PDA

View Full Version : след Ескапел..



mika344
02-10-2014, 06:52
здравейте, имам проблем и мисля, че доста от вас (особено момичетата) могат да ми дадат някакъв адекватен съвет... преди 5 дни пих Ескапел... май нямаше смисъл да го пия, защото обясних на доста хора ситуацията (отново във форум като този) и ми казаха, че не е било нужно... Днес, обаче ми дойде ''някаква'' менструация.... нямах никакви признаци за такова нещо, освен болки в кръста (които, чесно казано си ги имам првез цялото време-не се влияят от циклите ми..) ... по принцип преди да ми дойде ме боли корема, гърдите.. сега нищо.... Може ли някой да ми каже по негови предположения и компетентност, на какво може да се дължи това ''кървене'' ? (притеснявам се за цветната бременност....)

gLoRiToO
02-10-2014, 12:01
Ми няма за какво да се притесняваш...http://escapelle.bg/bg/faq чети тук,пък и в листовката пише за това кървене,че е нормално и се получава доста често особено ако си била в овулация,когато си го пила ...Преди да се панирате толкоз,четете хубаво нещата,пък и преди да правите секс-мислете,че да не пиете после Ескапел...

classyf
02-10-2014, 19:16
Нормално е след приема на Ескапел 5,6 дена по-късно да ти се появи това ''междинно кървене'', което НЕ Е цикълът ти. Така че спокойно, няма от какво да се притесняваш. :)

baby_baby
02-11-2014, 13:13
Страничен ефект от Ескапела е

3oPuTy
02-11-2014, 17:23
В листовката ясно си пише за това кървене, но ти явно не си я чела ... Което ме навежда на въпроса как така пиеш нещо без да си се информирала за действието му, страничните ефекти и прочие?! Безотговорна работа :?