PDA

View Full Version : объркващо приятелство?



BaMbOqQ
02-06-2014, 19:22
преди няколко месеца харесвах 1 момиче от моя клас и след известно постъпих така че и се обясних в любов във фейсбук понеже би ми било доста неловко наживо +това бях пил малко,точно след едно парти.Както и да е,тя ме отряза.Каза че от нищо не би се получило и т.н... 4 месеца по-късно тя започна да ми пише и почти всяка вечер оттогава си говорим по скайп.Държи се много мило,което си е доста странно понеже от както бях й казал че я харесвам не сме си говорили.Странното е че тя си има приятел и не знам какво да мисля вече.Какво съм аз за нея според вас?

xXxPETYAxXx
02-06-2014, 19:37
Хм... До един момент реших, че е започнала да те харесва и тя, след като те е отрязала и сега иска нещо да се получи между вас, защото доста хора след като отрежат някого, започват да съжаляват и да го искат... Но, щом си има приятел...наистина е по-объркано.
Въпреки че си има приятел, може би ѝ липсва внимание от други момчета. Просто да чувства, че гаджето ѝ не е единствения, който я харесва.
А може и просто да иска да възобновите просто приятелски отношения и да си мисли, че вече си забравил тази история.
Може и двете комбинирано.

П.П: Тоя аватар ме върна в 7-8 клас, когато си пращахме разни гифчета на телефоните, имах го същия гиф. :D

BaMbOqQ
02-06-2014, 19:47
Хм... До един момент реших, че е започнала да те харесва и тя, след като те е отрязала и сега иска нещо да се получи между вас, защото доста хора след като отрежат някого, започват да съжаляват и да го искат... Но, щом си има приятел...наистина е по-объркано.
Въпреки че си има приятел, може би ѝ липсва внимание от други момчета. Просто да чувства, че гаджето ѝ не е единствения, който я харесва.
А може и просто да иска да възобновите просто приятелски отношения и да си мисли, че вече си забравил тази история.
Може и двете комбинирано.

П.П: Тоя аватар ме върна в 7-8 клас, когато си пращахме разни гифчета на телефоните, имах го същия гиф. :D понеже тя ми споделя доста неща,знам че приятеля й постоянно я ядосва и все едно не е щастлива с него.поне аз така усещам,нооо просто не знам вече :D .. тя от време на време подхвърля някакви закачки относно преди,като я харесвах,но нали пък уж сме само приятели и съм объркан на макс...

baby_baby
02-07-2014, 13:09
Щом ти е казала че няма да се получи значи е така и тва че ти пише и си говорите по скайп не значи че иска да сте заедно

RapExotic
02-07-2014, 13:10
Обясняването в любов през чата е признак на страх и липса на увереност. Ако и го беше казал лично реакцията би била съвсем различна. Предполагам, че не си на първо място за нея, след като е минало толкова време и си има приятел.