PDA

View Full Version : Тормоз



muhatacece
02-08-2014, 01:19
Здравейте. Имам проблем с 2ма от класа ми, по-точно всички момчета от класа го имат, но нямат смелост да го покажат .. Нов клас е, а те от началото почнаха с тормоза .. Преди съм нямал проблем с момчета от стария клас, но сигурно, защото сме били г/д на една и съща височина и се разбирахме, но тези са много високи и ние ниски пред тях, с изключение на 2-3 от 26 човека . Първата жертва бях аз .. Щяхме да ходим на наргиле, ама се отмени. Дойде понеделник, питам ги, дали са ходили и почнаха да ми бият такива леки шамарчета и да ме питат, ходихме ли на наргиле е ? Те са 2 глави по високи от мен, нямам шанс за бой . Те могат да ме мяткат като парцал .. В сряда по физическо се целихме с топка по волейбол и реших да уцеля по-гадния от 2мата, като на базик .. И той се смя и т.н, но след това в съблекалнята, почна да ме хваща за врата и да ме пита, кой ще целиш е ? И така 5 минути .. После реших да направя нещо и минах зад него и го хванах, но го пуснах, за да не се сдъвчем, ама после той реши да ме метне някак си през глава, като парцал..
Сега тероризират целия клас, с изключение на по-едрите. В момента са си набелязали едно момче от класа, също по-ниско от тях и го тормозят .. Пак с шамарчета, ритат му стола, докато седи на него .. И момчето реши да го пита, къв ти е проблема с мене ? Защо постоянно се заяждаш с мен ? Той тренира борба, ама се оставя да го тормозят .. По едно време, имахме тест и той си направи пищови, но по-гадния от 2мата, му взе пищовите и момчето и той отиде да си ги взима, "холигана" го пита, дали ще го бие и "момчето" каза, че ще го бие, но не му върнаха пищовите, но се спряха с тормоза за 2-3 дена, ама след това ПАК почнаха с него .. Ние нормалните момчета не можем да станем от чина да направим нещо, защото те по цели междучасия чупят там химикали и лудеят в стаята ... Просто е ужасно .. Аз сега навлизам в пубертета и съм висок 1.65, до 3-4 месеца ще съм колкото тях и ще им разкатая фамилията, не съм дебел, нито много слаб, 55 килограма :)
Но какво да направя ? Не мога да са бия, че да мога да се защитя ..

MsMiracle
02-08-2014, 08:14
Тия са комплексари. Големи комплексари. На такива и боя им е малко. За съжаление в училищата масово ги има всякакви подобни, които се гаврят с по-слабите и беззащитните.

А ти престани да им мълчиш. Какво толкова може да стане? Да ти ударят един в лицето ли? Ще го преживееш. Единствения начин да спрат е да им покажеш, че не се страхуваш от тях. Не се крий. Колкото и смешно да звучи, когато усетят, че се боиш от тях, им се поражда животинския инстинкт на по-силния срещу слабия и се хъсват срещу теб.

Още когато са почнали да ти бият леки шамарчета е трябвало да се обадиш.
Голяма работа, че са по-високи от теб с 2 глави. Крака нямаш ли? Изритваш го в слабините и айде.

anonymous895156
02-08-2014, 08:28
8-ми клас си и ходите "на наргиле"

mayaaa
02-08-2014, 13:59
8-ми клас си и ходите "на наргиле"
А бе, Митко, понякога много ме дразнят коментарите ти... Ти представа имаш ми си какво представлява всъщност наргилето, какъв му е тютюнът и тн, защото ако го свързваш с цигарите, много се бъркаш. Иначе, това ли възприе от целия пост?? Хващаш се за думата вместо да помагаш.

Он: Съгласна съм с MsMiracle. В крайна сметка, ако никой не им се оставя те все някога ще спрат, ама от някой трябва да започне. И все пак може и с учител да се разговаря, както прецениш.

anonymous895156
02-08-2014, 14:02
А бе, Митко, понякога много ме дразнят коментарите ти... Ти представа имаш ми си какво представлява всъщност наргилето, какъв му е тютюнът и тн, защото ако го свързваш с цигарите, много се бъркаш. Иначе, това ли възприе от целия пост?? Хващаш се за думата вместо да помагаш.

да

fUcKsMiLe
02-08-2014, 14:07
Говори с учител.
Ако не стане по-сериозно не намесвай родители.

Комплексирани пубери, какво очакваш?
Опитай се да ги игнорираш, ако не се получи потърси помощ.
Недей се мъчи да ги биеш - само ще ги нахъса повече.
Изкарвай си хубавите оценки и не ги мисли тях.

NeutralMilkHotel
02-09-2014, 08:32
Почвай някакво бойно изкуство и спорт. Не, за да можеш да се биеш...Ами, за да можеш да мислиш за себе си като за повече от "парцал" и да можеш да общуваш със самочувстиве. То това променя всичко...
Съответно има един вариянт в който ти да се присъединиш към тяхната групичка като започнеш да тормозиш другото момче с тях...Но това зависи единствено от морала ти.
Най-уместно май ще е да се съберете по-слабите и да им се опълчите...Аз чета за двама-трима човека от 26 души клас. Намесете и момичетата (и стискайте палци да ударят някоя, тогава положението ще е сериозно, и ще се намесят учители, и родители като стой та гледай :д), вдигнете малко напрежението, създайте кофти ситуация за тях...И като видят, че са срещу 20 човека сами, ще се отдръпнат.

Бтв само на мен ли това със шамарите и въпросите ми се струва супер педалско? Този гей ли е?

desperedbob
02-14-2014, 07:13
виж сега брат , аз съм от варна и преди учех в едно смотано дскл , и когато тръгнах да уча във варна си навлякох проблеми смсл врагове. преди тренирах само лостове ,но започнах да тренирам и кик бокс и се бия добре за възраста си . нападали са ме 21-22 годишни момчета ( 1 момче) ,но ни разтърваха и аз разбира се не бях ударен ,но преди това също са ме нападали и удряли , като почнеш да тренираш ,там да мине 1-2 месеца и влезеш във форма и пораснеш , като ти се отворят , има казваш следното ( НЕ СПОМЕНАВАЙ НА НИКОГО ЧЕ ТРЕНИРАШ НЯКАКВО БОЙНО ИЗКУСТВО това ти е скритият коз): "Момче ,не се заяждай. 2-мата кретени ше ти кажат " или както ще направиш ве смешке и ще се смеят" а ти пак им казваш "не се заяждай " и се обръщаш и отиваш на някъде без да ти пука ,но гледай да има поне още едно момче което знае как да се бие и вече ако ти направи проблем , ти си го предопредил 2-пъти и вече на 3-тия му забиваш един в корема или в ченето да се научи да не се ебава с теб а ако си в елитно дскл и има шанс да те изключат не го прави . казваш му че ако има някакъв проблем с теб да отидете след дскл и да се разберете само вие двамата и никой друг ,а ако има друг значи е тъпа путка и го е шубе да се оправи сам ( това се прави само ако си сигурен че ще го пребиеш ) гледай го сериозно и ако отидете да се разбирате след дскл , без много приказки едно круше в ченете или носът и после максимум още 1-2 и си тръгваш а ако се опита да стане отиваш зад него и го хващаш през гърлото и го питаш дали ще се заяжда още и го стискаш още после го пускаш и си тръгваш и да видим ако на следващия ден се надъха го погледни страшно и си тръгни
Тва е брат :)

kaRamella
02-15-2014, 12:28
Дай им пълен игнор.

Dam Yeo Wool
02-15-2014, 12:51
Говори с учител.
Ако не стане по-сериозно не намесвай родители.

Комплексирани пубери, какво очакваш?
Опитай се да ги игнорираш, ако не се получи потърси помощ.
Недей се мъчи да ги биеш - само ще ги нахъса повече.
Изкарвай си хубавите оценки и не ги мисли тях.

Аз съм съгласна,но дано тея не са от момчетата които не се спират до края,защото и такива ги има.

Познавам такива хора,това са някакви изродчета,които се чудят с какво да се занимават.
Голяма част от момчетата не се плашат от учителите,но не вярвам да са чак такива.

hristo99
02-16-2014, 16:38
Съжалявам, но вече е късно. Пред такива не трябва да се сдухвате, а вие вече сте показали, че ви е страх. Много пъти съм се убеждавал, че такива хора просто завиждат. Единственото решение, ако изобщо помогне, е да ги игнорираш, да не си и помисляш да им падаш на нивото. Ако ти кажат нещо знаеш ли как ще ги забиеш в земята, ако просто се направиш, че не ги слушаш, тръгнеш си от тях и се правиш, че изобщо не ти пука какви глупости плямпат. Обиждат те, не им казваш нищо и остават с чувството, че си говорят сами. Ако си пред съучениците си и тръгнат да ти казват нещо, ти кажи нещо смешно за тях, така че целият клас да им се смее или нещо такова. Дори ако почнат да те бият ще ги яде отвътре, ако без да казваш нищо показваш, че изобщо не те засягат. Комплексарите много лесно можеш да ги направиш на нула. Не говори с учители или с родители. Не само, че няма да помогне, но и комплексарчетата ще се кефят, че са успели да те дразнят.

Rolezzz
02-16-2014, 20:16
Брат нямаш ли, братовчед? По-големи приятели от училището? Дори извън училището? Намери някой от 11-12 клас по-отворен да ги притисне някой ден, без да споменават имена. Започни да движиш с по-големи, като видят, че става сериозно ще те оставят. Тогава сформирай една групичка от класа и обърнете ролите ;) Ако нямаш по-големи познати, излезте някъде 7-8 човека от класа които също са под тормоз и се разберете когато се посегне на някой от вас ставате всички без да ви е страх. До 17 може да лудеете без закона да ви каже нищо!

Hidayet
02-16-2014, 20:40
Митко ти си мухъл!

bsdirty
02-17-2014, 06:46
Отидете 3-ма човека и им "счупете" зъбите ...! Какъв е проблема ? ...