Yeo Wool
02-08-2014, 00:17
Под Барби имам предвид блондинка със сини очи. Не знам защо,но не ми допада ..
тази си е азитско издание както казваш. Първа класа,най-доброто. :D

YSMF
02-08-2014, 01:31
Пък онзи, който се направи на Кен е още по - зле. И тъжното е, че не хареса Барби-то :(
Изобщо не си харесвам носа. В момента си търся специалист, който да ми премахне бенка, но се очертава да е чак следващата година, а като нищо да се проточи още дълго. Другото се преживява.

Азиатците имам чувството, че ги правят тези операции "за добро утро".

shmatarok
02-08-2014, 02:55
Shupidub,можеш да си оправиш носа ако си над 15 години.
Не е нужно да чакаш до 18,освен ако това не е желанието ти. :)



Че не е нужно да се чака, не е, но повечето хирурзи препоръчват операции да се правят след 19-20 годишна възраст, ако не е нещо наложително, т.е. здравословен проблем. Лицето също се променя през пубертета и е най-добре да се изчака до приключването му, за да не се промени ефектът.

Shupidub
02-08-2014, 09:27
Че не е нужно да се чака, не е, но повечето хирурзи препоръчват операции да се правят след 19-20 годишна възраст, ако не е нещо наложително, т.е. здравословен проблем. Лицето също се променя през пубертета и е най-добре да се изчака до приключването му, за да не се промени ефектът.
Заради това ще чакам, а и когато реша да си я направя, да не се налага нашите да плащат всичко (предполага се, че ще си намеря почасова работа на 18-19 г.) Ако си я направя сега ме е страх, че после лицето ми ще се промени или носа ми ще се върне както си е бил :D

Dam Yeo Wool
02-08-2014, 11:49
:D

Знам,че пластични операции се правят на 2 години (може и да греша).

mayaaa
02-08-2014, 17:30
Голяма част от мъжете/жените ни обиждат ако не сме красиви,но когато си
направим пластични операции ни наричат неестествени,това е ужасно.

Ей това винаги много ме е дразнило. За грим същата работа. Еми, не всички са като Миранда Кер и никой не е "заслужил" външния си вид, а някоя естествена красавица я респектират все едно е открила лекарство против рака...

Иначе, бих си направила, обмисляла съм го, но има време да му мисля още. Каква ви е тая мания към азиатките и техните лица обаче?..
Btw: http://www.youtube.com/watch?v=byZWHyTtrgk
Мисля, че ще ви хареса видеото.

Hayashi
02-08-2014, 18:25
Пф, азиатците просто имат по-добри пластични хирурзи, не че като нация са по-красиви. Гримът е изкуство, който не го оценява е глупак.
Creepy азитките с очи като чаши не ме радват. Ама на Зийи Джан не мога да ѝ отрека, че е принцеса.

tori
02-08-2014, 19:33
Тори, това не са наложените на обществото идеали :Д Това е... сюрреализъм :Д :Д
Върху нея не са - да. Върху нея стоят по-скоро като смехотворни, ненужни промени. Но като цяло русокоси, синеоки и слаботелесни мацки се продават бая.

fUcKsMiLe
02-08-2014, 21:21
Пък онзи, който се направи на Кен е още по - зле. И тъжното е, че не хареса Барби-то :(
Изобщо не си харесвам носа. В момента си търся специалист, който да ми премахне бенка, но се очертава да е чак следващата година, а като нищо да се проточи още дълго. Другото се преживява.

Азиатците имам чувството, че ги правят тези операции "за добро утро".

Тя барбито била няква дето виждала и чувала неща от отвъдното.
Гледах някво видео за нея, беше крийпи. Не ме кефи особено.

А корейците специално, голям % от момичетата често получават подарък от родителите си,
за завършването на училище пластична операция на очите(онова за очния ъгъл, който нямат).


Докато гледах сериала,превода на името беше Дам Йе Ул. Според Г-преводача е:

[img]http://prikachi.com/images/308/7036308F.jpg[ /img]

Знам корейската азбука миличка. Не спори с мен. :Д
Преводите ги остави, на The hairs на Рейчъл не и викаха така във филма, а YuRa,
обаче те пак си го писаха Рейчъл, щото видиш ли някой така я нарекъл някога си
и по принцип и било истинското име на героинята така.
담여울 Ето го оригиналното име, както е във филма.
И снимка от Уики, щото знае по-добре и от двете. (http://prikachi.com/images/225/7046225K.jpg)
+ Линк към Уики (http://ko.wikipedia.org/wiki/%EA%B5%AC%EA%B0%80%EC%9D%98_%EC%84%9C)

Иначе Hayashi е права донякъде, доста се различават звуковете и не всичко може да се напише на български правилно,
но в този случай знам как се изговаря името правилно и може да се напише на български.

Dam Yeo Wool
02-08-2014, 21:24
В азиатките ми харесват някои неща,главно: невероятно нежната им бяла кожа,големите им черни очи,
мисля че на всички е ясно,че по-голяма част от корейките имат перфектна фигура,за веждите - супер !!!

Според мен Барбитата са удушили идеала за красота. Синеоки блондинки с къси полички.

fUcKsMiLe,благодаря за пояснението.
Донякъде е добре,че името ми няма да е точно копие. :)

По темата: Корейките имат пластичните операции като за 'здрасти' и 'чао'.
Може би нямат от какво да се плашат,да се колебаят заради перфектните си пластични хирурзи.

http://www.youtube.com/watch?v=ifT1Y2tK77c - Вероятно има пл.оп.
http://www.youtube.com/watch?v=ojYBcMFkdfY - Тази версия на момиче-Барби ми допада повече.

Ако има фенове на Валерия-Барбито,заповядайте:

https://www.facebook.com/love.k.brown.5

fUcKsMiLe
02-08-2014, 22:18
Ох, ВийнъсАнджелик ми е малко странна, но поне няма операции.
Мисля, че в момента е на 16-17 години.

Dam Yeo Wool
02-09-2014, 12:13
Коя трябва да е тази? :D

mayaaa
02-09-2014, 12:21
Тя барбито била няква дето виждала и чувала неща от отвъдното.
Гледах някво видео за нея, беше крийпи. Не ме кефи особено.
Абе, дай насам видеото, че ми стана интересно. :cool:


В азиатките ми харесват някои неща,главно: невероятно нежната им бяла кожа,големите им черни очи,
мисля че на всички е ясно,че по-голяма част от корейките имат перфектна фигура,за веждите - супер !!!

Веждите, ВЕЖДИТЕ???? о.о Иначе, на мен са ми прекалено сладки, имам чувството, че ще почне да капе мед от екрана докато ги гледам. Не е това, което си представям под "истинска жена", но всеки с вкуса си.

И все пак както Диди казва на видеото - хубаво е да си правим нашите черти по-привлекателни, но не да взимаме нечии други..

fUcKsMiLe
02-09-2014, 15:27
Коя трябва да е тази? :D

Тази която ти пусна? -.-
Поне гледай никовете на хората като пускаш видеа. :D

Мая, ето - шокирай се щом искаш :D
http://www.youtube.com/watch?v=xoKwbbnlxi0

cookie dough
02-09-2014, 16:39
аз нямам корекции, но една от клиниките в София има прекрасен сайт с подробни описания, снимков материал и какво ли не. Ето http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-/Operacii-na-lice#id_3 Тук си е описано подробно какво представляват и за какви хора са подходящи.

Dam Yeo Wool
02-09-2014, 16:56
Веждите, ВЕЖДИТЕ????

Да,веждите. Прави са като линийка и това много ми допада,ето снимки,за да добиете представа:

http://prikachi.com/images/39/7049039B.jpg

http://prikachi.com/images/26/7049026I.jpg

http://prikachi.com/images/33/7049033A.jpg

Dam Yeo Wool
02-10-2014, 19:28
Тази която ти пусна? -.-
Поне гледай никовете на хората като пускаш видеа. :D

Мая, ето - шокирай се щом искаш :D
http://www.youtube.com/watch?v=xoKwbbnlxi0

Извини ме,задето съм разсеяна.
Странно е,че няма операции ..

Hayashi
02-10-2014, 19:39
ВАЛЕРИЯ ЛИ НЯМА ОПЕРАЦИИ?
Този нереален кръст е естествен, спор няма... Тая мацка е като каталог на предлаганите корекции.

Dam Yeo Wool
02-11-2014, 02:44
Не,Валерия. Тази - http://www.youtube.com/watch?v=ojYBcMFkdfY

girlwithblueeyes
02-11-2014, 05:24
Майка ми има 4 ри и четирите са ефектни .
Аз лично нямам нищо против тези операции.Ако можем да подобрим нещо в себе си,защо не.
И не е само заради това,имах 2 белега на крака,само аз ги виждах,но бяха там и ми носеха ужасни спомени.Премахвайки ги лошите спомени намаляха.Та пластичната ,не е само от суета а за ни помогне и излекува.

Dam Yeo Wool
02-11-2014, 13:10
Така е, но за съжаление цените са доста високи. Поне в България, не съм наясно за цените в Корея,
но както стана ясно, всяка втора корейка е с пластична операция, вероятно цените не са толкова високи.

Големи очи, малко носле, прекрасни устни и т.н

Сега се сещам за един сериал .. :D Беше медицински и една жена обясняваше там за вид козметична операция, на всеки 2 години се прави нова операция и мисля на 3 път вече не можело, ето:

http://vbox7.com/play:4224b4fe45 0:40 .. вид операция, не съм наясно с тези неща, но ..

Don't Forget Me
02-12-2014, 22:46
Эа. Аз също съм чувала,че ръцете на пластичните хирурзи в Корея са златни,търсих и попаднах на:

http://vbox7.com/play:8627384490 - В текста пише доста смислени неща.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 22:51
Гледала съм това клипче, и да - текста има смисъл.
Заради него се бях сетила да говоря за това как мъжете ни обиждат, а после ни наричат неестествени.
Песента също е готина и Нарша .. :D

Don't Forget Me
02-12-2014, 22:54
От известно време мисля да си направя ринопластика при тоя известен Енчев,
но цените са много високи,дали може да се плаща на вноски и да не ми окепазят носа нещо.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:01
За мен к-хирурзи си остават №1, но .. да, на вноски може.


Клиника Симетрия предлага 10-месечно разсрочено плащане чрез Юробанк България/Пощенска банка или изплащане на операцията чрез TBI кредит.Чрез кредит през Юробанк България, към сумата се начислява лихвен процент /от 9% до 13%/, дължим към банката. Не се изисква първоначална вноска.За отпускане на TBI кредит към Клиника Симетрия можете да кандидатствате на място и ако отговаряте на условията им, максималната сума е 7 500 лв.Лихвата е 1,5 % на месец, като периода на погасяване е до 3 години.
Ако и преди сте ползвали услугите на TBI, ще получите отстъпка.

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:02
Мерси :) А какво представлява "дермабразиото"?

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:04
Процедура, която има за цел чрез отстраняване на повърхностния слой на кожата, да намали фините бръчки, както и белезите от акне. Процедурата може да бъде извършена върху малко поле или върху
по-голямо като например- гръб или гърди. Тя може да бъде комбинирана.

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:05
И колко струва?

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:06
Пише 2 000 - 3 000 Евро.

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:07
Много е скъпо,тцтц. Ако реша да се променя из основи,ще трябва да си продам къщата.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:07
Представям си колко пари е дало онова момиче което се направи на Барби.

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:08
Несъмнено е било над 10 000 лева.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:08
Чувала ли си за нея? Валерия Лукянова.

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:08
Не,говоря за Дакота Роуз.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:10
Я,чакай да я видя.

http://prikachi.com/images/421/7060421x.jpg

Тази ли е?

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:11
Да.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:13
Хехе, много по-красива е от Валерия. Това е Валерия Лукянова:

http://prikachi.com/images/422/7060422m.jpg

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:13
По-красива е,но тази Валерия ме плаши.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:13
:D

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:15
Дакота е модел в САЩ. Може да прочетеш за нея.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:16
В момента гледам статия за нея - "Дакота Роуз прибра Валерия Лукянова в малкия си джоб".

Ще се съглася със заглавието!

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:17
И аз,дали има някое друго такова момиче?

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:18
Имаме си и кен. :D На къде отива този свят?

Искаш още откачалки, които са си махнали реброто като първата Барби?
Тогава виж семейството на Валерия и приятелката и, това момиче ги е омагьосало.

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:27
В момента разглеждам снимки и съм просто изумена.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:27
Нормално.

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:27
Големи хора са,излагат се.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:28
Бащата честно казано леко ме разсмя, хора на години като Барбита. Абсурдно е, но ..

Don't Forget Me
02-12-2014, 23:28
Изглежда и приятелките и прихващат от манията на украинката.

Dam Yeo Wool
02-12-2014, 23:28
Да.

shmatarok
02-13-2014, 01:04
От известно време мисля да си направя ринопластика при тоя известен Енчев,
но цените са много високи,дали може да се плаща на вноски и да не ми окепазят носа нещо.

Аз си правих ринопластика при д-р Роман Романски преди 3 години, тогава практикуваше в Александровска болница и всичко ми излезе около 1500 лв. Много съм доволна от отношението му и от резултата, направи точно това, което исках, а и екипът му беше страхотен. Сега предполагам цената не е същата, но ако искаш го проучи като вариант, със сигурност няма да е с цените на Енчев.

Зайче..
02-13-2014, 02:07
Не бих си направила каквато и да е пластична операция, изглежда ми много страшно и болезнено. Само хелоурон искам да си сложа в устните, обаче още съм малка ииии никой не иска да ми сложи 8-)

Dam Yeo Wool
02-13-2014, 09:33
Аз тия дни мисля да ходя да се консултирам с някой хирург, но не знам къде, какво, та ..

Гледах, че имало някакъв монитор ли е какво е и казваш какви операции искаш да ти бъдат
направени и хирурга показва на монитора как ще изглеждам, дали във всеки кабинет има?

Мисля да си направя ринопластика, да оформя устните и да оправя клепачите, засега толкова ..

Cloud9
02-13-2014, 09:44
Хора,осъзнайте се!На по 15-16 сте,а операции ще си правите.Че кой няма нещо криво,голямо и дразнещо в себе си?Толкова ли сте несигурни в себе си че искате да се превърнете в нещо,което не сте?!И Валерия сигурно е започнала с едно носле,малко запълване на устните и опааа айде вече сме Барби.Тая мания не е здравословна.Разбирам да си на 25 и нагоре и да решиш да си направиш операция.Ама на 16 не можете да вземете решение за бъдещето си ,което ще остане завинаги.А и наскоро четох статия че китаец съди жена си,понеже децата им са грозни.Историята е че преди те да се запознаят тя си направила доста операции и станала мацка,но после децата наследили всичките й дефекти.Бъдете естествени и се харесвайте!

Hayashi
02-13-2014, 09:52
^ Коя точно си ти, че да казваш на някого дали и защо да си прави операция. Знаеш ли коя мания е нездравословна? Да си мислиш, че можеш да налагаш мнението си върху другите.

Cloud9
02-13-2014, 10:57
Къде съм казала че задължително трябва да ме послушате ,защото съм на 100 процента права?къде съм споменала че съм най-велика и знам всичко и затова си налагам мнението?Извинявай ама мислех че сме в свободна държава,в която можеш да дадеш съвет и да си изкажеш мнението без да те определят за егоцентричен маниак.Казвам само че хубаво да се почака малко време /ако операцията не е наложителна заради дефект по рождение или вследствие на инцидент,например/,защото това,което мислиш на 16 не е задължително това,което искаш на 26.Ама защо ли си хабя думите...

anonymous708973
02-13-2014, 13:57
Мисля да си направя ринопластика, да оформя устните и да оправя клепачите, засега толкова ..

Ах, детенце, в какъв филм живееш? Или просто обичаш да си придаваш важност и да очакваш, че някой ще ти се върже?
Кой ще ти плати операцийките, като дори нямаш 18 или си ги навършила прясно-прясно? Вашите не ти дадоха името да си смениш, сигурно вече са свикнали с идеята, че не живееш на тая планета предвид абсолютно лишените ти от мозък идеи, ти сега се опитваш да ни изкараш идиоти, че ще ти разрешат да легнеш под ножа и ще ти платят за поредния сбирщайн от глупости, с които дори не си запозната, както вече се оказа?

Вземи си впрегни желанията да мязаш на азиатка в нещо градивно, щото и идеални азиатски клепачи да имаш, пак няма да станеш корейка, сори. Можеш да започнеш с учене на корейски, например.

DisappointedDreamer
02-13-2014, 14:07
^ Коя точно си ти, че да казваш на някого дали и защо да си прави операция. Знаеш ли коя мания е нездравословна? Да си мислиш, че можеш да налагаш мнението си върху другите.

Така е, но предвид ситуацията и обсебването на авторката, Cloud9 е права. Това на авторката ми се струва болна амбиция, обсебване и мания.

Не ме разбирайте погрешно, обожавам азиатската култура. Но останалите са прави - на 16 години много лесно се повлияваш от своите хобита и интереси. На толкова години не само, че физически не си изцяло спряла да растеж, ами и никой няма да уважи хобитата ти, да плати операциите и да ти позволи да се режеш, защото видиш ли смяташ азиатките за красиви.

Съветвам те да вложиш тая обич и внимание към азиатските обичай и хора в нещо по-ползотворно и най-вече реално и истинско, което би могло не само да задоволи жаждата ти за познания за тези хора и традиции/култура, ами и би могло да ти бъде от полза за вбъдеще.

diditen
02-13-2014, 17:17
Аз мисля, че всяко нещо, което те комплексира, което те кара да не се чувстваш добре в кожата си и от което се срамуваш трябва да се коригира. Все пак 1 живот живеем и 1 тяло имаме, жалко е да не се харесваме и да се срамуваме от себе си. Чрез пластичната хирургия можем да повишим самочувствието си, което е изключително важно за всеки човек, така че съм ЗА. Аз лично нищо не бих коригирала по себе си, не че съм идеална :Д но дефектите ми са сравнително малки и незабележими, нормална съм, нито красавица, нито грозница-средна хубост :Д. В случая на Валерия обаче това е някаква психоза, тя е просто обсебена да прилича на Барби. На мен лично ми омразна момичета изглеждащи като Барби, просто са ми скучни, няма нищо уникално в тях. Все пак малките дефекти правят всеки човек различен и уникален, а Валерия с манията си по съвършенството е изгубила всякаква идентичност, вече и тя не знае кукла ли е, човек ли е, извънземно ли е (най-вероятното)

DisappointedDreamer
02-13-2014, 17:30
^Защо, обаче, да прибягваме до пластичната хирургия в опита си да повишим самочувствието си, а не се опитаме да постигнем същия ефект по други начин?

Защото реално самочувствието ви пречи много повече отколкото кривия ви нос.

diditen
02-13-2014, 18:02
Защото не винаги можеш да намериш друг начин, ако примерно кривият нос те е комплексирал цял живот и когато се виждаш с хора мислиш как го гледат, колко е ужасен и т.н. и просто докато не се отървеш от този дефект самочувствието е на 0. Разбира се , въобще не важи за всички хора, но има и такива, за които това си е проблем и не е нужно да се комплексираш цял живот, при положение, че можеш да го коригираш. И си права, че самочувствието пречи много повече отколкото кривия нос, но докато имаш нещо, което мразиш в себе си, няма как самочувстието да е много високо.

Dam Yeo Wool
02-13-2014, 18:33
Ах, детенце, в какъв филм живееш? Или просто обичаш да си придаваш важност и да очакваш, че някой ще ти се върже?
Кой ще ти плати операцийките, като дори нямаш 18 или си ги навършила прясно-прясно? Вашите не ти дадоха името да си смениш, сигурно вече са свикнали с идеята, че не живееш на тая планета предвид абсолютно лишените ти от мозък идеи, ти сега се опитваш да ни изкараш идиоти, че ще ти разрешат да легнеш под ножа и ще ти платят за поредния сбирщайн от глупости, с които дори не си запозната, както вече се оказа?

Вземи си впрегни желанията да мязаш на азиатка в нещо градивно, щото и идеални азиатски клепачи да имаш, пак няма да станеш корейка, сори. Можеш да започнеш с учене на корейски, например.

Така да се изясним, ти откъде ме познаваш, че знаеш какво се случва в семейството ми и какви са ми възможностите. Да кажем, че моето семейство не е ограничено, майка ми също има пластични операции, нещо против? Дали съм на 5 или на 25 външността си я избирам аз.
Не можеш да ми казваш какво да правя, проумей го. И аз уча корейски. ;)

А и да .. къде съм казала, че ще си правя "корейски" клепачи?
Заяли сте се с манията ми без дори да е ясно за какво става дума.

Сега ще бъда ясна:

Носа ми, корейски? Хаха, не съм чула корейките да се отличават с носовете си.
Имам леко широчък нос, ще го коригирам. Клепачите, корейски клепачи няма.
Просто по-голяма част от корейките имат единични, а аз имам различни което
е много грозно и ще оправя този недостатък, а за устните - чела съм нещо
грешно, така че тях няма да ги пипам!

Изясних ясно - никой няма право да се бърка в решението на другите,
който иска ще става барби - който иска ще става като корейка,
друг като крокодил, това е положението, не съм създала темата,
за да си казваме дали сме съгласни с операциите на предишния
коментирал, а за да коментираме самите пластични операции и т.н.
Приятна вечер! :)

anonymous708973
02-13-2014, 18:40
Но неограниченото ти семейство не ти даде да си смениш името, нали?

Хайде направи си операциите и се похвали тук.

Dam Yeo Wool
02-13-2014, 18:44
Не знам откъде си чул, изрично заявих в първата си тема, че са съгласни. И да, подадохме иска.

Някакви възражения?

Зайче..
02-13-2014, 20:10
Една приятелка ще си слага гърди тая година. Нейните я подкрепят, ама как не, когато майка и леля и имат силикон. Не бих си го причинила, а имам по-малки гърди от нейните. :Д Единственото, което не харесвам в себе си е носът, ама го преживявам някак. Не бих се подложила на ринопластика, бр.

Ако не е тайна, твоята приятелка на колко години е? В смисъл питам, защото ти си на 17-18, ако не се лъжа и ми е интересно дали и това момиче е на твоята възраст (не че има кой знае какво значение, просто защото както споменах на мен ми отказват да ми сложат хелоурон в устата ии ми стана интересно дали навсякъде не приемат 'малки').

fUcKsMiLe
02-13-2014, 20:13
Пише се хиалурон. ^


Авторке, какво щеше да е новото ти име?

Аз лично не бих позволила на детето си да си промени името до 18.
След това каквото иска да прави. ^^
Със сигурност няма да ми е приятно да не иска името, което съм му дала и все пак.

***

Дакота Роуз няма операции доколкото знам.
Всичко, което виждате е или фотошоп/програма за видеообработка/ или грим.
Погледнете статиите за нея в Wikipedia.

Също е модел освен в САЩ и в Япония.
Говори доста добър японски, също е работила и живяла там.

Зайче..
02-13-2014, 20:26
Пише се хиалурон. ^


така и не го научих 8-)
винаги го пиша както ми дойде ;d

draid
02-13-2014, 21:33
Кога децата от по 14-15 почнаха да искат да си слагат разни работи по джуките, да си правят носовете и т.н. Абе тъжна картинка направо. Приемам пластичната хирургия само като средство за възстановяване от тежки контузии, заболявания и т.н. Приемам го и когато жената няма никакви гърди например или при фрапантни асиметричности, но да хванете да си правите пластични операции за най-малката глупост и после да ми приличате на вампири оле мале. Аз съм ценител на естествената красота.

Dam Yeo Wool
02-13-2014, 22:41
Може да греша за теб, но повечето мъже говорят така, обаче в действителност не биха погледнали
по-пълни момичета, или такива с криви зъби и така нататък, разбира се не всички.

Аз например не съм от хората, които променят нещо в себе си заради другите,
смятам че голям % от момичетата също не го правят, единственото което искаме
е да повдигнем самочувствието си.

Дали ще е чрез промяна на външността или характера не е от значение.

***
В момента гледам за д-р Емил Георгиев, някакви препоръки?

Hayashi
02-13-2014, 22:43
^ Ако не си естествено красив какво правиш? Тинейджърите искат да легнат под ножа откакто обществото им натрапи, че трябва да са "естествено" красиви и в същото време да изглеждат като от списание. Не са виновни децата. Те просто попиват идеалите на съвременното общество.

Dam Yeo Wool
02-13-2014, 23:06
Хаяши, винаги си права в моите очи. :)

Честит Свети Валентин на всички!

draid
02-13-2014, 23:24
Може да греша за теб, но повечето мъже говорят така, обаче в действителност не биха погледнали
по-пълни момичета, или такива с криви зъби и така нататък, разбира се не всички.

Аз например не съм от хората, които променят нещо в себе си заради другите,
смятам че голям % от момичетата също не го правят, единственото което искаме
е да повдигнем самочувствието си.

Дали ще е чрез промяна на външността или характера не е от значение.

***
В момента гледам за д-р Емил Георгиев, някакви препоръки?

Да няма да ме грабне дебела жена, ама като иска да не е дебела да отиде да тича и да спортува и ще отслабне.

Dam Yeo Wool
02-13-2014, 23:47
Това доказва - вие мъжете сте кретени,бе! Ако отслабне с тичане става,ако е с операция - не.
И още нещо,защо гледате само външния вид по дяволите? Ето затова жените лягат под ножа.

Cloud9
02-14-2014, 05:10
Айде,айде,пак друг ни е виновен.Всеки има нещо,което не харесва в себе си.И аз не си харесвам носа и все си мисля че хората си казват "леле па тая с тоя нос като баба Яга",ама знаете ли какво?Никой,който си заслужава,няма да го каже.Мъжът ми смята че имам сладко носле и не спира да ми го повтаря та това промени и моята гледна точка.всичко ви е в главата!вярно че обществото е изкривено и налага непоносими критерии за красота,но защо трябва да сте част от стадото?А и се смеете на валерия,барбито, ама и вие искате да не приличате вече много на себе си.

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 05:21
И продължава да си налага мнението. Ти щом си омъжена, не си ли голяма да спориш така?
Това, че ти и мъжът ти си харесвате носа, не значи, че и ние трябва да го правим.

Пластичните операции не са кой знае какво и от малко промяна на носа не се променя самия човек.

DisappointedDreamer
02-14-2014, 06:08
Ако не е тайна, твоята приятелка на колко години е? В смисъл питам, защото ти си на 17-18, ако не се лъжа и ми е интересно дали и това момиче е на твоята възраст (не че има кой знае какво значение, просто защото както споменах на мен ми отказват да ми сложат хелоурон в устата ии ми стана интересно дали навсякъде не приемат 'малки').

На 19 е.

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 06:16
Омъжена на 19? Леле. А нас съди!

Както и да е, записах си час за консултация при д-р Емил Георгиев,
някой правил ли си е Ринопластика или Блефаропластика при него?

DisappointedDreamer
02-14-2014, 06:23
Омъжена на 19? Леле. А нас съди!



Ъх, моята приятелка е на 19.

Cloud9 не е моята приятелка, ака не е на 19 :Д

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 06:34
Не съм прочела цитата. :oops:

Cloud9
02-14-2014, 07:39
И продължава да си налага мнението. Ти щом си омъжена, не си ли голяма да спориш така?
Това, че ти и мъжът ти си харесвате носа, не значи, че и ние трябва да го правим.

Пластичните операции не са кой знае какво и от малко промяна на носа не се променя самия човек.

На 24 съм,но не съм забравила какво е да си на 16.Не съм си налагала мнението,изразявам го.Има разлика.Явно не пиша разбираемо на български или покрай Корея си го позабравила та не разбираш какво се опитвам да ти кажа с историята с мъжа ми.живота си е твой,просто давам мнението си.Твоя работа е дали ще го приемеш.Все си мисля че форума е място за въпроси и отговори,мнения и препоръки.Май съм се объркала.

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 08:06
Защо избрахте да говорите за 16 г. може да съм на повече,както ти .. е чак толкова. :D

Добре,да кажем,че съм се объркала,но мисля,че всеки заслужава да се чувства добре
дори и да го постига чрез пластични операции или козметични процедури.

Cloud9
02-14-2014, 08:40
Казвам 16 като примерна възраст.Не вярвам да си повече от 18,защото писа че ти трябва разрешение от родителите за смяна на името.16 е възрастта,в която хормоните бушуват най-много.

никой не оспорва че човек трябва да се чувства добре в кожата си.това е най-важното нещо за да се чувства добре и да живее добре.както 1000000 пъти написах-всеки има комплекси за нещо и всеки иска да ги поправи.Просто вие сте млади /и аз де,айда сега да не се състарявам чааак толкоз/, красиви,жизнени.Не ви е нужна операция.Трудно е да приемеш недостатъците си,но не е невъзможно.Аз обичаш себе си няма да се притесняваш какво ще си кажат хората за носа ти.не сме правени по калъп че да трябва да спазвате задължително еталона.И ако днес носа ви ви пречи и искате операция,утре ще са пръстите на краката,ония 2 см мазнинки на коремчето и махане на някое и друго ребро.лесно е да се подхлъзнеш.Изчакай малко време,виж как ще мислиш като станеш пълнолетна и ако още си го решила-давай.

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 09:48
Моите години остават загадка, но не съм на повече от 18. Моята рожденна дата е 10.10.1591 г. :D

Колкото до операциите, на дали човек ще си промени мнението след години, то точно когато си по-млад
от 14-20 е времето да се чувстваш красив и желан от всички, период в който всеки се опитва да е на върха.

След това някои възможности изчезват, идват трудностите и общо взето на човек не му остава време
да мисли особено за външния си вид, камо ли за пластични операции.

Но защо никой нищо не казва за д-р Емил? Никой ли не е чул нищо за него?

draid
02-14-2014, 09:54
Това доказва - вие мъжете сте кретени,бе! Ако отслабне с тичане става,ако е с операция - не.
И още нещо,защо гледате само външния вид по дяволите? Ето затова жените лягат под ножа.

Дам кретени сме, защо ли още чакам да срещна достатъчно умна жена на която да се възхитя .... Ако отслабне с тичане, то значи тоя човек има воля и иска да се промени със собствени усилия, това говори достатъчно. Ако легне под ножа за да отслабне, то ще е избрал лесният път и вероятността след 5г. пак да е на същият хал е огромна. И кой е казал, че гледам само външният вид ? Просто няма как да ме привлече сексуално жена дето е на моите кила. Аз ценя много повече интелекта, ама това не значи че ако е умна и 100кг ще си легна с нея.

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 09:59
А защо да не избере лесния начин,защо да се мъчи? Нож та нож,прасетата ги колят,ние ревем.
И това нещо не го схванах,не разбрах ли - ако си прави операции е тъпа,ако тича е умна?

billytalent
02-14-2014, 10:53
Както и да е, записах си час за консултация при д-р Емил Георгиев,
някой правил ли си е Ринопластика или Блефаропластика при него?
Защо се спря точно на него? Лично аз, никога не бих се подложила на ринопластика при Енчев, Георгиев, Стоянов и всякакви прехвалени хирурзи.
Скоро и на мен ми предстои такава интервенция...

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 11:00
Прехвалени? Ами до сега не съм се интересувала,не знам кой какъв е и затова питам.

AliceSw
02-14-2014, 12:04
Хаха, тийнейджърска история...

Не е в обществото проблемът, нито при "смотаните" мъже. Да искаш да промениш нещо в себе си е окей, да искаш да промениш всичко в себе си обаче и да решиш, че може да е само по един начин, е чисто инфантилно...да не обяснявам за колко ниско самочуствие и самоуважение говори...ако не се харесваш дотолкова в момента, и след операциите няма да си доволен, защото решението за тях ще е взето в момент, когато си се мразил.

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 12:24
Това не трябва да го казваш тук,кажи го на Валерия.
Ние ще си правим една ринопластиа и вече променяме всичко в себе си.
Но не вярвам,че няма да се харесваш след операция,все пак целта е да се захаресаш.

draid
02-14-2014, 13:57
А защо да не избере лесния начин,защо да се мъчи? Нож та нож,прасетата ги колят,ние ревем.
И това нещо не го схванах,не разбрах ли - ако си прави операции е тъпа,ако тича е умна?

Достатъчно ясно ти обясних каква е разликата между отслабване с тичане и чрез операция. Изобщо не мисля да се повтарям.

Dam Yeo Wool
02-14-2014, 14:27
Няма смисъл да се спори. Всеки има различни виждания.

shmatarok
02-14-2014, 14:42
Dam Yeo Wool, не бързай с операциите, освен ако нямаш някакъв наистина здравословен проблем. Аз бях със счупен нос и проблемно дишане, имах вариант за по-ранна операция, но държах да изчакам поне до 18. В момента съм на 20 и въпреки това забелязвам, че лицето ми продължава да се изменя => резултатът от операцията вече не е същия, като миналата година например. (кога ли ще изляза и аз от тоя пубертет :D :D)
Ако е за нещо съвсем дребно, няма смисъл да си даваш парите.

malka_sladkka
02-14-2014, 14:56
то точно когато си по-млад
от 14-20 е времето да се чувстваш красив и желан от всички, период в който всеки се опитва да е на върха.


:O Сериозно ли? Направо се чувствам престаряла. Няма нищо лошо в операциите. Ако това ще те накара да се чувстваш добре - направи си, какво ти пука за мнението на другите? Ако имаш някакъв недостатък, който сериозно влиае на самочувствието съм твърдо ЗА операция. Нещо не схванах сравнението със спорта и носа, човек може да отслабне със спорт, ама носа не може да си го промени по този начин, нито с ядене, нито по какъвто и да било начин.

mayaaa
02-14-2014, 17:10
Само да кажа, че може да съм ЗА пластичните операции, но съм твърдо ПРОТИВ за неща, които можеш да промениш без тях! Може би, това идва от факта, че волята е едно от най-ценените (да не кажа най-цененото) от мен качества и винаги съм се опитвала да я развивам и всичко да постигам със свои усилия. Ако имаш гаден нос - ок, оправи си го, но ако имаш 20 килограма отгоре, млъкни и отивай да спортуваш. Най-малкото, може да ти е по-лесно с операция, но задоволството от постигнатото ще е в пъти по-голямо, ако си го направил сам.

Dam Yeo Wool
02-15-2014, 10:34
:O Сериозно ли? Направо се чувствам престаряла. Няма нищо лошо в операциите. Ако това ще те накара да се чувстваш добре - направи си, какво ти пука за мнението на другите? Ако имаш някакъв недостатък, който сериозно влиае на самочувствието съм твърдо ЗА операция. Нещо не схванах сравнението със спорта и носа, човек може да отслабне със спорт, ама носа не може да си го промени по този начин, нито с ядене, нито по какъвто и да било начин.

Нямах предвид,че останалите са стари .. и ставаше дума,че със спорт се отслабва - май. :D

babity
02-15-2014, 11:41
Дам кретени сме, защо ли още чакам да срещна достатъчно умна жена на която да се възхитя .... Ако отслабне с тичане, то значи тоя човек има воля и иска да се промени със собствени усилия, това говори достатъчно. Ако легне под ножа за да отслабне, то ще е избрал лесният път и вероятността след 5г. пак да е на същият хал е огромна. И кой е казал, че гледам само външният вид ? Просто няма как да ме привлече сексуално жена дето е на моите кила. Аз ценя много повече интелекта, ама това не значи че ако е умна и 100кг ще си легна с нея.

Не ме ебе за спора ви, не се опитвам да взема страна. Просто статистически шансът от възвръщане на килограмите е почти един и същ след режим и след хирургична интервенция. 85% от свалилите много килограми, ги възвръщат в срок от 5-8 години. Само 'дето след интервенцията, очевидно, т'ва възвръщане ще стане по-бързо.

Dam Yeo Wool
02-15-2014, 11:46
И в двата случая,кг. се възвръщат. Не го отричам,но .. мисълта ми е,че ако човек има възможност да отслабне чрез пластична операция всичките мъчения като спорт,гладуване и т.н ще се спестят.

Има един по-удачен вариант - пръстен. Поттиска глада и се яде много малко,май такъв беше ефекта.

babity
02-15-2014, 11:54
Да, те и сок от лимони с джинджифил пият сутрин, ама...
Излишните кг не са повод за хирургична намеса. Реално затлъстяването има нужда повече от превенция на появата му, отколкото контрол след това. Като повечето неща.
Престани да спориш, крайно неподготвена си.

Dam Yeo Wool
02-15-2014, 12:02
Хората нямат нужда от хирургична намеса за много неща,но въпреки това я прилагат.

В случая спорът е напълно излишен,защото всеки избира по какъв начин да отслабне.
Нито единия начин не е грешен. Нямам за какво да се подготвям. Всичко е ясно.

draid
02-15-2014, 12:05
Не ме ебе за спора ви, не се опитвам да взема страна. Просто статистически шансът от възвръщане на килограмите е почти един и същ след режим и след хирургична интервенция. 85% от свалилите много килограми, ги възвръщат в срок от 5-8 години. Само 'дето след интервенцията, очевидно, т'ва възвръщане ще стане по-бързо.

Аз не говоря да минеш на диета и да ядеш треволяци ама да си седиш цял ден пред компютъра, аз говоря за спорт и начин на живот. Ако човек се научи да спортува, например да тича 3-4 пъти седмично по няколко километра, да избягва да яде боклуци от рода на сандвичи/мак доналдс/ дюнери etc. той ще има стабилни килограми и приятна фигура. Ако отиде да се оперира и не промени нищо в начина си на живот, то ефекта е 0. Ще е слаба за няколко месеца и после ще почне пак да трупа мазнини.


Хората нямат нужда от хирургична намеса за много неща,но въпреки това я прилагат.

В случая спорът е напълно излишен,защото всеки избира по какъв начин да отслабне.
Нито единия начин не е грешен. Нямам за какво да се подготвям. Всичко е ясно.

Жалко, че не може да схванеш огромната разлика и тя е в начина на живот. Като се оперира няма да намали килограмите си дълготрайно и ще ги върне до месеци, защото просто е безхарактерен човек търсещ лесният път. Така ще трябва всяка година да тича да и изтърбушват мазнините с големия нож, щото видиш ли и двата начина са еднакви. Ти да си се замислила от какво се трупат мазнини ? Силно се съмнявам да мислиш, че се раждаш с 2 ката сланина около кръста и задника.

Dam Yeo Wool
02-15-2014, 12:10
Нямам нищо против диетата и спорта,разбира се хирургическата операция по-често се прилага в случаите за повечко кг,не вярвам да има хора,които се оперират за бързото сваляне чрез диета на няколко кг.

malka_sladkka
02-15-2014, 12:35
Нямах предвид,че останалите са стари .. и ставаше дума,че със спорт се отслабва - май. :D

Спорта върви за ръка с правилното хранене. Така, че само спорт не е достатъчен. Какво реши за носа ще си го оперираш ли :D

Dam Yeo Wool
02-15-2014, 12:45
Да,в Сряда съм на консултация при пл.хирург. Малко съм на тръни .. :D

anonymous708973
02-15-2014, 14:09
А защо да не избере лесния начин,защо да се мъчи?

По няколко причини. Преди да се опитам да ги налея в не-особено-пълната ти главица, да уточня, че говоря изрично за отслабване, не за ринопластики и всякакви подобни, които могат да се регулират само хирургически.

Първо - да избираш лесния начин не е единична постъпка, а линия на поведение. Може би в краткосрочен план ти се вижда добра идея, в дългосрочен обаче често се оказва лоша и непремерена. Показва липса на личностни качества.
Да, понякога не е необходимо да се бъхтим и да откриваме топлата вода, когато някой преди нас вече го е направил и можем да стъпим върху неговото откритие/начин.

Второ - никой уважаващ себе си хирург няма да оперира момиче, което е 60 кг и иска да стане 50.

Трето - никой уважаващ себе си хирург не оперира просто ей така затлъстял човек от порядъка на 120-30 кг сланини. Явно не го знаеш, което само означава колко слабо подготвена си по темата. Винаги първо човекът се подлага на спорт и диета, за да достигне оптималното си тегло и да се види колко кожа трябва да се отреже. Не само се изсмукват сланини, а се реже и кожа - в противен случай приличаш на шарпей. Виж в гугъл.

Четвърто - на база второ и трето, вероятно вече си проумяла, че без спорт НЯМА да стане и в двата случая.

Пето - Окей, оперира те, отслабваш, изглеждаш супер. Ами после? Ти нямаш хранителните навици и спортната дисциплина, за да поддържаш новото си тяло. Неминуемо ще ги върнеш пак. И пак ли ще се оперираш? Така... профилактично, на годинка-две? Единственият начин да задържиш тялото си е да придобиеш нужната култура.

Шесто - като стана дума за култура, Дрейд много хубаво ти го каза - имаш някаква смешна представа, че се отслабва с гладуване и тренировки до припадък. Да, ама не. Хубаво тяло не се прави с ядене на тревички и с тренировки по 5 часа на ден. Много от момичетата в раздела могат да го потвърдят.

Dam Yeo Wool
02-15-2014, 15:56
Кога съм казала,че трябва да се гладува и тренира до припакък? Явно обичаш да преувеличаваш нещата.

Вече казах и друг вариант,който е доста по-добър. Също така,не съм против спорта и диетите,но мисля,
че вече е напълно безсмислено да повтарям това,което вече казах малко по-нагоре и ..

Нямам за какво да се подготвям,това не е битка,всеки има право да изказва мнението си.
Както казах и преди,направих темата,за да може всеки да изказва мнението си,а не да го налага.

Моето е - за пластичните операции. Явно твоето в случая е - не.

Съвсем ненеобходимо е да се говори повече след като стана ясно какво имам предвид.

Dam Yeo Wool
02-16-2014, 00:00
http://revita.bg/13557/zdrave-i-krasota/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D 0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%BE-%D1%83%D1%81%D0%BF/

kaRamella
02-17-2014, 00:02
не съм на повече от 18. Моята рожденна дата е 10.10.1591 г. :D



Я пак?

ameli
02-17-2014, 16:15
http://revita.bg/13557/zdrave-i-krasota/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D 0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%BE-%D1%83%D1%81%D0%BF/

Естествено, че ако си някой крокодил и се направиш неузнаваема красавица ще ти се вдигне самочувствието и всичко.
Въпроса е, че ти си се вманиачила по някаква пълна глупост, щото тропаш барбито каква била, а ти искаш да си същата ;)

Dam Yeo Wool
02-18-2014, 11:57
Същата? За нищо на света. Не понасям модела Барби по много причини,естествено имам си желания,но не и да ставам като нея,но нито имам достатъчно пари,нито смелост да си направя толкова много пл.операции.

Хубаво е обаче,човек да си помечтае.