PDA

View Full Version : СМС



gerincito
02-05-2014, 20:45
Здравейте. Исках да попитам момичетата, които съм сигурна, че са попадали в ситуация като моята. Става въпрос за любовта. Пратете ми някакви красиви смс - и, който да изпратя до моята половинка. Давайте идеи.

Anonys
02-05-2014, 20:57
Искаш да споделяш чужди чувства? Интересно.

gerincito
02-05-2014, 21:00
Не не искам това, просто като идея. Всеки е индивидуален в това.

Summer Fresh
02-05-2014, 21:04
Лесно можеш да отвориш Чичо Гугъл и да цъкнеш на "Обяснения в любов" и да копнеш нещо, но по-прекрасно от това да споделиш собствените си чувства към него няма.

Soul_Kitchen
02-05-2014, 21:14
Само не му пиши неща от сорта "...и винаги ще те обичам" "когато гарванът побелее и снега почернее,тогава и моята любов към теб ще спре да живее" и такива от сорта... ако искате да покажете любов... именно - покажете я,не я пишете.

gerincito
02-05-2014, 21:19
Да имате право така е. Просто исках нещо като изненада.Разбира се показвам любовта си.

Soul_Kitchen
02-05-2014, 21:26
Ако мислиш,че го заслужава - напиши му нещо такова: Снощи пратих ангел да те пази,но той се върна... попитах го Защо? а той ми отговори: ангел ангел може ли да пази!?

RapExotic
02-06-2014, 06:47
Ако мислиш,че го заслужава - напиши му нещо такова: Снощи пратих ангел да те пази,но той се върна... попитах го Защо? а той ми отговори: ангел ангел може ли да пази!?

Това е супер банално. Чел съм го милион пъти. СМС-а не дава възможност да се обясниш в любов, само с 150 символа просто не става. По добре му напиши писмо. Може и електронно, но поне да няма ограничение в дължината. И също когато пишеш, пиши за нещо актуално, което засяга лично вас двамата, а не клишета. Не използвай хиперлативи, суперлативи нито пък превъзходна степен. С една дума не използвай думи като "най., за винаги, до края на света, никога". И не забравяй в края да напишеш името си. Не защото не знае коя си, а защото това има "запаметяващ" ефект след прочетеното.

Hilary_
02-06-2014, 09:21
google.com

Soul_Kitchen
02-06-2014, 09:40
Това е супер банално.

Вярно е, но уточнихме, че не става въпрос за обяснение в любов чрез смс-и а просто за изненада.... каквото и да напише различно от "Здравей, как си?" ще е изненада.Банално е да казваш всеки ден "Обичам те, Липсваш ми и т.н." но дори и Баналните неща изразяват емоция ;) ...пробвай да имаш чувства към някой,който не умее да изразява своите такива... ще бъдеш благодарен и на Баналните неща.

Tsukuda_Hiroshi
02-06-2014, 17:28
Викам да измисля нещо...

Аз съм толкова ограничена!
Искам да ти пиша, ама нямам тема!
Не знам дори къде ми е проблема -
Мисля SMS, пък белким вдена!!
Ходим с теб от толкоЗ време,
дреме ми за теб на мене!

"Обичам те" звучи клише!
Да нИ ти пиша по-добре!
Питах и във форум -
там дано някой разбере
какво да ти напиша, като имам гънки две!

Спирам с тая простотия,
преди съвсем да съм забила...
Исках да ти пиша, ама май насила!
Напъвам се и мислА, мислА...
Не измислих и се вкисвам, вкисвам...

BlackEyedPeas
02-06-2014, 17:46
По-нагоре предложиха писмо, добра идея е. Дори е по-добре отколкото смс. Разбирам какво искаш да направиш, но с писмо би било по-приятно, защото ще остане за спомен, докато смс-са винаги може да се прецака и да се изтрие от телефона.

baby_baby
02-07-2014, 13:10
По-добре на живо не на смс