PDA

View Full Version : Приятелство? Има ли смисъл да продължава по този начин?



AirCrafter
02-03-2014, 20:38
Здравейте, ето я и моята история. Момче съм на 18 години, никога не съм мислил, че ще попадна в ситуация, в която ще ми трябва форум, но и това се случи. Преди 2 години (в 10 клас), започнах дружбата ми с едно момиче от съседния клас, от випуска ми. Харесвах я още от 8 клас, но тогава бях дебел и смотан, и никой освен майка ми не би ми казал, че съм красив. Тогава не знаех дори какво е да имаш момиче приятелка, пък още по-малко какво е да имаш гадже. Все тая какво беше в 8ми клас, оттогава насам се промених, имам и приятелки, и приятели. В десети клас, започнах да пиша на въпросното момиче по социалните мрежи, тя до 11ти клас не ме отразяваше изобщо. За нея просто бях приятел и нищо повече, тогава знаех, че изобщо не представлявам интерес за нея, защото още бях дебел и не я свалях или нещо от сорта, просто се държах с нея като с приятел. До 12ти клас спортувах и отслабнах, нямам хубаво тяло или нещо от сорта, но поне изглеждам добре. Имаше моменти, в които дори и момичета ме сваляха, това преди беше нещо, за което аз само можех да мечтая. Когато се видяхме през лятната ваканция, тя беше учудена колко много съм отслабнал и дори и ми направи комплимент, че изглеждам добре. Всеки ден почти си пишем било фейсбук, било уатсапп или какъвто и да е чат. В тези 2 години писане, станахме до някаква степен близки, не сме излизали много извън училище, има - няма - 20 пъти. Пропуснах да кажа, че в 12ти клас се преместих от училището, в което учих преди и това малко или много ни поотдалечи. За тези две години не съм показвал и казвал, че не искам да сме просто приятели. Когато стане въпрос за споделяне на нещо много лично или интимно, тя винаги не ми е казвала всичко. Обикновено отговора й е "Не те интересува." или "Какво ти влиза в работата?" и аз така оставам без отговор. Хващал съм я няколко пъти и да ме лъже, когато примерно и пиша, и я питам с кой е и къде е, тя да ме излъже за човека, с който е и какво прави с него. Имало е случаи, в които е излизала с момчета и момчето, с което е я е питало "Сигурна ли си, че сте просто приятели? Ти обръщаш повече внимание на него, отколкото на мен". На мен същото ми се е случвало, но когато съм бил навън с момиче. Знам, че тя не иска нищо сериозно, както и аз. Тази година сме 12ти клас и двамата знаем, че искаме да учим в чужбина и матурите, и дипломите ни са ни по-важни от каквито и да е гадженца (лигавщини) или сериозни връзки. Наскоро започнах да й правя намеци и леки закачки. От сорта на: ако променя това в себе си, ще се влюбиш в мен, но тя не винаги откликва, но като цяло, когато се "ебаваме", че ще се чукаме яко, винаги чата става доста интересен, какви ли не мърсотии си пишем, и като за край на "секс" чата, тя обикновено казва "Стига сме се ебавали, нали знаеш, че това е в кръга на бъзика" и аз естествено казвам "Да, много добре знаеш, че и аз се бъзикам". И двамата знаем, че заминем ли, всичко между нас свършва, най-вероятно и приятелството ни, дори и да съм или да не съм признал моите чувства към нея. Аз свалям едно момиче, което е доста добра нейна приятелка. Въпросното второ момиче, което свалям нека я наречем Хриси, ме харесва. Започнах да я свалям в интерес на истината от скука, просто исках да вида какво би стнаало. Нямам никакви чувства или нещо от сорта към Хриси. А доколкото първото момиче нека я наречем Мария (може би трябваше да избера имена за тях по-рано, но вече стана късно, извинявам се) също в момента излиза с някакво момче, отново не ми каза кое е и какво е това момче, просто ме попита мен какво ме интересува това, както написах по-горе. Единствено ми каза, че ако се случи нещо би ми казала. Сега, когато я бъзикам и й намеквам (както написах по-горе), тя започна от време на време да ми ползва някакви unseen-и и да ми отговаря след час, два, и понякога си изклюва чата за мен, когато усети, че вече минавам границите на "бъзика", но нищо не ми казва. Най-добрата приятелка на Мария има добро мнение за мен с нея също сме приятели, но рядко комуникираме, казвам го защото е важно мнението на приятелките на момичето, което харесваш, може би всички го знаят.

Според вас да й кажа ли какво чувствам? Знам, че дори и нещо да се случи, то няма да продължи дълго. И случи ли се нещо си затварям вратите с Хриси, все пак в крайна сметка не искам нищо друго освен секс от нея. Не ме разбирайте, че съм някакъв курвар или нещо такова, но всеки има нужда да си задоволи нагоните в крайна сметка. Не мога да седя, ей така - харесвайки Мария и нищо да не се случва.

Мерси много на хората, които са отделили 10 минути, за да прочетат темата ми. И още по-големи благодарности на тези, които ме посъветват как да постъпя.

П.С.: Съжалявам, ако имам някоя изпусната запетая, но го написах в бързината и нямам сили да се върна да го редактирам.

Едит: Започнах да усещам, че Мария е запознала да става доста голяма материалистка. Не би зачела момче, ако то няма хубав външен вид, или ако не може да излезне на кафе, защото няма пари (не говоря момчето да й плаща сметките, тя не би го допуснала това да се случи). Забелязал съм, че нейната най-добра приятелка ми е метнала око, обаче нищо не казвам, гледам да се правя на ударен, момичето не е зле, но просто аз не изпитвам нищо към нея. Ако се сетя още нещо, ще го добавя.

MsMiracle
02-03-2014, 22:12
Сам казваш, че дори и да се получи нещо, то няма да продължи дълго. Казваш също така, че и двамата искате да учите в чужбина и затова не ви е до сериозни връзки. Като цяло си си изяснил, че нещата трудно ще се получат.
Аз лично не виждам смисъл да и признаваш чувствата си, ако не си сигурен, че тя изпитва същото. И в крайна сметка, освен да се получи "friends with benefits" между вас... друго, едва ли.

anonymous708973
02-03-2014, 22:30
Гледай сега една много простичка, но гениална мисъл, не помня кой я беше казал - "Само глупакът продължава да прави едно и също нещо по един и същи начин и да се надява на различен резултат". В превод... ако искаш да ти се получи нещо с тая мацка, обръщаш дебелия край. Вкарваш игнора, започваш и ти да й отговаряш с "Че пука ли ти", "кво те интересува" и т.н. Като се държиш така, позанимаваш се с други момичета и не й отделяш по 100 часа чат, за да получиш накрая "нали знаеш, че само се бъзикаме" + подобрения ти външен вид и мадамата ще лапне.

Ако ще го правиш обаче, наистина повярвай в идеята, защото няма да помогне, ако 1 седмица го правиш това и после бам - пак 5 часа чат.

AirCrafter
02-03-2014, 22:30
Сам казваш, че дори и да се получи нещо, то няма да продължи дълго. Казваш също така, че и двамата искате да учите в чужбина и затова не ви е до сериозни връзки. Като цяло си си изяснил, че нещата трудно ще се получат.
Аз лично не виждам смисъл да и признаваш чувствата си, ако не си сигурен, че тя изпитва същото. И в крайна сметка, освен да се получи "friends with benefits" между вас... друго, едва ли.

Аз това го знам, че няма да трае дълго. Най-много до началото на университета, ако го гледаме в най-добрия случай. Но все пак имал съм 2 години чувства към момичето и искам до някаква степен да пробвам, поне за малкото време, което остава. НО ! не знам дали си заслужава.

AirCrafter
02-03-2014, 22:35
Гледай сега една много простичка, но гениална мисъл, не помня кой я беше казал - "Само глупакът продължава да прави едно и също нещо по един и същи начин и да се надява на различен резултат". В превод... ако искаш да ти се получи нещо с тая мацка, обръщаш дебелия край. Вкарваш игнора, започваш и ти да й отговаряш с "Че пука ли ти", "кво те интересува" и т.н. Като се държиш така, позанимаваш се с други момичета и не й отделяш по 100 часа чат, за да получиш накрая "нали знаеш, че само се бъзикаме" + подобрения ти външен вид и мадамата ще лапне.

Ако ще го правиш обаче, наистина повярвай в идеята, защото няма да помогне, ако 1 седмица го правиш това и после бам - пак 5 часа чат.

Тя би ми писала 2-3 пъти, но после съм сигурен, че ще очаква и аз да и пиша. Обикновено не си казваме "лека нощ", а просто продължаваме чата, но когато се случи да спрем да си пишем, тя обикновено ми пише след ден. Тя също чака. И аз не съм се надявал с правене на едно и също на различен резултат, аз просто знаех, че тогава бях дебел и нямах никакъв шанс с нея и която и да е било друга. Също така я питах какво мисли за мен, като за външен вид, докато я питах обаче, изразът "вадих и думите с ченгел" е някак твърде умалителен, аз само дето не отидох до тях, за да й се помоля да ми каже какво мисли за външния ми вид. В крайна сметка получих "Еми откакто отслабна изглеждаш добре, когато си оправиш и прическата ще си екстра :D". Което донякъде ме удовлетвори, но докато я карах да ми каже, то не беше "ама като нямам нищо към теб как да ти кажа", то не бяха оправдания, то не беше чудо !

novaepoha
02-03-2014, 22:43
абе,за кво ти е? нали и имаш фейсбука? влизаш и лъскаш на нейни снимки къв е проблема?

anonymous708973
02-03-2014, 22:49
Ти пък какви са тия тъпи въпроси, които й задаваш, бе?

Нека да чака да й пишеш, теб кво те бърка. Недей да създаваш впечатление, че имаш собствен социален живот, ами наистина го имай. Излизай, забавлявай се, тя ще го види и ще се издразни, че ходиш нагоре-надолу, пък не й пишеш. Като й пишеш след ден-два-три и ти се направи на интересна, да не вземеш да й се обясняваш - казваш й, че си нямал време, че си бил зает и т.н.
Ако пък някоя твоя приятелка суперслучайно ви тагне я на клубче, я на купон, ще е бонус :д Много тъпо звучи, ама ще подейства, гарантирам ти. Тя се опитва да ти играе номера, ти успей.

AirCrafter
02-03-2014, 23:01
Ти пък какви са тия тъпи въпроси, които й задаваш, бе?

Нека да чака да й пишеш, теб кво те бърка. Недей да създаваш впечатление, че имаш собствен социален живот, ами наистина го имай. Излизай, забавлявай се, тя ще го види и ще се издразни, че ходиш нагоре-надолу, пък не й пишеш. Като й пишеш след ден-два-три и ти се направи на интересна, да не вземеш да й се обясняваш - казваш й, че си нямал време, че си бил зает и т.н.
Ако пък някоя твоя приятелка суперслучайно ви тагне я на клубче, я на купон, ще е бонус :д Много тъпо звучи, ама ще подейства, гарантирам ти. Тя се опитва да ти играе номера, ти успей.

И тя ме е питала подобни въпроси или за съвет за момче.

Да, обикновено съм доста детайлен, когато обяснявам нещо, каквото и да е то. А за таговте във фейсбук, едва ли някой ще успее да ме тагне където и да било, защото доста добре съм си заключил профила.

От нея знам, че преди е била приятелка с някакво момче 3 години. След това обаче, той й казал, каквото е имал (не знам точно) към нея, но нещата така й не са станали. Може би и сам/а се досещаш, че тя не е искала. Момчето доколкото знам е имало и тяло и е било и хубаво, аз тяло нямам, а за хубав, не знам дали съм, но не съм и някой грозник.

102
02-03-2014, 23:21
Само не разбрах кви стъпки си предприел с Мария.... Хриси ще я таковаш ли, що става.. никви действия.

AirCrafter
02-03-2014, 23:30
^Хриси я харесах, когато я видях за първи път (5 минути траеше срещата, не повече) ми хареса, но когато излезнахме малко се отказах от нея. Казах за нея, защото знам, че Мария знае, че сме излизали и не смятам, че мисли, че имам чувства към Мария. А стъпките с Мария нито ги знам какви да са, нито съм предприел нещо, по простата причина, че нито знам какво да предприема, нито как да подходя и дали въобще да предприемам някакви мерки. За това и пиша - тук, за да видя, дали според вас трябва да пробвам.

102
02-03-2014, 23:37
Много е тъпо да питаш във форум дали да атакуваш дадена госпожица. Не мислиш ли ?

AirCrafter
02-03-2014, 23:42
Виж, аз съм мислил над нещата. Гледайки ги от страната на страничен наблюдател, опитвайки се да се освободя от всякакви чувства и емоции, защото моите чувства и емоции биха ме подвели, но ЯВНО щом съм стигнал дотук, моите идеи са се изчерпали и за това търся помощ от вас. Моля те, ако ще ми се заяждаш - недей да пишеш в темата ми повече.

tori
02-04-2014, 08:45
Окей, само не разбирам на Мария кое и е материалисткото, особено примера с кафето. Ми да няма тя да плаща кафето на момчето случайно? Логично е,че като нямаш два лева да си платиш кафето, няма да излезеш.
По темата: Мара очевидно не те иска - личи си от самолет как си крие личния живот, лъже с кого излиза, след всеки чат със сексуални намеци, тя ти казва, че е само базик и такива работи. Пък при положение, че се занимава с някого, още по-зле.
Виж, Хриси е друга бира. Нея можеш да я атакуваш. Какво искаш от нея и тя какво може да ти даде, не знам, но по-добре пробвай там. Само не и позволявай да се влюби, щом се предполага да заминеш.

an7raks
02-04-2014, 09:37
Пантерката си му каза всичко...
Авторе, нали се сещаш тоя въпрос "Какво мислиш за мен?" колко путьовски е? :lol:

AirCrafter
02-04-2014, 11:29
Окей, само не разбирам на Мария кое и е материалисткото, особено примера с кафето. Ми да няма тя да плаща кафето на момчето случайно? Логично е,че като нямаш два лева да си платиш кафето, няма да излезеш.
По темата: Мара очевидно не те иска - личи си от самолет как си крие личния живот, лъже с кого излиза, след всеки чат със сексуални намеци, тя ти казва, че е само базик и такива работи. Пък при положение, че се занимава с някого, още по-зле.
Виж, Хриси е друга бира. Нея можеш да я атакуваш. Какво искаш от нея и тя какво може да ти даде, не знам, но по-добре пробвай там. Само не и позволявай да се влюби, щом се предполага да заминеш.

За Мария материалното се изразява в това, че ако момчето няма пари, тя не би му обърнала внимание. Това не е моя случай (не съм казал и че са ми в излишък де), но просто ме дразни. Доколкото личния й живот - тя не го крие, просто не ми казва или ми казва след седмица, две. В момента за това момче, което излиза с него, казва, че никой не иска да разбира, за това и няма да ми каже, знаела само нейната най-добра приятелка. Иначе аз много я ебавам, говоря й, че гъза и е голям и какво ли още не. Не целя да я обиждам, но просто я бъзикам по приятелски. Може би всички говорите на вашите приятели "много си тъп" и т.н.


Пантерката си му каза всичко...
Авторе, нали се сещаш тоя въпрос "Какво мислиш за мен?" колко путьовски е? :lol:

Не се бях замислял за този въпрос. Все пак през тези две години съм я допуснал до себе си доста близо и не съм усетил, че съм минал границата може би.

tori
02-04-2014, 13:21
Точно щото си я допуснал много близо, за тва не ти обръща особено внимание. Тя е започнала да те приема като аверче, с което е израснала; като приятелка, с която да си сплита косите. Предполагам усеща накъде бият нещата и за това честичко напомня, че сте само приятели. Освен това пак казвам - занимава се с някого. Виж сега, не изключвам и момента да се прави на умряла буболечка, за да види дали ревнуваш, но едва ли.
Пантерката и антракса казват, че ще лапне по теб ако се държиш еди-как, но едва ли. Най-много да се отдалечите още повече. Казах нагоре, че си личи от самолет, че нищо няма да стане помежду ви, та дори и секс.
Относно тва какво ти казва и какво не - ами в правото си е, не си човека, на когото да дължи сметка къде, с кого и какво прави. Дали ще ти каже веднага когато попиташ или след 2-3 седмици, пак е нейна работа.
Плюс всичко да си просиш комплименти е било глупост, щото ти казваш, че си и вадил думите от устата. Това е още един знак, че нищо няма към теб и няма как да има.

AirCrafter
02-04-2014, 13:35
Точно щото си я допуснал много близо, за тва не ти обръща особено внимание. Тя е започнала да те приема като аверче, с което е израснала; като приятелка, с която да си сплита косите. Предполагам усеща накъде бият нещата и за това честичко напомня, че сте само приятели. Освен това пак казвам - занимава се с някого. Виж сега, не изключвам и момента да се прави на умряла буболечка, за да види дали ревнуваш, но едва ли.
Пантерката и антракса казват, че ще лапне по теб ако се държиш еди-как, но едва ли. Най-много да се отдалечите още повече. Казах нагоре, че си личи от самолет, че нищо няма да стане помежду ви, та дори и секс.
Относно тва какво ти казва и какво не - ами в правото си е, не си човека, на когото да дължи сметка къде, с кого и какво прави. Дали ще ти каже веднага когато попиташ или след 2-3 седмици, пак е нейна работа.
Плюс всичко да си просиш комплименти е било глупост, щото ти казваш, че си и вадил думите от устата. Това е още един знак, че нищо няма към теб и няма как да има.

Чааааакай малко, не си ме разбрала. Не съм просил комплименти, а просто я питах какво мисли за външния ми вид. Мога да съм я питал, защото съм се интересувал как изглеждам и за другите, което в случая не беше така, вълнуваше ме само нейното мнение за мен.
Може би ще е по-добре да се откажа, но дори и да пробвам Хриси, ще ме дразни факта, че Хриси ще споделя 90% от нещата на Мария за мен/нас, пък аз когато питам Мария нещо лично, ще получавам отговор "Теб какво те интересува?".

AirCrafter
02-04-2014, 16:36
От глупави фейк теми, ми падна моята тема надолу. Искам да я вдигна. :D

an7raks
02-04-2014, 18:28
Пантерката и антракса казват, че ще лапне по теб ако се държиш еди-как, но едва ли. Най-много да се отдалечите още повече.

Не, аз казвам само, че това му е единствения шанс... И ако се отдалечат още повече, к'во? На него и без тва не му трябва приятелка, с която да си сплитат косите...

tori
02-04-2014, 18:35
Може би ще е по-добре да се откажа, но дори и да пробвам Хриси, ще ме дразни факта, че Хриси ще споделя 90% от нещата на Мария за мен/нас, пък аз когато питам Мария нещо лично, ще получавам отговор "Теб какво те интересува?".
Тогава ще говориш с Хриси да не споделя с нея твърде лични неща.


Не, аз казвам само, че това му е единствения шанс... И ако се отдалечат още повече, к'во? На него и без тва не му трябва приятелка, с която да си сплитат косите...
Правилно - не му трябва приятелка за сплитане на косите, но няма смисъл да се мори да пробва каквото и да е, щото видиш ли тва е единствения шанс. „Мори“ защото той ще започне да не и цепи басма, тя ще се обиди и ще почне да пита и после ходи обяснявай, че нямаш сестра.

an7raks
02-04-2014, 19:02
но няма смисъл да се мори да пробва каквото и да е, щото видиш ли тва е единствения шанс. „Мори“ защото той ще започне да не и цепи басма, тя ще се обиди и ще почне да пита и после ходи обяснявай, че нямаш сестра.
И пак питам - какво от това? По-гадно е да не опиташ и да те гложди сума ти и време какво е щяло да стане, отколкото да се пробва и да се скарат...

tori
02-04-2014, 19:04
По принцип си прав, но точно в тоя момент си е живо хабене на нерви и време.

an7raks
02-04-2014, 19:08
По принцип си прав, но точно в тоя момент си е живо хабене на нерви и време.
Всъщност, идеята е точно да не си хаби времето и нервите с нея, а да спре да я отразява...

tori
02-04-2014, 19:11
Изпускаш важна нишка - мацката е свикнала някой да и тича след гъза и да седи с нея/на телефона/фейсбук/няма-значение-къде като и е тъпо. Дефакто като престане да я бръсне за слива, тя ще почне да му ходи след опашката и да разпитва „Ама ти що спря да ме отразяваш? Аз ли съм виновна? Кво ти направих?“.

anonymous708973
02-04-2014, 19:21
Изпускаш важна нишка - мацката е свикнала някой да и тича след гъза и да седи с нея/на телефона/фейсбук/няма-значение-къде като и е тъпо. Дефакто като престане да я бръсне за слива, тя ще почне да му ходи след опашката и да разпитва „Ама ти що спря да ме отразяваш? Аз ли съм виновна? Кво ти направих?“.

Именно това е идеята.

102
02-04-2014, 19:25
щото няма вариант изобщо да не и пука за него
стегнете се

tori
02-04-2014, 19:30
Да де ама няма смисъл да обръща нещата. Тя ще иска само същото внимание, не любовта му или секс или бисквитка например. Ще си иска приятелчето за сплитане на косата. Тоест като/ако пак почне да и обръща внимание, нещата минават пак в изходна позиция. При положение, че продължава да се дистанцира, тя ще се усети, че има нещо и ще го остави на мира. Тоест пак нежелан резултат.

Бтв, много задълбахме. :х

Едит:


щото няма вариант изобщо да не и пука за него
стегнете се
Тоя вариант го обсъдих още в началото на темата. :д

102
02-04-2014, 19:32
Искаш да кажеш, че не ти чета мненията ли, ве ?

an7raks
02-04-2014, 19:32
Именно това е идеята.

!

an7raks
02-04-2014, 19:34
щото няма вариант изобщо да не и пука за него
стегнете се
Ми, има, то даже е най-вероятният вариант, ама може поне да опита...

tori
02-04-2014, 19:37
Искаш да кажеш, че не ти чета мненията ли, ве ?
Не, ве, само искам да кажа, че не си първия и единствения, който се опитва да го набие в главата на автора.

102
02-04-2014, 19:40
Нищо не искам да набивам. Това беше изключително агресивно изказване от твоя страна tori. Покъртен съм.

AirCrafter
02-04-2014, 20:02
Да, но пробвам ли с Мария, независимо от това дали ще станат или няма да станат нещата, то аз си затварям вратите и при Хриси. Ако станат нещата Ви е ясно, че нито аз ще потърся Хриси, нито тя мен, защото ще разбере какво се е случило между мен и Мария. Ако не станат нещата и се върна при Хриси, тя ще знае, че Мария ме е отрязала и ще си каже "Тоя или е много загорял, или пробва всяка, или е ебаси курвара". И с право, и тя ще ме отреже.

Едит: Ако пък просто остана приятелче с Мария и отида при Хриси, нещата ще станат и всичко постарому ще си бъде отново с Мария, но разликата е, че аз ще имам някво гадже.

an7raks
02-04-2014, 20:06
Да, но пробвам ли с Мария, независимо от това дали ще станат или няма да станат нещата, то аз си затварям вратите и при Хриси. Ако станат нещата Ви е ясно, че нито аз ще потърся Хриси, нито тя мен, защото ще разбере какво се е случило между мен и Мария. Ако не станат нещата и се върна при Хриси, тя ще знае, че Мария ме е отрязала и ще си каже "Тоя или е много загорял, или пробва всяка, или е ебаси курвара". И с право, и тя ще ме отреже.

Едит: Ако пък просто остана приятелче с Мария и отида при Хриси, нещата ще станат и всичко постарому ще си бъде отново с Мария, но разликата е, че аз ще имам някво гадже.
Аха, ясно... Няма да ти се получи с нито една от двете, да знаеш. ;)

AirCrafter
02-04-2014, 20:30
Аха, ясно... Няма да ти се получи с нито една от двете, да знаеш. ;)

Що пък мислиш така? По-горе написах, че с Христина сме излизали само веднъж и след това бях питал Мария какво е мнението на Христина за мен и Мария ми беше казала, че би излезнала с теб отново. Хриси много добре знае, че не я искам просто за приятелче.

anonymous708973
02-04-2014, 22:12
Такива евтини кръчмарски сметки как да не си валат... да ти пикая на претенциите, че си мъж.

AirCrafter
02-04-2014, 23:30
Такива евтини кръчмарски сметки как да не си валат... да ти пикая на претенциите, че си мъж.

Виж, не смятам, че сметките са ми кръчмарски. Всеки човек ги прави. Аз не мога направя нищо, че те двете са приятелки.

anonymous708973
02-04-2014, 23:47
Не, категорично не ги прави всеки човек. Харесваш си една и даваш с нея, не си смяташ ползите и загубите и от двете, за да видиш коя ще ти излезе "по-изгодно". Това не ти е решение дали да си купиш доматите от Лекси или Лидл!

Има огромна разлика между това, което ти правиш, и другото - което е да решиш дали да оставиш настоящата си приятелка заради друго момиче, примерно. Твоите сметки са дребнави, тамън кръчмарски.

AirCrafter
02-04-2014, 23:50
Не, категорично не ги прави всеки човек. Харесваш си една и даваш с нея, не си смяташ ползите и загубите и от двете, за да видиш коя ще ти излезе "по-изгодно". Това не ти е решение дали да си купиш доматите от Лекси или Лидл!

Има огромна разлика между това, което ти правиш, и другото - което е да решиш дали да оставиш настоящата си приятелка заради друго момиче, примерно. Твоите сметки са дребнави, тамън кръчмарски.

Не знам ти къде прочете, че аз имам приятелка...

anonymous708973
02-05-2014, 00:13
ПРИМЕРНО.

Обяснявам в какъв случай "сметките" няма да са кръчмарски, а съвсем обосновани.

an7raks
02-05-2014, 12:19
Що пък мислиш така? По-горе написах, че с Христина сме излизали само веднъж и след това бях питал Мария какво е мнението на Христина за мен и Мария ми беше казала, че би излезнала с теб отново. Хриси много добре знае, че не я искам просто за приятелче.
Ей заради това:

Не, категорично не ги прави всеки човек. Харесваш си една и даваш с нея, не си смяташ ползите и загубите и от двете, за да видиш коя ще ти излезе "по-изгодно". Това не ти е решение дали да си купиш доматите от Лекси или Лидл!

Има огромна разлика между това, което ти правиш, и другото - което е да решиш дали да оставиш настоящата си приятелка заради друго момиче, примерно. Твоите сметки са дребнави, тамън кръчмарски.