PDA

View Full Version : Флажил без да съм болна?



anniehall
02-05-2014, 18:39
Здравейте,
миналата седмица бях на годишния си контролен преглед при гинеколог. Понеже имах течение, което тя каза, че може да е защото съм в овулация, но може и да е признак на болест, ми пусна изследвания за микоплазма. Отрицателни са. Трябваше днес да звънна на гинеколожката, за да говорим за резултатите от изследванията - каза, че било хубаво, че са отрицателни, но заради течението от деня на прегледа ми каза да слагам 10 дни флажил (вагинални глобули), след което да отида за цитонамазка.

Сега чета из интернет, че флажил го изписват само при гъбични инфекции. На мен не ми е установена такава - поне не и със сигурност (предполагам чак след цитонамазка може да се говори имам ли някаква инфекция). Пък и след периода на овулация течението си спря. Въпросът ми е - някой знае ли нещо повече за този флажил, да го пропусна ли на своя глава или?

Ии докато съм на флажил да спрем ли да правим секс с приятеля ми или не е противопоказно?

baby_baby
02-05-2014, 18:40
Отиди при друга гинеколожка

kalpazanka
02-06-2014, 10:22
Цитонамазката коя група е?
Ако е II, то тогава има възпаление.

Скорпионка
02-07-2014, 05:33
Авторке, не ти препоръчвам да правиш секс докато си слагаш глобулите, моята гинеколожка ми ги изписа защото имах възпаление на шийката на матката и излишно ми забрани да правя секс докато не ми мине, щом ми е казала да не правя секс значи е имала нещо впредвид, но не знам при теб как е, тъй като моето е съвсем различно от твоето.