PDA

View Full Version : Проблем



TeenBro
02-07-2014, 18:02
Здравейте! На 16 години съм, не съм имал серизона (или по-скоро сексуална) връзка с момиче... имал съм приятелки, по едно време бях изредил целият си клас (женската аудитория), но сексуален контакт не съм имал до момента.
Та имам един въпрос, той е по-скоро деликатен и малко ме е срам да пиша за него, понеже имам някакви задръжки, но гледам в този форум хората отдавна са се отказали от тези работи, така че ще се опитам да се приспособя.
Та проблема ми е в половият член (пениса). Имам някаква странна кожичка в самата вътрешност на члена... забелвам го до едно положение, до което идва тази странна за мен кожичка, която пречи да го забеля както трябва.. преди не съм го имал този проблем (като бях по-малък) все пак се спазва хигиена... При опит да го забеля колкото мога, стига до едно положение и един вид се изкривява самата главичка... странно е да го обясня. :$ Та ми направи впечатление и започнах да се плаша дали това може да ми попречи след време когато правя секс... Иначе проблеми нямам в друг аспект. Този ми е само за момента. Та се притеснявам дали този "проблем" ще ми пречи за вбъдеще в сексуалният ми живот и дали имам основания да се притеснявам...

BaMbOqQ
02-07-2014, 18:21
ТИ СИ БАВЕН.ОТИДИ НА ЛЕКАР.

RapExotic
02-07-2014, 18:59
Сигурно говориш за юздичката, която се пада от долната страна. Нормално е, при някой е по-тънка, при други по-дебела. С времето и със секса се отпуска и не саздава проблеми в повечето случаи, стига да не се скъса. Ако все пак се притесняваш, че нещо не е наред иди на доктор, за да си по-уверен когато дойде време за първият ти полов контакт.

TeenBro
02-07-2014, 19:05
Ако се скъса до какви проблеми може да доведе?

RapExotic
02-07-2014, 19:36
Ако се скъса до какви проблеми може да доведе?

До кръвотечение и болка. Но това се случва много рядко. Всеки мъж има такава и не съм чул някой да е имал такъв проблем.

TeenBro
02-07-2014, 19:44
Поне ще заздравее ли ако се скъса? Може ли доведе до нещо фатално...?

AnarchyBoy
02-07-2014, 20:45
Ако се скъса, оная ти работа ще стане свръх чувствителна и ще свършваш много бързо (демек проблем)
Ако ти е много къс ГЕМА, иди на лекар, прави се операция с местна упойка за 10 минути работа, за 1 месец ти е минало и повече няма да го имаш тоя проблем.. ;)

TeenBro
02-07-2014, 21:05
ГЕМА? Понеже съм необразован... обясни като за по-простите.

AnarchyBoy
02-07-2014, 21:23
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/327275-%D0%A4%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8F-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0%D 1%82%D0%B0

Чети.

TeenBro
02-07-2014, 21:43
Значи, посъветвай ме сега -
Ако утре някое момиче иска да правим секс, за по-сигурно първо трябва да отида на няко уролог (за да ми направи тази операция спомената от теб за 10 минути с местна упойка) и след тази операция 1 месец, че и повече да се въздържам от маструбация и секс? Или мога да правя секс спокойно, без тази операция? Притеснява ме също фактът, че при забелване самият член става как да кажа... сравнително по-крив от обикновено.. не знам, деформация ли е това или... Ако може да ми отговориш на тия 2 въпроса...

TeenBro
02-08-2014, 12:20
Някой за отговор, ако може?!

devoyka
02-08-2014, 12:33
Значи, посъветвай ме сега -
Ако утре някое момиче иска да правим секс, за по-сигурно първо трябва да отида на няко уролог (за да ми направи тази операция спомената от теб за 10 минути с местна упойка) и след тази операция 1 месец, че и повече да се въздържам от маструбация и секс? Или мога да правя секс спокойно, без тази операция? Притеснява ме също фактът, че при забелване самият член става как да кажа... сравнително по-крив от обикновено.. не знам, деформация ли е това или... Ако може да ми отговориш на тия 2 въпроса...

най-вероятно става въпрос за къса юздичка (гемче). Това е често срещан проблем при много момчета. Не винаги е необходимо да се прави операция за решаване на проблема, но ако действително нещата изглеждат както ги описваш е хубаво да се консултираш с уролог.

Ако момиче ти поиска да правиш секс можеш да бъдеш на 101 процента сигурен, че и през ум няма да ти мине за уролог. Има вероятност юздичката да се скъса особено ако няма достатъчно лубрикант при акта. При разкъсване действително има обилно кървене. Можеш да опиташ да го спреш със студена вода (няма нужда да изпадате в паника). Болка има, колко не знам.

Ако не се оперираш - зависи от много неща, доколко картината, която описваш е толкова страшна колкото изглежда написана. На каква възраст си, колко може да се удължи гемчето по естествен път и т.н. Така, че няма един отговор на двата ти въпроса. Няма как да ти каже някой от форума "да може да правиш секс така" или "не, трябва да се оперираш". Никой не е виждал проблема (това не е покана да ми пратиш снимки!), а и да го види едва ли във форума има специалист уролог.

devoyka
02-08-2014, 12:35
а, между другото в оная тема дето AnarchyBoy ти я е пуснал горе има снимки (това не е за момичета бррр). Ако изглежда така най-добре иди на уролог

TeenBro
02-08-2014, 16:14
Май не е така да ти кажа честно... Мерси все пак за компетентните отговори, когато му дойде времето - може би ще се консултирам с уролог.

NeutralMilkHotel
02-08-2014, 21:54
по едно време бях изредил целият си клас (женската аудитория)

но сексуален контакт не съм имал до момента.


:lol: :lol: :lol:

И как ги изреди, бе, жребецо? :lol: С всички си ходил на кафе сиг. :lol:

TeenBro
02-09-2014, 11:43
Да го кажем, че на всички гърлата им са виждали моят език отблизо. :D

RapExotic
02-09-2014, 15:18
Да го кажем, че на всички гърлата им са виждали моят език отблизо. :D

Само езикът ти ли? Слаба работа.. :D

TeenBro
02-09-2014, 20:31
Хахахаха :D