PDA

View Full Version : Дали е време?



6u6u23
02-07-2014, 06:38
Здравейте, аз съм момиче на 15 години и ходя с един от 3 месеца. Проблема е там, че той иска да го направим, но аз се притеснявам. Наистина съм влюбена в него и смятам, че той е човекът за мен, но не знам дали ще се получат нещата... Той е с 3 години по-голям от мен и има опит. Била съм у тях няколко пъти, дори се познавам с техните, но в жилището той се държи много странно и е много настоятелен, затова се чувствам притисната и уплашена. Какво да правя? Да се пусна ли по течението? Наистина го харесвам, но сега ли е времето?

bsdirty
02-07-2014, 06:40
Не ! :)

vladii
02-07-2014, 09:47
Щом се чувстваш притисната и уплашена,значи не е.:)

draid
02-07-2014, 10:26
1. Щом питаш, значи не си готова
2. Щом се обръщаш към него с "Един", значи не е това човека
3. 90% предполагам, че е някой батко, демек вероятността да иска само секс е огромна.

baby_baby
02-07-2014, 10:28
Щом не се чувстваш готова не го прави ако те харесва ще те чака

RapExotic
02-07-2014, 13:24
Не. Рано е още.

TeenBro
02-07-2014, 16:56
1. Щом питаш, значи не си готова
2. Щом се обръщаш към него с "Един", значи не е това човека
3. 90% предполагам, че е някой батко, демек вероятността да иска само секс е огромна.

3-те причини, които подкрепям.

autumn_eyes
02-08-2014, 23:12
Аха той е човека, ок. А има ли стая в жилището му, която може да преустроите за бебето?

Сериозно сега, щом си уплашена защо въобще питаш. Ето ти отговора.

Didinkaaa
02-09-2014, 01:00
Не прави грешката да го направиш когато не си напълно сигурна и готова .
Според мен изчакай докато си напълно сигурна а ако той има чувства ще те разбере и ще чака с теб

CoockieMonster
02-09-2014, 07:55
Щом настоява, значи може би иска само секс. Ако те обичаше, нямаше да е такъв. Според мене недей да го правиш.

kokito05
02-09-2014, 15:33
Според мен 3 месеца не е време,в което можеш да разбереш какво иска партньора ти от теб,щом той толкова настоява и не чака ти да му дадеш знак,че си готова,просто недей.Ако той наистина държи на теб,ще изчака момента,в който нещата просто ще се случат,без да напирате и двамата за каквото и да било.Внимавай,сподели си момента,който е само един път със специален човек,който наистина държи на теб,а не с някого,който само иска да те изч*ка и ако не му се нрави да те остави :)

Мистерия
02-09-2014, 16:57
Как може да си на 18 и да си хванеш мацка на 15?! ПЪЛЕН ПЕДОФИЛ! :D

gabe
02-09-2014, 17:24
Влачите се 3 месеца и още не сте се изчукали? Ех, деца, деца... Твоят мачо е много зажаднял да се изчука с девствена, явно му липсва, комплекс. Но така е, като едни и същи ни отварят момичетата.

Според мен 3 месеца не е време,в което можеш да разбереш какво иска партньора ти от теб Къртиш, брато. Очевадно е какво иска - да й строши джама. Ако на 15-18 се надявате на някаква дълбока и смислена връзка, загазили сте. Прекалено на сериозно възприемате нещата. Какво трябва да направи момъкът, да й предложи брак ли, ахахах

Как може да си на 18 и да си хванеш мацка на 15?! ПЪЛЕН ПЕДОФИЛ!Съвсем вярно. Ако не ти хареса секса с него, можеш да го осъдиш и да полежи в зандана.
Към мацката, дето пита. Изклецай се. После ще разбереш, защо е било грешка, че си го направила.