PDA

View Full Version : Козметика



sasha9k
02-08-2014, 08:27
Здравейте. Четах хубави мнения за продуктите на алверде, като цяло. Био козметика.. но тази твърде ниска цена ме разколебава и се чудя до колко е качествена. В някои техни пудри и не само има талк, mica, parfum, cl
Гледам да взимам козметика с възможно по- безвреден състав, понеже съм на 14 и не искам да си скапвам кожата, а трябва да прикривам бая неща- зачервяване, неравномерн тен, лунички и жълтеникав цвят на кожата на челото и около устата, понеже съм бяла и представете си. Пъпки и анкне нямам. И ако питатее- почистам си лицето, после тоник и крем. Чета в нета всякакви неща от типа, че фдт запушва порите и ако на тази възраст се използва съм щяла да се сбръчка по- рано, на 20 съм щяла да изглеждам като на 40.

Hilary_
02-08-2014, 15:01
Не всичко, което четеш в интернет трябва да го взимаш за чиста монета.
На твоите години, трудно ще се сдобиеш с качествена био/органик козметика, защото са скъпи.

Hayashi
02-08-2014, 19:07
Био козметиката и изобщо био продуктите са продукти прозлизащи от био земеделие. Съжалявам, че ще ти го кажа така, но твоята кожа изобщо не я грее, че за екстрактите в пудрата и фон дьо тена ти производителят си е получил необходимото възнаграждение.
Научи се да разпознаваш вредните и полезните съставки в козметиката и ще знаеш кое е добро за кожата ти.

Dam Yeo Wool
02-09-2014, 20:20
Моята козметичка ми правеше нещо на порите с някаква машинка,ама кой да знае какво е. :D
Ако случайно на 20 се сбръчкаш,ще си направиш пластична операция и си готова.