PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ !!



nns94
02-06-2014, 15:22
Здравейте, за първи път пиша в такъв форум и много се надявам да получа отговор възможно най-бързо... Моля ви за вашите мнения чисто човешки..
Преди 2 дни с приятелят ми правихме секс. Акта продължи около 15-20 мин. някъде, но аз НЕ бях възбудена достатъчно ''там долу'' (това най-вероятно беше и причината за създаването на ПРОБЛЕМА) ... Правим го всеки път с презерватив, но този път той се скъса...тъкмо да го вкара навътре и аз се дръпнах. защото усетих и видяхме, че е скъсан точно при резервоара... Приятелят ми изобщи не свърши онази вечер (за това и махам факта да е свършил в мен или да е изтекло малко сперма преди свършването).. Та да кажа кое ме притеснява - предеякулационната течност... Знам, че от нея също има вероятност да се извърши оплаждане, макар и малък.. Когато го правим в презерватива обикновенно има такава течнност, понякога е съвсем малко както този пъти (да не кажа никаква, но не мога да съм сигурна, защото все пак по презерватива имаше някаква слуз)... 15 часа по-късно пих Ескапел, защото решихме, че требва.. Май, ще е важно да отбележа, че менструацията ми беше свършила 4 дни преди да стане това. До колкото съм разбрала, НЕ съм ''май'' в овулация, защото тя настъпва 14 дни преди края на цикъла (ако греша в изчисленията, моля да ме поправите).. Знам, че винаги има шанс да се забременее, но в моя случай искам да знам (според вас и опита ви) дали те са големи или малки ?! И друг върпос: възможно ли е презерватива да е бил скъсан през другото време и тогава да се е скъсал напълно?
Благодаря ви предварително !

xXxPETYAxXx
02-06-2014, 15:37
Е, щом си пила ескапел к'во се тревожиш? Според мен си го пила излишно, ама нищо, хубаво е да се подсигуриш. Но нали си го пила за да си спокойна, че няма да стане гаф, сега бъди спокойна и не се притеснявай излишно.

nns94
02-06-2014, 15:41
xXxPETYAxXx - благодаря ти много, мила (hug)

devoyka
02-06-2014, 16:07
Ескапела е решил проблема ако изобщо е имало такъв. Да, по принцип от предекулационната течност може да се забременее въпреки, че шансовете са малки (ама ги има)

nns94
02-06-2014, 16:37
devoyka - на теб също много ти благодаря.. (hug)

..MiMi..
02-06-2014, 17:44
Е, щом си пила ескапел к'во се тревожиш? Според мен си го пила излишно, ама нищо, хубаво е да се подсигуриш. Но нали си го пила за да си спокойна, че няма да стане гаф, сега бъди спокойна и не се притеснявай излишно.
+1

Anonys
02-06-2014, 18:54
Дай боже по-малко неуки.

alekota
02-07-2014, 05:26
Що не спрете да правите секс , така няма да се тревожите за никакви течности попаднали във вас .

gLoRiToO
02-07-2014, 05:37
Попринцип за овулацията,това което го пише в повечето форуми не е доста точно,тъй като всеки организъм е индивидуален и като цяло 14-те дни преди края на цикъла,повечето го смята като константа,а не е така.Овулация може да настъпи,дори и при липса на цикъл в дадения месец.А за забременяването не се притеснявай,няма никакъв шанс според мен ;)

baby_baby
02-07-2014, 10:29
Щом си пила Ескапел не си бременна