PDA

View Full Version : ...



mika344
02-10-2014, 06:32
здравейте, имам проблем и мисля, че доста от вас (особено момичетата) могат да ми дадат някакъв адекватен съвет... преди 5 дни пих Ескапел... май нямаше смисъл да го пия, защото обясних на доста хора ситуацията (отново във форум като този) и ми казаха, че не е било нужно... Днес, обаче ми дойде ''някаква'' менструация.... нямах никакви признаци за такова нещо, освен болки в кръста (които, чесно казано си ги имам првез цялото време-не се влияят от циклите ми..) ... по принцип преди да ми дойде ме боли корема, гърдите.. сега нищо.... Може ли някой да ми каже по негови предположения и компетентност, на какво може да се дължи това ''кървене'' ? (притеснявам се за цветната бременност....)

Anonys
02-10-2014, 07:04
:D Някакви предпочитания от кой мост да се хвърлиш?

mika344
02-10-2014, 07:09
и защо?

Anonys
02-10-2014, 07:40
Не съм запознат с проблема ти, но от казаното от теб, че няма повод за притеснения, дори е нямало смисъл да пиеш ескапел, който със сигурност ще е подействал, ако не си го взела 72 часа, след половия акт. След приема на ескапел е възможно преждевременно настъпване на менструация. Възможна е появата на неправилни кръвотечения или зацапване до следващата редовна менструация.

Четете ги малко тея листовки бе.

xXxPETYAxXx
02-10-2014, 07:41
За не знам си кой път ще попитам, ама... Вие като пиете такива хапчета не четете ли листовката, на която си ги пише възможните странични ефекти?!?????

fUcKsMiLe
02-10-2014, 10:18
И аз това се чудя, листовката не е като някой учебник да го четеш цяла година..
Това са едно 5 минути напрягане на мозъка.

baby_baby
02-10-2014, 10:45
Тва е от Ескапела поне да беше прочела листовката

analgin
02-11-2014, 10:27
Преди да пиеш разни хапчета, особено хормонални бомби като ескапел, чети листовките, появата на кървене, подобно на цикъл след прием на ескапел е нормално, не си бременна, не е цветна бременност.

Tbmk
02-11-2014, 10:31
Това Ескапела вид витамини ли са???
Аз винаги съм си го представял,като рибеното масло,че се пие по 2-3 на ден за профилактика...
Както се казва в рекламите ПРЕДИ УПОТРЕБА МОЛЯ (хората дори са любезни)ПРОЧЕТЕТЕ ЛИСТОВКАТА.

classyf
02-11-2014, 16:49
Никаква цветна бременност не е това! Страничен ефект от Ескапел е, така че не се паникьосвай.

Didko_Beats
02-11-2014, 17:03
Това Ескапела вид витамини ли са???
Аз винаги съм си го представял,като рибеното масло,че се пие по 2-3 на ден за профилактика...
Както се казва в рекламите ПРЕДИ УПОТРЕБА МОЛЯ (хората дори са любезни)ПРОЧЕТЕТЕ ЛИСТОВКАТА.

:razz:... Пич това са таблетки , ама повечето заблудени момичета го ползват като бонбони



преди 5 дни пих Ескапел... май нямаше смисъл да го пия,

Туй ми стана интересно ...като знаеш че няма вече нужда защо го пиеш...Експерименти ли правиш със себе си ?