PDA

View Full Version : Вега тест? Що е то?



ShtrudeL
02-05-2014, 15:09
http://www.grupo.bg/sofia/oferta-vega-test-pokazatelq-vmesto-otstypka-stiks-silvyr-19690

Някой правил ли си е? Какво точно ти правят? :33

Mirrela.
02-05-2014, 15:13
Пълна измама.
Не знам какво точно представлява,но съм чувала,че благодарение на него се отслабвало малко,но "завинаги".

anonymous708973
02-05-2014, 15:25
Пълна измама.
Не знам какво точно представлява,но съм чувала,че благодарение на него се отслабвало малко,но "завинаги".

Ти психически добре ли си?
Защо не отвориш линка преди да коментираш поне?!

Вега тестът, Щруди, няма нищо общо с отслабване. В общи линии ти казват кои продукти трябва да избягваш, кои е добре да си набавяш по повечко, към кои си алергична, кои те подуват и т.н. Полезно е, според мен. Гработо също пускат промоции доста често.

babity
02-05-2014, 15:30
Мдам, ама т'ва се прави на 6 месеца.Не знам и какъв точно му е механизма, което ме прави още по-скептична. Нормалното тяло си търси неговото и без тия шитни. Само да има кой да го слуша...

ShtrudeL
02-05-2014, 16:30
Нормалното тяло си търси неговото и без тия шитни. Само да има кой да го слуша...

Еми да.. ама.. на мен проблема ми е, че май не го чувам.. 8-) Всмис.. Ако се почувствам зле, никога първата ми мисъл няма да е 'щото ядох т'ва или онова'.. 8-)
Ето например.. мисля, че прясното мляко не ми се отразява добре, ама от къде да съм сигурна.. Може да си въобразявам..
Иначе и аз съм леко скептична към това, но ми е интересно..


+ това.. в последно време гледам да се ограничавам от всякави тестени и пълнеещи храни (не пия и газирано вече) и все си държа едни и същи килограми.. Излизам всеки ден, търча по отделения из работата.. и тц. 8-)
Искам да сваля ..5 килограма 8-) Искам да ми се четат ребрата и кристите ('кокалите' на таза) ми да се виждат хубаво 8-) Но така или иначе не се интересувам от теста заради идеята да отслабна, а наистина да видя кои храни ми се отразяват добре и кои не.. :33

anonymous708973
02-05-2014, 16:38
Тестът е със здравословна насоченост, не с цел да ти кажат от какво пълнееш.

kalpazanka
02-06-2014, 06:38
Спри противозачатъчните и току-виж ти изчезнали тия 5 килограма.

ShtrudeL
02-06-2014, 08:28
Спри противозачатъчните и току-виж ти изчезнали тия 5 килограма.

Нали се сещаш, че не ги пия ей така за кеф.
инаК знам, че така ще стане, но за съжаление трябва да си ги пия.

Jaune
02-06-2014, 08:52
Може би просто нямаш да сваляш 5 кг?! Нездравословно е да искаш да ти се броят ребрата, втф...
Дали млякото ти влияе зле можеш да провериш и сама. Вечеряш рано, сутринта ставаш, пиеш чаша мляко и чакаш. Ако до 2 часа не се появи някакво стомашно неразположение /подуване, болка, гадене, етц/ вероятно нямаш непоносимост. Просто следи ако нещо ти създава дискомфорт.

kalpazanka
02-08-2014, 09:49
Нали се сещаш, че не ги пия ей така за кеф.
инаК знам, че така ще стане, но за съжаление трябва да си ги пия.

Изследвания на хормони правиха ли ти или ти ги плеснаха само на база ултразвуков преглед?

ShtrudeL
02-08-2014, 13:22
Изследвания на хормони правиха ли ти или ти ги плеснаха само на база ултразвуков преглед?

Правиха ми. Два пъти. ;)