PDA

View Full Version : Първа среща.



killme
02-08-2014, 17:57
Здравейте. На 15.02 ще излизам с гаджето ми на първа среща (от вчера сме заедно), ще ходим на кънки на лед. Та въпроса ми е :
Как да се държа?
Какво да облека? (момче съм)

Моля ви помогнете ми. И двамата сме на 13 години. Ако някой смята че сме твърде малки за срещи - МОЛЯ ПРОСТО ДА НЕ ПИШЕ НИЩО!!!

Благодаря предарително.

kakvooo
02-08-2014, 18:33
Гаджета сте и те първа ще виждате за първи път? ЛООООООЛ .. тая любов :3
Иначе какво? - дръж се естествено, бъди себе си, за обличането - в каквото се чувстваш добре.

Tsukuda_Hiroshi
02-08-2014, 19:23
Когато аз излизам с гаджето си, гледам да се съобразявам с това, което тя носи. Не върви, тя да е с Adidas-а, пък аз да съм се барнал или обратното. В случая ти не знаеш какво ще облече тя, така че просто излез, както се обличаш всеки ден. И без това искаш да си естествен и да хареса теб, а не някой, който не си.

gLoRiToO
02-08-2014, 19:44
Дръж се естествено и бъди мил с нея,прави й комплименти,разсмивай я и т.н. За обличането,разбери какъв стил я кефи и ако съвпада с твоя супер-това е решението.Сега нали е много модерно там на вашата възраст да се обличате SWAG,сигурно нещто от сорта ще свърши работа :)

killme2
02-08-2014, 19:44
Гаджета сте и те първа ще виждате за първи път? ЛООООООЛ .. тая любов :3
Иначе какво? - дръж се естествено, бъди себе си, за обличането - в каквото се чувстваш добре.
Виждали сме се естествено. Все пак сме от един клас. На 15 ни е "първата среща" !

Tsukuda_Hiroshi
02-08-2014, 20:52
Виждали сме се естествено. Все пак сме от един клас. На 15 ни е "първата среща" !

W8 a second! От 1 клас сте, а ти питаш какво да облечеш...?

shmatarok
02-08-2014, 21:07


Облечи се нормално, т.е. така както си ходиш по принцип, все пак отивате да карате кънки. Едва ли тя ще се появи с вечерна рокля :) Дръж се така, както се държиш по принцип.

Глорито, или какъвто ти беше там ника, не поощрявай децата с тея swag простотии, моля. :Д

xBlackSoulx
02-08-2014, 21:11
Не върви, тя да е с Adidas-а, пък аз да съм се барнал .

какво му е на адидас-а :D е зависи от мястото и случая,но не върви примерно на ледена пързалка да отидеш с костюм :D :D :D

psychopath
02-08-2014, 21:13
Ще се разплача, колко сте злееее ;(

gLoRiToO
02-09-2014, 06:00


Облечи се нормално, т.е. така както си ходиш по принцип, все пак отивате да карате кънки. Едва ли тя ще се появи с вечерна рокля :) Дръж се така, както се държиш по принцип.

Глорито, или какъвто ти беше там ника, не поощрявай децата с тея swag простотии, моля. :Д

То аз не поощрявам никого,достатъчна е телевизията и обкръжението...Казах на момчето да облече нещо дето ще я изкефи мацката,а имайки впредвид възрастта им се сетих единствено за тази простотия,която аз нито разбирам,нито харесвам,но тук случая е друг!

RapExotic
02-09-2014, 06:37
Облечи се така http://bsport.bg/pictures/big/658421ac46db.jpg . Няма начин да не те забележи.
Дръж се мило с нея и не използвай негативни изрази и думи.
И внимавай с кънките, да не се изложиш с някое нелепо падане върху леда.

Tsukuda_Hiroshi
02-09-2014, 07:23
какво му е на адидас-а :D е зависи от мястото и случая,но не върви примерно на ледена пързалка да отидеш с костюм :D :D :D

Нищо му не е на адидас-а, ако смяташ да я вземеш от тЕх с ГоУфо и ако че я водиш да люпите семки нЕкъде. А и нали се сещаш, че ако се окажеш с костюм, е доста малък шанса да се озовеш на ледената пързалка. Въпреки че го има и този вариант.

Баща Ти
02-09-2014, 10:45
Бодни си чушката в лютеницата й!

Mr.Killer
02-09-2014, 19:37
SWAG може би..

baby_baby
02-10-2014, 13:03
Гаджета сте и те първа ще виждате за първи път? ЛООООООЛ .. тая любов :3
Иначе какво? - дръж се естествено, бъди себе си, за обличането - в каквото се чувстваш добре.

Това