PDA

View Full Version : информативно



kokito05
02-08-2014, 18:34
Хименът на една девственица си има отвори,или ако не се лъжа ладийна ямка.Въпроса ми е,възможно ли е ако там попадне сперма(не навътре,а на повърхността и то през бельото и на двамата) може ли да се забременее ?

draid
02-08-2014, 18:50
Как ще попадне сперма през бельото бе момиче ?

an7raks
02-08-2014, 18:52
Как ще попадне сперма през бельото бе момиче ?

Както и водата може да реже стомана... всичко е в налягането... :D

baby_baby
02-08-2014, 19:09
Не

tori
02-08-2014, 19:19
Както и водата може да реже стомана... всичко е в налягането... :D
Бахмааму и фетишисти, недейте да си консумирате подаръците с опаковките.

NeutralMilkHotel
02-08-2014, 21:51
Значи ладийните ямки реално са микроскопичните девствени ципи на бъдещите ембриони. Съответно попадайки сперматозоидна течност в ямката ти уплождаш бъдещият ембрион. Това няма да има значение, докато женският човек не роди този ембрион. Когато ембионът забременее впоследствие той ще роди твоето дете. Това може да се предотврати единствено по обратен път - тоест носителката на бъдещи ембиорни да еякулира сперматозоидна течност. :)

CoockieMonster
02-09-2014, 07:56
Не.

TeenBro
02-09-2014, 12:06
Няма как да стане това. :)

kokito05
02-09-2014, 15:25
Не отричам,че може въпроса ми да е глупав,но нали знаете,че понякога човек изпада в паника.Знам,че на практика като сме си били с бельо не трябва да се притеснявам,но исках да видя и други мнения.Благодаря,че отделихте време и се изказахте по въпроса :) Някак си не бях много сигурна дали не може да мине през плат :D :D

TheThinker
02-09-2014, 19:05
Значи ладийните ямки реално са микроскопичните девствени ципи на бъдещите ембриони. Съответно попадайки сперматозоидна течност в ямката ти уплождаш бъдещият ембрион. Това няма да има значение, докато женският човек не роди този ембрион. Когато ембионът забременее впоследствие той ще роди твоето дете. Това може да се предотврати единствено по обратен път - тоест носителката на бъдещи ембиорни да еякулира сперматозоидна течност. :)

Ко ма напрай ти е!?

Nickolas
02-09-2014, 19:07
На някой хора трябва да им забранят да се репродуцират.

Shupidub
02-10-2014, 18:47
Значи ладийните ямки реално са микроскопичните девствени ципи на бъдещите ембриони. Съответно попадайки сперматозоидна течност в ямката ти уплождаш бъдещият ембрион. Това няма да има значение, докато женският човек не роди този ембрион. Когато ембионът забременее впоследствие той ще роди твоето дете. Това може да се предотврати единствено по обратен път - тоест носителката на бъдещи ембиорни да еякулира сперматозоидна течност. :)

Радваш ме.
Ако не искаш да раждаш обаче, си има трикове за тази еякулирана от носителката сперматозоидна течност. Напрягат се мускулите на ръцете, бягаш 200 км, трябва да си много изморена, защото иначе не става. Самото еякулиране е сложно, защото трябва да се прави навътре от момичето - както казах, трябва да си изморена, защото тогава усещаш контракции - 2 кратки и 2 дълги, както при раждането, само че сега е обратния процес. Момчето в същото време не трябва да се вижда никъде, защото зародиша ще познае бащата и ще хукне към него - и ето ти бебе. Това в случай че си бременна, ако не си - продължавайте в същия дух.

LadyDi
02-11-2014, 07:25
що за глупост?