PDA

View Full Version : Болки в сърцето и гръдната кош



Mordred
02-04-2014, 14:16
Здравейте,
скъсах с гаджето си и ми беше много трудно да го преживея.. Много нерви, сълзи и проблеми имах и след тези работи почна да ми боли сърцето от време на време. Какво имам предвид боли някакви остри болки за миг и изчезват сякаш нещо ми боде сърцето също така точно в средата на гърдите ми от време на време има болки сякаш нещо ги притисква. Споделих това с няколко приятели и те ми казаха, че това може да се случи заради нервите, някой имал ли е такъв проблем ? И ако може да ми кажете какъв преглед да си пусна тоест при какъв доктор трябва да ходя, за да ме прегледат дали е нещо сериозно.

haritov
02-04-2014, 14:19
ами ако искаш да разбереш дали си добре иди при личния и поискай да ти направи боихимия

просто ще ти вземат кръв това е

Mordred
02-04-2014, 14:20
ами ако искаш да разбереш дали си добре иди при личния и поискай да ти направи боихимия

просто ще ти вземат кръв това е

Това не може ли да се направи в някоя болница ?

Mirrela.
02-04-2014, 14:23
Може при личния,в болница..лаборатория също може.

Mordred
02-04-2014, 14:26
А колко ще ми коства това нещо ?

DisappointedDreamer
02-04-2014, 14:29
От нерви е. Аз като стана прекалено емоционална започва да ме притиска и боли по абсолютно същия начин.

Пусни си тест, де. Да ти е мирна главата.

Mordred
02-04-2014, 14:31
От нерви е. Аз като стана прекалено емоционална започва да ме притиска и боли по абсолютно същия начин.

Пусни си тест, де. Да ти е мирна главата.

Дано да е така, както казваш иначе лошо ми се пише. Днес, както си седях и изведнъж ме заболя и реших да споделя в форума. :)

Dam Yeo Wool
02-06-2014, 22:14
Погледни тук: http://www.blitz.bg/article/6312
Това успях да намеря онлайн,дано съм помогнала. Никак не съм спец в тази област. :)

gLoRiToO
02-07-2014, 06:03
Не знам защо всички мислите,че щом имате болки в съдечната област,непременно е сърцето,там имаш мускули,които най-често съдават тези краткотайни стрелкащи болки,също проблемите може и да са в дихателната система,която е пряко свързана със сърцето.Но незнам преди да се случи това с приятелката ти имал ли си този проблем?Ако не си го имал,недей да си създаваш излишни главоболия с тъпите лекари,тъй като всичко е на ниво симпатикус-парасиматикус,система която се повлиява пряко от хормоните,които пък се появяват при силни емоции и влияят въху целия организъм.Така,че усмихвай се,тренирай,излизай с приятели и отделяй повече ендорфини или т.нар Хормон на щастието и ще видиш,как всякакви такива болки ще изчезнат за отрицателно време...

meganet
02-09-2014, 23:15
От преживяното е повярвай ми аз, от нерви и стрес 1 година имах сърцебиения и задух и болки в сърцето от мислене на глупости, сега съм добре защото не обръщам внимание толкова на нещата.Иначе няма да е лошо да си пуснеш едни кръвни изследвания при личния може да ти направят и кардиограма да се види на къде е сърцето нищо страшно няма.Но според мен ти няма нищо, прекалено изживяваш нещата и се получва от там.Повярвай ми и аз бях така, просто го преодолей по някакъв начин иначе няма как :)

Mordred
02-16-2014, 21:48
Здравейте,
просто е било от много мислене и нерви от както почнах да излизам с приятели и да се запозная с нови хора ми стана добре, както преди за което се радвам. От време на време като се сетя за нея ми става лошо, но се опитвам да не мисля за нея и някак си да продължа.