PDA

View Full Version : Кой ми е разглеждал профила във Facebook



Hotty_BB
02-04-2014, 21:32
Здравейте, наскоро тази приставка стана реалност, но малко хора споделят как са се придобили с нея. Знам, че работи на Google Chrome с някаква .crw приставка - инсталирах я, но явно не съм направила нещо както трябва. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне по темата. :)

anonymous908491
02-04-2014, 21:58
Хахахахахахаха

Каква реалност, какви малко хора я имали, имаш ли нещо в тиквата въобще ?
За всеки браузър може да се ползва, но виждаш само тъпаците, които също са си го сложили.

Hotty_BB
02-04-2014, 22:27
Хахахахахахаха

Каква реалност, какви малко хора я имали, имаш ли нещо в тиквата въобще ?
За всеки браузър може да се ползва, но виждаш само тъпаците, които също са си го сложили.

Не можеше ли да ми дадеш нормален отговор (Примерно без 1-вото изречение). Не всички сме толкова запознати по темата, и ако всичко ни беше ясно нямаше да питаме. А и ако ти "имаше нещо в тиквата" нямаше да разговаряш по този начин с хората.

mcfe
02-04-2014, 22:56
Не знам дали наистина има такава приставка, но внимавай пък за фалшиви такива, които примерно може да ти откраднат паролата за фейсбук(макар че за какво ще им е) или PayPal, или да вмъква досадни реклами в сайтове, които може да съдържат вируси(по принцип става през Flash и Java).

http://www.pcworld.com/article/2089580/spammers-buy-chrome-extensions-and-turn-them-into-adware.html

ZloboMiR
02-05-2014, 01:18
Не знам дали наистина има такава приставка, но внимавай пък за фалшиви такива, които примерно може да ти откраднат паролата за фейсбук(макар че за какво ще им е)...

http://www.pcworld.com/article/2089580/spammers-buy-chrome-extensions-and-turn-them-into-adware.html

За да омажат стената на човек или да поискат спешно пари от приятелите му.

Hotty_BB
02-05-2014, 11:28
Не знам дали наистина има такава приставка, но внимавай пък за фалшиви такива, които примерно може да ти откраднат паролата за фейсбук(макар че за какво ще им е) или PayPal, или да вмъква досадни реклами в сайтове, които може да съдържат вируси(по принцип става през Flash и Java).

http://www.pcworld.com/article/2089580/spammers-buy-chrome-extensions-and-turn-them-into-adware.html

Известно ми е, че има и такива, които злоупотребяват, но в училище, в кабинета по информационни има инсталирана приставка на Google Chrome и наистина си работи. Та затова попитах дали някой е наясно. Благодаря ти за отзива! :)

MaGuSs
02-05-2014, 12:00
Известно ми е, че има и такива, които злоупотребяват, но в училище, в кабинета по информационни има инсталирана приставка на Google Chrome и наистина си работи. Та затова попитах дали някой е наясно. Благодаря ти за отзива! :)

Всичко е заблуда в интернет. Не вярвай на всичко видяно. Ако facebook реши това да се показва ще го направят, а не да се слага някаква приставка на браузера...

koko95
02-08-2014, 20:24
Такава приставка има, опитах се да я инсталирам , уж да тръгне но нищо.Накарай някой приятел "хакер" ако познаваш да ти напише,ако искаш да имаш.За момента няма работеща такава приставка,или ако има само хакерите могат да я ползват.

Auriss
02-09-2014, 02:54
коко, 95 IQ-то ли ти е :lol: ?

BlackEyedPeas
02-09-2014, 10:25
Туй да не ви е ВБокс-а, че да се вижда кой ти е гледал профила? :lol:

anonymous908491
02-09-2014, 13:45
Туй да не ви е ВБокс-а, че да се вижда кой ти е гледал профила? :lol:

Вижда се, стига и влизащите/разглеждащите да са си го набили като са си я сложили.

koko95
02-09-2014, 14:38
коко, 95 IQ-то ли ти е :lol: ?

Годината на раждане, iq-то ми е над малко над 95, по спомен някъде към 105 :D. Ама тестовете в нета са някви мизерни и реално не се разбира реалното iq .

anonymous908491
02-09-2014, 14:48
Годината на раждане, iq-то ми е над малко над 95, по спомен някъде към 105 :D. Ама тестовете в нета са някви мизерни и реално не се разбира реалното iq .

Те ако бяха реални тия тестове в нета, щяха да отчетат резултат под нулата за теб.