PDA

View Full Version : Най-перспективната специалност в УАСГ



Iliyana_359B
02-04-2014, 11:54
Здравейте,предстои ми да кандидатствам и съм решила да уча в УАСГ в София ,но не мога да избера между специалността - пътища и съоръжения и хидротехническо строителство. Помогнете ми! Кажете коя е по-песрпесктивна и защо

draid
02-05-2014, 08:16
Най-голям наплив има за Архитектура, за мен обаче далеч не е най-перспективната специалност. Имам колеги с геодезия които си докарваха добри пари, проблема е че работата е непостоянна и условията на труд са кофти (Все си на открито) Като цяло инженерните специалности в момента не са много високо платени, но в бъдеще се очаква да има глад на такива.

Dagichka
02-05-2014, 12:11
хаха и аз най-вероятно ще кандидатствам там.. и двете специалности са добри, ноо не знам колко ще успееш после натам с тях. и ако математиката не ти е силна.. успех ;д

AliceSw
02-05-2014, 14:47
Най-голям наплив има за Архитектура, за мен обаче далеч не е най-перспективната специалност. Имам колеги с геодезия които си докарваха добри пари, проблема е че работата е непостоянна и условията на труд са кофти (Все си на открито) Като цяло инженерните специалности в момента не са много високо платени, но в бъдеще се очаква да има глад на такива.

не ми обиждай специалността (:

авторката да прочете пак сайта, защото даже имената на специалностите не е разбрала

ПП съгласна съм за геодезията, ама напук няма да си копирам мнението от другата тема

draid
02-06-2014, 13:31
Не я обиждам, просто казвам истината.