PDA

View Full Version : Защо след като отблъсна някого започвам да се влюбвам в него?



xBlackSoulx
02-03-2014, 20:02
Не мога да разбера защо често ми се случва това.Някой ми признава чувствата си, а аз нямам такива към него и следователно го отрязвам.След това обаче ми е супер гадно,търся контакт с човека и осъзнавам,че съм направила грешка.Но е късно.

MsMiracle
02-03-2014, 22:19
Чувство за вина? Жал? Сигурна ли си, че не ги бъркаш с любовта?

marin4itu
02-04-2014, 07:48
Защото някой ти е обръщал някакво по-голямо внимание и след като го отрежеш и спре, не ти става приятно, че този човек е спрял да се занимава с тебе...

xXxPETYAxXx
02-04-2014, 07:58
Защото някой ти е обръщал някакво по-голямо внимание и след като го отрежеш и спре, не ти става приятно, че този човек е спрял да се занимава с тебе...
мхм

RapExotic
02-04-2014, 08:17
Защо не опознаеш човека преди да го отблъснеш? Така си пропиляла сигурно и доста стойностни хора.

Tsukuda_Hiroshi
02-04-2014, 12:04
Защо след като отблъсна някого започвам да се влюбвам в него? --- Много добър въпрос, наистина! На скоро пак имаше такава тема и точно това се случва май... Когато дори нямаме чувства към някого, но разберем, че той има към нас, започваме да сме заинтересовани. Следващия път пробвай да не режеш хората.

LadyDi
02-04-2014, 13:39
Защото някой ти е обръщал някакво по-голямо внимание и след като го отрежеш и спре, не ти става приятно, че този човек е спрял да се занимава с тебе...

Да. Чуждото внимание гали егото ни и сме способни да правим глупости, за да го задържим, дори и да твърдим, че не го искаме.

valdesbg
02-04-2014, 13:52
Щото си атеншън сийкър :)

BeTheOne
02-04-2014, 13:53
Какво ти пречи да опиташ с човека, а бързаш да го отрежеш? Или имаш прекалено много предложения? Дай шанс. Когато някой ти признава чувствата си ти си в по-изгодна позиция - имаш избор. Не е задължително да имаш твърда позиция да или не. Позицията "Да опитаме" е добро начало. "Искам да те опозная повече" или нещо подобно.

Излизате няколко пъти. Ако ти харесва компанията супер, ако ли не казваш, че не ти харесва и толкова. Не давай напразни надежди обаче. Уважавай личността и чувствата на другия.


Поздрави!


BeTheOne

weheartiit
02-04-2014, 14:12
Защото някой ти е обръщал някакво по-голямо внимание и след като го отрежеш и спре, не ти става приятно, че този човек е спрял да се занимава с тебе...

+ 1

Hilary_
02-04-2014, 14:59
Влюбваш се във вниманието му, не в него и след като се изпари, го търсиш.

baby_baby
02-04-2014, 15:00
Защото някой ти е обръщал някакво по-голямо внимание и след като го отрежеш и спре, не ти става приятно, че този човек е спрял да се занимава с тебе...

+++ Много правилно казано

xBlackSoulx
02-04-2014, 21:26
Влюбваш се във вниманието му, не в него и след като се изпари, го търсиш.
може би е това наистина...

CookieGirl_
02-05-2014, 06:39
Защото някой ти е обръщал някакво по-голямо внимание и след като го отрежеш и спре, не ти става приятно, че този човек е спрял да се занимава с тебе...

+1