PDA

View Full Version : Интернет доставчик



Smith_6
02-08-2014, 23:56
От няколко дена ми е спрян интернет и вече не издържам затова реших да пиша тук дал можете да ми предложите кй оператор. Само да кажа че имам домашен любимец охльови койтомного обича да яде оптични кабели. Докато ве обърна и 3метра липсват затова ако може услугата да е коаксиале или усукана двойка кабел (8P8C , те са стандартните) .
ПС За разлика от някои мои предни теми тази е сериозна.
ПС2 направете и мобилна версия за хора с разстройство много е неудобно

koko95
02-09-2014, 12:36
От няколко дена ми е спрян интернет и вече не издържам затова реших да пиша тук дал можете да ми предложите кй оператор. Само да кажа че имам домашен любимец охльови койтомного обича да яде оптични кабели. Докато ве обърна и 3метра липсват затова ако може услугата да е коаксиале или усукана двойка кабел (8P8C , те са стандартните) .
ПС За разлика от някои мои предни теми тази е сериозна.
ПС2 направете и мобилна версия за хора с разстройство много е неудобно

Сложи си кабела на високо, просто е .Един съвет от мен,който помага- захапи кучето яко за ухото за 5-6 секунди.Гледах го в един филм това.Така кучето ти ще започне да те слуша :D .

Smith_6
02-09-2014, 14:04
Туй е охлйов то уши няма, а е и много бърз и агресивен, да те е страх да го приближиш. Ходи и по стените, отърване няма.
Някакви идеи за интернет оператор (във варна, ако е важно) който да е с нормални кабели(не оптични) ?

anonymous908491
02-09-2014, 14:51
Туй е охлйов то уши няма, а е и много бърз и агресивен, да те е страх да го приближиш. Ходи и по стените, отърване няма.


Плъховете се хранят с охльови, вземи си няколко за домашни любимци.

desperedbob
02-13-2014, 08:57
BG wan е Тополи нет , ако си от варна нз за други градове в Тополи живея близо до варна и за сега този интернет доставчик е най добрия , бърз интернет на нормални цени ( започват от 20 лв нагоре) , но съм на Vivacom :D