PDA

View Full Version : Какво става....



TheMan9191
02-07-2014, 18:35
Добър вечер. Преди около месец се запознах с едно прекрасно момиче, може би любов от пръв поглед знам ли... Излязохме. Всичко беше супер, ясно личеше, че и двамата си допаднахме и на следващия ден тръгнахме. Всичко отново беше много хубаво. До преди седмица, когато тя скъса с мен. Ходихме малко повече от 3 седмици, но аз наистина много се привързах към нея. Тя също показваше, че има някакви чувства към мен. Така и не разбрах, защото точно скъсахме, доколкото схванах много сме се карали и не искала да продължи. Само дето аз и един път не помня да сме се карали. Тъпото е, че на мен ми пука страшно много... Наистина за кратко време се привързах много към нея.... След това като сме си говорили ми е казвала, че иска да си останем само приятели въпреки, че знае за моите чувства и какво искам аз. Но пък започна да ми прави някакви намеци или поне аз така ги разбирам, пише ми колко много искала да ме гушне, че съм и липсвал... Днес на училище я прегърнах отново и я целунах по бузата, но час-два след това беше ядосана за нещо (може и на мен). Сега като си писахме се държа студено и някак си доста по различно от вчера и онзи ден например. Не мога да разбера какво наистина иска и защо прави така... Някакви идеи от вас?

Ще се радвам да чуя вашите мнения.

ПП Извинявам се за най-вероятно глупавия и разбъркан начин на писане, но просто хич ме няма в това. :)

RapExotic
02-07-2014, 19:26
Ако става въпрос за 14-15-16 годишно момиче най-вероятно не знае какво точно иска.

TheMan9191
02-07-2014, 19:31
Да за такава става въпрос.

shmatarok
02-07-2014, 20:19
Еми, в такъв случай не ѝ се чуди. Поговорете още веднъж и се изяснете имате ли шанс, ама според мен няма смисъл да се занимаваш.

Tsukuda_Hiroshi
02-08-2014, 04:56
Да за такава става въпрос.

И ти искаш лАпе да действа като зряла, уравновесена жена, която знае какво иска от живота, от себе си и от човека до нея? Момче - осъзнай се!

gLoRiToO
02-08-2014, 05:40
Амии той човека е на 17 бе хора...за каква зряла жена да говорим,няма да си хване някоя на 25 хахаха.А в случай най-добре се вижте и я питай директно в момента,какво иска,като ти каже само приятеели - няма такова животно,особено ако си влюбен.Така,че продължаваш напред и това е...

TheMan9191
02-08-2014, 07:04
И аз мисля, че ще е най-добре да поговорим, но ми се струва, че нищо хубаво няма да стане от този разговор. И да влюбен съм. Тя ми беше казала, че иска да сме само приятели и след това започна да ми прави намеците.


Амии той човека е на 17 бе хора...

Как разбра, че съм на 17? :D

RapExotic
02-08-2014, 07:20
Как разбра, че съм на 17? :D

Сигурно е екстрасенс. Или просто ти е видял профила.

Hilary_
02-08-2014, 07:30
И ти искаш лАпе да действа като зряла, уравновесена жена, която знае какво иска от живота, от себе си и от човека до нея? Момче - осъзнай се!
Точно.

gLoRiToO
02-08-2014, 11:21
Сигурно е екстрасенс. Или просто ти е видял профила.
По скоро второто... ;)

baby_baby
02-08-2014, 16:44
Да беше я питал поне за кво сте скъсали

Може за всичко да се е ядосала ама аз не мисля че е на теб ако беше на теб дори нямаше и да ти пише

TheMan9191
02-09-2014, 07:26
Това не са били намеци. Просто и е липсвало времето с мен, прегръдките и т.н... Искала просто да не спира контакти с мен. Накрая ми каза чао и ме блокна от всякъде. Пф

Tsukuda_Hiroshi
02-09-2014, 15:38
Нормално за възрастта й... Като искаш по-сериозна, търси си по-голяма.

TheMan9191
02-10-2014, 16:17
^Така е. Тъпото е, че много ми липсва...

shmatarok
02-10-2014, 16:27
Ще ти липсва няколко дни, няколко седмици, може и месец-два, после ще си харесаш някоя друга и първата госпожица няма да ти липсва повече.