PDA

View Full Version : Къде ми е проблема???



rarw juke
02-04-2014, 07:47
Така, не съм сигурна дали темата е в правилния раздел и ако не е нека бъде преместена.
Ще давам на право. Момчета- непознати момчета ми се подиграват. Например преди месец задминах 3 момчета в училище и единия ми вика секси и после почнаха да са хилят. Лятото пък чакам приятелка да си вземе храна от един магазин и две момчета идват. Единия казва нещо на другия като ме гледа, а оня зе да ме оглежда от главата до петите. И това не е единственото + и бивши приятелки са ме обиждали, че съм грозна.
Настина съм поддържана, много слаба, не мириша :D честно не знам какъв ми е проблема
МОМИЧЕ СЪМ.

Тодор
02-04-2014, 07:50
Така, не съм сигурна дали темата е в правилния раздел и ако не е нека бъде преместена.
Ще давам на право. Момчета- непознати момчета ми се подиграват. Например преди месец задминах 3 момчета в училище и единия ми вика секси и после почнаха да са хилят. Лятото пък чакам приятелка да си вземе храна от един магазин и две момчета идват. Единия казва нещо на другия като ме гледа, а оня зе да ме оглежда от главата до петите. И това не е единственото + и бивши приятелки са ме обиждали, че съм грозна.
Настина съм поддържана, много слаба, не мириша :D честно не знам какъв ми е проблема
МОМИЧЕ СЪМ.

Нямат си работа децата ,бъзикат се.Ми ти що се връзваш?

xXxPETYAxXx
02-04-2014, 07:54
Пусни снимка да ти кажем и да видим какво ще рече "много слаба", че ако си кожа и кости не е много красиво.

RapExotic
02-04-2014, 08:21
Явно някой е пуснал квартален слух за теб. Спомни си, дали си имала проблеми или пререкания с някой преди да започне това. Външността не е от толкова голямо значение освен ако не се различава коренно от тази на останалите.

rarw juke
02-04-2014, 08:25
Пусни снимка да ти кажем и да видим какво ще рече "много слаба", че ако си кожа и кости не е много красиво.

ами 172 54 кг
Никой не е пускал слух за мен и се обличам съвсем нормално в повечето случаи не изпъквам пред останалите

HollyGolightly
02-04-2014, 10:20
Малка си и отдаваш прекалено голямо внимание на случващото се.

ВижМиПодписа
02-04-2014, 14:26
Ами може сериозно да говорят. Това са момчета, които хормонът ги бие и си търсят закачка. Ако говориш за момчета на тази възраст, де. На всеки му се е случвало да му подвикват. Това не е подигравка на вида ти или нещо подобно, а точно обратното. Спи спокойно.

baby_baby
02-04-2014, 14:56
Просто е бъзикат

Soul_Kitchen
02-05-2014, 21:56
Просто е бъзикат

+ 1

Нищо ти няма и не го приемай лично :) усмихвай се на плоските шеги и не ги изживявай.Супер си!

toad
02-05-2014, 22:00
Егати и приятелките си имала. Щом момчета те оглеждат от глава до пети означава , че биха искали само едно от теб.

Soul_Kitchen
02-05-2014, 22:35
Да каже веднага къде е скрила космическия си кораб ? Могат да я изгледат от глава до пети с пренебрежителен и с влажен поглед... (и с куп други) и в двата случая ли ще искат едно и също ? :)

gLoRiToO
02-06-2014, 06:46
А ти на колко години си всъщност,щото всички казват"на тази възраст е нормално",пък аз не виждам никъде за възраст споменато нещо.В училищ е доста общо понятие може да си в 6-ти клас,може да си в 11-ти клас,което е съвсем различно нещо.Но в случая,дори и да говорят сериозно и да го мислят,не трябва да ти пука!Удряш им игнора и продължаваш напред,не е нужно да те харесваш всички...За някой може да си перфектното момиче,за друг да си грозна.Всеки има различна представа за външния вид,затова бъди каквато си и правилните хора,ще са до теб,заради това което си,а не заради това как изглеждаш...

Soul_Kitchen
02-06-2014, 10:11
А ти на колко години си всъщност,щото всички казват"на тази възраст е нормално",пък аз не виждам никъде за възраст споменато нещо.

В профила и пише,че е на 18... ;)