PDA

View Full Version : идеи за курсова по химия ?



ifyouonlyknew
02-08-2014, 16:03
Здравейте хора,регнах се специално за това,така че бих оценила малко помощ...давайте идеи за теми за курсова работа по химия,10 клас.. общо взето мога да пиша за всичко от ежедневието,стига да може да се погледне от химична гледна точка. Трябва да имам 10+/- 2 странички докладче и презентация..но нямам хубава идея за тема.. уж почнах за парабени,ама то като кажа за разпространението и да кажа по две думи за 3-4 парабена и край..не мисля,че ще мога да увъртам 8 страници едно и също за физиологично действие и разпространение...та,моля за идеи,по които да има малко повече какво да се каже (не твърде много де :D)..Благодаря предварително :)

ifyouonlyknew
02-08-2014, 16:32
ъъъмм,модератор ако може да изтрие темата,че е на грешното място..извинявам се,просто забравих тотално че имаше и секция за есета и подобни..

MYRII
03-01-2014, 17:57
Продавам разработени теми по Химия за Медицински Университет - по Конспект, за контакт телефон - 0883 331343 скайп - verikost.Всяка тема се продава за 40 лева.

Fisherman
03-01-2014, 18:28
И аз имам разработени теми за Медицинския факултет от преподавател там и бих ги дал безплатно,как може да си такава мишка.