PDA

View Full Version : Приятелката ми е много смотана. Какво да правя?



nekra
02-04-2014, 07:21
Приятелката ми е как да ви кажа като ленивец. По цял ден спи, пърди и се оригва не чести, не готви, не пере само се чудя как изобщо и на работа ходи.Понякога ме е стряскала вечер като се изпърди и след това ми е трудно да заспя. Като съм в другата стая я чувам как се оригва и по това разбирам че е гладна. Постоянно се оплаква колко тежко и е, а не ме пита на мен какво ми е. Постоянно си мисли някакви оправдания само и само за да не направи нещо, даже си мисля че ще изразходи по-малко енергия ако го свърши вместо да измисля оправдания за това. Ние даже като се замисля не се и виждаме много тя постоянно е на маникюри, фризьори, козметик и по магазините. Постоянно има чувството, че няма достатъчно дрехи, а в същото време си изхвърля дрехите или събират прах в гардероба. Не правим много често секс тя все не иска, казва че твърде често сме го правили сигурно е защото я мързи да се движи. По принцип си я обичам но последно време почва да ми писва.Ето даже последния път се скарахме за това че не съм си измил чиниите, а можеше просто тя да ги измие. По принцип имаме доход около 2000лв. а парите все не стигат, казва че ги давала пари на някой близък или за нещо неотложно и честно да ви кажа започвам да не и вярвам не може толкова от толкова пари поне малко да не ни остават, затова и почвам да си крия част от приходите за да не изчезват. По принцип не съм някакъв задръстеняк и мога да си намеря друга, макарче тя все ме обижда че съм дебелак, но си я обичам и искам да я променя. Моля дайте ми съвет как мога да я променя?

Малко прилича на това момиче: http://vbox7.com/play:d6767af6

102
02-04-2014, 07:35
Роска, ти ли си ?

Тодор
02-04-2014, 07:46
Такива работи пишат ли се за човека с който живееш бе приятел?Каквото става в една къща ,там трябва да си остава!Ако не ти харесва сменяй я и толкова.Ама да обсъждаш семейни неща тук...И на теб не ти прави чест.А и нали знаеш че ако женати е патка,то и ти не си орел!

Mary_Jane_69
02-04-2014, 08:10
Е, добре, благодаря ти за усмивката, ама виж ся, бях чула че правят някакви такива състезания, именно между жени, в Кьолн, доколкото си спомням. Е, заделяш пари, ами отдели за два билета, поразпитай, вземеш станеш милионер. ЩЕ СТАНЕШ ОРЕЛ хахахахахахахахаха

Mirrela.
02-04-2014, 08:54
Благодаря,че ни изясни що за стока е приятелката ти.
Колкото по темата .. вземи я .. зарежи?

an7raks
02-04-2014, 09:29
Натъпчи я с боб и я затвори в чувал за трупове...

xXxPETYAxXx
02-04-2014, 10:23
Мене ми се вижда измислена тая тема. Хората не се оригват когато са гладни, а когато се наядат. :D

Тая иначе те ползва за финансова стабилност. Най-вероятно ти и изневерява... Абе, нищо ново под слънцето.

anonymous708973
02-04-2014, 10:47
Мегатрол.
Хем ще ходи по козметици и фризьори, хем ще се оригва шумно и пърди? Няма такъв филм.

BlackEyedPeas
02-04-2014, 11:02
Верно няма такъв филм. Не беше оригинално този път :(

nekra
02-05-2014, 16:58
Мегатрол.
Хем ще ходи по козметици и фризьори, хем ще се оригва шумно и пърди? Няма такъв филм.

Ти нали се сещаш, че не се държи така пред другите хора само в къщи е така.
А за оригването гладна не гладна тя може по всяко време.

mm28
02-05-2014, 17:53
Ако това е истина, как по дяволите имаш желание да правиш секс нея? Ама и аз не вярвам няква дето се държи като гнусен мъж да ходи по козметици и фризьори...

Li Na
02-06-2014, 09:03
Натъпчи я с боб и я затвори в чувал за трупове...

Тя ще го разпори с пърдеж бе :(

baby_baby
02-07-2014, 13:21
Поговори с нея така като пишеш по форумите нищо няма да направиш

RapExotic
02-07-2014, 13:52
Приятелката ти страда от синдрома на Кифло-блондинките.

muhatacece
02-08-2014, 00:59
Седни, поговори с нея, а ако не те разбере отрежи я