PDA

View Full Version : Някой да ми върне вярата в хората, моля



anonymous895156
02-08-2014, 20:53
http://www.vice.com/vice-news/young-and-gay-in-putins-russia-full-length-vice
Как е възможно? Sancta simplicitas...

anonymous895156
02-09-2014, 08:02
ave ei!

Ivaaaaa
02-09-2014, 08:05
малкото ми провокаторче :-)

anonymous895156
02-09-2014, 08:09
голямата ми зимна олимпийска шампионка :-)

tori
02-09-2014, 09:28
Чакай, първо някой трябва да я върне на мен.

tori
02-09-2014, 10:09
Изгледах първата минута и 40-50 секунди и край. Идеше ми да ги избия. Иде ми да ги избия. Любовта е любов под всякакъв вид и не трябва да се ограничава. Никой няма правото да се меси в любовните и сексуални отношения на една двойка или човек като цяло.

anonymous895156
02-09-2014, 10:38
Изгледах първата минута и 40-50 секунди и край. Идеше ми да ги избия. Иде ми да ги избия. Любовта е любов под всякакъв вид и не трябва да се ограничава. Никой няма правото да се меси в любовните и сексуални отношения на една двойка или човек като цяло.

Към края става ужасно.
По бтв ми хареса едно изказване днес "Фашизмът не е мнение, а престъпление."

fUcKsMiLe
02-09-2014, 14:48
Сега се сетих за едно клипче, на което попаднах вчера.
В ютюб има една мацка (трансджендър, беше мъж, ся си е жена с операциите и всичко),
която беше направила видео за това как сума ти хора убиват 2 момчета, гейове.
Не ги затварят, прибират или нещо такова, ами буквално с дървени бухалки ги биеха.
Беше ужасно.. едва изгледах първите 30 секунди и го затворих.
Все ми е тая за гейове, лесбийки или за каквито се смятат, но това е ужасно.
Да се обичат, да правят секс както могат и искат, само да не ми се врат пред лицето,
ориентацията им не ме интересува, ако са пичове и не са от тия дето казват на всеки 2-ри, че са такива.
Не знам от какъв зор се убиват, малтретират такива хора, не е като да те карат ти да станеш като тях.
-.-

ОР
02-09-2014, 15:05
Смърт за педалите.
Путин е пич.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1743685_725697297455049_6820557_n.jpg

Fisherman
02-09-2014, 15:07
Смърт за педалите.

$$$

Fisherman
02-09-2014, 15:09
педерасите заслужават да ги убият с камъни,без да го осъзнават те са наказни от Господ чрез грешната си сексуална ориентация

Fisherman
02-09-2014, 15:15
Любовта е любов под всякакъв вид и не трябва да се ограничава. Никой няма правото да се меси в любовните и сексуални отношения на една двойка или човек като цяло.

тори защо говориш глупости?

tori
02-09-2014, 16:23
тори защо говориш глупости?
Кое по-точно е глупост, Фиш? Че любовта Е любов във всякакъв вид или че никой няма право да се меси в любовния живот на другите?

EmiliesAngel
09-29-2014, 13:09
Майко мила, не съм вярвала, че може някой да причини такива неща на човевко същество само защото обича. Мамка му какво им пречат. Това е любов. Какво ти пречи че двама човека които изобщо не ти се мяркат в живота се обичат едни други. УЖАСНО! НЕ НА ХОМОФОБИЯТА!

Auriss
09-29-2014, 13:44
аз като пускам линкове май не ги отваряте, иначе това отдавна щяхте да сте го видели

https://www.youtube.com/watch?v=VCwxJO37HWY

FunkyPie
09-29-2014, 13:45
Сега се сетих за едно клипче, на което попаднах вчера.
В ютюб има една мацка (трансджендър, беше мъж, ся си е жена с операциите и всичко),
която беше направила видео за това как сума ти хора убиват 2 момчета, гейове.
Не ги затварят, прибират или нещо такова, ами буквално с дървени бухалки ги биеха.
Беше ужасно.. едва изгледах първите 30 секунди и го затворих.
Все ми е тая за гейове, лесбийки или за каквито се смятат, но това е ужасно.
Да се обичат, да правят секс както могат и искат, само да не ми се врат пред лицето,
ориентацията им не ме интересува, ако са пичове и не са от тия дето казват на всеки 2-ри, че са такива.
Не знам от какъв зор се убиват, малтретират такива хора, не е като да те карат ти да станеш като тях.
-.-

gigi gorgeous? :cool:

yakuza_
09-29-2014, 13:47
има една приказка - древните гърци измислили секса, а римляните добавили и жената

fUcKsMiLe
09-29-2014, 13:55
gigi gorgeous? :cool:

Не помня.. това се случи преди X месеца къде го гледах.. :D

FunkyPie
09-29-2014, 14:07
една руса?

RagioL
09-29-2014, 15:03
аз като пускам линкове май не ги отваряте, иначе това отдавна щяхте да сте го видели

https://www.youtube.com/watch?v=VCwxJO37HWY

то и тия дето той ги пуска не си струват гледането
пука ми на мен за хомосексуалните

RagioL
09-29-2014, 15:20
древните гърци

една доста противна "цивилизация"

fUcKsMiLe
09-29-2014, 16:15
една руса?

Нз. :Д

yakuza_
09-29-2014, 16:59
докато съм на темата с тъпи вицове

отива един гей на лекар да си види теста за спин и вика на доктора какъв е резултата
доктрова гледа и вика - съжалявам, но е положителен
гея пита, а как да се лекувам?
-слагаш бутилка с мляко да стой на слънце 1 ден, след това я изпиваш заедно с 2 студени бири и зелева чорба
заминал педала, а сестрата казала - ама докторе теста е отрицателен
- нека се научи за какво служи задника!

Fisherman
09-29-2014, 18:02
аз като пускам линкове май не ги отваряте, иначе това отдавна щяхте да сте го видели

https://www.youtube.com/watch?v=VCwxJO37HWY

да ,нарича се естествен подбор ,тъпанар

никой не иска да те отрази в сериозни дискусии защото си лишен от олигодендроцити

Fisherman
09-29-2014, 18:06
Майко мила, не съм вярвала, че може някой да причини такива неща на човевко същество само защото обича. Мамка му какво им пречат. Това е любов. Какво ти пречи че двама човека които изобщо не ти се мяркат в живота се обичат едни други. УЖАСНО! НЕ НА ХОМОФОБИЯТА!

и педофила обича детето значи?

DeHu
09-30-2014, 08:23
Фишер,педофилът обича детето,ама детето не обича педофила...оттам идва не чак толкова тънката разлика.Когато става дума за избора на зрели хора,не виждам обективна причина някой да им се меси.

Fisherman
09-30-2014, 14:18
Фишер,педофилът обича детето,ама детето не обича педофила...оттам идва не чак толкова тънката разлика.Когато става дума за избора на зрели хора,не виждам обективна причина някой да им се меси.

вервай си,педерасите толкова се обичат,до сега не се е чуло педераси да са умрели заедно обичайки се нали

продължавайте да си вервате заблудени тъпи хорица

prosto_chovek
09-30-2014, 19:32
Не ме интересува кой с кого си го слага, стига да не парадира с тая история. А педалите много често това правят. Кви са тия гей паради, що няма хетеросексуални паради? Или пък понеже е педал и трябва да му се прощава това или онова, щото в противен случай си го бил дискриминирал. Та голяма част са станали като циганите, използват, че са педали за да си правят, каквото си искат. Но ако не пречат и се държат като нормални хора без изгъзиците и демонстрациите, нека са си, каквито си искат, кофти е да им се бъркаш в избора.

DeHu
09-30-2014, 19:41
вервай си,педерасите толкова се обичат,до сега не се е чуло педераси да са умрели заедно обичайки се нали

продължавайте да си вервате заблудени тъпи хорица
Хахахахах,явно ти си много навътре в отношенията на гейовете...не бих се бъркала на такъв експерт като теб.Ако ти поддържаш връзки с мъже само за секса,не означава,че при всички хомосексуални е така ;)

EinGutesKind
10-01-2014, 13:37
Всяко нещо предизвиква подобна реакция, ако тръгне да се парадира с него, не е само гейщината. Това са си лични неща между двама души и никой друг не трябва да се намесва. Колкото до поста на фишо - всякаква връзка между двама мъже (приятелска или друга) е много по-силна, отколкото ако има намесена жена с всичките и фасони и лицемерие.

Fisherman
10-01-2014, 17:52
Хахахахах,явно ти си много навътре в отношенията на гейовете...не бих се бъркала на такъв експерт като теб.Ако ти поддържаш връзки с мъже само за секса,не означава,че при всички хомосексуални е така ;)

къде си тръгнала да говориш на експерти? и колкото и да си празноглава трябва да осъзнаеш,че хомосексуалността е извращение и педерасите се шибат безразборно и за тва секи втори е серопотизивен

SHPAIdURmeN
10-02-2014, 17:39
Не ме интересува кой с кого си го слага, стига да не парадира с тая история. А педалите много често това правят. Кви са тия гей паради, що няма хетеросексуални паради? Или пък понеже е педал и трябва да му се прощава това или онова, щото в противен случай си го бил дискриминирал. Та голяма част са станали като циганите, използват, че са педали за да си правят, каквото си искат. Но ако не пречат и се държат като нормални хора без изгъзиците и демонстрациите, нека са си, каквито си искат, кофти е да им се бъркаш в избора.

По този повод има един точен виц :

Какъв е този шум, Джеймс?
- Гей парад, милорд!
- И какво искат?
- Еднополова любов, милорд!
- Някой забранява ли им?
- ...Не, милорд!
- Е, тогава защо вдигат този шум?
- Еми, педерасти, милорд!

prosto_chovek
10-02-2014, 17:48
Именно.

RagioL
10-02-2014, 17:59
Всяко нещо предизвиква подобна реакция, ако тръгне да се парадира с него, не е само гейщината. Това са си лични неща между двама души и никой друг не трябва да се намесва. Колкото до поста на фишо - всякаква връзка между двама мъже (приятелска или друга) е много по-силна, отколкото ако има намесена жена с всичките и фасони и лицемерие.

а сбиванията са най-забавни

pe6oskeiborda
10-03-2014, 13:30
за кво ти е да вярваш в хората
хората са най-мръсните боклуци които познавам :x
даже птиците си имат някаква чест и поне признават собствените си родители :@