PDA

View Full Version :



Ivaaaaa
02-04-2014, 18:51
защо, да фак, първите пациенти са хомота? о.О

http://prikachi.com/images/968/7030968A.jpg

и нда, ай ем бек
обичам да ви дразня

haritov
02-04-2014, 18:52
аре се женим

tori
02-04-2014, 18:56
Написано е глупаво. Като напълниш задника/предника/разранената уста на някого със семенна течност, той се заразява без значение дали е мъж, жена, хомо-, хетеро-, бисексуален, бял, черен, зелен, лилав, на червени точки или на сини триъгълничета.

Mary_Jane_69
02-04-2014, 19:02
Щото обичат без гуми


Чакай, чакай ти не обичаше ли "хомота", не е красиво да ги наричаш така. :(

an7raks
02-04-2014, 19:09
защо, да фак, първите пациенти са хомота? о.О

http://prikachi.com/images/968/7030968A.jpg

и нда, ай ем бек
обичам да ви дразня
Мхм... ако не бях атеист, бих казал, че Бог ги е наказал...

YoungBloodZ
02-04-2014, 19:15
човек>хомо

anonymous895156
02-04-2014, 19:22
само не ми стана ясно как са разбрали, че са хомосексуалисти, питали са ги за сексуалната им ориентация в болницата ли :lol:

anonymous895156
02-04-2014, 19:23
иве миличка кп ;P

Ivaaaaa
02-04-2014, 21:37
аре се женим

гледам в профила ти пише, че си женско. все още не съм хомо, но като стана, ще ти кална ^^



Щото обичат без гуми


Чакай, чакай ти не обичаше ли "хомота", не е красиво да ги наричаш така. :(

хвана ме : ( . искам да те обидя, хетеро такова



Мхм... ако не бях атеист, бих казал, че Бог ги е наказал...

*не обръщам внимание, не обръщам внимание..*


иве миличка кп ;P

раста, Митенценцето ми. ти кп ;p

haritov
02-04-2014, 21:39
гледам в профила ти пише, че си женско. все още не съм хомо, но като стана, ще ти кална ^^




хвана ме : ( . искам да те обидя, хетеро такова




*не обръщам внимание, не обръщам внимание..*



раста, Митенценцето ми. ти кп ;p

не съм женско с дръжка съм

Ivaaaaa
02-05-2014, 07:23
и женските имаме дръжки... къде ли не


та така и не получих задоволяващ отговор :D

NaOH
02-05-2014, 07:58
Щото всички от тях се шибат в задника, а повечето без капут, ретард такъв.
Ти ако се считаш за дразнител, квото си ретардче, имам лоша новина. Далеч си от дразнеща, по-скоро бих избрал тъпа.

Ivaaaaa
02-05-2014, 18:16
за пореден път... фактът, че все още ползваш думата ретард, те прави такъв

та, нз. явно имаш някакви сериозни комплекси относно умственото си равнище, та се опитваш всячески да слагаш етикети на другите, за да изглеждаш ти умният. ми аз не съм тъпа, уча в елитно училище. дипломата ми се очертава да е над 5 и 50. имам богата обща култура най-вече за спортове, разбирам от хубава музика и гледам стойностни филми. за теб бих снимала и справката с оценките ми с ИМЕНАТА, за да докажа думите си. ти как ще ми докажеш колко си умен? и защо избяга от темата на Щруди и не обясни на простодушието какви бяха лъжите, които се изговориха в клипа?

Fisherman
02-05-2014, 18:37
Ива майна,аз тва ти го казах или съм го казвал в тоя тричав форум десетки пъти,че спина е тръгнал от твоите хомо приятелчета.И освен тва се смята,че това е животински вирус преминал видовата бариера,което означава,че някой се е въргалял с животно преди да избухне епидемия от спин.

Ivaaaaa
02-05-2014, 18:42
Ива майна,аз тва ти го казах или съм го казвал в тоя тричав форум десетки пъти,че спина е тръгнал от твоите хомо приятелчета.И освен тва се смята,че това е животински вирус преминал видовата бариера,което означава,че някой се е въргалял с животно преди да избухне епидемия от спин.

фишка, майна, в интерес на истината аз нямам хомо приятели или поне не знам да са такива :( . я, развий малко повече теорията си, че ми стана интересно.

Fisherman
02-05-2014, 18:44
Това не е моя теория,а нещо което съм чел някога си.

Fisherman
02-05-2014, 18:45
Щото

ще скъсам

TrollFaace
02-05-2014, 18:49
разбирам от хубава музика

MM ?? :D:D:D:D

Ivaaaaa
02-05-2014, 18:51
чела съм от два учебника за СПИН-а и там никъде не пише, че е животински вирус. мързи ме да диря из нет-а. окей, както и да е. твоя отговор изглежда най-оригинален.

Ivaaaaa
02-05-2014, 18:51
MM ?? :D:D:D:D

нда?

Fisherman
02-05-2014, 19:00
чела съм от два учебника за СПИН-а и там никъде не пише, че е животински вирус. мързи ме да диря из нет-а. окей, както и да е. твоя отговор изглежда най-оригинален.
мисля,че го чух на лекция по микробиология и е легитимна теза.

TrollFaace
02-05-2014, 19:01
нда?

loool

Fisherman
02-05-2014, 19:04
Както животните еволюират постепенно,така и вирусите могат да променят гена си и да мутират и е възможно един вирус,който е специфичен само за кравите например да се приспособи към човешки организъм.Като например лудата крава и птичия грип са ярки примери за това как един вирус преминава видовата бариера и става вирулентет и за хора.С малко изключени,че лудата крава е причинява от прион.

не се интересувам от вирусология много

Ivaaaaa
02-05-2014, 19:35
Както животните еволюират постепенно,така и вирусите могат да променят гена си и да мутират и е възможно един вирус,който е специфичен само за кравите например да се приспособи към човешки организъм.Като например лудата крава и птичия грип са ярки примери за това как един вирус преминава видовата бариера и става вирулентет и за хора.С малко изключени,че лудата крава е причинява от прион.

не се интересувам от вирусология много

хубаво. научих нещо ново, но как свързваш това с хомотата (не забравяй, че лесбийките също са хомота)

Fisherman
02-05-2014, 19:41
Ами явно някой го е слагал на маймуна и после си е легнал с партньора си.Лесно е да се сетиш.Мръсните педераси само за тва стават,кофи за болести.

Ivaaaaa
02-05-2014, 19:49
добре де. аз не съм чула днес да има болни маймуни от СПИН, въобще за заразни животни с този вирус, но нека предположим хипотетично, че е така. нали ти казах, че не само гейовете са хомосексуалисти. ами лесбийките? те с някой кон ли са се чукали?

Fisherman
02-05-2014, 19:54
откъде според теб е произлязъл вируса на СПИН?

RagioL
02-05-2014, 20:07
Само аз ли съм чувал теорията за извлечен от маймуни и модифициран вирус?
Определено нещо подобно би било идеално решение за редуциране на населението.

Ivaaaaa
02-05-2014, 20:09
откъде според теб е произлязъл вируса на СПИН?

wait, wait
усещам накъде биеш
НО ок, нз, ти кажи

an7raks
02-05-2014, 20:13
Ива майна,аз тва ти го казах или съм го казвал в тоя тричав форум десетки пъти,че спина е тръгнал от твоите хомо приятелчета.И освен тва се смята,че това е животински вирус преминал видовата бариера,което означава,че някой се е въргалял с животно преди да избухне епидемия от спин.
Това, между другото, и аз съм го чувал...
=> Педалите на клада! :D

Fisherman
02-05-2014, 20:14
wait, wait
усещам накъде биеш
НО ок, нз, ти кажи

на никъде не бия всъщност,прост те питам

Ivaaaaa
02-05-2014, 20:26
на никъде не бия всъщност,прост те питам

такам. в учебниците ми не пише. разрових се из нета и бях изненада да открия колко много теории има и в повечето от тях присъстват маймуните

в то3 блог нещата са доста...интересно представени

http://teacher.bg/cs/blogs/kr_bozhinov/archive/2008/05/21/14891.aspx

Fisherman
02-05-2014, 20:46
В края на крайщата има голяма вероятност вируса да е плод на извратен човешки мозък,така че изречението "СПИН е болест на глупостта и нравствения упадък" си е на мястото.

Ivaaaaa
02-05-2014, 20:51
не разбирам защо толкова не се толерират гейовете, но за да бъда аз истински толерантна, трябва да толерирам чуждите гледни точки (колкото и нетолерантни да са те)

NaOH
02-05-2014, 21:08
за пореден път... фактът, че все още ползваш думата ретард, те прави такъв

та, нз. явно имаш някакви сериозни комплекси относно умственото си равнище, та се опитваш всячески да слагаш етикети на другите, за да изглеждаш ти умният. ми аз не съм тъпа, уча в елитно училище. дипломата ми се очертава да е над 5 и 50. имам богата обща култура най-вече за спортове, разбирам от хубава музика и гледам стойностни филми. за теб бих снимала и справката с оценките ми с ИМЕНАТА, за да докажа думите си. ти как ще ми докажеш колко си умен? и защо избяга от темата на Щруди и не обясни на простодушието какви бяха лъжите, които се изговориха в клипа?

ХАХАХАХА ти ли ве?
Вземи си замълчи и не се вкарвай в размисли, че само ме караш да си удрям главата в стената от тъпотиите, които изричаш.
Успехът ти в 8ми клас няма абсолютно никакво значение, нито пък училището, в което учиш. Хубавата музика и стойностните филми са субективен фактор, защото за всеки отделен човек са различни. За мен стойностните филми могат да са филмите, изучаващи космоса, а за теб могат да са ревливите драмички. Така че по-добре замълчи, не се опитвай да размишляваш, и просто се връщай към скайпчето и турските сапунчици, сериозните теми не са за индивид с твоя умствен капацитет.

YoungBloodZ
02-05-2014, 21:08
не разбирам защо толкова не се толерират гейовете

zashtoto sa gadni!

Ivaaaaa
02-05-2014, 21:17
ХАХАХАХА ти ли ве?
Вземи си замълчи и не се вкарвай в размисли, че само ме караш да си удрям главата в стената от тъпотиите, които изричаш.
Успехът ти в 8ми клас няма абсолютно никакво значение, нито пък училището, в което учиш. Хубавата музика и стойностните филми са субективен фактор, защото за всеки отделен човек са различни. За мен стойностните филми могат да са филмите, изучаващи космоса, а за теб могат да са ревливите драмички. Така че по-добре замълчи, не се опитвай да размишляваш, и просто се връщай към скайпчето и турските сапунчици, сериозните теми не са за индивид с твоя умствен капацитет.

каза много думи, които можеше да събереш в едно изречение. явно много си бътхъртнал. 8, 9, 10, 11 и сега половината 12-ти клас не са никак малко. мисля, че имаш много съмнения относно собствените си възможности и затова нападаш другите. има нещо сбъркано в начина ти на общуване. викаш не те дразня, но земи си прочети коментарите. чувствам се доволна. ще си позволя и аз да обидя някого, което не се случва често. ти си един жалък мизерник със сериозни проблеми в комуникацията.

Ivaaaaa
02-05-2014, 21:23
та, истински умният човек не парадира с знанията си, нито пък си позволява да обижда другите, само за да се почувства... умен. нда, отговорът е Чачо

за съжаление няма много такива като него.

an7raks
02-05-2014, 21:27
Чачо


Тоя жив ли е?!

Ivaaaaa
02-05-2014, 21:29
Тоя жив ли е?!

жив е, жив е
даде ми много добри съвети наскоро У скайп

RagioL
02-05-2014, 22:09
Ivaaaaa = жадна за съвети личност

Fisherman
02-05-2014, 22:44
не разбирам защо толкова не се толерират гейовете, но за да бъда аз истински толерантна, трябва да толерирам чуждите гледни точки (колкото и нетолерантни да са те)

браво,сега си една достойна гражданка на европа

NaOH
02-06-2014, 10:50
каза много думи, които можеше да събереш в едно изречение. явно много си бътхъртнал. 8, 9, 10, 11 и сега половината 12-ти клас не са никак малко. мисля, че имаш много съмнения относно собствените си възможности и затова нападаш другите. има нещо сбъркано в начина ти на общуване. викаш не те дразня, но земи си прочети коментарите. чувствам се доволна. ще си позволя и аз да обидя някого, което не се случва често. ти си един жалък мизерник със сериозни проблеми в комуникацията.

Още по-лошо за теб, щом на акъл изглеждаш 14-годишна. Не се опитвай да ме анализираш изобщо, много си далеч от истината. Ако илюзията, че си успяла да обидиш някой те прави щастлива, продължавай. Реалността е доста далеч.
Интересно е как във всяка тема си сменяш мнението в коренно различно от сегашното :lol: Вижда се колко сериозен човек си, който си държи на мнението.

DarkTemplar
02-06-2014, 12:55
Ivaaaaa = жадна за съвети личност
По-скоро за внимание.

an7raks
02-06-2014, 13:13
жив е, жив е
даде ми много добри съвети наскоро У скайп

Кажи му да идва тука да спори в темата с отмъщаващите си котки!

klimatronik
02-06-2014, 13:52
дипломата и училището са важни предпоставки за човека, но не определят годността му
високите оценки показват , че има сериозно отношение, планове и мисли за бъдещето
средата в детските години ни оформя характера
почти не може да се сравнява манталитета на хора завършили най-забутаните селски училища , с елитните гимназии с малки изключения

Ivaaaaa
02-06-2014, 17:15
дипломата и училището са важни предпоставки за човека, но не определят годността му
високите оценки показват , че има сериозно отношение, планове и мисли за бъдещето
средата в детските години ни оформя характера
почти не може да се сравнява манталитета на хора завършили най-забутаните селски училища , с елитните гимназии с малки изключения

именно


Кажи му да идва тука да спори в темата с отмъщаващите си котки!

а нз, оправяй се


По-скоро за внимание.

ти пък стана толкова банален. както съм казвала и друг път, ако исках внимание, щях да пусна снимка. мисля, че имаш изкривена представа за човек, търсещ внимание. именно, защото не съм пуснала снимка съм себе си. няма кой да ме познае, защото в живота ми няма човек, който да е запознат с възгледите ми, начина на мислене и тнт.



Още по-лошо за теб, щом на акъл изглеждаш 14-годишна. Не се опитвай да ме анализираш изобщо, много си далеч от истината. Ако илюзията, че си успяла да обидиш някой те прави щастлива, продължавай. Реалността е доста далеч.
Интересно е как във всяка тема си сменяш мнението в коренно различно от сегашното :lol: Вижда се колко сериозен човек си, който си държи на мнението.

не знам как изглеждам отстрани, но теоретичните ми знания не са като за тъпа овца. за да докажа, че не съм трябва да решавам стопански операции, или може би да оправдавам инвестиция? не разбирам какъв е критерият ти за тъп човек. нападаш ме при всеки удобен случай и нима се очаква от мен да не се защитавам? разгледай мненията си, аз вече ги разгледах и виж какви неща пишеш основно. или някакви тъпизми, или нападка към някой. преди няколко дни отново си позволи да ми лепиш етикети и когато те попитах в кое греша, ти реши да не пишеш, защото просто нямаше какво да кажеш. не пожела да обясниш за глупостите във видеото. аз никога не съм си позволявала да обидя човек, макар да знам, че тук сте едни нищозначещи за мен същества, които дори не познавам, но елементарната култура и възпитание изисква да спазваш добрият тон. приличаш ми на кака ти Виленцето, която каза, че Щруди не е разбрала нищо от тоооолкова 'сложната и пълна с термини лекция', но когато й стана неудобно, реши да се оттегли под претекста, че не ни 'познава'. много удобно, наистина. и последно - къде си противореча? какво съм променила?



браво,сега си една достойна гражданка на европа

след като ме прие в Европата, не е ли време и ти да се присъединиш? смис, аз осъзнах къде греша, ти явно не си.


Ivaaaaa = жадна за съвети личност

да, дори и аз се нуждая от съвети :О


едит: днес питах г-жата, при която ходя на уроци откъде е произлязъл вирусът. тя каза, че има доста теории, но като за общоприета се смята, че сме се заразили от маймуна и това наистина било животински вирус. според нея обаче, това е лабораторно създаден вирус... само не разбирам защо са го направили... забравих да питам що са хомосексуалисти първите пациенти :(

anonymous895156
02-06-2014, 17:36
Иве, не се занимавай с фишърмени и други половинклетъчни, повечето от тях пишат тук само за забавление и не целят нищо различно от това да се заядат с някого.

Fisherman
02-06-2014, 17:36
след като ме прие в Европата, не е ли време и ти да се присъединиш? смис, аз осъзнах къде греша, ти явно не си.

ами ако не греша?

Mary_Jane_69
02-06-2014, 17:40
за пореден път... фактът, че все още ползваш думата ретард, те прави такъв

та, нз. явно имаш някакви сериозни комплекси относно умственото си равнище, та се опитваш всячески да слагаш етикети на другите, за да изглеждаш ти умният. ми аз не съм тъпа, уча в елитно училище. дипломата ми се очертава да е над 5 и 50. имам богата обща култура най-вече за спортове, разбирам от хубава музика и гледам стойностни филми. за теб бих снимала и справката с оценките ми с ИМЕНАТА, за да докажа думите си. ти как ще ми докажеш колко си умен? и защо избяга от темата на Щруди и не обясни на простодушието какви бяха лъжите, които се изговориха в клипа?

ХАХАХАХХАХАХАХАХААХХАХА
извинявай, че си позволих, обаче няма как....

Как е възможно изобщо да смяташ, че ако наречеш някого, по начина по който го виждаш, те прави теб комплексиран именно във въпросната сфера? .... А да тръгнеш с успеха да се хвалиш, айде всички знаем бележкарските истории, намери разликата между "знание" и "разсъждение", тогава можеш с гордост да заявиш, щото ще знаеш ЗАЩО дипломата ти е над 5,50.

Богатата ти обща култура е богата колкото Кокосово, Сомалия, Забравен остров на среде Тихи Океан.

И изобщо на кого му пука даскалската ти оценка, че и да я снимаш? ....

anonymous895156
02-06-2014, 17:43
Ива майна,аз тва ти го казах или съм го казвал в тоя тричав форум десетки пъти,че спина е тръгнал от твоите хомо приятелчета.И освен тва се смята,че това е животински вирус преминал видовата бариера,което означава,че някой се е въргалял с животно преди да избухне епидемия от спин.

Не мислиш ли, че си доста кух, къде е връзката между зоофилите и хомосексуалистите?

Mary_Jane_69
02-06-2014, 17:43
Ива, време е да спреш да се мислиш за специална.

Ivaaaaa
02-06-2014, 17:46
ХАХАХАХХАХАХАХАХААХХАХА
извинявай, че си позволих, обаче няма как....

Как е възможно изобщо да смяташ, че ако наречеш някого, по начина по който го виждаш, те прави теб комплексиран именно във въпросната сфера? .... А да тръгнеш с успеха да се хвалиш, айде всички знаем бележкарските истории, намери разликата между "знание" и "разсъждение", тогава можеш с гордост да заявиш, щото ще знаеш ЗАЩО дипломата ти е над 5,50.

Богатата ти обща култура е богата колкото Кокосово, Сомалия, Забравен остров на среде Тихи Океан.

И изобщо на кого му пука даскалската ти оценка, че и да я снимаш? ....

айде поредната. нали ги виждам пред очите ми какви са тройкарите и четворкарите. аре съобразявай се малко. ако се припознаваш сред тях... жалко. не мисля, че е лошо да изкарвам отлични оценки, а отлични оценки се изкарват със знания. не бери грижа за общата ми култура, по-голяма е от тази на една 15-годишна пикла като теб :)


ами ако не греша?

ами, ако грешиш? :О


Иве, не се занимавай с фишърмени и други половинклетъчни, повечето от тях пишат тук само за забавление и не целят нищо различно от това да се заядат с някого.

че то и аз пиша за забавление, но всичко си има граница.

anonymous895156
02-06-2014, 17:47
Ива, време е да спреш да се мислиш за специална.

Виждам какво имаш предвид, но го казваш по толкова погрешен начин, че човек може да тръгне в коренно различна посока.

Fisherman
02-06-2014, 17:47
Не мислиш ли, че си доста кух, къде е връзката между зоофилите и хомосексуалистите?

стига си се засягал педерас,къде е връзката ли?те имат много общо,но няма да ти кажа,защо може би ще се сетиш сам с малкия си гей мозък?

Ivaaaaa
02-06-2014, 17:49
фишка, ти се оказа прав за теорията за животинския вирус. г-жата ми обаче смята, че това е създаден вирус в лаборатория.

Fisherman
02-06-2014, 17:51
тва с оценките е супер комплексарско иве,въздържай се от това да се ограничаваш само до някакви оценки

Fisherman
02-06-2014, 17:52
г-жата ми обаче смята, че това е създаден вирус в лаборатория.

професора ми по физиология не вярва в еволюцията и какво?

anonymous895156
02-06-2014, 17:53
айде поредната. нали ги виждам пред очите ми какви са тройкарите и четворкарите. аре съобразявай се малко. ако се припознаваш сред тях... жалко. не мисля, че е лошо да изкарвам отлични оценки, а отлични оценки се изкарват със знания.

хахахаха, нали помниш в скайп чата какви обяснения даваха рибари, тенчовци и разни случайни "Ама митко, двойкаджиите са скрити гении. Ти си много тъп, защо ходиш на училище. Аз съм видял толкова много от живота, че мога с лека ръка да отхвърля цялата образователна система, да заявя, че съм по-умен от целия си стар клас, и да те нарека глупав, защото смяташ, че оценките са полезни и имат значение. Все пак имам 6 на последния изпит в унито, а да учиш в училище и да учиш там са две коренно различни неща."
животът ми е поп-фолк

Mary_Jane_69
02-06-2014, 17:53
айде поредната. нали ги виждам пред очите ми какви са тройкарите и четворкарите. аре съобразявай се малко. ако се припознаваш сред тях... жалко. не мисля, че е лошо да изкарвам отлични оценки, а отлични оценки се изкарват със знания. не бери грижа за общата ми култура, по-голяма е от тази на една 15-годишна пикла като теб :)


Виждаш, какво? Стереотипи, защото си сляпа като къртица, и всичко, което ти се върти в главата е в точно определен морален ред, и ако криввенш вече си отрепка, нямаш бъдеще, бб яка диплома__ела бело.
Много тъпо така, девушка, сама си поставяш ненужни граници, не стига че гените ти не позволяват кой знае какво умствено развитие, ами и ти още повече го възпрепятстваш.
Три и четири не са лоши оценки, нищо че аз не получавам принципно такива, не знам какво им мразиш, хубави числа са попринцип....... :lol:

Не зная, не знам как се мери обща култура спрямо друг човек, знам само какви впечатления могат да оставят 2-3 реда мъдрости от 3 годишен житейски и несравним, с този на когото да е, свръх-човешки опит. :}

Fisherman
02-06-2014, 17:54
хахахаха, нали помниш в скайп чата какви обяснения даваха рибари, тенчовци и разни случайни "Ама митко, двойкаджиите са скрити гении. Ти си много тъп, защо ходиш на училище. Аз съм видял толкова много от живота, че мога с лека ръка да отхвърля цялата образователна система, да заявя, че съм по-умен от целия си стар клас, и да те нарека глупав, защото смяташ, че оценките са полезни и имат значение. Все пак имам 6 на последния изпит в унито, а да учиш в училище и да учиш там са две коренно различни неща."
животът ми е поп-фолк

митко лапни един валериан и си легни,да не се налага пак да се извиняваш на тенчовци

anonymous895156
02-06-2014, 17:55
стига си се засягал педерас,къде е връзката ли?те имат много общо,но няма да ти кажа,защо може би ще се сетиш сам с малкия си гей мозък?

имали много общо и ти си го знаел, но няма да ми кажеш хахахаха домашният фикус е повече студент от теб

anonymous895156
02-06-2014, 17:55
митко лапни един валериан и си легни,да не се налага пак да се извиняваш на тенчовци

извиних се на когото трябва, защото наистина се почувствах виновен, само и единствено за пожеланието за смърт, сега ми отговори на въпроса

Fisherman
02-06-2014, 17:56
имали много общо и ти си го знаел, но няма да ми кажеш хахахаха домашният фикус е повече студент от теб

много ясно,че няма да ти кажа,ще оставя да се гърчиш

Fisherman
02-06-2014, 17:57
извиних се на когото трябва, защото наистина се почувствах виновен, само и единствено за пожеланието за смърт, сега ми отговори на въпроса

няма да ти отговоря,защото отговора е пред очите ти,но ти си прекално залухав да го разбереш май

Mary_Jane_69
02-06-2014, 17:57
Ех, наслуша се и домашния фикус на такива лафчета.


да не се налага пак да се извиняваш на тенчовци

о да :lol:

anonymous895156
02-06-2014, 17:58
няма да ти отговоря,защото отговора е пред очите ти,но ти си прекално залухав да го разбереш май

продължаваш да се доказваш като цвете в саксия

Fisherman
02-06-2014, 18:00
продължаваш да се доказваш като цвете в саксия

не знам ти си тоя,който изпитва нужда да се доказва

anonymous895156
02-06-2014, 18:04
в този случай обаче няма на кого и защо. Не, че нещо, но дори хората, чието мнение във форума вземам на сериозно и смятам за градивно, не са тук.
Освен това, не виждам какво лошо виждате в желанието на човек да се доказва. Според личния ми хороскоп дори цял живот ще съм така :lol:

yakuza_
02-06-2014, 18:04
Butthurt, тъпи лафове и Марта Вачкова?

anonymous895156
02-06-2014, 18:05
Butthurt, тъпи лафове и Марта Вачкова?

КАКВО ЗА МАРТА

Mary_Jane_69
02-06-2014, 18:05
Личния ти хороскоп е педал, а доказването е еквивалентно на подмазване, както щеш го разбирай, нз нз

Fisherman
02-06-2014, 18:06
според личния ти хороскоп ти си педерас

Fisherman
02-06-2014, 18:07
Личния ти хороскоп е педал, а доказването е еквивалентно на подмазване, както щеш го разбирай, нз нз

комбо

Fisherman
02-06-2014, 18:08
в този случай обаче няма на кого и защо. Не, че нещо, но дори хората, чието мнение във форума вземам на сериозно и смятам за градивно, не са тук.
Освен това, не виждам какво лошо виждате в желанието на човек да се доказва. Според личния ми хороскоп дори цял живот ще съм така :lol:

кво ме интересува кво мислиш,ти си едно пъдарче от село с комплекс за малоценност

Mary_Jane_69
02-06-2014, 18:08
комбо

БРОФИСТ,МЪЖО

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:08
Виждаш, какво? Стереотипи, защото си сляпа като къртица, и всичко, което ти се върти в главата е в точно определен морален ред, и ако криввенш вече си отрепка, нямаш бъдеще, бб яка диплома__ела бело.
Много тъпо така, девушка, сама си поставяш ненужни граници, не стига че гените ти не позволяват кой знае какво умствено развитие, ами и ти още повече го възпрепятстваш.
Три и четири не са лоши оценки, нищо че аз не получавам принципно такива, не знам какво им мразиш, хубави числа са попринцип....... :lol:

Не зная, не знам как се мери обща култура спрямо друг човек, знам само какви впечатления могат да оставят 2-3 реда мъдрости от 3 годишен житейски и несравним, с този на когото да е, свръх-човешки опит. :}

лол, баш па ти да го кажеш. има ли смисъла да коментирам. стереотипи ти си си изградила относно гейовете например (няма да казвам това, което ми беше споделила, за да докажа думите си). а пък тва за гените....пхахахаха, ако кажа какви гени имам, ще излезе, че се хваля.. и опс, сама се изложи. не са лоши тези оценки, не че ги получаваш де. усещаш ли логиката?


хахахаха, нали помниш в скайп чата какви обяснения даваха рибари, тенчовци и разни случайни "Ама митко, двойкаджиите са скрити гении. Ти си много тъп, защо ходиш на училище. Аз съм видял толкова много от живота, че мога с лека ръка да отхвърля цялата образователна система, да заявя, че съм по-умен от целия си стар клас, и да те нарека глупав, защото смяташ, че оценките са полезни и имат значение. Все пак имам 6 на последния изпит в унито, а да учиш в училище и да учиш там са две коренно различни неща."
животът ми е поп-фолк

нали ги виждам всеки ден. пред очите ми има жив пример (даже живи примери). както имаше една тема преди време, в която казваха как изкарвали 6-ци на матурите по бел без да учат. 'ма то знанията за отделните творби влизат сами в главата. нз, мен би ме било срам да кажа, че не съм чела Тютюн примерно.


професора ми по физиология не вярва в еволюцията и какво?

ти ми кажи (уоу, тази част от биологията започна да ми става все по-интересна)


тва с оценките е супер комплексарско иве,въздържай се от това да се ограничаваш само до някакви оценки

тогава по какъв критерии бих могла да се оценя, ако не по оценки?

Fisherman
02-06-2014, 18:09
БРОФИСТ,МЪЖО


(ง`▽´)ง

anonymous895156
02-06-2014, 18:10
Приемете, че малко хора не се влияят (или поне си дават такъв вид, което е по-вероятно) от нищо като вас. Ако трябва да съм честен, непукизмът е лоша черта и е доста близък до лицемерието.

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:11
Приемете, че малко хора не се влияят (или поне си дават такъв вид, което е по-вероятно) от нищо като вас. Ако трябва да съм честен, непукизмът е лоша черта и е доста близък до лицемерието.

marry me

anonymous895156
02-06-2014, 18:12
marry me

Fisherman
02-06-2014, 18:12
тогава по какъв критерии бих могла да се оценя, ако не по оценки?

ма ти съдиш за тва колко е умен един човек,по оценките

Fisherman
02-06-2014, 18:13
Приемете, че малко хора не се влияят (или поне си дават такъв вид, което е по-вероятно) от нищо като вас. Ако трябва да съм честен, непукизмът е лоша черта и е доста близък до лицемерието.

зимайте се с Ива и направете едно транс-галактическо пътешествие,земете педерасите с вас и четете тютюн

Mary_Jane_69
02-06-2014, 18:15
лол, баш па ти да го кажеш. има ли смисъла да коментирам. стереотипи ти си си изградила относно гейовете например (няма да казвам това, което ми беше споделила, за да докажа думите си). а пък тва за гените....пхахахаха, ако кажа какви гени имам, ще излезе, че се хваля.. и опс, сама се изложи. не са лоши тези оценки, не че ги получаваш де. усещаш ли логиката?


Виж ся, душко има моментно мнение, има и едно такова basic.
Ако basic-а ти е представен чрез арх. план за къща, който трябва да представиш на клиент, той може да възрази да го промени. Остава това, че е за къща, и че ще има тук-таме или общо, или променено, зависи къде процента ще е по-голям спрямо колко променлив е бил капризът на клиента при подаване на иск за план, и след като го получава (да речем определен период от време).

Да усещам я логиката, защото лоши неща реално няма, логиката в случая на теб ти се губи, както казах, върла подданичка на стереотипи си, моме.

Бонус, каквато и националност да кажеш, че ти е в кръвта, знаеш че има и отрепки сред нея, но стига си си хвърляла звезден прах в очите, голямо момиче си, нали така твърдеше?

anonymous895156
02-06-2014, 18:15
ма ти съдиш за тва колко е умен един човек,по оценките

А по какво друго да се съди за интелигентността, изпълнителността и възможностите на един човек, ако не по това, което е показвал последните 12 години в училище (и съответно нататък в университета)? Ти какво предлагаш, да се правят IQ тестове от първи клас и по тях да се планува бъдещият живот на ученика ли?

Fisherman
02-06-2014, 18:18
А по какво друго да се съди за интелигентността, изпълнителността и възможностите на един човек, ако не по това, което е показвал последните 12 години в училище (и съответно нататък в университета)? Ти какво предлагаш, да се правят IQ тестове от първи клас и по тях да се планува бъдещият живот на ученика ли?

с тебе съм се отказал да споря преди дълго време,тагнат си с титлата глупав педал, а аз знам,че с глупави педали и комунисти човек не може да се разбере.така че по живо по здраво живуркай си на село вози се в на чичо ти трактора и не философствай по сложни въпроси,които надхвърлят капацетита ти

Mary_Jane_69
02-06-2014, 18:20
А по какво друго да се съди за интелигентността, изпълнителността и възможностите на един човек, ако не по това, което е показвал последните 12 години в училище (и съответно нататък в университета)? Ти какво предлагаш, да се правят IQ тестове от първи клас и по тях да се планува бъдещият живот на ученика ли?

IQ TESTOVETE NE SA TOCHNI VE NE GO LI SGRQHTE TOVA

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:21
Виж ся, душко има моментно мнение, има и едно такова basic.
Ако basic-а ти е представен чрез арх. план за къща, който трябва да представиш на клиент, той може да възрази да го промени. Остава това, че е за къща, и че ще има тук-таме или общо, или променено, зависи къде процента ще е по-голям спрямо колко променлив е бил капризът на клиента при подаване на иск за план, и след като го получава (да речем определен период от време).

Да усещам я логиката, защото лоши неща реално няма, логиката в случая на теб ти се губи, както казах, върла подданичка на стереотипи си, моме.

Бонус, каквато и националност да кажеш, че ти е в кръвта, знаеш че има и отрепки сред нея, но стига си си хвърляла звезден прах в очите, голямо момиче си, нали така твърдеше?

общо взето много думи без особен смисъл. нда, аз твърдя обратното. и кво ся, въртим се в кръг? я пак си помисли и си кажи на себе си с ръка на сърцето кой е поддръжник на стереотипите.


зимайте се с Ива и направете едно транс-галактическо пътешествие,земете педерасите с вас и четете тютюн

ше те земем с нас ^^


ма ти съдиш за тва колко е умен един човек,по оценките

окей, кажи ми как да съдя. виж, гажитУ ти МеритУ е умница...и тя има 6-ци


marry me

аз първа го казах

YoungBloodZ
02-06-2014, 18:21
имам чувството че продължавате да спорите в тая тема само за да се заяждате един с друг :lol:

anonymous895156
02-06-2014, 18:24
IQ TESTOVETE NE SA TOCHNI VE NE GO LI SGRQHTE TOVA

AMI NALI ZATOVA GO KAZVAM VE, DORI UJ NAI TOCHNIQ METOD NE POSTIGA POCHTI NISHTO, KO PR

Fisherman
02-06-2014, 18:24
окей, кажи ми как да съдя. виж, гажитУ ти МеритУ е умница...и тя има 6-ци


кво да кажа,ако беше съученичка на Айнщайн,щеше и него да наречеш тъпанар,защото той е има плачевен успех в гимназията

YoungBloodZ
02-06-2014, 18:26
кво да кажа,ако беше съученичка на Айнщайн,щеше и него да наречеш тъпанар,защото той е има плачевен успех в гимназията

и колко такива има като Айнщайн има? :lol:

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:27
кво да кажа,ако беше съученичка на Айнщайн,щеше и него да наречеш тъпанар,защото той е има плачевен успех в гимназията

стига се оправдавахте с Айнщайн. разбира се, единични случаи има, но те са голяма рядкост. според твоята логика всеки малоумник е потенциален Айнщайн

YoungBloodZ
02-06-2014, 18:28
стига се оправдавахте с Айнщайн. разбира се, единични случаи има, но те са голяма рядкост. според твоята логика всеки малоумник е потенциален Айнщайн

tochno :D

anonymous895156
02-06-2014, 18:28
кво да кажа,ако беше съученичка на Айнщайн,щеше и него да наречеш тъпанар,защото той е има плачевен успех в гимназията

всъщност не е
скоро четох в една статия за най-големите митове в историята, че този е един от тях. Айнщайн е бил толкова добър по математика или какво беше там, че на 14-15 вече е преподавал в училището си.
Иначе имаш право. Само че е добре да знаеш, че в България има (грубо казано) 800-900 000 ученици. Да вземем 100-150 000 двойкаджии. Това прави... около 1-1,5 гениален човек, защото един на 100 000 души е гений. И е доста по-вероятно той да е при тези със средни резултати/отличниците.

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:30
всъщност не е
скоро четох в една статия за най-големите митове в историята, че този е един от тях..

мхм ;-)

Mary_Jane_69
02-06-2014, 18:32
общо взето много думи без особен смисъл. нда, аз твърдя обратното. и кво ся, въртим се в кръг? я пак си помисли и си кажи на себе си с ръка на сърцето кой е поддръжник на стереотипите.



Така е, когато смисълът в думите е непонятно за четящия.... Ръката ми е на сърцето, да [grabs a random boob of mine]
казвам, че подлежа на стереотип, насаден от хора,
така е,
защото няма човек който да не е, дори фактът че ползваш родния си език, по точно този начин, може да бъде сметнат за вид стереотип.
Но,
ти си като точно една заблудена мисирка, която ходи всяка неделя на църква, защото са й казали че е правилно.
Не яде месо, защото видяла определена ферма, чула някого да говори за някои, как правели нещо си.
Ти хващаш вяра на всичко, което може да бъде лесно-представено, нищо че може да е един глуповат геймплей, но това са непонятни неща за теб, защото ще завършиш, ще изкараш 6 на дипломата.
Ще станеш това, което искаш, ще правиш това, което искаш, обаче ти ще си следваш своя собствен еволюционен кръг, който ще е напреднал с не-много, защото си затворена в морал, разбирания на някой друг, които ти си сметнала за правилни и повярвала в тях.

Ако виждаш всичките ми постове като открит хейт, доста кофти, защото съм се освободила от такива чувства, но ти си като невежо девойче през годините, в които информацията е била шепа, знанията - критични.
И не говоря за тези знания, които четеш от труда на чуждата ръка, написала ги собственоръчно на стария папирус, които ти дават тва за което открито се целиш...
Можеш да имаш купища знания, но защо са ти, когато ще ги забравиш, а и те вече са предоставни и открити от някой друг. Но къде ти е разсъждението?

klimatronik
02-06-2014, 18:36
Аз не мога да ви разбера защо се псувате по между си като в крайна сметка никои от вас не се познават на живо?
За какво спорите?
Някои също така не разбират дефиницията на ума.
Оценките доказват в много случаи попитите знания, но ИНТЕЛИГЕНТНОСТТА е друго понятие. Тя се дели на множество подразделения. http://ucha.se/motiviramse/vsichki-sa-inteligentni/

Не е нужно да знаеш изчисления, за да си умен и да живееш умно.. Това не е неграмотност.


Ива. Аз бях пълен тройкаджия. Бях ти го казвал. Чел съм Тютюн и Под игото. Много ми харесаха. Но имам 4 по БЕЛ.
На матурата също имам 4 и 5. Дори по ФВС съм нямал 6, ами само петици. Въпреки че се набирах на 1 ръка и бутах 100 от лег със моите 65 кг..

Но на първия ми изпит в университета изкарах 6 ...

Не бях толкова сериозен ученик, но в никакъв случай не се слагам в класификацията на глупаците, които не мислят.

Fisherman
02-06-2014, 18:36
стига се оправдавахте с Айнщайн. разбира се, единични случаи има, но те са голяма рядкост. според твоята логика всеки малоумник е потенциален Айнщайн

добре продължавай, да си мислиш,че оценките в училище определят човека
давам ти втори пример Игнат Канев,български милиардед,смятан за най-богатия българин в света е учил до 9ти клас,отива гол и бос в канада да работи за да не умре от глад,това е един прост човек според теб,който се оказва много добър бизнесмен,нещо което никой не може да те научи,талант и разум никое учебно заведение не предлага

anonymous895156
02-06-2014, 18:39
Ако 12-годишното ви дете много философства, не бързайте да го отпратите с думите: "Я не ми се прави на отворен!" Защото така постъпвали близките на великия философ, учен и медик Авицена, пък после трябвало да му се извиняват. Знаменитият арабски лекар от края на Х и началото на XI век изумявал още на 5-6 годинки с будните си въпроси и изключителна любознателност. На 10 вече знаел наизуст Корана и смятал, че идеално прекараното време за едно дете на неговата възраст е да чете трудове по геометрия и астрономия. На 12 засрамвал учителите си, като изобличавал техните грешки в преподаването. На 14 всички решили, че няма как да научи нещо ново в училище и го оставили да се образова сам. На 16 самият емир на Бухара Нуха ибн Мансура го извикал да беседват, а после му възложил лечението си. От този момент нататък историята на Авицена е добре известна - той се прочул като баща на съвременната медицина и автор на повече от 450 научни изследвания.

8-)

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:44
..

о, ама ти говориш толкова сложно. термините са по-трудно от тези в учебник по БС (банково счетоводство). всъщност ти си заблудена християнка. аз дори не вярвам в подобни неща. нз, не съм израснала по фермите да знам какво е отношението на животновъдите. вегетарианството/веганството е въпрос на личен избор. той не ми е насаден от еди кой си, дори напротив. всеки се опитва да ме разубеди. няколко кадри с жестокост само биха могли да ускорят вземането на окончателно решение да спра с продуктите от животински произход. моят морал е такъв. твоят какъв е? кое ти дава правото да мислиш, че е по-тесен, когато ти си тази, която не може да приеме/разбере много неща и отрича другото като възможна истина? аз поне осъзнах, че за да бъда истински толерантна, трябва да толерирам и чуждият морал. както виждаш сама, ти не си достигнала все още до това прозрение. всеки човек си има негов собствен морал. няма универсален такъв. а това, че подценяваш чуждият те прави тесногръда .. и подвластна на стереотипи.

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:48
добре продължавай, да си мислиш,че оценките в училище определят човека
давам ти втори пример Игнат Канев,български милиардед,смятан за най-богатия българин в света е учил до 9ти клас,отива гол и бос в канада да работи за да не умре от глад,това е един прост човек според теб,който се оказва много добър бизнесмен,нещо което никой не може да те научи,талант и разум никое учебно заведение не предлага

явно е самоук. ти имаш ли си на идея колко много теория по принцип иначе може да се учи по бизнес, икономика етц. един такъв специалист по маркетинг или мениджмънт нима е по-малко умен? мислиш ли, че на тоя човек некой друг не му управлява голямата фирма, води счетоводството и тнт. той само е достигнал до определено ниво, имал е известен късмет и тн.

haritov
02-06-2014, 18:49
Така е, когато смисълът в думите е непонятно за четящия.... Ръката ми е на сърцето, да [grabs a random boob of mine]
казвам, че подлежа на стереотип, насаден от хора,
така е,
защото няма човек който да не е, дори фактът че ползваш родния си език, по точно този начин, може да бъде сметнат за вид стереотип.
Но,
ти си като точно една заблудена мисирка, която ходи всяка неделя на църква, защото са й казали че е правилно.
Не яде месо, защото видяла определена ферма, чула някого да говори за някои, как правели нещо си.
Ти хващаш вяра на всичко, което може да бъде лесно-представено, нищо че може да е един глуповат геймплей, но това са непонятни неща за теб, защото ще завършиш, ще изкараш 6 на дипломата.
Ще станеш това, което искаш, ще правиш това, което искаш, обаче ти ще си следваш своя собствен еволюционен кръг, който ще е напреднал с не-много, защото си затворена в морал, разбирания на някой друг, които ти си сметнала за правилни и повярвала в тях.

Ако виждаш всичките ми постове като открит хейт, доста кофти, защото съм се освободила от такива чувства, но ти си като невежо девойче през годините, в които информацията е била шепа, знанията - критични.
И не говоря за тези знания, които четеш от труда на чуждата ръка, написала ги собственоръчно на стария папирус, които ти дават тва за което открито се целиш...
Можеш да имаш купища знания, но защо са ти, когато ще ги забравиш, а и те вече са предоставни и открити от някой друг. Но къде ти е разсъждението?
идеята на познанието е да го предадеш на другия не да му разправяш колко е тъп

в случая си безполезна няма значение колко знаеш и какво можеш ти си безполезна

дали съществуваш или не няма значение ти само статистика

an7raks
02-06-2014, 18:51
Иве, аз, пък, познавам "тройкари", с които ми е много по-приятно, отколкото с разни надути зубърчета, дето си мислят, че са хванали Бог за... И на мен дипломата ми се очертава със среден успех около 5,5, ама не го имам за голяма работа... Може би, щото не съм си давал зор... Като се има предвид и, че родното образование е на толкова ниско ниво, съвсем не го намирам за някакъв повод за гордост и самоизтъкване... Отделно, че има "тройкари", дето ме удрят в земята в някои области.
Фишера и жена му/:lol:/ вече дадоха примери за гении, които са били "издънки" в училище...

Ivaaaaa
02-06-2014, 18:54
Иве, аз, пък, познавам "тройкари", с които ми е много по-приятно, отколкото с разни надути зубърчета, дето си мислят, че са хванали Бог за... И на мен дипломата ми се очертава със среден успех около 5,5, ама не го имам за голяма работа... Може би, щото не съм си давал зор... Като се има предвид и, че родното образование е на толкова ниско ниво, съвсем не го намирам за някакъв повод за гордост и самоизтъкване... Отделно, че има "тройкари", дето ме удрят в земята в някои области.
Фишера и жена му/:lol:/ вече дадоха примери за гении, които са били "издънки" в училище...

всъщност не знам до колко си запознат с това, което учат в Западна Европа примерно, но в една Англия имам съученичка, която е била там и сега ще продължи да учи там, та тя каза, че там учат бая по-малко от нас. системата ни е такава, каквато ние си я направим. друг е въпросът, че учениците ги мързи.

Mary_Jane_69
02-06-2014, 18:55
//

Ива, как можа да кажеш, че говоря със сложни термини? О.О Кога съм казала, че вярвам в Господ? Това че виждаш по снимките ми кръст, не означава че съм вярваща, може би го нося от уважение и спомен от някого, а не с правото му значение, с което си свикнала да го свързваш - християнство.
Хахаха всички видяхме, как Щрудела ти подаде клип и ти "о, аз спирам, може би не сега, но вбъдеще със сигурност", всеки стана свидетел колко си слабохарактерна и податлива на чуждо мнение, да знаеш не е хубаво. :)

кое отричам? Очевидни неща, примерно отричам да си взела решението си, защото не е повлилял великия клип, който не отворих ли? Естествено, мислела си си го, питала си се и преди, но то е бил голям фактор, което отстрани е доста смешна постъпка. Ся дайте да увеличим пенсиите, и бум пенсионерите веднага стават все по-червени. Защо ли? Няма да обяснявам, ясно е.....
В случая какво толерираш, мен не ме вълнува, аз също уважавам безброй неща, които не влизат в моите разбирания, дори допирните им точки са мех...ама чакай, чакай, какво прозрение, небето да ми се разцепи на две ли, или какво?
Какви са тия сюрреалистични необясними неща, истинските решения не падат от небето, самата дума "хрумна ми" не може да се свърже с нещо изневиделица, а асоциация, която мозъкът ти е обработвал с течение на времето, и допълващи се още асоциации, отвеждащи до "прозрението". Та това са елементарни неща.
Не овъртай така, че и ти се бъркаш, моля те.....

an7raks
02-06-2014, 18:57
всъщност не знам до колко си запознат с това, което учат в Западна Европа примерно, но в една Англия имам съученичка, която е била там и сега ще продължи да учи там, та тя каза, че там учат бая по-малко от нас. системата ни е такава, каквато ние си я направим. друг е въпросът, че учениците ги мързи.

При тях не се учат толкова много излишни неща, а се набляга на най-важното. Каква файда, че си изкарала 6 на задачи с формулите на Виет, като след 5 години няма да имаш никакъв спомен...

Mary_Jane_69
02-06-2014, 18:57
идеята на познанието е да го предадеш на другия не да му разправяш колко е тъп

в случая си безполезна няма значение колко знаеш и какво можеш ти си безполезна

дали съществуваш или не няма значение ти само статистика

Ама си подбираш аудиторията, щото едно нещо я се разбере по един начин, я пък хич. Безполезна съм, и ти си безполезнен, и всеки един, който е писал в темата е безполезнен, това е нещо естествено.....

klimatronik
02-06-2014, 18:57
идеята на познанието е да го предадеш на другия не да му разправяш колко е тъп

в случая си безполезна няма значение колко знаеш и какво можеш ти си безполезна

дали съществуваш или не няма значение ти само статистика
И с това съм съгласен. Не си нужен на тази планета, ако не предаваш това познание и на другите.
Таланта е да успееш да предизвикаш интерес и вдъхновение на учениците :) Това е най-големия подарък за един учител. Тогава работата му е напълно завършена.. Според мен, особен у нас, е истинско щастие за един учител, когато от 100 деца, поне при едно от тях се е задействало мозъчето.
Много пъти съм си казвал и продължавам да го мисля, че учителската работа е благотворителна дейност, която отлита все по-бързо..

haritov
02-06-2014, 18:58
При тях не се учат толкова много излишни неща, а се набляга на най-важното. Каква файда, че си изкарала 6 на задачи с формулите на Виет, като след 5 години няма да имаш никакъв спомен...

научаваш се да мислиш развива ти се логическото мислене

haritov
02-06-2014, 18:58
И с това съм съгласен. Не си нужен на тази планета, ако не предаваш това познание и на другите.
Таланта е да успееш да предизвикаш интерес и вдъхновение на учениците :) Това е най-големия подарък за един учител. Тогава работата му е напълно завършена.. Според мен, особен у нас, е истинско щастие за един учител, когато от 100 деца, поне при едно от тях се е задействало мозъчето.
Много пъти съм си казвал и продължавам да го мисля, че учителската работа е благотворителна дейност, която отлита все по-бързо..
не е нужно да си учител по професия

an7raks
02-06-2014, 19:01
научаваш се да мислиш развива ти се логическото мислене

Кое му е логическото на това да запомниш една формула и да заместиш числата? Точно това ме дразни, че ни занимават да зубрим формули, вместо да се наблегне на логика и решаване на по-сложни задачи.

Ivaaaaa
02-06-2014, 19:04
..

да не си повярва? извинявай, трябваше да сложа кавички. ех, пусто бързане. и 'о, добро утро!' все нещо трябва да те подтикне, нали? тва, че съм без особено силна воля сама си го казах, но податлива не. караш ме да повтарям едни и същи неща. това беше нещото, което да ме тласне. и тва, което толерирам явно доста те вълнува, щото бая време ми отделяш да се обясняваш. колко удобно се измъкваш. малка си, ше пораснеш.. надявам се. уважаваш? утф?! ти четеш ли се изобщо? стана ми наистина много .. тъпо да споря с теб, за неща, които сама поставяш и след това отхвърляш.

anonymous895156
02-06-2014, 19:06
Фишера и жена му/:lol:/ вече дадоха примери за гении, които са били "издънки" в училище...

Има разлика между това да покажеш реален аргумент и да дадеш някакво неверояяяяяяяятно голямо изключение, което е едно на сто хиляди. При примерите, които те дадоха, причината за ниските резултати в училище почти сигурно е била липсата на увереност да кажат нещо в час и тоталната интровертност, която (вероятно) е присъща за гениите.
За фишерман - климатроник сподели линк с описание на няколко от различните видове интелигентности. Може да си кръгла нула като математик/художник/лингвист, но това да се компенсира от високи нива на емоционална/предприемаческа или каквато е там интелигентност и да се превърнеш в новия президент, във въпросния български милиардер (на когото явно е помогнал доста късметът) или в Христо Стоичков.
Тук никой не е тръгвал да обижда хората, които не се интересуват от училището и завършват с тройки, вие сте тези, които скачат на ива за това, че се радва за успеха си.
Това май не е по темата, не, че има квато и да е фиксирана тема тук, но в живота не е ли най-важно усилието, което вкарваш в нещо, вместо природните заложби, които имаш по него? С напредване на възрастта ми започвам да мисля така... все пак не съм видял спортист на олимпиадата, отишъл там само с талант.

haritov
02-06-2014, 19:07
Ама си подбираш аудиторията, щото едно нещо я се разбере по един начин, я пък хич. Безполезна съм, и ти си безполезнен, и всеки един, който е писал в темата е безполезнен, това е нещо естествено.....

радвам се че ми обърна внимание това беше твоя грешка но не го знаеш

ако използваш функцията мислене и ми прочетеш пак текста ще видиш нещо инетерсно но недей няма как не ти е по силите

иначе аз самия съм отдал живота си за да могат другите да знаят и помнят също така да почитам и браня

неща които едва ли разбираш в момента

но има време живота е пред теб може да направиш нещо полезно някой ден

klimatronik
02-06-2014, 19:07
явно е самоук. ти имаш ли си на идея колко много теория по принцип иначе може да се учи по бизнес, икономика етц. един такъв специалист по маркетинг или мениджмънт нима е по-малко умен? мислиш ли, че на тоя човек некой друг не му управлява голямата фирма, води счетоводството и тнт. той само е достигнал до определено ниво, имал е известен късмет и тн.
И да, и не. Повечето бизнесмени нямат висше, или са се сдобили с такова чак след успеха им.
Започва се от нулата.. Както е при раците :) Бизнесът не е наука, която се учи. Тя е талант и нюх.
Във всички случаи никой не може да преуспее, ако не разбира всичко сам в детаили.. В първия удобен случай някои ще му открадне бизнеса и всичките пари още преди да се е качил на стъпалото.
След време той може да наема специалисти и счетоводители, които да му работят.. Те ще имат познания, но до там. А шефа ще си е той и никой няма да знае как да го измести. Това е талант, който притежават малко хора.

Ivaaaaa
02-06-2014, 19:12
И да, и не. Повечето бизнесмени нямат висше, или са се сдобили с такова чак след успеха им.
Започва се от нулата.. Както е при раците :) Бизнесът не е наука, която се учи. Тя е талант и нюх.
Във всички случаи никой не може да преуспее, ако не разбира всичко сам в детаили.. В първия удобен случай някои ще му открадне бизнеса и всичките пари още преди да се е качил на стъпалото.
След време той може да наема специалисти и счетоводители, които да му работят.. Те ще имат познания, но до там. А шефа ще си е той и никой няма да знае как да го измести. Това е талант, който притежават малко хора.

да, най-важното за започване на успешен бизнес е идеята и да имаш предприемачески нюх. исках да кажа, че бизнесът е доста трудна наука, която ако искаш да се развиеш в нещо повече трябва да усвоиш или друг да ти върши работата.

klimatronik
02-06-2014, 19:16
Кое му е логическото на това да запомниш една формула и да заместиш числата? Точно това ме дразни, че ни занимават да зубрим формули, вместо да се наблегне на логика и решаване на по-сложни задачи.

Не е така.. Математиката не зубрене, ами мислене. И от 5 клас на горе служи единствено и само за развиване на мозъка и за нищо друго. И аз я мразя, ама я има .. и ннай-вече при инженерните специалности и то многооооо . ще ти одърат главата с тая математика, вярвай ми.. На запад не е така. Там не се учи почти , за което съм напълно съгласен.
Там и средното учат с няколко годиини на зад от нас.. Таблицата за умножение я зубрят чак 5, 6 клас..
И за това съм съгласен. Не мисля, че дете 5 клас трябва да чете Клетниците!!!!!!!!!! Нито ще разбере, нито ще запомни нещо!

Fisherman
02-06-2014, 19:17
При тях не се учат толкова много излишни неща, а се набляга на най-важното. Каква файда, че си изкарала 6 на задачи с формулите на Виет, като след 5 години няма да имаш никакъв спомен...

Файдата е,че всичките изчисления ,формули и логика са ти минали през чутурата и може би си станал малко по-умен.Стига сте търсили пряка изгода от всичко.Формулите на Виет няма да те направят богат или да ти намерят подходяща жена.

Fisherman
02-06-2014, 19:18
идеята на познанието е да го предадеш на другия не да му разправяш колко е тъп

в случая си безполезна няма значение колко знаеш и какво можеш ти си безполезна

дали съществуваш или не няма значение ти само статистика

Същото може да се каже и за теб.И какво?

Mary_Jane_69
02-06-2014, 19:20
харитов, не искам да обсъждам каквото и да е с теб, не ме радваш като личност, сух си и скучен, не предизвикваш интерес, няма да стана житейски учител в отдалечено кътче на света, кой каквото си иска да се учи, както каза въпрос на капацитет


//

оф Ива бъркам ти се вече, кви кавички, нз нз
кво добро утро чакай да препрочета хахаха, заеби
Щом нямаш силна воля, значи си силно податлива. Кое от това ти е сложно за смилане? Обяснявам ти се, защото съм споменавала, че тук обичам да хуля хората само за едно нещо - когато кажат плоско мислене.
Плоско не го дефинирай тъпо, нее абсурд, в твоя случай ти си гений, просто ние не сме достигнали висшето ниво на интелект, за да разберем несъответствията ти между реч и мисли, навярно трябва да създадеш нов език, с който да предаваш ценната информация, която ти е възложено да ни дадеш.
Да, чета се, даже препрочитам доста от нещата си, за да знам как да се защитя, ако нещо е наистина много безсмислено, но ако виж, високия ти интелект не асимилира простовати неща, от простовати хора, проблема е общ.

Пък и за измъкване, не знам, не е лабиринт, че да му диря изхода, както виждаш колко думи ти отделям, за да се аргументирам, защо мисля нещо по даден начин, с риск, че нищо няма да вденеш, ама какво пък.... нали трябва да учим хората ДА БЪДАТ ДОБРИ хахахахаххаха ехххх
Какво поставям сама и после отхвърлям?

anonymous895156
02-06-2014, 19:21
идеята на познанието е да го предадеш на другия не да му разправяш колко е тъп

в случая си безполезна няма значение колко знаеш и какво можеш ти си безполезна

дали съществуваш или не няма значение ти само статистика

всички сме безполезни същества, които могат да имат значение само и единствено за друго безполезно същество
омг митко талантливия поет

haritov
02-06-2014, 19:22
харитов, не искам да обсъждам каквото и да е с теб, не ме радваш като личност, сух си и скучен, не предизвикваш интерес, няма да стана житейски учител в отдалечено кътче на света, кой каквото си иска да се учи, както каза въпрос на капацитет



оф Ива бъркам ти се вече, кви кавички, нз нз
кво добро утро чакай да препрочета хахаха, заеби
Щом нямаш силна воля, значи си силно податлива. Кое от това ти е сложно за смилане? Обяснявам ти се, защото съм споменавала, че тук обичам да хуля хората само за едно нещо - когато кажат плоско мислене.
Плоско не го дефинирай тъпо, нее абсурд, в твоя случай ти си гений, просто ние не сме достигнали висшето ниво на интелект, за да разберем несъответствията ти между реч и мисли, навярно трябва да създадеш нов език, с който да предаваш ценната информация, която ти е възложено да ни дадеш.
Да, чета се, даже препрочитам доста от нещата си, за да знам как да се защитя, ако нещо е наистина много безсмислено, но ако виж, високия ти интелект не асимилира простовати неща, от простовати хора, проблема е общ.

Пък и за измъкване, не знам, не е лабиринт, че да му диря изхода, както виждаш колко думи ти отделям, за да се аргументирам, защо мисля нещо по даден начин, с риск, че нищо няма да вденеш, ама какво пък.... нали трябва да учим хората ДА БЪДАТ ДОБРИ хахахахаххаха ехххх
Какво поставям сама и после отхвърлям?

ти името не можеш да ми напишеш правилно пък си тръгнала да ме съдиш

anonymous895156
02-06-2014, 19:23
обръщате малоумния спор в малоумен спор!!!!!!!!

Fisherman
02-06-2014, 19:23
всички сме безполезни същества, които могат да имат значение само и единствено за друго безполезно същество
омг митко талантливия минет

ХАХАхахахахАХАХАХАХАХА

anonymous895156
02-06-2014, 19:25
ХУЯХУЯХУЯХУЯХУЯХУЯХУЯХУЯ

хахаха, умирам от смях

Fisherman
02-06-2014, 19:26
хахаха, умирам от смях

точно така само за хуя мислиш

anonymous895156
02-06-2014, 19:27
точно така само за хуя мисля

да

Fisherman
02-06-2014, 19:29
точно така само за хуя мислиш


да

май май

Ivaaaaa
02-06-2014, 19:30
..

ето, отново.. :lol: :lol :lol:
опитваш се да ме обидиш, за да избягаш от темата. сиг ли си, че ми отговори на въпросите? ей, моме, доста си във филма. написа 985034954395 думи колко съм тъпа и проста? лоооол, показваш голям интелект,.. отличничке :lol:
я, прочЕти си поста отново. ко да прая. селянията не ми е чак толко3 мноого, че да се опитвам всячески да те обидя, само за да изглеждам оригинална. ти си си просто едно объркано хлапе със склонност към прекомерна употреба на жаргони. ще се самоцитирам, защото явно разговорът с теб не търпи развитие


о, ама ти говориш толкова сложно. термините са по-трудно от тези в учебник по БС (банково счетоводство). всъщност ти си заблудена християнка. аз дори не вярвам в подобни неща. нз, не съм израснала по фермите да знам какво е отношението на животновъдите. вегетарианството/веганството е въпрос на личен избор. той не ми е насаден от еди кой си, дори напротив. всеки се опитва да ме разубеди. няколко кадри с жестокост само биха могли да ускорят вземането на окончателно решение да спра с продуктите от животински произход. моят морал е такъв. твоят какъв е? кое ти дава правото да мислиш, че е по-тесен, когато ти си тази, която не може да приеме/разбере много неща и отрича другото като възможна истина? аз поне осъзнах, че за да бъда истински толерантна, трябва да толерирам и чуждият морал. както виждаш сама, ти не си достигнала все още до това прозрение. всеки човек си има негов собствен морал. няма универсален такъв. а това, че подценяваш чуждият те прави тесногръда .. и подвластна на стереотипи.

anonymous895156
02-06-2014, 19:31
точно така само за хуя мисля


така е


май май


мале аххахахахахахаха

haritov
02-06-2014, 19:32
ето, отново.. :lol: :lol :lol:
опитваш се да ме обидиш, за да избягаш от темата. сиг ли си, че ми отговори на въпросите? ей, моме, доста си във филма. написа 985034954395 думи колко съм тъпа и проста? лоооол, показваш голям интелект,.. отличничке :lol:
я, прочЕти си поста отново. ко да прая. селянията не ми е чак толко3 мноого, че да се опитвам всячески да те обидя, само за да изглеждам оригинална. ти си си просто едно объркано хлапе със склонност към прекомерна употреба на жаргони. ще се самоцитирам, защото явно разговорът с теб не търпи развитие

не се занимавай госпожицата има самочувствие

YoungBloodZ
02-06-2014, 19:33
Ooooh ne sum sa smql taka otkakto baba mi po4ina

http://vbox7.com/play:836404d74c

klimatronik
02-06-2014, 19:33
смешници

anonymous895156
02-06-2014, 19:33
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1622781_729743320378106_1146738767_n.jpg

Mary_Jane_69
02-06-2014, 19:33
Аааамааа аз не се опитвам да те обиждам, ако се стараех, щях да те обидя, но не ми е нужно, това ако го приемаш за обида, казах ти, кофтей. Айде оставям те да се зарадваш, че си ме затапила, защото не мога да убедя глупави убеждения с нови мнения и доказванията им. :/ Мех, скучна работа

anonymous895156
02-06-2014, 19:35
смешници

i na men li :cry:

klimatronik
02-06-2014, 19:35
Аааамааа аз не се опитвам да те обиждам, ако се стараех, щях да те обидя, но не ми е нужно, това ако го приемаш за обида, казах ти, кофтей. Айде оставям те да се зарадваш, че си ме затапила, защото не мога да убедя глупави убеждения с нови мнения и доказванията им. :/ Мех, скучна работа

много бързо се уморявате бе, ай дайй още надууй свирката до край, че да спиш спокой но

Ivaaaaa
02-06-2014, 19:35
Ooooh ne sum sa smql taka otkakto baba mi po4ina

http://vbox7.com/play:836404d74c

ох, жалко че не мога да се забавлявам и аз :( . твърде съм изморена


не се занимавай госпожицата има самочувствие

ми хубаво..., що се опитва да ме товари със самочувствието си? що се опитва всички да товари?

Ivaaaaa
02-06-2014, 19:37
уат да фак о.О

haritov
02-06-2014, 19:38
ох, жалко че не мога да се забавлявам и аз :( . твърде съм изморена



ми хубаво..., що се опитва да ме товари със самочувствието си? що се опитва всички да товари?
за сега стигам до извода че трябва да я забавляваме
не се занимавай има си кой да я оправи

anonymous895156
02-06-2014, 19:38
Темата на разговора отдавна не е дори първоначалната малоумщина, вече всичко премина в лични нападки. Типично за тийн форум.

YoungBloodZ
02-06-2014, 19:39
http://prikachi.com/images/285/7038285j.png

Fisherman
02-06-2014, 19:39
точно така само за хуя мислиш


да


мале

митко талантливия минет

Mary_Jane_69
02-06-2014, 19:39
много бързо се уморявате бе, ай дайй още надууй свирката до край, че да спиш спокой но

Ама ти си умопомрачително забавна личност

haritov
02-06-2014, 19:41
Ама ти си умопомрачително забавна личност

кво искаш да кажеш че искаш да сме забавни заради теб ли?

Fisherman
02-06-2014, 19:42
Темата на разговора отдавна не е дори първоначалната малоумщина, вече всичко премина в лични нападки. Типично за тийн форум.

вярно ли е ,че си изгубения син на евгени минчев

Mary_Jane_69
02-06-2014, 19:46
Ейй голямо самочувствие ми приписахте тц тц

Fisherman
02-06-2014, 19:47
кво искаш да кажеш че искаш да сме забавни заради теб ли?

не,смей се на вицовете на шкумбата

YoungBloodZ
02-06-2014, 19:48
вярно ли е ,че си изгубения син на евгени минчев

http://prikachi.com/images/321/7038321v.jpg

an7raks
02-06-2014, 20:38
Не е така.. Математиката не зубрене, ами мислене. И от 5 клас на горе служи единствено и само за развиване на мозъка и за нищо друго. И аз я мразя, ама я има .. и ннай-вече при инженерните специалности и то многооооо . ще ти одърат главата с тая математика, вярвай ми.. На запад не е така. Там не се учи почти , за което съм напълно съгласен.
Там и средното учат с няколко годиини на зад от нас.. Таблицата за умножение я зубрят чак 5, 6 клас..
И за това съм съгласен. Не мисля, че дете 5 клас трябва да чете Клетниците!!!!!!!!!! Нито ще разбере, нито ще запомни нещо!

Ама на мен няма какво да ми ги обясняваш нещата с математиката специално... Специално формулите трябва да ги зубриш, ако не искаш да си ги извеждаш за всяка задача. Това е тъпо, щото ти тези формули така или иначе ги забравяш след време. Вместо да ни дадат да ползваме формулите на готово, но да решаваме трудни задачи, които изискват логика и истинско разсъждение, те ни занимават със стотици елементарни задачки, за да сме запомнили формулите за класното/примерно/...

klimatronik
02-06-2014, 21:15
тренинг на паметта

an7raks
02-06-2014, 21:19
тренинг на паметта

Аз ще ставам инженер, не тефтер...

Fisherman
02-06-2014, 21:22
тракса може ли да си толкова елементарен,като не те кефи да учиш формули остани си прост

an7raks
02-06-2014, 21:27
тракса може ли да си толкова елементарен,като не те кефи да учиш формули остани си прост
Го казва човека, дето до преди малко защитаваше тезата, че оценките =>материала в училище не са критерии... :lol:
Ми, аз може да не помня формулата, ама решавам задачи, дето ти няма да ги решиш и със формули...

Fisherman
02-06-2014, 21:33
Го казва човека, дето до преди малко защитаваше тезата, че оценките =>материала в училище не са критерии... :lol:
Ми, аз може да не помня формулата, ама решавам задачи, дето ти няма да ги решиш и със формули...

кво общо имат формулите с оценките?
ау решавал задачи,да ти дам да решиш една по химия тогава

klimatronik
02-06-2014, 21:35
Аз ще ставам инженер, не тефтер...

Tochno za tova puk trqbva otlichno da rabotish sus tefterche i formuli i bezkraini izchiseniq, charteji i kvo li ne. I da zapomish.. izmervaneto na masata, obema, kompiutarni kodove i sistemi. Injenera ne e gaiki i nagaiki, osobeno sega, kogato vsichko e kompiutarezirano. Informatika shtushto mnogo se uchi.

an7raks
02-06-2014, 21:40
кво общо имат формулите с оценките?
ау решавал задачи,да ти дам да решиш една по химия тогава
Имат общо, щото ако знаеш формулите, ще си изкарваш оценка... Може да не разбираш математиката и да не умееш да решаваш по-сложни задачи, ама е достатъчно, че си назубрил някакви формули, дето ги забравяш утре... Както ти не можеш по математика, така и аз няма да мога по химия/предполагам органична/... Това обяснявам, че всеки си има област, в която е добър. При някои хора просто тази област не е предмет в училище и са "тройкари", въпреки че не пълни гьонове...

an7raks
02-06-2014, 21:44
Tochno za tova puk trqbva otlichno da rabotish sus tefterche i formuli i bezkraini izchiseniq, charteji i kvo li ne. I da zapomish.. izmervaneto na masata, obema, kompiutarni kodove i sistemi. Injenera ne e gaiki i nagaiki, osobeno sega, kogato vsichko e kompiutarezirano. Informatika shtushto mnogo se uchi.

Да, това имах предвид като казвах, че няма смисъл да се учат формули на изуст... Има си тефтерчета за тая работа, по-важното е да се научиш да прилагаш формулата и като видиш задачата да умееш да прилагаш различни формули.

klimatronik
02-06-2014, 21:49
Да, това имах предвид като казвах, че няма смисъл да се учат формули на изуст... Има си тефтерчета за тая работа, по-важното е да се научиш да прилагаш формулата и като видиш задачата да умееш да прилагаш различни формули.

I tova e vajno. No, ako ne uspeesh da prilojish formulata? Kak iskash da reshish 10 zadachi, s golemi formuli , za 10 minuti bez da znaesh formulite?
Za da stanesh dobur specialist.. osobeno kompiutaren.. trqbva da znaesh hilqdi kodove i formuli na izus A ne da tursish..

an7raks
02-06-2014, 21:52
I tova e vajno. No, ako ne uspeesh da prilojish formulata? Kak iskash da reshish 10 zadachi, s golemi formuli , za 10 minuti bez da znaesh formulite?
Za da stanesh dobur specialist.. osobeno kompiutaren.. trqbva da znaesh hilqdi kodove i formuli na izus A ne da tursish..

Не се лъжи, в програмирането няма сложни кодове и формули... Поне в C++ и Visual basic...

klimatronik
02-06-2014, 21:53
Не се лъжи, в програмирането няма сложни кодове и формули... Поне в C++ и Visual basic...

ne sym na ti tam, no v praveneto na saitove ima da znaesh dosta forumuli.

klimatronik
02-06-2014, 21:54
matricata e dosta slojna

an7raks
02-06-2014, 21:54
ne sym na ti tam, no v praveneto na saitove ima da znaesh dosta forumuli.
Има, да, то не формули, по-скоро си е език. ;)

klimatronik
02-06-2014, 21:56
e da, ama kakuv ezik... :D 323243rkr3e3ioek3ir34nrm3kem3ionr3mkme &^*%%*()*&^%%

an7raks
02-06-2014, 22:00
e da, ama kakuv ezik... :D 323243rkr3e3ioek3ir34nrm3kem3ionr3mkme &^*%%*()*&^%%

Е, да, ама на някои ни е по-лесен от английския, примерно. :D Поне транскрипция няма.

klimatronik
02-06-2014, 22:10
mi ne e bash angliiski tui kat gledam :D ima mnogo cifrichki i znaci. No me razbirash na kude biq, injenirite rabotqt s formuli, koito trqbva da razbitat. toest, da znaqt kak da gi prilagat po opredelen nachin, za da ne stava greshki

an7raks
02-06-2014, 22:12
mi ne e bash angliiski tui kat gledam :D ima mnogo cifrichki i znaci. No me razbirash na kude biq, injenirite rabotqt s formuli, koito trqbva da razbitat. toest, da znaqt kak da gi prilagat po opredelen nachin, za da ne stava greshki
Да. ;)

Mary_Jane_69
02-07-2014, 12:37
n00bs

yakuza_
02-07-2014, 13:34
n00bs

-.-

Fisherman
02-07-2014, 17:38
Имат общо, щото ако знаеш формулите, ще си изкарваш оценка... Може да не разбираш математиката и да не умееш да решаваш по-сложни задачи, ама е достатъчно, че си назубрил някакви формули, дето ги забравяш утре... Както ти не можеш по математика, така и аз няма да мога по химия/предполагам органична/... Това обяснявам, че всеки си има област, в която е добър. При някои хора просто тази област не е предмет в училище и са "тройкари", въпреки че не пълни гьонове...

И какво ми се жалваш?Сядаш и ги учиш и да се оплакваш и да не се,така или иначе трябва да ги знаеш за да минеш.Мене да си ме видел да се оплаквам,като на изпита по органична химия от 50 човека минаха 16.

Fisherman
02-07-2014, 17:38
b00bs

( ͡° ͜ʖ ͡°)

an7raks
02-07-2014, 19:57
И какво ми се жалваш?Сядаш и ги учиш и да се оплакваш и да не се,така или иначе трябва да ги знаеш за да минеш.Мене да си ме видел да се оплаквам,като на изпита по органична химия от 50 човека минаха 16.
Ама аз не ти се оплаквам... :lol: Просто отбелязвам колко безсмислено е...