PDA

View Full Version : Омагьосан кръг



Kamikazeto
02-05-2014, 09:26
Здравейте..пак
не знам дали пиша тук за да споделя с вас или наистина ми е интересно нещото за което ще ви питам.. Та въпросът е: преди почти вече 2 години преживях огромно разочарование заради едно момиче (смисъл скъса ме много гадно, аз я обичах), както и да е. От тогава не съм имал повече приятелка и вече както един приятел ми каза започвам да си мисля че заради тази случка съм предразположен към провал и разбира се нещата се провалят всеки път. Много момичета съм харесвал но не става и не става. Чувствам се разбит, бих дал почти всичко за да си намеря някоя с която да имам малко по-дълга връзка. Не съм тъп (въпреки изказванията на съфорумници) , нито се смятам за грозен. Случвало ли ви се е това, има ли излизане? Ще кажете самочувствието ти е ниско примерно или не се стараеш достатъчно, не знам може би една част от мен я е страх от същата ситуация, но въпреки това полудявам.
Мерси за отделеното внимание (bow)

Anonys
02-05-2014, 10:50
Прекалено много ти дреме ;) Живота няма да ти подари това, от което най-много се нуждаеш. Постарай се да слагаш момичетата на 2-ро място след хобито си(ако нямаш - създай си такова), те сами ще те забележат. Контактувай повече, но не по фейсбук, а навън, намери си нови приятели.

Oldschool
02-05-2014, 10:58
Знаеш си какъв ти е проблема и реано няма как да ти дам съвет, ама с гледане назад няма да стане по-добре. Палиш мостовете зад теб и гледаш напред..

RapExotic
02-05-2014, 14:13
Нормално е, изградил си си обща представа за всички момичета заради случката с твойта. Срещай се с повече момичета, опознавай ги, но не гледай на тях като на бъдещ партньор. Когато намериш правилната ти сам ще го усетиш.

Tsukuda_Hiroshi
02-05-2014, 16:30
Не разбраг да имаш точно конкретен въпрос освен "Случвало ли ви се е, има ли излизане", но това е строго определено и ако примерно на някой му се е случвало не значи, че случая е идентичен с твоя.
А иначе... Какво се впрягаш толкова? Живей си живота - гаджето не значи щастие и щастието не значи гадже. Нещата ще станат, когато трябва, вярваш или не. Не се сдухвай!

Kamikazeto
02-05-2014, 19:07
пичове, да, помеждудругото наистина когато най-малко очакваш да се случи нещо то се случва. Знам че трябва да гледам напред, гледам , просто вече се чудя дали не става защото всичко е на някакво подсъзнателно ниво. Питах ви дали ви се е случвало, защото съм чувал и при други хора подобно нещо и се чудих дали има нещо което може да се направи или нещата си идват сами на мястото...но все пак 2 години ха ха

Soul_Kitchen
02-05-2014, 21:41
При мен вече станаха 3 години... лошото на многото връзки (или на продължителните) е,че с времето,опита,преживяните неща ти става все по-ясно какво точно искаш до себе си... и уви - все по-трудно да го намериш.Тръгнеш ли с нагласата,че нищо няма да се получи то определено нищо няма да се получи братле... усмихвай се,опитвай се да намираш щастието в колкото можеш повече неща :) и това,че с някое момиче не се е получило можеш само да се радваш,че не сте си загубили времето и двамата в илюзии.Изживявай си живота и всичко положително,което ти се случва на макс... и както написа по-горе един съфорумец... като се появи подходящата така ще те тресне (като товарен влак) ,че няма как да я подминеш :)

п.с. Бъди винаги готов да рискуваш и никога не слагай хората под общ знаменател.Колкото и да си приличаме... не сме еднакви :)

Tsukuda_Hiroshi
02-06-2014, 17:31
Попитали стоножката как така движи всичките си крака без да се спъне или да се обърка. Тя решила да покаже по-бавно, замислила се за последователността и... се спънала, та се пребила. Got it?

Kamikazeto
02-06-2014, 18:52
това е добро...да ясно, схванах,мерси. оп идва трифон зарезан голям сад ше е ха ха

AKJSDHLX
02-06-2014, 19:50
според мен пък несъзнателно проваляш нещата.Аз съм в подобна ситуация...и аз от близо 2години, след дълга връзка, не мога да намеря момче, с което да се получи.Дори и да харесвам някого, нещата не стават, за това и накрая се отказах и реших, че когато му дойде времето ще се появи момчето :) а и нали знаеш, когато търсиш нещо много усилено, не го намираш, спреш ли да го търсиш, то изкача.. ;) така чеее...good luck за напред и не се впрягай толкова :)