PDA

View Full Version : дайте съвет



Didinkaaa
02-08-2014, 22:14
аз съм момиче на 16 и половина , с приятеля ми ходим от доста време и той иска да правим секс , но аз съм на мнението ,че съм малка все още , та моля ви дайте съвет какво да направя за да не правим секс , но и да не се разделяме ^_^ спешно е

Shupidub
02-08-2014, 22:16
Обясни му, че не си готова, и не се чуствай притеснена, че му отказваш. Ако някое момче наистина го е грижа за вас, то ще ви чака. Ако ви постави в положение "секс или късаме", направо го отрежи, колко и да го обичаш.

NeutralMilkHotel
02-08-2014, 22:20
Задоволявай го по други начини.
И си помисли добре дали възрастта е единствената ти пречка.

Didinkaaa
02-08-2014, 22:36
Обясни му, че не си готова, и не се чуствай притеснена, че му отказваш. Ако някое момче наистина го е грижа за вас, то ще ви чака. Ако ви постави в положение "секс или късаме", направо го отрежи, колко и да го обичаш.







ами когато говорихме по тази тема възникна спор понеже аз го обичам и той ме обича , както казах ходим от доста време и той ми каза така " ако ме обичаш истински ще го направиш с мен " и понеже аз казах , че мисля че съм малка и , че ме е страх той се почуства доста зле каза че и него до някаква степен го е страх но все пак и така се разделихме за първи път после се събрахме , но сега ме е страх да не го загубя пак

RapExotic
02-09-2014, 06:49
Той на колко е? Пък има и други неща, които можете да правите заедно освен секса.

alekota
02-09-2014, 07:22
По -добре ли ще е ако хукне да го задоволява някоя друга ?

Mery_J
02-09-2014, 07:26
Пробвайте първо с френска - ти на него, той на тебе.После ако се почустваш готова го направи.Но се увери дали наистина искаш да е с него първият ти път и дали най-вече е правилният човек, а не само възрастта да е оправдание.Когато станаете по интимни с френските ласки ще разбереш.

CoockieMonster
02-09-2014, 07:49
И кво като си на 16? Ако беше на 20 кво? Сама си прецени дали си готова с него, а не да гледаш тва ЕГН. Ако си готова-прави го, ако не си за секс ок-орална.

xXxPETYAxXx
02-09-2014, 07:58
От колко време ходите и на колко години е той?

Не е от значение възрастта. Една може да е на 15 и да се чувства готова, да иска да го направи и да е сигурна в това, друга може да е на 19 и все още да не е убедена дали е готова или не. Това, че смяташ, че си малка е просто прикриване на истината, че не си готова, сигурна или просто не ти се е приискало още. Така че е тъпо да се оправдаваш с възрастта си, по-добре просто му кажи, че още не ти се прави секс. И придавате прекалено голяма важност на тоя първи път - няма "подходящ", стига да не е някой, който веднага след това ще ви зареже, разбира се.

Colouring
02-09-2014, 08:23
И придавате прекалено голяма важност на тоя първи път - няма "подходящ", стига да не е някой, който веднага след това ще ви зареже, разбира се.
Общо взето да. Не е нито някакво неземно изживяване, което ще помниш с усмивка до края на живота си, нито пък е някаква кой знае каква философия. Ама щом не искаш, значи просто не го правиш. Годините ти не са проблемът, просто не си зряла на акъл.

draid
02-09-2014, 11:04
Щом не си готова няма да правиш секс, то е ясно като бял ден. Ако той не се съобразява с това значи не е за теб.

Баща Ти
02-09-2014, 11:11
Много сте ми смешни с това "ако те обича, ще те чака колкото трябва...".

Да чака, да чака, ама колко? Какво, него ще му изригват хормони в тялото, а той ще си седи цяла година на ръчна?

TeenBro
02-09-2014, 12:07
Казваш му, че не си готова за момента - ако не го приеме, да върви при някоя друга кочубра. ;)

Hilary_
02-09-2014, 12:47
Щом не си готова - не го прави. А ако той не може да те разбере значи не е твоя човек.

Slynchiicee
02-09-2014, 13:27
Щом те е оставил веднъж,след като си му отказала да го направите може след секса да реши че не иска повече да го търсиш и така и така,да не е това което очаквал и пак да те зареже не мислиш ли? А и наистина си помисли дали си струва,аз мисля че тук не е мястото да питаш какво да правиш,щом ти не се чувстваш готова НЕ ГО ПРАВИ ЗАРАДИ КЕФА НА ДРУГ! след време ще съжаляваш ако го направиш заради друг. А и не е единствен нали? Аз също съм имала връзки в които съм се страхувала да не би да остана без този човек,но никога не съм помисляла дали да не се изчукам,за да не остана без него :)

baby_baby
02-09-2014, 15:31
Просто му кажи че не си готова още ако те обича/харесва ще те разбере и няма да те скъса за тая глупост

Didinkaaa
02-09-2014, 20:08
Той на колко е? Пък има и други неща, които можете да правите заедно освен секса.

той е на 20

Didinkaaa
02-09-2014, 20:09
Пробвайте първо с френска - ти на него, той на тебе.После ако се почустваш готова го направи.Но се увери дали наистина искаш да е с него първият ти път и дали най-вече е правилният човек, а не само възрастта да е оправдание.Когато станаете по интимни с френските ласки ще разбереш.

убудена съм че е той точния човек просто е невероятен , мил , забавен , внимателен , обичам го

TeenBro
02-09-2014, 20:29
Ами ако го обичаш толкова много, има вероятност ако му откажеш секс да иде при друго момиче. Но ако наистина не си готова и ако той не го приеме - казахме ти - значи това не е твоят човек. :)

DarkWitcher
02-10-2014, 12:12
Не виждам какъв му е проблема да почака, след като ти не се чувстваш готова. Приятелката ми беше почти на 17 когато тръгнахме и аз и бях първия и още в началото и казах, че няма да повдигам темата и ще чакам тя да е готова. И нямаше и 3 месеца и го направихме, защото тя искаше. Аз щях да я чакам колкото време й трябва и даже в деня, в който го направихме пак я питах сигурна ли е.

В крайна сметка ако наистина те обича и държи на теб може да почака, а ти можеш да го задоволиш орално (ако не те е гнус от това). Пък ако не ще да чака и те препира, значи не е за теб, защото когато наистина обичаш някой, ти си с него не само заради желанието си да задоволиш някаква физическа нужда :)

analgin
02-11-2014, 10:23
Не разбирам само защо 16 годишни, почти деца, си хващат батковци на по 20 години за гаджета, не се ли сещаш, че тези хора вече са започнали да водят сексуален живот и имат нужди, колкото и и да си му симпатична (още както го наричаш любов) няма да му е най-якото чувство да е на сухо едни къси 9-10 месеца, докато ти се почувстваш пораснала и готова. Под ходим от доста време не се разбира нищо , няколко седмици или месец не е толкова много колкото ти изглежда , но за него това време без секс си е, въпрос на гледна точка. Не е правилно нито той да ти поставя ултиматуми " ако ме обичаш истински , ще го направиш с мен" , нито да очакваш от него да те чака месеци въпреки че е точният и го харесваш и е мил и тн. Щом веднъж сте се разделяли, не разбрах дали сексът е бил причината или не, очевидно нямате най-стабилната връзка (изобщо какви стабилни и сериозни връзки са повечето на тези години) и ако искаш да му пуснеш само за да останете заедно и да се обичате ала бала , знай ,че не е сигурно . Сексът няма да ви обвърже толкова и може да се разделите пак за някакви глупости.
Съветите, които ти дават да го задоволяваш с френска и тн. изобщо не ги разбирам, загубата на девствеността е по-скоро нещо за което трябва да си готов емоционално, не физически. Ако ще се чувства като неомърсено добро и девствено момиче, докато прави свирки на батковци, то значи принципите за чистота са доста променени.

Tbmk
02-11-2014, 10:26
Щом не си готова няма да правиш секс, то е ясно като бял ден. Ако той не се съобразява с това значи не е за теб.
Точно и ясно!!!

UltraBlue
02-12-2014, 16:58
На 16 и половина не си малка за секс,но не си и толкова голяма..Soo решението си е изцяло твое.