PDA

View Full Version : Support for LGBT people



CrazyBear
02-10-2014, 13:01
Да си различен по начало не е лесно, особено пък в държави като БГ, където хората са твърде фокусирани върху оцеляване и мразене на всичко непознато и дискриминирано, че не могат да си извадят главите от задниците и да оценят различните и новото.

Затова и искам да предложа подкрепа на ЛГБТ младежите, които имат нужда да споделят, да поговорят, да дискутират, да бъдат себе си и да могат да говорят без страх, че ще бъдат съдени. Анонимността е ваше право и избор, това колко ще споделяте също зависи само от вас си. Не търся лични облаги, нито преследвам цели. Аз просто съм един от многото хора, които разпознават и ценят различните и просто искат да направят нещо хубаво за някой, който е в нужда да бъде себе си и да бъде ценен такъв какъвто е. Желаещите пишете ми на crdw@abv.bg

Така и преди хейтърите да си отворят устите и да избълват змии и гущери, поради липсата на какъвто и да е мозък, ще ви кажа- идете се образовайте, просветлете се и си отворете малко кръгозора, преди да се докажете като малоумници. И ще ви направя и на вас добро като ви осведомя за няколко малки неща, които би трябвало да се знаят от всеки, от обща култура.

1. Хомосексуалността не е болест, следователно не е заразна, не е и психологично отклонение.
2. Хомосексуалността и педофилията нямат нищо общо и не вървят ръка за ръка.
3. ХИВ и СПИН не са болести, които подбират по сексуалност.
4. ЛГБТ хората не си избират сексуалността, не е въпрос на избор. Има много научни проучвания и изследвания, които доказват, че има много фактори за развиването на сексуалност, но никое от тях не посочва за фактор 'избор'.
5. Да си ЛГБТ не те прави по-различен от никой друг. Това кой с кого си ляга е лично и не засяга външните лица.
6. ЛГБТ хората не преследват хетеросексуални с идеята да ги 'обърнат' в хомосексуалисти. Това обаче правят религиозните хора, които преследват нерелигиозните такива и се опитват всячески да ги 'наемат' в тяхната религия. Та не бъркайте религиозните с ЛГБТ хората.
7. ЛГБТ хората не са опасни за хетеросексуалността ви, бъдете спокойни.
8. ЛГБТ хората се борят за равни права, а не за привилегии.
9. Хомосексуалността датира от преди Христианството. Не е била е възприемана по различен начин и не е била дори въпрос за дискусия. Докато Христианството не помита, както старите религии и култове, така и хомосексуалността и многоженството, странно обаче Библията е пълна с парадокси, като многоженство, кръвосмешение, търговия на жени и прочие.
С две думи не ми включвайте религията в споровете си, защото ще сте много жалки. Ако не сте чели Библията стойте далече от темата, иначе само показвате колко сте невежи.
и
10. Хомосексуалността не е нещо 'не натурално' и 'против природата' има много видове живи организми, които са хомосексуални- включително животни и растения.

Накратко, хейтъри - shut the f*ck up и идете се образовайте малко!

Няма да се включвам в дискусиите, нито ще отговарям на нападки. Ако темата не ви изнася, помислете въобще какво правите в нея и не си губете времето.

Canis_Dirus
02-10-2014, 13:09
- Джон каква е тая врявя на улицата?
- Гей парад , сър !
- И за какво се борят Джон ?
- За еднополова любов , сър !
- А някой пречи ли им да се обичат Джон ?
- Никой ,сър !
- За какво тогава крещят ?!?
- Педерасти , сър !!!

Баща Ти
02-10-2014, 14:30
Педераси, мръсни, гадни!!!

Fisherman
02-10-2014, 14:38
серопозитивни боклуци

anonymous895156
02-10-2014, 14:40
Дежурните лаещи кучки се включват.

Fisherman
02-10-2014, 14:41
10. Хомосексуалността не е нещо 'не натурално' и 'против природата' има много видове живи организми, които са хомосексуални- включително животни и растения.

по животните им и рак и тоберкулоза,значи и те са нормални?

Fisherman
02-10-2014, 14:42
Дежурните лаещи кучки се включват.

дежурния афектиран гей,митко просто си признай че си китка и се запознай с такива утрепки,като тебе и си направете клан,ше се събирате и ще си внушавате,че сте нормални

anonymous895156
02-10-2014, 14:42
тоберкулоза

йей!

anonymous895156
02-10-2014, 14:44
- А някой пречи ли им да се обичат Джон ?
- Никой ,сър !

почти уцели :D

Auriss
02-10-2014, 14:44
абе Фишка, той човекът помощ ти предлага, ти му се зъбиш насреща.

Fisherman
02-10-2014, 14:44
support for LGTBAZ people мите тва искам да си го татуираш на грозното чело

Fisherman
02-10-2014, 14:45
абе Фишка, той човекът помощ ти предлага, ти му се зъбиш насреща.

с тая висока диплома,не можеш да си сигурен,че не си гей

Auriss
02-10-2014, 14:47
:lol: факсовете брат

феноменален

HollyGolightly
02-10-2014, 15:04
...
Пак ли ти? :?
Много толерантна, ама скача срещу християнството и срещу Библията. Поредната заблудена девойка, неправеща разлика между вяра и религия.

edit: 5. Да си ЛГБТ не те прави по-различен от никой друг. Това кой с кого си ляга е лично и не засяга външните лица.
Това напълно обезсмисля цялата ти тема.

DownloadVirus
02-10-2014, 15:08
Не особено забавни тролове..

Anonys
02-10-2014, 15:18
Педераси, педерасти, клиширани боклуци, ходете да протестирате на центъра с ръгнат кол в гъза, впрегнати, като коне.

Fisherman
02-10-2014, 15:25
Не особено забавни тролове..

тва не е трол бе брат,реално съществуват толкова заблудени хора

OoVasKoO
02-10-2014, 15:28
1. Хомосексуалността не е болест, следователно не е заразна, не е и психологично отклонение.
Напротив, точно психично отклонение си е. Ако можеш да докажеш обратното, давай.

5. Да си ЛГБТ не те прави по-различен от никой друг. Това кой с кого си ляга е лично и не засяга външните лица.
Щом е нормално и не ви прави различни, защо тогава парадирате със сексуалността си като излизате на гей паради? Бъдете си хомосексуални, стойте си вкъщи, излизайте навън с приятели, но масово да показвате своите взаимотношения пред хората е прекалено според мен. Все пак наистина има малки деца, какъв пример ще им дадете?
8. ЛГБТ хората се борят за равни права, а не за привилегии.
Равните права включват ли бракове между хомосексуални и осиновяване на деца? Не е ли голяма вероятността дете израснало в такова семейство да стане копие на "родителите" си? Според мен това е изкривяване на ценностите. И не, не говоря клишета, това просто са неща, които НЕ трябва да се случват в България. ;)
.

.

CrazyBear
02-10-2014, 18:01
С тази разлика, че не чувам по новините и не виждам във фейсбук снимки на младежи, които са се самоубили, защото са били тормозени, отхвърляни и прочие от обществото и от връсниците си защото са хетеросексуални.

И къде скочих срещу библията и христианството? Освен излагането на фактите да се смята за 'скачане' друго не виждам.

OoVasKoO
02-10-2014, 18:08
С тази разлика, че не чувам по новините и не виждам във фейсбук снимки на младежи, които са се самоубили, защото са били тормозени, отхвърляни и прочие от обществото и от връсниците си защото са хетеросексуални.

И къде скочих срещу библията и христианството? Освен излагането на фактите да се смята за 'скачане' друго не виждам.
Къде ги видя тия факти?

CrazyBear
02-10-2014, 18:18
Хм, къде си завършил или учиш психология?
Защото ако не си психолог, то думите ти са вятър работа когато говориш за психологични отклонения.

Мога да ти го докажа, но дали ще го възприемеш въобще? Едва ли... Вероятно ще си останеш невеж и ще си държиш на твоето защото истината по една или друга причина няма да ти понесе.

Така сега ще поискаш доказателството. Свали си DSM издание 5то, абревиатурата на което е 'diagnostic and statistical manual of mental disorders.' то съдържа всички открити и разпознати психологични разтройства и отклонения.
Гарантирам ти, че 'хомосексуализъм' не се намира в тази научна книга издавана и одобрена от водещи психолози, психотерапевти, психиатри и прочие. Или и с тях би спорил?
Първо, провери ли думите ми и видя ли дали не лъжа за DSM 5?
Второ, убеди ли се, че хомосексуалността не е психологично отклонение?

Ти не целуваш ли, прегръщаш, държиш за ръка гаджето си на улицата? - Това не е ли парадиране или поне показване на правото ти да изразяваш себе си/любовта си/чувствата си на публично място? Та ти какъв пример даваш на децата, които те виждат да държиш гаджето си за ръка?

Тези ценности за които говориш от кого са насадени?

И не, вероятността да си отгледан от хомосексуална двойка и да си промениш сексуалността, за да си копие на родителите си е никаква.
И какво отношение има сексуалната преференция с ценностната система на едно семейство?
Ако едно хетеро семейство си пада по BDSM, това нарушава ли ценностната им система?

CrazyBear
02-10-2014, 18:32
Прочети поне малко от Библията, окей?
Най-малкото напиши incest in the Bible в гугъл и чети.

shmatarok
02-10-2014, 18:35
Ти обаче явно много обичаш от време на време да се появяваш във форума, да пускаш по една тема, в която поставяш на пиедестал хомосексуалистите и оплюваш хетеросексуалните. Сори, ама не можеш да започнеш темата с "Shut the fuck up" и колко сме жалки всички с нормална сексуална ориентация.

За протокола нямам нищо против хомосексуалистите, стига да не ми натрапват ориентацията си навсякъде. Гейски паради, яко парадиране, перчене, биене в гърдите едва ли не колко са уникални - no, thanks. Познавам едно момиче и две момчета с хомосексуална ориентация, момичето освен да се държи с приятелката си за ръка и да се целуват от време на време друго не прави на обществени места, същото е и с едното момче. Няма хвалене, няма самоизтъкване на "различността" им. Другият младеж обаче съска като настъпана змия по същия начин, по който го правиш и ти, при всеки удобен повод. Странно защо първите два примера нямат проблем с никого, никой не ги осъжда и т.н., докато перкото, който се блъска в гърдите колко е гей, постоянно отнася негативни коментари и дразни почти всички, включително и мен.
Като искате нещо да бъде приемано по по-добър начин, не ни го навирайте в очите толкова нагло.

HollyGolightly
02-10-2014, 18:41
Добре, браво, всички разбрахме че си учила психология. И всъшност има достатъчно НОРМАЛНИ хора и деца, които са тормозени от съученици и колеги, но разбира се се обръща внимание само на обратни и транс.
И по същата логика ще те питам пък аз, някога работила ли си в детска градина? Виждала ли си 2-3 годишни дечица осиновени от обратни, пожелавам ти никога да не попаднеш на такива. Тъжна картинка е. Самите те определено имат повече нужда от изслушване и помoщ, отколкото болните им родители.

CrazyBear
02-10-2014, 18:41
О, значи искаш да кажеш, че хомосексуалните са много умни и постигат високи резултати в образованието си.
Ах сега разбирам защо хетеросексуалните мъже са малоумни или тези които имат мозък в главата се страхуват да го употребяват, защото не дай боже някой ще ги помисли за хомосексуални! Тушеее!

''по животните им и рак и тоберкулоза,значи и те са нормални?''

Значи рак и туберколоза са ненормални? Следва друго заключение, страдащите от рак и тОберкУлоза са ненормални!
Какво предлагаш да правиме с онкоболните и туберколозните - в лудницата да ги сложим, а?

Виждам, че ако трябва да използвам твоята логика, не си от преструващите се, ти си си 100% хетеро - не надарано с особен интелент-мИЕкичко казано.

x7aZzy
02-10-2014, 18:48
Само минавам да отбележа, че авторът/авторката е прав/а - хомосексуализмът е изключен от DSM V каталога. Както и от ICD 10.
Точно миналата седмица ги обсъждахме. И дори професорът спомена, че когато той ги е изучавал, диагнозата "хомосексуализъм" е присъствала (премахната е 1992 от ICD 10).

Fisherman
02-10-2014, 18:52
''по животните им и рак и тоберкулоза,значи и те са нормални?''

Значи рак и туберколоза са ненормални? Следва друго заключение, страдащите от рак и тОберкУлоза са ненормални!
Какво предлагаш да правиме с онкоболните и туберколозните - в лудницата да ги сложим, а?


да се лекуват,както болните а не да парадират с психичните си отклонения

Fisherman
02-10-2014, 18:55
Прочети поне малко от Библията, окей?
Най-малкото напиши incest in the Bible в гугъл и чети.

ако беше чела Библията нямаше да направиш тая тъпа тема,защото там пише,че педерастията и тия които я защитават се наказват със смърт

CrazyBear
02-10-2014, 18:56
Не поставям никой на пиедестал, по скоро се опитвам да вдигна/изчегъртам хората от земята, които са смазани от хомофобското общество на Бг.

И и теб ще посъветвам да се образоваш на тема 'нормално/ненормално' и дефинициите им и да употребяваш думата правилно.

Много от тези хора живеят в подтисничество и постоянен страх. А не е ли по-нагло хетеросексуалните да искат от ЛГБТ обществото, което наброява хиляди да живее в измама и страх?

Защо всички не спрат да хейтат и не оставят поне една тема неопетнена от омраза и хулене? И защо всички се фокусират върху хомосексуалните мъже, въобще запознати ли са всички с какво стои зад ЛГБТ и какво е хомосексуалност? И въобще защо не се канализира тази енергия в нещо положително?

И не обичам да пускам такива теми във форума, но повече не обичам да виждам и да знам хора, които страдат поради невежи и малоумни идиоти.
Наясно ли е някой какво става в Русия сега покрай Олимпийските зимни игри в Сочи? Въобще някой забелязал ли е западния свят към който масата българи бягат, докато другите ги оплюват и тях и западните страни. И как някой българин може да мисли, че с инат и дискриминация Бг ще стигне някъде?

CrazyBear
02-10-2014, 18:57
Не думай, ти си я чел?
Ммммм НЕ, не ми се вярва - не и след предните ти изявления и след сегашното!

Canis_Dirus
02-10-2014, 18:59
Честни казано на българина масово не му пука за лгбт. Никой не се вълнува от парадите им. Никой не му пречат. И вместо лгбт тихо да си живеят на семейна начала и да се занимават със себе си, те искат непременно да афишират различността си.

Ми не ни интересувате! Ебете си се вкъщи, дръжте си личния живот личен.

Fisherman
02-10-2014, 18:59
педерасите нямат бъдеще,живота им никога няма да е нормален,защото те самите не са и ако си чела биология някога ще знаеш,че те не могат да просъществуват

Anonys
02-10-2014, 19:01
Хм, къде си завършил или учиш психология?
Защото ако не си психолог, то думите ти са вятър работа когато говориш за психологични отклонения.


Млъкни ве, психолог. За мечка не знам, дали си, но със сигурност си crazy. Като си се посветила на тая тема, ходи духай на някоя lesbo, за да спре да протестира. Всъщност аз дори си мисля, че те протестират, защото няма толкова много хора, като тях и вечно се случва да си харесат някой хетеро. Дори не разбирам, защо и ти се засягаш, заедно с тях. Дрънка ми тука куп глупости, как няма да се ядосаме и да ги наричаме по тоя начин? Нека си протестират бе, ама за чепа да ме бараш, за да ми казваш "недей да ги отхвърляш от обществото", е - няма да стане. Не ги отхвърлям до там, доколкото не стане дума за нас - хетеросексуалните. Живейте си своя личен живот. На центъра с тях, c4 и да ви няма.

CrazyBear
02-10-2014, 19:03
И тук спирам, защото общата ви култура трябва да е във ваши ръце.
Аз отивам да обогатявам моята, защото 'преподаването' тук никак не ми предлага развитие.
Четете книги и непременно научни трудове от 21век. Референции към стари трудове, които са оборени от новите са невалидни.

Малко позитивизъм и отворен ум, не вреди на никого...

HollyGolightly
02-10-2014, 19:05
Миналият път, когато реши да се правиш на състрадателна към страдащите представители на LGBT видя какво е мнението на едно 90% от хората тук. Сега искаш пак да привличаш вниманието на хората и за това направи пак такава тема.
Та, много ми интересно, как точно представителите на това общество са опресирани в България? Гонени ли са? Уволнявани ли са заради сексуалната си ориентация? Нямат право да гласуват, или може би плащат по-високи данъци? В различни магазини им бива отказвано обслужване? От това, което чувам и чета, хората около тях съобразяват даже прекалено много. В България е много по-лесно да се приеме, че някой е гей, отколкото че някой ходи всяка неделя в църква или че си чете Библията редовно.


Малко позитивизъм и отворен ум, не вреди на никого...
вслушай се в думите си

OoVasKoO
02-10-2014, 19:05
Честни казано на българина масово не му пука за лгбт. Никой не се вълнува от парадите им. Никой не му пречат. И вместо лгбт тихо да си живеят на семейна начала и да се занимават със себе си, те искат непременно да афишират различността си.

Ми не ни интересувате! Ебете си се вкъщи, дръжте си личния живот личен.
+

Anonys
02-10-2014, 19:07
Нали знаеш.. "Защо ми е да чета нещо, което не ме интересува". Годно е и за теб. Ходи отваряй еврофутбол вестника и ми кажи, че ще ти е интересно.

tireheb
02-10-2014, 19:09
И тук спирам, защото общата ви култура трябва да е във ваши ръце.
Аз отивам да обогатявам моята, защото 'преподаването' тук никак не ми предлага развитие.
Четете книги и непременно научни трудове от 21век. Референции към стари трудове, които са оборени от новите са невалидни.

Малко позитивизъм и отворен ум, не вреди на никого...

браво
дойде, пусна идиотска тема, изръси куп "научно обосновани" простотии и когато ти изсипаха самосвала, както си трябва, реши, че тука хората са под нивото ти

както се случи и предния път, като пусна същата, едно към едно, тема
ай, лека

tireheb
02-10-2014, 19:09
деба, два пъти се постна

Fisherman
02-10-2014, 19:09
вслушай се в думите си

тя се вслушва и отваря ума си обаче за лошите неща

Fisherman
02-10-2014, 19:11
И тук спирам, защото общата ви култура трябва да е във ваши ръце.
Аз отивам да обогатявам моята, защото 'преподаването' тук никак не ми предлага развитие.

Какво развитие виждаш в педерастия и каквото лтгб означава там,със сигурност са някви извратени неща.Какво развитие?Къде?Какво наричаш развитие?Към какво се стремиш?

OoVasKoO
02-10-2014, 19:11
Някой знае ли къде мога да намеря дебатите и гласуваните решения като това примерно: http://www.thejournal.ie/eu-homophobia-1299095-Feb2014/

Знаехте ли за това? Разбрах, че повечето ни евродепутати са подкрепили този план, точка, която включва ефективна присъда за хората, които се осмелят да кажат обида за гейовете.

CrazyBear
02-10-2014, 19:12
Странно, до колкото съм наясно имаше проучване сочещо, че мъжете са на изчезване, защото именно биолози и т.н. учени са открили, че Y хромозомата 'изчезва', а жените се развиват и в един момент мъжете ще са напълно ненужни, поради това, че жените ще могат да се самовъзпроизвеждат.
Та да, 'чела съм биология'.

OoVasKoO
02-10-2014, 19:12
Към какво се стремиш?
постепенно стремежът и ще стигне до оргия хах :D

Fisherman
02-10-2014, 19:14
Странно, до колкото съм наясно имаше проучване сочещо, че мъжете са на изчезване, защото именно биолози и т.н. учени са открили, че Y хромозомата 'изчезва', а жените се развиват и в един момент мъжете ще са напълно ненужни, поради това, че жените ще могат да се самовъзпроизвеждат.
Та да, 'чела съм биология'.

Хахахахахахаахахах и не само жените ще възпроизвеждат освен себе си и всеки възможен вид от животинското царство,така една жена ще може да насели планета

Толкова ли си глупава да вярваш на тия неща?Само защото се връзват с изкривените ти виждания.Това е съвършена биологична машина,която работи вече стотици хиляди години само за едно единствено нещо и това е вида да се обогати генетично с всяко поколение.
Говоря за хетеросексуалния секс.

Еволюцията е непрестанен безкраен процес,в който някои видове отпадат,в нашия случай това са педерасите.

HollyGolightly
02-10-2014, 19:18
...
Чакам си отговора на въпроса. С колко деца, отгледани от обратни си се сблъсквала или поне си наблюдавала развитието им до някаква степен? Тези от филмите и книгите не се броят. И ако нямаш пряки наблюдения, как си правиш заключение, че живеят в напълно нормална среда?

Canis_Dirus
02-10-2014, 19:26
Странно, до колкото съм наясно имаше проучване сочещо, че мъжете са на изчезване, защото именно биолози и т.н. учени са открили, че Y хромозомата 'изчезва', а жените се развиват и в един момент мъжете ще са напълно ненужни, поради това, че жените ще могат да се самовъзпроизвеждат.
Та да, 'чела съм биология'.
Фейспалм. Май не ти е ясна ролята на двуполовото зачатие.

shmatarok
02-10-2014, 19:50
Не поставям никой на пиедестал, по скоро се опитвам да вдигна/изчегъртам хората от земята, които са смазани от хомофобското общество на Бг.


'Айде като се имаш за толкова широкоскроена вземи и си отвори очите малко и виж какво ти се пише. Много е лесно да се хващаш за няколко думи и да пропускаш по-голямата част.

Не само много от хомосексуалистите живеят в подтисничество и постоянен страх. Навсякъде има такива хора. Вече ти казах, че ако не се парадираше с МЕГА РАЗЛИЧНОТО никой нямаше да им обръща внимание - повечето хора си имат достатъчно проблеми, за да им пука кой е гей и кой не е. Ето, ти самата в момента провокираш да получаваш такива мнения, след като така открито оплюваш хетеросексуалните и пускаш толкова агресивно настроени мнения във форума. При положение, че няколко пъти вече видя какво предизвикваш с откровено казано наглия си начин на изразяване, не разбирам защо продължаваш да наливаш масло в огъня?
Хора, които не харесват други хора, винаги ще има - без значение дали става въпрос за цвят на кожата, раса, сексуална ориентация, град/село, ако щеш. Ама никъде не афишираме останалите неща, нали?
Като искаш да канализираш енергия в нещо положително, концентрирай я в реалния живот.

DownloadVirus
02-10-2014, 19:53
Много як/а във форума,а на живо ще те вкарат в болница за под минута.
Деба ,може и в гроба.

gLoRiToO
02-10-2014, 20:02
Боже,божее две страници с всякякви обиди и спорове...Абе хора,никога няма да има единодушие по тая тема,нито в БГ,нито където и да е по света.Колкото и да се обиждате един друг нищо няма да промените и лично аз не виждам никакъв смисъл да го правите - ставате смешни...Пък за това,кой кого ще такова си е личен избор.Аз не мисля,че трябва да се върви срещу природата и затова са създадени мъже и жени,а не само хора от 1 пол,но това е лично мое мнение и не искам да го натрапвам на никого...

sneering
02-10-2014, 22:20
Само да не слушат чалга и да не са вулгарни,ако ще и по телевизията да ги дават всяка вечер как се венчаят-все ми е тая.
Нека има всякви различни

DarkTemplar
02-10-2014, 23:21
Към авторката:
Толерастка курво, еби си майката, покри се последния път, когато ти зададоха неудобните въпроси, а сега пак изпълзя от дупката си. Серем на такива като теб.

Fisherman
02-10-2014, 23:25
Към авторката:
Толерастка курво, еби си майката, покри се последния път, когато ти зададоха неудобните въпроси, а сега пак изпълзя от дупката си. Серем на такива като теб.

чакай бе темпларе ти не защитаваше ли тия лгтв?

DarkTemplar
02-10-2014, 23:32
Нещо си се объркАл скафандър, цялата тая показност и парадност на Ленивите Гейове и Булимичните Траверси винаги ми е била противна. Аман от тая помия, която разни комплексари ни натрапват, когато им скимне.

Tbmk
02-11-2014, 10:00
Гедам,че е намесена Библията,а в нея ясно и точно е казано,че Бог е благословил брака между ЕДИН МЪЖ и ЕДНА ЖЕНА (хетеросексуален брак !).

psychopath
02-11-2014, 15:03
Смърт for LGBT people. :v

Auriss
02-11-2014, 16:10
;/ баси хейта
отказал съм се да ги водя тия спорове, ама на първата страница нищо погрешно написано нямаше. Както говорите за обратните, така се изказвате и за цигани и прочие 'проблеми' в БГ. После отивате я зад граница, я просто в някой западен сайт и излагате цялата ни държава с дивашкото си поведение.

Наистина срам за България.

tori
02-11-2014, 16:17
Пак ли ти, бе, каун?! Окей е да се бориш за подкрепа за хомо- и бисексуалните, както и да ги подкрепяш, но да пълниш теми с дразнене не е яко.

Fisherman
02-11-2014, 16:30
;/ баси хейта
отказал съм се да ги водя тия спорове, ама на първата страница нищо погрешно написано нямаше. Както говорите за обратните, така се изказвате и за цигани и прочие 'проблеми' в БГ. После отивате я зад граница, я просто в някой западен сайт и излагате цялата ни държава с дивашкото си поведение.

Наистина срам за България.

добре гей

Auriss
02-11-2014, 16:54
гей (ама от ония - пасивно-смотано-дебилните) бих допуснал че е единствено баща ти задето не те е научил да уважаваш хората.

http://www.youtube.com/watch?v=9RBmnMsO_B8 - изслушай го. После отдели 2-3 минути да скролнеш из коментарите. А дано се разпознаеш.

Anonys
02-11-2014, 16:57
Его (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/555406-%D0%98%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D1%83%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0/page2?highlight=%D0%9B%D0%93%D0%91%D0%A2) де.

Fisherman
02-11-2014, 17:05
Его (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/555406-%D0%98%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D1%83%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0/page2?highlight=%D0%9B%D0%93%D0%91%D0%A2) де.

в тая тема между другото виждаме ,митко твърди,че хомосексуализма се дължи на недостатъчно прозводство на хормони в пренаталното развитие,което си е чисто отколонение от нормалното,тук обаче твърди обратното

Fisherman
02-11-2014, 17:06
гей (ама от ония - пасивно-смотано-дебилните) бих допуснал че е единствено баща ти задето не те е научил да уважаваш хората.

http://www.youtube.com/watch?v=9RBmnMsO_B8 - изслушай го. После отдели 2-3 минути да скролнеш из коментарите. А дано се разпознаеш.
имаш късмет че не си ми бил съученик,щото такива мухльовци като тебе ги правехме на кавърма

Баща Ти
02-11-2014, 17:08
Гадни мангало-педали.

Auriss
02-11-2014, 17:13
имаш късмет че не си ми бил съученик,щото такива мухльовци като тебе ги правехме на кавърма

видях те анархито кво го направи. не е и като да не съм те предупреждавал, че паднеш ли ми някой ден ще си събираш зъбите. пей си иначе, леке.

DeniseWallace
02-11-2014, 17:24
Не искам паради. Искам да мога да си ходя спокойно по улицата, държейки любимия си човек за ръка, без да ме смятат за изрод. Искам да мога да се оженя за нея и да имам нормални права. Това искам. :(

Fisherman
02-11-2014, 17:47
видях те анархито кво го направи. не е и като да не съм те предупреждавал, че паднеш ли ми някой ден ще си събираш зъбите. пей си иначе, леке.

какво анархито?анархито не се е приближавало на 1 километър от факултета ми за да му направя нещо,освен тва момчето искаше да пием бира и старче явно доста си се засегнал за да се каниш така обаче си оставаш смотан жалък прост и недоносен,душевната си сиромашия няма край

Fisherman
02-11-2014, 17:47
Искам да мога да се оженя за нея и да имам нормални права. Това искам. :(

много искаш значи,хитлер беше прав

tori
02-11-2014, 17:54
^ Кое му е многото? Хетеро двойките имаме възможност да се женим, да имаме деца (осиновени или наши си, понякога ставаме приемни семейства на деца) и не правим фурор с една целувка. Не намирам за много стандартите да не са двойни. Точно снощи спорих на тая тема, аре стига хомофобия.

tireheb
02-11-2014, 17:56
аре стига хомофобия.

а така
по-малко хомофобия
повече САТАНИЗЪМ

tori
02-11-2014, 17:58
ДА! Ще убиваме девственици и котки и ще правим ритуали.

anonymous895156
02-11-2014, 18:00
много искаш значи,хитлер беше прав

тук много, много, много се изложи

Fisherman
02-11-2014, 18:17
тук много, много, много се изложи

ти беше тоя с хитлерския аватар не аз,нали така дете батал

Mery_J
02-11-2014, 18:25
За какво става въпрос с две приказки, че ме домързя да чета цялата тема :lol:

Баща Ти
02-11-2014, 18:28
видях те анархито кво го направи. не е и като да не съм те предупреждавал, че паднеш ли ми някой ден ще си събираш зъбите. пей си иначе, леке.

Истински форумен хулиган.

Auriss
02-11-2014, 18:44
Истински форумен хулиган.
селски селяндур, не ме цитирай, че ми се драйфа от малоумието ти

Fisherman
02-11-2014, 20:17
Истински форумен хулиган.

внимавай,че тия искат да запалат лозенец

psychopath
02-11-2014, 20:20
Аз пък искам да запалим Студ.град, само това, че имам познати ме спира...

Fisherman
02-11-2014, 20:26
принципно

cookie dough
02-11-2014, 20:40
Да си различен по начало не е лесно, особено пък в държави като БГ, където хората са твърде фокусирани върху оцеляване и мразене на всичко непознато и дискриминирано, че не могат да си извадят главите от задниците и да оценят различните и новото.

Затова и искам да предложа подкрепа на ЛГБТ младежите, които имат нужда да споделят, да поговорят, да дискутират, да бъдат себе си и да могат да говорят без страх, че ще бъдат съдени. Анонимността е ваше право и избор, това колко ще споделяте също зависи само от вас си. Не търся лични облаги, нито преследвам цели. Аз просто съм един от многото хора, които разпознават и ценят различните и просто искат да направят нещо хубаво за някой, който е в нужда да бъде себе си и да бъде ценен такъв какъвто е. Желаещите пишете ми на crdw@abv.bg

Така и преди хейтърите да си отворят устите и да избълват змии и гущери, поради липсата на какъвто и да е мозък, ще ви кажа- идете се образовайте, просветлете се и си отворете малко кръгозора, преди да се докажете като малоумници. И ще ви направя и на вас добро като ви осведомя за няколко малки неща, които би трябвало да се знаят от всеки, от обща култура.

1. Хомосексуалността не е болест, следователно не е заразна, не е и психологично отклонение.
2. Хомосексуалността и педофилията нямат нищо общо и не вървят ръка за ръка.
3. ХИВ и СПИН не са болести, които подбират по сексуалност.
4. ЛГБТ хората не си избират сексуалността, не е въпрос на избор. Има много научни проучвания и изследвания, които доказват, че има много фактори за развиването на сексуалност, но никое от тях не посочва за фактор 'избор'.
5. Да си ЛГБТ не те прави по-различен от никой друг. Това кой с кого си ляга е лично и не засяга външните лица.
6. ЛГБТ хората не преследват хетеросексуални с идеята да ги 'обърнат' в хомосексуалисти. Това обаче правят религиозните хора, които преследват нерелигиозните такива и се опитват всячески да ги 'наемат' в тяхната религия. Та не бъркайте религиозните с ЛГБТ хората.
7. ЛГБТ хората не са опасни за хетеросексуалността ви, бъдете спокойни.
8. ЛГБТ хората се борят за равни права, а не за привилегии.
9. Хомосексуалността датира от преди Христианството. Не е била е възприемана по различен начин и не е била дори въпрос за дискусия. Докато Христианството не помита, както старите религии и култове, така и хомосексуалността и многоженството, странно обаче Библията е пълна с парадокси, като многоженство, кръвосмешение, търговия на жени и прочие.
С две думи не ми включвайте религията в споровете си, защото ще сте много жалки. Ако не сте чели Библията стойте далече от темата, иначе само показвате колко сте невежи.
и
10. Хомосексуалността не е нещо 'не натурално' и 'против природата' има много видове живи организми, които са хомосексуални- включително животни и растения.

Накратко, хейтъри - shut the f*ck up и идете се образовайте малко!

Няма да се включвам в дискусиите, нито ще отговарям на нападки. Ако темата не ви изнася, помислете въобще какво правите в нея и не си губете времето.

Поздравления за хубавата тема и инициатива. Но не очаквай голяма подкрепа в този форум.

Fuckin' Perfect
02-11-2014, 21:41
Бахти колко комплексирани създания има на тоя свят.
Обратните парадират, защото разни отрепки като вас ги отхвърлят и просто искат да имат един нормален живот, без да бъдат сочени или мислени за психично болни.Вземете се информирайте, преди да пишете хиляди простотии.

Fisherman
02-11-2014, 22:06
Бахти колко комплексирани създания има на тоя свят.
Обратните парадират, защото разни отрепки като вас ги отхвърлят и просто искат да имат един нормален живот, без да бъдат сочени или мислени за психично болни.Вземете се информирайте, преди да пишете хиляди простотии.

тря точно вие да се информирате,не ние

bzkwe
02-11-2014, 22:32
Смърт, мама ви мръсна либерало-педерастка.

Баща Ти
02-12-2014, 12:57
селски селяндур, не ме цитирай, че ми се драйфа от малоумието ти

И кво ще стане, ще дойдеш да ме биеш ли?

t.A.T.u.
02-12-2014, 19:31
много искаш значи,хитлер беше прав

Я се гръмни, кой какво иска теб не те бърка.
Малоумни хомофоби

Fuckin' Perfect
02-12-2014, 19:53
тря точно вие да се информирате,не ние

Много мъчно ми става като гледам хора като теб, които използват интернет пронстранството за избиване на комплекси..Какво ти пречат хората с различна секусална ориентация ? Големите моралисти сте повечето, които искате смърт за тях, но на живо ако някоя обратна двойка се целуне пред вас и дума няма да обелите, смешници.Оставете хората да живеят живота си така както искат и не бъдете толкова съдистични, тъпо е...

HollyGolightly
02-12-2014, 20:30
Много мъчно ми става като гледам хора като теб, които използват интернет пронстранството за избиване на комплекси..Какво ти пречат хората с различна секусална ориентация ? Големите моралисти сте повечето, които искате смърт за тях, но на живо ако някоя обратна двойка се целуне пред вас и дума няма да обелите, смешници.Оставете хората да живеят живота си така както искат и не бъдете толкова съдистични, тъпо е...
Много мъчно ми става да гледам хора без собствено мнение, подкрепящи кауза, понеже така е модерно.

Fuckin' Perfect
02-12-2014, 21:15
Много мъчно ми става да гледам хора без собствено мнение, подкрепящи кауза, понеже така е модерно.

Модерно ли ? Не знаех, мерси че ми каза.
Подкрепям хората, защото се раждат такива и нямат никаква вина за това, а си патят от жалките хейтъри.

Fisherman
02-12-2014, 23:01
Я се гръмни, кой какво иска теб не те бърка.
Малоумни хомофоби

съжалявам на света няма място за всички сбърканяци,ето земи прочети нещо
http://en.wikipedia.org/wiki/Natural_selection

Fisherman
02-12-2014, 23:02
Модерно ли ? Не знаех, мерси че ми каза.
Подкрепям хората, защото се раждат такива и нямат никаква вина за това, а си патят от жалките хейтъри.

те се раждат но имат възможността да се променят,защо не го правят?

granger
02-13-2014, 00:20
За пореден път доказвате ограничеността си ! :)

OoVasKoO
02-13-2014, 03:48
xD xD xD

Ivaaaaa
02-13-2014, 05:23
понеже така е модерно.

тва изби рибата. по-тъпо е от опитите на фишката да се аргументира :lol: :lol:

DarkTemplar
02-13-2014, 07:06
Модерно ли ? Не знаех, мерси че ми каза.
Подкрепям хората, защото се раждат такива и нямат никаква вина за това, а си патят от жалките хейтъри.
Аз пак да си питам. С какво точно си патят? Да не би "гадните хомофоби" да са убили някой с камъни на улицата, защото е обратен? Или може би са отказали да ги приемат в училище/университет заради това? Къде в България, Европа, САЩ се е случило нещо подобно? Къде е тая прословута дискриминация, щото нещо не я виждам?

dimitar_ak
02-13-2014, 07:21
И тази тема е това, което дразни хетеросексуалните - показност. Вижте ни, ние сме онеправдани, различни, обърнете ни внимание. Въобще не ми пука къде и в какво си го завирате. Просто не ме занимавайте с това.

yakuza_
02-13-2014, 07:31
Истината е, че най-ограничени права имат белите, хетеросексуални хора (мъже, защото не съм чул да съдят някоя жена за сексуален тормоз).
Трябва да се съобразяваш с цигани, черни, камилари, педали във всичките им форми, били имали чувства, било расистко, а не е ли расизъм, да обявяваш нещо за расистко? Било хомофобия, някои от вас виждал ли е група хора да обикалят и крещят навсякъде по улиците и разни помашки предавания, че са хетеросексуални? Все ми е тая кой, къде обича да си го слага и какви права бил имал, да си ги пази за вкъщи.

Ivaaaaa
02-13-2014, 07:51
^всъщност, да. прав си донякъде. самото заглавие на темата е дразнещо. то автоматично отделя някаква група от цялото. 'ма не ми излизайте с тва, че нещата са пресилени. че има хомофоби, има...

LadyDi
02-13-2014, 07:51
Истината е, че не можете да видите тема, с която не сте съгласни и да не се проявите като селяни в нея.
Трябва ли пак да обръщам сопата и да ви подсещам, че обидите не се толерират много добре наоколо?

Колкото до LGBT хората, не разбирам идеята зад тази тема изобщо. Съдници винаги ще има и когато знаеш, че си различен и приемаш различното си, трябва да си подготвен за това.
Докато има гей-паради, ще има и офанзива срещу това. На никого не му е приятно някой да му навира сексуалността си под носа. Но хората са много по-толерантни, отколкото си въобразявате.

DarkTemplar
02-13-2014, 08:59
Тя работата е ясна, авторката е поредната пишман еманципантка, която е решила да си осмисли живота, борейки се за каузата на тези хора. Дотук окей, но защо през няколко месеца трябва да ни занимава с това? Всеки път едно и също, аргументирано по един и същ малоумен начин. На всичкото отгоре най-нагло си позволява да заклеймява и осъжда "хората в България", при положение, че тя си е закарала задника извън страната. Всеки, който не е съгласен с тезата й, бива обявен за хейтър, комплексар, хомофоб и т.н. Е как да не й скочат всички?

И изобщо не съм убеден, че тя не цели някакви лични облаги, използвайки информацията, която ще получи от разни объркани тийнейджъри.

Fisherman
02-13-2014, 09:17
тва изби рибата. по-тъпо е от опитите на фишката да се аргументира :lol: :lol:

смешно е защото е права ли?ива ти спря ли се да си кажеш,абе ей аз защо съм тръгнала да защитавам тая спряла кауза или овчедушието ти е над всичко?

anonymous895156
02-13-2014, 11:30
Аз пак да си питам. С какво точно си патят?Да не би "гадните хомофоби" да са убили някой с камъни на улицата, защото е обратен?даИли може би са отказали да ги приемат в училище/университет заради това? Къде в България, Европа, САЩ се е случило нещо подобно? Къде е тая прословута дискриминация, щото нещо не я виждам?

Изгледай това (цялото) и ми кажи, че хомосексуалните го заслужават. http://www.vice.com/vice-news/young-and-gay-in-putins-russia-full-length-vice

Колкото до дискриминацията, несвързана с физическа саморазправа - примери много. Работодател с акъла на фишерман и други 15-годишни келемета не е склонен да наеме гей или лесбийка на работа, половината учители, родители, дори и хора, отдадени на науката, живеят XVІІІ век и отказват да приемат истината и най-важното - да обявяват мнението си пред други хора, защото се страхуват да не бъдат взети за педали.

В часа по свят и личност (12 клас) на мой познат разгледали казус от Германия: двама студенти разбрали, че момчето в съседната квартира е гей, сложили камера в стаята му, записали как прави секс с приятеля си и качили записа в интернет. Момчето се самоубило. Когато учителката попитала "Как можеше да бъде избегнат проблемът?", всички отговорили "Ако не беше педераст, нямаше да се стигне до там." Всички познаваме (а и много от вас са такива) хора, които нямат нищо против хомосексуалистите, но се правят на мъже пред слабоумните си приятелчета, говорейки против лошите обратни така, сякаш всяка вечер са в леглото им и им се предлагат.

Фишерман, би ли ми обяснил как човек променя сексуалната си ориентация по свое желание? Смяташ, че човек може да превърне устройството на мозъка си от мъжко в женско и обратното, така ли? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225442.0 колко ефективно. Това е като да кажеш на негър да си смени расата - най-много да стане грозен като майкъл джексън.

Гей парадите не са ми приятни, но не бих променил оценката и поведението си към някого само защото участва в тях. Всеки има право да избира какво да подкрепя и на коя улица да скандира лозунги за правата си в обществото. Не ми стана ясно с какво събитие, провеждано веднъж годишно, ви се "навира в очите" и очевидно ви пречи да спите нощем.

LadyDi
02-13-2014, 11:55
Не ми стана ясно с какво събитие, провеждано веднъж годишно, ви се "навира в очите" и очевидно ви пречи да спите нощем.
А я ми обясни каква е логиката да се провежда подобно събитие?

Fisherman
02-13-2014, 13:05
няма логика,митко е гей
и освен тва мите ,границата между толерантността и овчата тъпотия е тънка,внимавай

Ivaaaaa
02-13-2014, 16:38
смешно е защото е права ли?ива ти спря ли се да си кажеш,абе ей аз защо съм тръгнала да защитавам тая спряла кауза или овчедушието ти е над всичко?

спряла кауза? обясни ми, плс

истината е, че хората с различна от 'общоприетата' сексуална ориентация не се нуждаят от съпорт. всеки го дразни навирането на... любовта в очите. дали ще е хетеро двойка или хомо е без значение... за мен. външният вид на един гей или лесби не трябва да крещи: 'вижте ме, аз съм хомо!'. това с кого се чукаш вечер не засяга никого и съответно не трябва да се мъчиш да го показваш. грешки откривам и у двете страни. гей-парадите не са правилният начин да изразиш недоволството от отношението на хората към теб, защото може би...си го предизвикал. не казвам, че хомосексуалистите трябва да крият, че са такива, напротив. просто не е нужно да има такава показност. и тук идва един момент, в който се питам дали, ако хомотата не парадираха толкова, щеше да се стигне до такава нетърпимост, но ако не го правеха, нямаше ли това да е едно от най-големите табута, тъй като по-малко се говори за него, да не кажа изобщо?

и едно малко отклонение. хомофобите също не са стока, защото доста съм се интересувала и се оказа, че СПИН-а е измислен именно срещу хомосексуалистите. може и да го знаете, но когато го научих останах потресена за каква омраза става на въпрос.

tireheb
02-13-2014, 18:40
............

tldr obviously a fag

Ivaaaaa
02-13-2014, 19:03
В часа по свят и личност (12 клас) на мой познат

мите, тоя номер не минава
издаде се..., за пореден път :(

102
02-13-2014, 19:05
кво е LGBT ?

Fisherman
02-13-2014, 19:06
кво е LGBT ?

некви сатанински лайна

Ivaaaaa
02-13-2014, 19:06
:neutral:

Ivaaaaa
02-13-2014, 19:07
фишка, аре престани да се излагаш, шот най-много ти пищиш в тая тема

Fisherman
02-13-2014, 19:07
спряла кауза? обясни ми, плс

истината е, че хората с различна от 'общоприетата' сексуална ориентация не се нуждаят от съпорт. всеки го дразни навирането на... любовта в очите. дали ще е хетеро двойка или хомо е без значение... за мен. външният вид на един гей или лесби не трябва да крещи: 'вижте ме, аз съм хомо!'. това с кого се чукаш вечер не засяга никого и съответно не трябва да се мъчиш да го показваш. грешки откривам и у двете страни. гей-парадите не са правилният начин да изразиш недоволството от отношението на хората към теб, защото може би...си го предизвикал. не казвам, че хомосексуалистите трябва да крият, че са такива, напротив. просто не е нужно да има такава показност. и тук идва един момент, в който се питам дали, ако хомотата не парадираха толкова, щеше да се стигне до такава нетърпимост, но ако не го правеха, нямаше ли това да е едно от най-големите табута, тъй като по-малко се говори за него, да не кажа изобщо?

и едно малко отклонение. хомофобите също не са стока, защото доста съм се интересувала и се оказа, че СПИН-а е измислен именно срещу хомосексуалистите. може и да го знаете, но когато го научих останах потресена за каква омраза става на въпрос.

хахахахл ололол

Fisherman
02-13-2014, 19:10
фишка, аре престани да се излагаш, шот най-много ти пищиш в тая тема

имаш изключително изпростели мнения и си лишена от дар слово

Ivaaaaa
02-13-2014, 19:14
имаш изключително изпростели мнения и си лишена от дар слово

земи си разгледай мненията, пунктуацията .. и тогава ми говори
Чачо ти го каза по мекия начин, но тря'а да знаеш, че ти е спестил доста неща. толкова си тесногръд и ограничен, че направо ми се повдига.

Fisherman
02-13-2014, 19:17
земи си разгледай мненията, пунктуацията .. и тогава ми говори
Чачо ти го каза по мекия начин, но тря'а да знаеш, че ти е спестил доста неща. толкова си тесногръд и ограничен, че направо ми се повдига.

мненията съм ти ги гледал и знаеш ли какво,всички те мислят за рядко тъп човек,ти си супер куха личност

Ivaaaaa
02-13-2014, 19:19
мирси ^^

няма какво повече да си кажа с теб

anonymous895156
02-13-2014, 21:03
мите, тоя номер не минава

примерът е реален 8-)

Fisherman
02-13-2014, 21:13
мирси ^^

няма какво повече да си кажа с теб

знам,че съм стотния човек който ти го казва но е така

Fisherman
02-13-2014, 21:14
издаде се за пореден път мите,гей

cookie dough
02-13-2014, 22:50
Темата беше създадена, за да може хора с хомосексуална ориентация да пишат в нея и да споделят. Някой админ няма ли да я затвори вече, или има още омраза да се излее?!

Ivaaaaa
02-14-2014, 05:45
знам,че съм стотния човек който ти го казва но е така

бях написала една обемна аргументация, но я изтрих, защото ти никога няма да вникнеш. тъпа съм, щот' не се съгласявам с вас.., мухльо. точно пък ти, който поставя майна на произволен принцип в изречението и ръси помия във всеки един пост да ми го кажеш. що не отговори на Чачо?


примерът е реален 8-)

нищо, аз пак те харесвам 8-)

LadyDi
02-14-2014, 05:57
Темата беше създадена, за да може хора с хомосексуална ориентация да пишат в нея и да споделят. Някой админ няма ли да я затвори вече, или има още омраза да се излее?!

Темата е толкова хейтърска към хетеросексуалистите, че се чудя дали да я затворя...

И все още не съм получила отговор на въпроса си защо трябва да се организират гей-паради.

Fisherman
02-14-2014, 17:36
що не отговори на Чачо?


какво да му отговарям?за кое?че ми направи психологичен профил на интернет персоната?
нямам какво да му кажа,не съм му казал,нека си м,исли каквото пожелае аз нямам нищо против

освен тва ивче ,капацитета ти е колкото на една селска джапанка и си неспособна да се аргументираш,защото си едно кречетало по-въшливия успех си мислиш,че си умна,обаче не се съди по глупавите повърхностни оценки кой къв е ,а по делата им и мога да ти кажа,че ти си много далеч от един разумен човек

ходи помагай на животните,бърши козя сперма и пикоч и се мисли за европейски гражданин,весели празници

Mary_Jane_69
02-14-2014, 18:13
Темата е толкова хейтърска към хетеросексуалистите, че се чудя дали да я затворя...

И все още не съм получила отговор на въпроса си защо трябва да се организират гей-паради.

Много просто, търси се одобрение

anonymous895156
02-15-2014, 07:59
И все още не съм получила отговор на въпроса си защо трябва да се организират гей-паради.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%B9_%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE% D1%81%D1%82 на

Баща Ти
02-15-2014, 08:37
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%B9_%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE% D1%81%D1%82 на

Много силен аргумент :D

Violenza
02-15-2014, 09:10
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%B9_%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE% D1%81%D1%82 на
Митенце, http://en.wikipedia.org/wiki/White_pride - това аргумент ли е?

Fisherman
02-15-2014, 12:47
митенцето пак се издаде геЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЙЙЙЙ

HollyGolightly
02-15-2014, 13:28
Митенце, http://en.wikipedia.org/wiki/White_pride - това аргумент ли е?

Не, това е расизъм! Само по-различните раси, както и гейовете имат право да са горди от това, което са!

ОР
02-16-2014, 11:51
С тази разлика, че не чувам по новините и не виждам във фейсбук снимки на младежи, които са се самоубили, защото са били тормозени, отхвърляни и прочие от обществото и от връсниците си защото са хетеросексуални.


И това лошо ли е ?

Малко статистика:

http://i.imgur.com/egfkRrT.png

anonymous895156
02-25-2014, 17:39
Много силен аргумент :D

Мисля, че отговаря на въпроса й "Защо се организират гей паради"


Митенце, http://en.wikipedia.org/wiki/White_pride - това аргумент ли е?

нацистки прайд ли