PDA

View Full Version : Секс истории



the.dark.shadow
02-03-2014, 18:05
Здравейте, реших да ви попитам за вашият първи път, къде беше, бяхте ли предвидили, че ще го направите, съжалявахте ли после и най-важното казахте ли на родителите си :))))

marilyn
02-04-2014, 00:00
Бях на 16, беше планирано. Направих го с едно момче, с което се бяхме разбрали да имаме само сексуални отношения. Той беше малко по-голям от мен. Случи се у тях, отидох му на гости и го направихме, на мен много ми хареса и така около половин година поддържахме "връзка".

Никога не съм съжалявала, имали сме много готини моменти и тогава съм била много щастлива от неангажиращия секс, който получавах. Не съм казвала на родителите си, не сметнах за нужно, а и те нямаше да ме разберат. Майка ми разбра по-късно.

HollyGolightly
02-04-2014, 01:04
На 18 и нещо. Бях останала у тях да спя, не беше планирано просто ми дойде като идея на момента и стана, пък и той не се дърпаше кой-знае колко 8-) . Не съжалявах, не съжалявам и сега, все още сме заедн. На наще не съм им казвала, ама те са достатъчно умни хора, за да се сетят сами. Просто са малко консервативни и предпочитат да си карат на фантазия, отколкото да научават такива неща от щерка си.

Yoo reTo G
02-05-2014, 11:13
ne sam go pravil

ekaterinadimitrowa
02-06-2014, 19:27
С бившата ми най-добра приятелка бяхме девствени и се нагооворухме да го направим по едно и също време. Аз не бях много съгласна, но тя ме нави след цяло лято говорене. И после като го направих и звъннах да и кажа и тя ми каза, че не е гоорила сериозно. Тъпо ми стана. В началото съжалих, но после срещнах едно момче, с което правихме неангажиращ секс ... приятели с привилегии ... е спряхме....Но сега не съжалявам.

Mickey G.
02-07-2014, 19:16
Аз го направих с приятеля ми (преди седмица някъде). Не беше планирано, просто се случи. Бяхме у тях, натискахме се, цък-мък, ииии просто си стана всичко ей така :3 Не съм казвала на родителите си, а и не смятам че хората няма да се усетят, така де, с приятеля ми ходим вече година. Все пак рано или късно щеше да се случи :)