PDA

View Full Version : Маска за коса с газ ...



Pyamenaaa
02-06-2014, 18:27
Здравейте! Използвала съм и използвам различни маски, кристали, балсами, серуми и не знам още какво. При някои наблюдавам добри резултати, при други не особено...Реших, че трябва да изпробвам нещо натурално и се спрях на тази маска за коса с газ. До колкото съм запозната подобна маска подхранва косата, прави я по-мека, лъскава и "жива", точно от това имам нужда. До колкото прочетох по въпроса, почти всеки, който я употребява я прави различно, някои добавят яйце, други мас, трети мас и яйце. Бих искала да разбера повече подробности за нея от някой по-компетентен в областта, за продуктите, количеството им, резултати от нея. Благодаря Ви предварително! :)

xXxPETYAxXx
02-06-2014, 19:52
С маска от газ, мас и оцет по-старото поколение третираше главите на децата, които имат въшки. Не е много свързано с въпроса ти, ама... толкова знам за маските с газ.

Pyamenaaa
02-07-2014, 11:19
Да, предпазва и от гадинките ;д

malkasladka
02-09-2014, 15:31
Има цяла тема за коса в раздела "Козметика и диети" попитай там, със сигурност ще ти помогнат.
Според мен можеш да си добавиш каквото си искаш, също и някакви масла, но нали си правиш сметката, че това чудо ще вуни отвратително и дълготрайно?