PDA

View Full Version : ПОМОЩ !!!



wild and free ^^
02-09-2014, 15:49
Здравейте на всички! :) Трябва ми съвет и се надявам да коментирате без излишен хейт. Аз и една приятелка сме се надъхали това лято да си изкараме супер, знам, че има много време до лятото, но реших да се разтърся от сега. Та така, аз съм на 14, а тя на 15 и ни се ходи я до Несебър, Слънчев бряг, Созопол или нещо от този род, но не искаме да ходим с родители, а само двете няма да ни пуснат. Така, че си мислехме за нещо от сорта на някакъв лагер, на който ще сме с други тинейджъри, да има някакъв ръководител на групата и това е. Не става въпрос за езикови лагери, скаутски и подобни нито за зелени училища, а просто за начин по който да сме двете и може би още няколко наши приятелки и други на нашата възраст, с който да се запознаем и да можем да се забавляваме по типичния тинейджърски начин без да ни налагат много ограничения... За да се уточня мислехме за нещо от сорта на лагер, защото така родителите ни ще са по-спокойни и биха ни пуснали. Моля ви давайте мнения или ако знаете нещо за подобни юношески лагери или почивки пишете, ако имате други идеи, който могат да ни помогнат да се позабавляваме в някой морски курорт моля включете се :))))

classyf
02-11-2014, 19:39
Aми аз лично знам за един лагер в Албена "Бригантина" се казва, но контролът е малко по-висок там, въпреки че това не е проблем, стига да можете да се измъкнете вечерта и да отидете на TZAR :D . Иначе самият лагер си е много хубав, има много руснаци, ходите на море.. абе забавно си е. За други лагери не знам.. потърсете в интернет, няма как да не намерите нещо.