PDA

View Full Version : Чувства.



Lady.
02-09-2014, 19:17
Здравейте,общо взето не мисля,че имам проблем,просто имам огромна нужда да кажа на някого,без да ме съди.
Преди 3 месеца в университета се запознах с едно момче,което е 2ри курс,тоест 2 години по-малък от мен.Много красиво момче и много възпитано,заговорихме се за къде кой корпус е ,след това пихме кафе,на следващия ден пак и пак и започнахме да излизаме.Беше просто излизане не мислех,че ще се стигне донякъде,говорехме си доста,забавлявахме се заедно,оказа се че имаме доста общи познати ,той е студент в София,но е от Бургас.Беше средата на октомври,продължавахме да излизаме,той показваше доста ,че иска да е с мен и реших да му дам шанс нищо не губех,не съм от момичетата които се влюбват ,не влагам кой знае колко емоции и чувства в мъжете,докато не се докажат.Седмиците минаваха прекарвахме си прекрасно заедно,беше изключително мил и внимателен и започнах да влагам доста емоции в него ,в нас ,както и той поне така изглеждаше.Вече мина доста време и си бяхме супер заедно,една вечер преди 2-3 седмици ме докара до вкъщи ,седяхме в колата и той ме погледна и ми каза "Влюбен съм в теб,не ме наранявай моля те" ,при което бях шокирана ,първо че момчето е наистина доста привлекателно ,а аз съм най-обикновенно момиче ,второ че не очаквах да ми каже нещо такова и не знаех как да му отговоря и просто го целунах ,той изглеждаше леко разочарован ,но нищо не каза.След ден два,бяхме в тях и лежахме нещо се смеехме и той ми каза "Кажи ми какво изпитваш към мен искам да знам" ,аз му казах ,че не обичам да говоря за чувствата си ,че ако му кажа какво изпитвам той ще си тръгне,че всичко ще се прецака ,но той каза ,че нямало да стане така.Аз също му казах ,че съм влюбена в него ,че съм луда по него ,беше прекрасно цялата вечер,сутринта беше още по-прекрасна ,чувствах се като най-специалната жена на света.Миналата седмица,както ми пишеше и изчезна,беше към 22:30 ,телефона му беше изключен ,никакъв го нямаше,звънна ми в 2 сутринта ,попитах го къде е бил и той ми отговори ,че е бил с братовчед си ,но не знам защо просто не му повярвах ,усещах ,че има нещо и го обвиних ,че ме лъже и че заспивам и утре като дойде ще говорим.Сутринта беше пред нас ,качи се в нас и аз започнах да го питам отново къде е бил и с кого,той си държеше на неговото и ми каза ,че нямало друга даже си отвори фейсбука и ми каза ето чети виж ,че няма нищо и аз му казах,че не ме интересува фейсбука му,но той настоя и аз погледнах първия чат с неговия приятел,просто за да не ми досажда повече.И прочетох в 22:20 му е писал "Да изляза ли със Стефани ?" приятелят му ,му отговоря "Да естествено" при което той му обясняваше нещо ,че само щял да се изкъпе и тръгвал.В 2 сутринта му беше писал "хаха заедно сме" ,когато го прочетох просто бях шокирана ,започнах да му крещя и той да ме убеждава, че го е излъгал ,че било шега това.Започнахме да се караме много ,казах му че не мога така ,че не съм заслужила с нищо да ме лъже ,той започна да ми се моли,да не го оставям,че бил много влюбен в мен ,че ще го съсипя ако си тръгне и дори се разплака ,умоляваше ме и се кълнеше ,че нямало друга и аз му казах "Добре ,вярвам ти" .До към 6 вечерта бяхме заедно,след което каза че имал работа там с колата и излезе,в 8 и нещо ми писа и ми каза,че по-късно щял да ми пише,че бил на вечеря с приятелите си.Стана 12 часа него го нямаше и му се обадих ,той ми вдигна и ми каза само "Кажи?" ,бях шокирана той никога не ми е говорил така,беше задъхан и беше изключително тихо , и аз му казах,че просто искам да го чуя къде е и как е ,отговора му беше "Да,ще ти се обадя като се прибера" и ми затвори.Стоях потресена след 10 минути ми се обади мой приятел ,че е пред нас и му казах ,да се качи направо в момента в който го видях почнах да плача,не знаех защо ,просто 30 -40 минути не спирах да плача.. момчето ме изслуша и ми каза,че трябва да го оставя,че 100% ме лъже,в 2 сутринта отново Георги ми се обади и ми се извини ,че така е говорел и че бил такъв човек,попитах го какво има предвид и той каза,че не е трябвало така да говори по телефона.Но се държеше някак хладно,мълчахме по телефона и изведнъж той ми каза "Трябва да приключим всичко,сега на момента веднага,няма смисъл" .. аз не знаех какво да кажа,попитах го защо какво се е случило ,друга ли има и той отново отрече .. каза че просто бил много влюбен в мен,а аз съм щяла да го нараня,казах му че искам просто истината от него и той ми каза "Това е истината ,няма друга ,просто искам да приключим ,не ме търси ,не ми пиши,когато ме видиш просто ме подмини,моля те уважи решението ми " .. не знаех какво да кажа ,не разбирах какво се случваше,но му казах,че щом това иска ,така да е.Видях,че ме е блокирал,като малките деца,аз изтрих всички снимки и всичко свързано с него и това беше.Това се случи преди 4 дни,от тогава не сме се чували ,не сме си писали ,не сме се виждали.Днес разбрах,че си има приятелка.Същата Стефани,чувствам се ужасно предадена,не съм плакала ,не съм се тръшкала ,но се чувствам много разочарована и обидена,за това ,че мъж който се кълнеше в това ,че съм единствена,плака пред мен и след няколко часа ми каза,че това е всичко и дори нямаше доблеста да ми каже,че има друга.Ужасно се чувствам,когато ми звънне телефона ,изтръпвам при мисълта ,че може да е той .. побърквам се ,не мога да спя,не мога да ям,не знам какво мие.

Nickolas
02-09-2014, 19:30
Чисто недорасло ла*но. Изпаднала си в депресия, което е нормално. Поплачи си, няма нищо страшно. Гледай просто да не се усамотяваш за дълго време. Излизай с приятели, прави неща, които обичаш. Всичко минава с времето. Късмет

djipsito
02-09-2014, 19:32
Ами такива са, нещастни, лицемерни копелета... Продължи напред, замести го с ученето, мисли само за това и бъди активна. Ако те потърси, режи и не му слушай глупостите.

Lady.
02-09-2014, 19:35
Не мога да разбера,защо го направи,да казва едно ,а да прави коренно различно.Не мога да плача,не знам какво ми е просто стоя и съм незаинтересована,излизам с приятелки ,но просто все едно ме няма,не мисля за него,не мисля за нищо ..

Nickolas
02-09-2014, 19:37
Всеки го е изпитвал. За това съм си купил боксова круша.. хаха. Просто изчакай, убеден съм, че всичко ще мине.

Shines
02-09-2014, 20:41
Просто нямам думи. Не знам даже как може да го наречеш "мъж" , няма грам достойнство. Пълно е с такива като него - използвачи, лицемери, егоисти и прочие. За жалост не си оцелила на правилният човек. Както ти казаха - продължавай смело напред. Опитай се да го забравиш, колкото и да е трудно. След време всичко ще отмине.

п.п
Anonys, евала за коментара!

Anonys
02-09-2014, 20:45
Ами такива са, нещастни, лицемерни копелета... Продължи напред, замести го с ученето, мисли само за това и бъди активна. Ако те потърси, режи и не му слушай глупостите.

Не под общ знаменател, моля.

Иначе.. Това, което го търсиш от нас го потърси в някой по-близък. Тук можем да ти дадем само съвети, не и да ти подадем рамо, за да плачеш на него. Виж, няма смисъл и да разбираш, защо го е направил. Понякога просто така се случват нещата. Не искай обяснение, както и аз не искам обяснение за това например, защо приятелката ми иска хиляди левове само за дрехи. Знам, че не намираш смисъл. Ако искаш толкова да страдаш и да се самонараняваш, попитай неговите приятели, те може и да ти кажат.

П.П. Не всички са такива, от 10 лайна 1 ще излезе, че се използва за тор.

djipsito
02-09-2014, 21:04
Не е общ знаменател, пиле, а маса :р
Ти си добричко :))

autumn_eyes
02-09-2014, 22:23
Ужасен е начинът, по който е постъпил. Имаш правото да си тъжна, отнесена, плачеща, и много МНОГО ядосана. Ако аз го видя на улицата не бих го подминала, а щях да му залепя един шамар.

Това, което се е случило не бива да повлиява на живота ти по-нататък обаче. продължавай да бъдеш доверчива, ако мога така да се изразя, защото иначе би изпуснала нещо истинско от предпазливост.

102
02-09-2014, 22:44
а може би ако не беше тъпа патка и не се доверяваше толкова лесно този псевдо играч нямаше така да те мота
исках да кажа ако не беше толкова доверчива можеше да го усетиш много по отдавна