PDA

View Full Version : Класът и аз



zvezd1
02-07-2014, 13:21
Здравейте. Тази година съм в ново у-ще, клас. Попринцип не говоря, защото ме беше срам, бях затворена и общувах само с 5,6 човека- те ми допадаха. И затова 3/4 от класа започна да ме тормози. Сега се спря с обидите, замерянето, НО 3-ма човека от скоро ме подиграват. Едно от тия- момче ме имитира за нещо съвсем нормално. Днеска г-жата се ядоса, че си рисувам и почна да ми се кара. Пък оня вика ... лошата и викали и една друга пикла са обажда: ндей я обижда щото пак ще ходим до психоложката, понеже тя оправи положението първия път.
Та тия хора нямат и капка уважение към мен. Искам да ви попитам съвсем сериозно- как да имат респект от мен или както искате го наречете. Няма да почна да се бия. Не знам какво да направя, нещата още не са чак така за директори, психолози.. мачкат ме.. какво да направя.
Очаквам сериозни отговори.

BlackEyedPeas
02-07-2014, 17:05
Ами не знам какво да ти кажа, за да ти олекне, но до няколко месеца наистина ще спре да им се занимава. На момчетата не се вързвай, тъй като те са си такива, постоянно се ебават за това-онова, а момичетата явно си ги издразнила и ще те иронизират известно време и ще спрат.

~LadyCrawley~
02-07-2014, 17:05
Заглавието звучеше обещаващо...но съдържанието ме разочарова. Мила, ти да не очакваш да си Кралицата на класа? Нормално е да не те харесват всички, просто не им обръщай внимание и готово. Можеш да се превърнеш в марионетка и да те ползват за всичко /така евентуално могат да спрат да те обиждат, ако вършиш нещо за тях и им се мазниш/ или да се съсредоточиш върху тия, които ти харесват...форумът ли да те учи на правилата за оцеляване в даскало?!

MsMiracle
02-07-2014, 22:28
Като за начало престани да бъдеш свита и да отговаряш на подигравките с погледи накриво, мълчание, да не говорим за плач. Когато се бъзикат с теб, не трябва да го взимаш навътре, щото сама се мъчиш. Даже и да ти е кофти, ухили се, направи си майтап и сама със себе си. Отпусни се.

"Нямат уважение към теб", защото и ти самата нямаш към себе си.

RapExotic
02-08-2014, 07:18
Намери си гадже.

Didko_Beats
02-08-2014, 07:31
Намери си гадже.

Само не схванах с какво ще и погне това .. 8-)


Няма да почна да се бия.

Поне според мене няма друг начин ...в седми клас кат бях ,имаше един дето много се дразнеше с мен ,накрая като не идържах и му изплющях един шамар 8-) ..и после спря да се дразни с мене ..


какво да направя.

Не им обръщай внимание и кат видят че не е им се хващаш ,ще хванат някой друг ..8-)

RapExotic
02-08-2014, 08:14
Само не схванах с какво ще и погне това ..

Когато човек е самотен излъчва неувереност. Ако си намери гадже ще бъде много по-самоуверена и това ще е от голяма полза. Освен това хората ще гледат по различен начин на нея. Пък и ще има кой да я защитава и подкрепя.

mayaaa
02-08-2014, 14:16
Еми, то така ще става, ако всичко го приемаш навътре. Не знам със сигурност ситуацията, ама съм 90% сигурна, че си е заради теб. Този коментар на момчето, който си дала за пример не е нищо сериозно, че да му се обиждаш. За самоирония чувала ли си?? И аз съм била така преди, макар че чак до психолог не съм стигала. Като не взимаш нещата навътре е много по-добре. В един момент схващаш, че те не са и предназначени да те обидят. Сега вече и някой наистина да се опитва да ми се подиграва ще го обърна на бъзик. Така хем на мен ми е яко, хем той се нерви, че не му се е получило.