PDA

View Full Version : Работа за гимназисти :)



biskvitka.97
02-04-2014, 12:33
Здравейте ;))))
10 клас съм. Искам да почна някаква работа, но уча и е малко сложно...Исках да си намеря някаква работа, която да не е много ангажираща. Нещо като: публика в предавания, статист, раздаване на листовки. Пуснах няколко запитвания до един сайт...ноо не съм сигурна, че така ще стане..Искам да бъда самостоятелна и да не искам постоянно пари от родителите ми! Малко собствени пари няма да ми навредят..Все пак след още 1 срок е лято! :))


Посъветвайте ме :)

classyf
02-11-2014, 18:51
Ами лятото без проблем можеш да започнеш някъде по морето.

sepoy
02-15-2014, 08:27
Това е много хубаво да започнеш някъде работа, да си разполагаш с лични пари и да не товариш вашите.Аз също много искам да се занимавам с нещичко и да си помагам за джобните,но да ти кажа в България това е много сложно -_- Едвам се намира работа за хората в зряла възраст,а какво остава за нас...

checapra6kata
02-16-2014, 15:00
много хубаво си се ориентирала, но е малко сложно в учебно време. преперъчвам ти да си намериш работа през лятото, но пък ти се съкращава лятната ваканция от личен опит ти го казвам аз си изгубих цялото лято ама за сметка на това си изкарах мн добри пари :)

Kamikazeto
02-16-2014, 16:58
През лятото, и то е трудно, защото всеки работодател няма файда да се занимава със сума ти документи за да наеме някой който няма чак толкова опит. И без това безработицата е голяма, има 18-годишни които си търсят работа. Варианта е през лятото и то при някой твой познат, дори сега ако познаваш някой можеш евентуално да намериш нещо ама така по сайтовете за обяви....не ми се вярва..никак

dessy97
02-22-2014, 15:11
Аз пък не знам защо се захванах ей тъй с Ейвън, и ми е много добре сега Средно 50-100 лева си изкарвам за месеца разбира се не е много но е достатъчно

Getyourfreakon
02-22-2014, 15:36
Лятото можеш да потърсиш работа като сервитьорка това е най-лесното за момичетата :Д иначе през учебното време не знам дали ще имаш време ;дд Пак за лятото може да гледаш деца ако ти се занимава ;д

baby_baby
02-23-2014, 11:51
Ами лятото без проблем можеш да започнеш някъде по морето.

+++

bebeemalko
03-01-2014, 18:49
Няма да те вземат.. и аз си търсех работа от 16 годишна и накрая чак на 17 ме взеха на морето, но с малко страх заминах от Русе до Приморско сама. А и вашите да ти разрешат е необходимо. А и е незаконно и всеки си гледа собствения интерес и то да не го хванат.. както казаха има достатъчно пълнолетни, които си търсят работа.