PDA

View Full Version : Брекети



darkknes
02-09-2014, 10:12
На 16 съм и най-вероятно ще си слагам брекети и искам да получа няколко мнения от тези , които ги носят или са носили до скоро . Разгледах предишни теми и разбрах , че в началото малко боляло , но болката не е проблем , по-скоро искам да разбера как възприемат хората брекетите и дали брекетите , по-някакъв начин влияят на отношенията на момичетата към едно момче с брекети ? Моля ви , искам честни мнения , за да съм подговтен :)

mcfe
02-09-2014, 13:49
Стереотипната представа е nerd/geek, за други не знам.

fUcKsMiLe
02-09-2014, 14:56
Или ще те сметнат за някой тъпак.. или ще им се стори сладко.
Аз лично харесвам брекетите и самата аз във възможно най-близкото бъдеще ще си сложа. Честно, толкова ли те интересува какво мислят хората за теб, защото ще имаш брекети, които не са там за красота, а за да ти оправят зъбите и цял живот после да си с ослепителна усмивка и захапка?Сложи ги сега и 12 клас по това време, че и по-рано може би ще ги свалиш и за бала ще си тамън с яка усмивка. Не се притеснявай. :) Хората са казали "Трай бабо за хубост".

malkasladka
02-09-2014, 15:24
Ами аз носих брекити и не само и нищо не се промени, живеем в 21век брекитите не са вече някакво чудо, тук в Германия когато аз ги носих и 90% от познатите ми (на моите години) също носиха...давай смело и да не ти пука, мисли за прекрасния резултат след това! :)) Късмет!

darkknes
02-09-2014, 19:21
За съжаление , хората са много по-повърхностни отколкото бихме искали и не мога да си представя как ще реагират . Надявам се да го приемат нормално и да са достатъчни умни , за да разберат , че това е нещо хубаво :) Като ги сложа ,
ще изкажа мнение , за тези на които им предстои слагане на брекети :)

Nickolas
02-09-2014, 19:24
Да не ти пука какво говорят сополанковците.

darkknes
02-10-2014, 17:38
Бих се радвал да чуя малко повече мнения и благодаря много на изказалите досега :) !

shmatarok
02-10-2014, 17:49
Носила съм брекети, никой нищо никога не ми е казвал накриво. Имало е хора, които са ми задавали въпроси от сорта на дали боли и дали ям ( :D :D ), но нищо по-фрапиращо. Като за нещо, което се среща все по-често, не мисля, че ще те бъзикат или нещо такова.

gLoRiToO
02-11-2014, 05:13
Аз носих 2 години брекети,гаджето ми тогава му беше малко странно,когато се целувахме,но свикна.В началото и за теб ще е малко странно,а хората около мен не им е правило впечатление,то вече всеки 3-4 човек носи,даже доста питат яко ли е и някви подобни щуротии.Важното е,когато си миеш зъбите(задължително след всяко хранене) е да четкаш хубаво основата на зъба близо до корена,тъй като често се получава зъбен камък при носене на брекети,поради неправилното миене на зъбите. И да ти кажа,при мен след като ми ги махнаха,беше супер странното усещане сигурно 1 седмица не можех да свикна...Така,че споко ще си те харесват и с брекети,даже при някои изглежда секси... ;)

CoockieMonster
02-11-2014, 07:30
Нося брекети две години. Ще си свалям другия месец. Тези отдолу не съм ги носила повече от 6 месеца. Там нямах проблеми, но ги сложих, за да не ми се разкриви захапката.
Никога никой не ми се подигравал. Даже много ги харесват. Много хора казват "ей, къв чар са" или са ме питали глупости от сорта на "боли ли те", "какво ядеш" :D :D
Спокойно! :)